BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #233715 przez chłopek
Mirellka chłopaka przepowiedziała
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233719 przez gosiak
mesy to my chyba tak samo będziemy kończyć cykl mnie od przed wczoraj cyce zaczęły boleć a od piątku miałam śluzy i kłucia także owu już chyba była :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233721 przez mesy
gosiak no na to wygląda :lol: :lol: :lol: :lol: mi się kurde coś przesunęło :dry: :dry: :dry: nie dość że mam cykle co 26 dni cycki powinny mnie zaczynać boleć dopiero dziś śluz mi się przestawił to pewno @ będę miała wcześniej niż 21 listopada :angry: a jeszcze do tego boli mnie dzisiaj brzuch jak na @ :dry: :dry: :dry: :dry: dziwny ten cykl w tym miesiącu :dry:



chłopek
a jo Ci godom tak po naszemu że to bycie dziołcha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233723 przez chłopek
mesy zobaczymy komu sie przepowiednia sprawdzi tobie czy Mirelli
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233727 przez agnesssa
Ja tam przepowiadać nie będę, ale życzę Ci Chłopek dziewczynki, co byś piękną parkę miała :lol:

Gosiak Mesy to razem testować będziecie :silly: :woohoo:

Qrcze, chyba i mnie dopadł wirus :ohmy: Próbowałam się ustrzec, ale w pracy wszytscy chorzy mąż chory i mnie w końcu doopadło :dry: Mam przeokropny katar,kicham jak szalona i mam kaszel, a wiecie co jest najśmieszniejsze robiłam przedwczoraj i wczoraj takie ćwiczenia (nazywają się rytuały tybetańskie czy jakoś tak) i mam takie zakwasy w brzuchy, że każde kichnięcie i kaszlnięcie to jakaś katorga :woohoo: :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233734 przez mesy
agnesssa ja przed @ nie testuję :silly: :silly: :silly: ewentualnie dzień po terminie :silly: :silly: bo na to mogę sobie pozwolić bo mam regularne ale pewnie mnie to ominie :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #233736 przez ann-sunshine
Saiko i Bidol widzę, że lipcóweczki 2012 już założone :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233776 przez saiko
emka - jako dziecko bardzo lubiłam taki syrop :)

asita82 - a czy jeżeli ma się przeciwciała toxoplazmozy to można jeść sushi? Dziś robilam badania (toxopazmoze, cytomegalie, Beta itd) i ciekawa jestem co mi wyjdzie a tak bardzo lubie sushi

@nulka - już lece na maldunki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233792 przez chłopek
saiko ja w ciazy jadłam owoce morza no ale tylko raz,
ostrego tez nie powinno sie jeść a ja tylko ostre jadłam młodemu nie przeszkadzało :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233794 przez mesy
A co to się porobiło na meldunku ? nie rozumie chyba tego :silly: i gdzie ja jestem ? :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233809 przez Aguska23
agnesssa napisał:

Insomnia co ty kraczesz :P

Mesy chciałabym zauważyć, że Gorla i Bidol zaszły dokładnie wtedy, kiedy były przekonane, że to nie możliwe :lol: :silly:

Agusia mam tylko nadzieję, że jeżeli jednak nie jesteś w ciąży, to nie będziesz miała tak długiego cyklu jak ostatnio :ohmy: :kiss:


Również mam taką nadzieję. Dziś miałam już plamkę na wkładce więc może to @ się rozkręca
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233888 przez agnesssa
Ten nasz organizm jest zdrowo powalony wiecie :ohmy: Nigdy nie wiadomo czego się spodziewać, i wszystkie objawy podobne do siebie :huh:

Aguśka życzę Ci, żeby to nie była zapowiedź @ :kiss:

Mesyno wiadoma, że w terminie @ :silly:

Saiko z tego co czytałam, to nie można jeść surowego mięsa, w tym ryb również :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233890 przez Mirella
że sie tak delikatnie wtrącę, jak już się za porządki na meldunku zabrałyście to może by tak jeszcze ciężarówki od mamuś oddzielić?

dziewczyn które nam tu zafasolkowały w "straconym" cyklu to ja już nie jestem w stanie policzyć, tak więc żaden cykl nie jest stracony dopóki @ na dobre nie przylezie :P do mnie właśnie przylazła ale dziwna jakaś, jakby chciała a nie mogła ;)

8 listopada... no tak bonusa nie dostałam, to zapamiętam :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #233964 przez emka
Hej dziewczyny :)
Mam takie małe pytanko, czy któraś z Was , z tych które mają dzieciaczki używa elektrycznej niani? Muszę kupić coś takiego w prezencie no i jest tego tyle, że nie umiem wybrać, cenowo też duże różnice, moze mogłybyście mi coś polecić? :unsure: :)

saiko W ciąży najlepsze domowe sposoby :) no i łóżeczko... :)

Pozdrawiam Was wszystkie :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #234005 przez magduska
witam was dziewczyny po malej nie obecnosci :laugh:
nazbieralyscie mi tyle do czytania,ze mozna niezla sage rodu staraczek opisac :lol: hehe harry poter by sie przy tym umywal :silly: :silly:

a tak to weszlam zawiadomic,ze @ mnie nie ominela i przybyla do mnie wczoraj tj. w piekny sloneczny poniedzialkowy ranek,malpa zepsula mi humor na caly dzien :angry: :angry:

wiec u mniie nie dlugo rozpoczyna ktorys tam z koleji cykl staranek :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl