BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #235529 przez gosiak
Lacra a jaką ta piosenkę puscili jak Hanka "umarła" ? bo ja chyba tak wyłam że nie pamiętam :lol:

emka czyli w Twoim avatarku to Twoja córa? super :side:

gorla no szczególnie wieczorami wpierniczam, mąż to mnie czasem nie poznaje bo kiedyś też byłam niejadek a teraz? chyba się starzeję :S

Lacra jeszcze przyjdzie ochota na sexy zobaczysz :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235535 przez mesy
Gosiak gorla bidol a no mam haha wciągam ile się da :lol: :lol: :lol:

Byłam u gienka :dry: :dry: :dry: mam cykle nieowulacyjne :( :( :( :( dostałam tabletki na wywołanie owulacji i 2 grudnia mam się pokazać na monitoring cyklu ... na szczęście u mnie jest to na kasę chorych :lol: :lol: :lol: :lol: dziś też miałam monitoring i stąd lekarz wie że owulacji nie było :( Dał skierowanie na badanie dla męża no i we wtorek idzie zbadać chłopaków :lol: :lol: :lol:

A jeszcze mi coś lekarz mówił że jest jakaś metoda nie in vitro tylko jakaś inna że on mi wpuszcza chłopaków jakoś jak będą zdrowe ale nie powiedział do końca jak to wygląda bo powiedział że powie jak zobaczy czy mi pomogły te tabletki więc muszę być dobrej myśli :lol: :lol: :lol: a kto wie może będę mieć niespodziankę na święta jak z moim będzie wszystko dobrze :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235539 przez gorla
mesy może inseminacja. W trakcie twojej owulacji gin umieszcza plemniory w macicy noo i czekają chłopaki na bieg wydarzeń :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235540 przez mesy
gorla no właśnie o to chodzi :lol: :lol: :lol: zapomniałam tego słowa :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235541 przez gorla
a no widzisz :laugh: ja juz tu trzese sie za ok. 2 h do gina brrrrr

gosiak mnie ochota nie przyszła za szybko 3 lata mnie trzymało, ale mysle, ze to przez prolaktynę , na coś trza zwalić :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235544 przez mesy
gorla ty się tak nie nerwuj bo dostaniesz w czajnik tak jak insomnia napisała :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurde wiesz trochę się zmartwiłam tym brakiem owulacji u mnie :angry: czuję się jakaś wybrakowana :silly: :silly: :silly: :silly: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235547 przez gorla
mesy tym czajnikiem to ty zaraz oberwiesz :P wybrakowana...gadasz jak potłuczona normalnie. Dostaniesz tablety jak co i zaraz dzidek będzie. Wiem co mówie :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235549 przez Lacrijka
Gosiak masz - mroofaa.wrzuta.pl/audio/6OfJbbIYpFb/alti_orvarsson_-_sorrow

Mnie ten numer strasznie rusza.. Uwielbiam takie industriale..

Mesy, jak masz problemy z owu to zbadaj sobie TSH i Prolaktyne oraz Prolaktyne po obciażeniu.. A poza tym, raz czy dwa razy do roku zdarzaja sie cykle bezowulacyjne i to jest normalne.. Moze akurat na taki trafiłas.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235550 przez emka
mesy najważniejsze, że jest na tropie, może z pomoca leków sie uda :) najkgorsze jak mówią, "tak bywa i trzeba próbować" Trzymam kciuki... Ja też do ginka dziś, ciekawe co powie mądrala... :)

gosiak awatarek powiadasz hmmm fajna nazwa... nie wiedziałam jak to coś sie nazywa fachowo :) Tak to moja córcia :) przebrana :) :lol:

hehe wiesz co mój mi to powtarza, że jak mi sie zachce to jemu sie już odechce... (podobno tak jest z wiekiem :)i że bardzo na to czeka.. żeby mi powiedziec "jutro" :) :silly: wg tej teorii to całkiem młoda jestem :) :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235551 przez bidol
dziewczyny u mnie to chyba na odwrót. To ja mam większą chcice, Mąż już nieraz nie wyrabia :silly: najgorszy okres był w ciąży bo nam lekarz zakazał przez miesiąc ;)
mam nadzieje że teraz nie będzie abstynęcji :blink: ;)
mnie nigdy głowa nie boli :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235552 przez mesy
Dziewczyny wiem wiem :) puki co dał mi ten tabletki i jak pójdę na monitoring cyklu już z wynikiem badań od mojego to wtedy powiedział że zobaczy czy dojdzie do owu ... i jak co skieruje mnie na badania bo powiedział też że nie płodność zdarza się właśnie u mężczyzn nie u kobiet ... :dry: ale dzisiaj lekarz do mnie podszedł profesjonalnie :) a czy bezowulacyjne hm... nie wiem wcześniej badał więc chyba to już nie pierwszy raz bo miał wszystko w karcie wypisane i dlatego przepisał mi te tabsy :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235553 przez chłopek
o matko ale sie naprodukowałayście i tak wszystkiego nie przeczytałam.
gorla ja jadłam pasztet bo tylko on mi podchodził,a wczoraj cocale piłam bo miałam smaka,
joweg miała pobierane już jajeczka, jutro sie dowie ile sie zapłodniło, i w sobotę bedą jej umieszczać, a za 21 dni bedzie testować.
a co do ślubu kościelnego to moja sis miała razem z chrzcinami, znazy sie chrzciny w poprawiny były
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235554 przez Lacrijka
A co to za tabsy Ci dał ?? Clostibegyt ?? (clo potocznie)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235555 przez gorla
Lacra noo dołująca muza jak nic masz tu cos na poprawę humoru disco-polo.wrzuta.pl/audio/0bj3AZx2Si6/d...boys_-_chlop_z_mazur

mesy noo w końcu konkretny gin
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235556 przez mesy
Lacrijka tak dokładnie takie :) mam brać od 2 dnia @ do 5 ..


gorla
ale to jest cały czas ten sam gienek co wcześniej do niego chodziłam :lol: :lol: :lol:
Powiedziałam mu że już nie mam siły bo ileż można i sam jak nakręcony haha zaraz na USG mnie wziął wypisał skierowanie dla mojego na badania itp sama w szoku byłam :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl