BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #235561 przez chłopek
mesy to cośik mu się odmieniło:)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235562 przez mesy
chłopek chyba tak albo on lubi takie dziwne przypadki haha
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235563 przez gorla
mesy łał no to wielki pozytyw dla gina, ze w końcu sie ruszył i coś działa , a może jak Lacra pisze akurat te te bezowulacyjne trafiłaś
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235564 przez bidol
mesy - bedzie dobrze.teraz przynajmnie wiesz ....
dobry ginekolog to podstawa.
ja dzis ide do chlopa bo moja na urlopie. Zobaczymy co powie?? :huh:

mesy może to House był ??? :silly:

dziołchy co na obiad?? bo ja już pachcieć musze przestać i wziąść się do roboty :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235567 przez Lacrijka
Mesy - to jak masz Clo, to od pierwszego dnia brania go wdupiaj garsc migdałów lub orzechów wloskich i lampka czerwonego wina na wieczor. Niestety Clo hamuje wzrost endometrium a orzechy i wino wspomagaja wzrost. No chyba ze Ci ginek dal Estrofen na endometrium. Ale wino i orzechy nie zaszkadza tak czy siusiak..
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235568 przez mesy
gorla ja miałam chyba wcześniej już takie cykle bez... :dry: :dry: a że miałam śluz płodny to przez olej z wiesiołka - powiedziałam mu że brałam to on powiedział że on ani nie pomaga ani nie szkodzi :silly: :silly: :silly: :silly: mówię Ci powiedziałam mu wszystko haha i teraz niech działa ... wkurza mnie to że muszę czekać aż do 2 grudnia tj. 12 dzień cyklu tylko hm... co jak niby będę miała owulację 11 dni cyklu ? bo przecież ja mam cykle co 26 dni ...


Lacrijka
no nie dał ale dzięki za wskazówki :kiss: czyli jak mam brać 4 dni te tabletki to mam wdupiać 4 dni np orzechy taa ? a mogą być solone ? haha
Dobra doczytałam dopiero teraz że mają być włoskie :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235571 przez chłopek
bidol u mnie spagetti ze szpinakiem
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235573 przez Lacrijka
Nie tylko 4 dni ale do samej owu a orzechy cały cykl mozna. I zadne solone, normalne orzeszki włoskie takie z lupinki najlepiej albo migdałki z paczki..Ja se naruchałam od tesciowej takie w lupinkach i mi eMon lupie co wieczór do miseczki :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235574 przez bidol
chłopek u mnie w grę wchodzi tylko MIĘSO ;) :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235576 przez mesy
Lacrijka już mojemu powiedziałam to mi powiedział że będzie mi desery robił z orzechami :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235584 przez Lacrijka
Pamietaj o tym Mesy, bo to bardzo wazne, co z tego ze bedzie owu, ze dojdzie do zapłodnienia, jak endo bedzie małe i fasolinka nie bedzie miala sie gdzie zagnieździc.. Ja Ci to mówie, ja Lacra :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235592 przez gosiak
Lacra dobrze gada :blink:

Lacra a mi podobną muze kamerzysta wstawił na ślubie do komunii :silly:

Ja mam na podwórku dwa drzewa orzechów włoskich i słuchajcie przez te majowe mrozy ani jednego ni ma nawet orzechy mi na przekór :(

mesy będzie dobrze, nie martwiaj sie, widzę przyszły tydzień oby czworo będziemy mieć stresa mój w pn idzie :( pamiętaj 3 dni przed badankiem zero sexa i alko ale pewnie gin Ci wsio powiedział :blink: no i fajnie że skierowanko dał 7 dyszek macie w kielni :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235600 przez mesy
Lacrijka będę pamiętać już sobie wszystko zapisałam nawet :lol: :lol: :lol:

gosiak my musimy zapłacić 100 zł za badanie ponieważ on dał jakieś rozszerzone a jak byśmy chcieli na własną kieszeń takie badania to byśmy się nie wypłacili :silly: :silly: ale jak trzeba zrobić to trzeba :lol: :lol: wiem że 3 dni hehe dam mojemu dziś i do wtoorku będzie trzymał chłopaków haha
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #235601 przez Lacrijka
Gosiak - nie smutaj nad tym badaniem Rybko!!! I nie przezywaj tak, bo T tez sie udzieli i bedzie sie stresował a tu stres niewskazany.. Acha, nie zapomnijcie sie pokłocic ;) ;) ;) :kiss: :kiss: :kiss:


Zamowiłam sobie dzis taki żel, imitujacy kobiecy śluz który pozwala dłuzej plemnikom przetrwac i je odżywia.. Ciekawe jak sie sprawi skubany :) :) :)

allegro.pl/show_item.php?item=1874053583
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #235616 przez mesy
Lacra daj znać jak się sprawdzi :silly: :silly: :silly:
Ja to już żadnych specyfików nie kupuję hehe oddaje się w ręce gienka niech działa teraz :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl