BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #249908 przez agnesssa
Lacrijca Dzięki, czekam z niecierpliwością :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249911 przez mesy
Lacra no ja się nie przejmuje tym że cykl do tyłu zresztą lekarz mi powiedział że małe prawdopodobieństwo jest że zajdę w tym cyklu w ciążę a jajeczka w prawym jajniku jeszcze nie urosły... tzn małe jeszcze są no ale mam 9 dzień cyklu ...

A co z gorla to nie wiem .... pisałam do niej sms - a ale nie odpisała ....
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249914 przez Lacrijka
Popisałam do Trójmiastowych dziewczyn, jak któras odpisze to dam Ci znac :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249916 przez chłopek
lacra no ja chodziłam na NFZ bo szwagierka chwaliła tego lekarza, no a jak dla mnie to on za mało gada i nic o dziecku nie wiem, bo ani nic nie mówił ani nie pokazał. Dobrze że ten lekarz co 14 do niego ide przyjmuje na NFZ wczesniej prywatnie bo wiem że jest konkretny chodziłam juz do niego. ginka do której chodziłam z Ksawciem też fajna i wszystko powie ale tyle kasy bierze że to jest bankructwo, a do tego badania dochodza
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249924 przez ViFi
Mesy
mesy napisał:

Lacra ja nie chce żadnych anty bo po tym to mi się wszystko rozreguluje ... ale coś musi mi przepisać bo jeszcze czytałam że jakaś dziewczyna też miała torbiel nic na to nie dostała i dostała @ po 37 dniach od stwierdzenia torbiela ... no makabra ale o tych innych tabletkach to mu powiem niech mi leczy te cholerstwo... tylko gorzej jak to jeszcze będzie rosło :( ale wypluć to :D zobaczymy w czwartek co mi tam zobaczy .... a jak już mi coś przepiszę to jak pójdę to tego pajaca co teraz chodziłam to mu chyba jaja skopię .. nie odpuszczę mu tego od tak


Torbiel się sama wchłonie ja tak miałam. Ja też byłam stymulowana CLO i wiedz, że okres się może opóźnić po nich
1 cykl z clo 31d
2 cykl z clo 37d
3 cykl bez clo 40d (monitoring) owulacja w 28d nie pekł 23mm
4 cykl z clo 30d
i przez to uzbierała się duzo pęcherzyków zaproponował anty ale nie chciałam


blog.28dni.pl/2011/10/31/gdy-pecherzyk-jest-gotowy-do-pekniecia

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249930 przez Lacrijka
Agnessa - dziewczyny chwalą sobie doktora - Dariusz Lautenbach. Ale nie wiedza czy przyjmuje na NFZ bo dwie chodza prywatnie, ale pomógł im w zajsciu w ciaze i ceny przystepne.

www.znanylekarz.pl/dariusz-lautenbach/gi...zczolki-ul-tuwima-10
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249931 przez ViFi
mesy napisał:

Byłam u lekarza miałam robiony monitoring cyklu i wiecie cooo mam torbiel :( i to nie mała bo aż 4 cm :(
Ale jadę w czwartek do tego kolegi od mojego taty bo czytałam teraz w necie że powinno się brać tabletki do od 16dc na likwidację ewentualnych torbieli i poprawę endometrium itp - np. provera, czy duphaston a ten lekarz mi nic nie przepisał...;/ kurde nie wiem może nie trzeba nic brać ale z tego co czytałam to powinno się brać te tabletki ....


a moze to wymiar jajnika a nie torbieli !!!! 4cm????

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249932 przez Mirella
Coś mi sie wydaje że Dorcia i Angellika sa z trójmiasta albo tuż obok

Lacra wiesz co? Smutna prawda jest taka że Ci sami lekarze przyjmują i prywatnie i na NFZ, tylko na NFZ albo ich limity ograniczają i za wiele nie mogą, albo im się zwyczajnie nie chce bo i po co.

A torbielami tak strasznie nie panikujcie, to nie koniec świata, bierze się jakieś dziadostwo wchłonięcie albo na rozpuszczenie i po problemie ;) Jedną miałam z dziesięć lat temu, drugą w ciąży, teraz nie mam żadnej chyba ;) Poza tym jest taki wynalazek jak torbiel funkcyjna (Lacra Wam powie co to bo ona wszystko wie :lol: ) a jak gin idiota to Was nastraszy niepotrzebnie i tyle.

Ja mam dziś humorek na wojnę ze światem, palnę kogoś jak nic. Nie wiecie kogo?


I jeszcze jedno, tak sobie pomyślałam.... Bo tyle było krzyku że lekarz idiota Gorlę nastraszył, a może on jednak miał rację? Może to naprawdę był uszkodzony płód i dlatego poroniła? Tak czy inaczej to niesprawiedliwe i ja protestuję. I bardzo Was proszę pomóżcie mi tu Gorlę zatrzymać, MagdaM jest najlepszym przykładem że aniołkowych mam wypuszczać stąd nie wolno
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249935 przez Lacrijka
Gorla z nami zostanie - ni ma uja :) :) :) Bedzie sie starac nadal i qniec..
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249937 przez mesy
No już mniej panikuję ale same wiecie jak to jest :silly: coś obcego czego się nigdy nie miało i zaraz tysiąc myśli na minutę :silly: :silly: :silly: :silly:

Mirella ja ci pomogę ją tu zatrzymać ;) nie ma że ona sobie pójdzie z tego foruma ;) a palnąć możesz mojego genialnego gienka :silly: :silly: :silly: :silly:

ViFi
mówił że torbiel ma 4 cm ... zresztą widziałam na USG to było makabra duże jakieś ....... :angry: :angry: :angry:

mój się śmieje ze mnie i mówi że mam obcego w brzuchu tak jak tak ze zmierzchu hehe
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249938 przez emka
agnessa miałam to samo, pierdyknęłam pięścią w biurko jak to przeczytałam dzis rano, mam mega wkurw ze tak sie dzieje!!! :angry:

Ten Lautenbach to jakieś znajome nazwisko chyba moja bratowa pszyszła- niedoszła do niego chodziła, był wtedy w Tczewie ordynatorem, ale nie wiem czy to ten sam. zapytam :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249940 przez ViFi
mesy napisał:

No już mniej panikuję ale same wiecie jak to jest :silly: coś obcego czego się nigdy nie miało i zaraz tysiąc myśli na minutę :silly: :silly: :silly: :silly:

Mirella ja ci pomogę ją tu zatrzymać ;) nie ma że ona sobie pójdzie z tego foruma ;) a palnąć możesz mojego genialnego gienka :silly: :silly: :silly: :silly:

ViFi
mówił że torbiel ma 4 cm ... zresztą widziałam na USG to było makabra duże jakieś ....... :angry: :angry: :angry:

mój się śmieje ze mnie i mówi że mam obcego w brzuchu tak jak tak ze zmierzchu hehe


mnie gin jeden powiedział ze mam miesniaka a okazało sie ze przy badabiu do macicy sobie jajnik dołaczył i tak wymacł :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249942 przez Lacrijka
emka napisał:

agnessa miałam to samo, pierdyknęłam pięścią w biurko jak to przeczytałam dzis rano, mam mega wkurw ze tak sie dzieje!!! :angry:

Ten Lautenbach to jakieś znajome nazwisko chyba moja bratowa pszyszła- niedoszła do niego chodziła, był wtedy w Tczewie ordynatorem, ale nie wiem czy to ten sam. zapytam :blink:


Tak, on tez w Tczewie przyjmuje..Tak mi tu dziewczynki pisza :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249943 przez mesy
ViFi nie źle... :dry: no ale niech mi to potwierdzi inny lekarz bo kurka no musi bo oszaleję :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249950 przez mesy
U gorli wszystko ok .. już jest po zabiegu i za 2 miesiące może się znowu starać :lol: z foruma nie odchodzi :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl