BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607501 przez ferritka
dzień dobry moje kochane :))

na wstępie, życzę Wam pięknych ciepłych w sercach Świąt, spokoju i odpoczynku:)



Sis- jak dobrze, że moze udało się trafić na przyczynę, Ty nic się nie smutaj, bo według mnie to szklanka jest na pół pełna a nie w połowie pusta- ZNAJĄC PRZYCZYNĘ JESTEŚ JUŻ O KROK PRZED GROSZKIEM :) :kiss: :kiss: no więc uszy do góry i trzeba iśc tym tropem ,który dooopny lekarz polecił :lol: :lol: :lol: :lol:

chyba ciśnienie jest niskie, bo mnie znowu baniak boli.
Byłam wczoraj w centrum europa- nie warto :dry: w silesii jest więcej sklepów i jakoś ludzi więcej, no może centrum się rozkręci, póki co dużo sklepów jeszcze nie otwartych.
AAA Sis w stradiwariusie są fajne skórki 149 zł różne kolory- jest taka carmelowa cuuudna :kiss: :kiss: i koszule jeansowe boskie - no se kupiłam se :lol: :lol:
( najgorsze, że mnie zakłuło znowu wczoraj i pojechałam po tym centrum na pogotowie - no bo mi sie kazali zgłosi9ć i mnie grzecznie poinformowali, że dupy mam im nie zawracać i se iść do swojego lekarza :dry: bardzo ludzkie podejście, no ale to tylko zakłucie było takie hmmm może niecałej minuty mnie kuło, więc chyba nic złego.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607520 przez Dave
a ja od rana szaleje ze szmata i detergentami i szczerze to zygam tym wszystkim, wlacznie ze swietami (przepraszam), tym bardziej majac wizje obslugiwania tesciow,ktorzy zostaja na noc. ciekawe qwa gdzie beda spac??!! ja sie z mojego lozka nie rusze!!!!
ja pitole,wybaczcie mi taki nastroj i to,ze Wam tu w takim czasie smuce. ale nic na to nie poradze,komus musze sie choc ciut wygadac. ogolnie mam dosc i marze o swietach w pizamie!!!!
niech mnie ktos przytuli:'(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607522 przez ferritka
Dave tule mocno nooo nie ma się co wkurzać, wszyscy wiedzą, że masz remonta i troszke słabo, że Ci się na chate wbijają teraz włąśnie :dry: :dry: ale przetrwasz to :kiss: :kiss: :kiss:

a ja już poodkurzane, tylko mi na mokro podłogi zostały, krem z pieczarek nastawiony i zabieram się za sernika :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607527 przez Mirella
od kobiety w dziewiątym miesiącu ciązy absolutnie nic nie wolno wymagać, nic oczekiwać, nie i koniec. Więc niech się teściowie sami obsługują, sami nakrywają do stołu, sami sprzątają, zmywają, i na podłodze śpią :P No i przy okazji niech Ci coś przyniosą do łóżka :P

A co do sprzątania to chyba sobie myjkę ciśnieniową na parę kupię, obejrzałam taki jeden wpis na blogu i normalnie się zachwyciłam, ja też chcę sprzątać bez wysiłku :P
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607529 przez ferritka
Mirellka podpisuje się pod tym dwoma ręcami pod tym, że w 9 miesiącu ciązy to kobieta powinna leżeć i pachnieć i to ją powinno się obsługiwać :lol: :lol: :lol:

Mirellka moja mama ma tą myjkę taką ciśnieniową na pare... ja mam bardzo mieszane uczucia, bo niby to spoko, ale panele trzeba potem na sucho przelecieć bo to nie jest tak że całkiem całkiem para tylko pozostaje podłoga mokra. Ja pożyczam sobie ją czasami do gresu i przelatuje na mokro, a potem na sucho trzeba :dry: aa no i fakt że podłoga nomen omen musi być czysta, bez paproszków i śmieciuszków bo ta myjka wszystko roznosi po kątach :dry: :dry: więc ja mam bardzo mieszane uczucia..
taki ma www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tb...233.html%3B740%3B560

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607566 przez Dave
dzieki kobietki, jakos tak te pare slow i od razu mi lepiej.

mam dzis gorszy dzien i tyle.

a ja to też bym chciała sprzątać bez wysiłku, a najlepiej żeby się samo sprzatalo:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607595 przez Mirella
zaradna-mama.blogspot.com/2013/03/baraszkowanie-w-kuchni.html

mnie ten wpis natchnął :)

jak sobie przypomnę siebie w dziewiątym miesiącu to już współczuję teściom Dave, matko jak ja warczałam na wszystko i wszystkich! A jak termin minął a się Duśce nie spieszyło to za ciągłe pytania czy już urodziłam, byłam gotowa zabić normalnie.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607599 przez ferritka
aaaaaaaa toż to lepszej generacji myjka parowa niż ma moja mamunia :blush: :blush:


a ja płyte myje takim płynem z w5 i też blyszczy, a do okapu i mebli w kuchni używam oliwki dla dzieci :blink: pienie błyszczy, nie ma smug i kurz nie łapie :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607603 przez Dave
Mirella-ja jak mam za duzo na swoich barkach, to tez jestem monster. ale to juz taki etap, i sorry jesli ja mam wszystkich rozumiec-to oni tez.

ale sie zdziwilam ta oliwka, wlasnie walcze w kuchni z meblami. to moze sprobuje. tylko te moja male lapki Majosa chyba beda wszedzie widoczne?! bo ja z frontami walcze.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607618 przez ferritka
Dave, ja od dawna już tak robie, najpierw sobie je przemywam wodą z płynem- standardowo, a potem na ściereczkę 9 choć wole ręcznik papierowy) troche oliwki i szuru-buru B)

a łapki Majosa toż to sama przyjemność B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607620 przez studentkaae
no, koszyk poświęcony, ciasta wyszły superowo - spróbowaliśmy rano... :) serniczek pyszniutki i drugie z malinami też, mniam :) aż mnie D pochwalił, że sernik jak u jego mamy :cheer: no w mega szoku byłam :)

Sis - dzienks :kiss: - po świętach w takim razie idę na łowy do stradivariusa :)
no, w środę u gina skonsultuję sugestię doopnego doktorka i zobaczymy co będzie dalej :silly:

Dave - ło jejuu, Ty się kobieto teściami nie przejmuj!!! jesteś na ostatniej prostej i ostatnia rzecz to usługiwanie komuś :) czuj się jak księżniczka z małym księciem Matim w brzuszku i miej to wszystko gdzieś :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607635 przez MoNiaaa
My tez juz koszyczek poswiecilismy wielkanocny zurek zaliczony :)
jak sie zmobilizyje to wrzuce jakies fotki :)

Wszystkim zyczymy weolych swiat i w koncu pierwszych oznak wiosny!!!:)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607643 przez Gravity
hej Dziewczyna ja to od wczora zle sie czuje muli mnie rano tak na wc z wymiotami wrrr,teraz cos lepeij nie wiem na jak dlugo:(
Dave a Ty pwiedz tescia ze samoobsluga Ty juz na koncowce w kazdej chwil mozesz jechac wiec sie nie forsuj! spokojnie przezyj swieta w spokoju a nei w nerwach ze zastawa nie na stole!


mam dla Was wierszyk:)

Umyj rano dobrze jajka,
potem oba włóż do garnka.
Włóż cebulę, szczyptę soli
i nie zważaj, że to boli.
Tak robili po wsze czasy,
nie ufarbuj se kiełbasy
:silly: :silly: :silly:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607660 przez Mirella
Ferri, a jakie Ty masz te szafki że je oliwisz? Matowe czy błyszczące? Bo nie wiem czy wypróbować ten Twój pomysł czy się nie wygłupiać ;)

Gravity, początek ciąży nie należy do najprzyjemniejszych, ale nie przejmuj się, znaczy że wszystko dobrze :)

Idę serniczek robić i krem do napoleonki. Trzymajcie sie babeńki kochane, a Ty Dave szczególnie.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607663 przez ferritka
mirellka, ja mam mat. Ale sobie je nabłyszczam a co :) i nie zapomnijcie o olapie oliwka działa z nim cuda wianki :kiss: :kiss:


a mnie sernik opadł i nie wiem co teraz począć :dry: Mirellka poczęstujesz mnie napoleonką?? :blush: :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl