BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 1 miesiąc temu #607685 przez Dave
a ja juz chce co by juz po tych swietach bylo. no i jeszcze zeby wiosna przyszla!!!!!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607714 przez Mirella
Ferri, jasne, napoleonka wygląda jakby wyszła, sernik mam w piecu, ale boję się otworzyć, bo dałam plamę i zamiast utrzeć żółtka a z białek zrobić pianę, to utarłam całe jajka, jak myślicie co będzie?

Ja też chcę wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Acha, w poniedziałek czyszczę lapa, trzymajcie kciuki, bo jak go rozwalę to już do Was nie przyjdę :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607715 przez ViFi
Moje Kochane te znane i nie znane chciała Wam złożyć życzenia:

W czas WIELKIEJ NOCY, kiedy po dniach cierpienia i bólu przychodzi chwila odnowienia, ponownego powrotu do życia, pamiętajmy, ze dobro jest najwspanialszym darem jaki możemy innym ofiarować. Czyńmy tak zatem w każdej chwili, każdego dnia.
BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
życzy ViFi(Iwona)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607720 przez Gravity
Mirella ja wszystko zwycieze byle do konca i malenstwo utulic w ramionach:)
Sorry laskie ja piekę dobre ciasta ale brak weny by o nich gadac.

Czy na sernik czy na balowe z karmelem uwielbiam piec:)ale zrobilam tylko balowe.Ciesze sie gosci splawil moj misiek:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607723 przez Dave
KOCHANE,
SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT.
SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ
- II KRESEK,
- SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY
- CUDOWNEGO MACIERZYŃSTWA
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607724 przez Ingrid29
ViFi napisał:

Moje Kochane te znane i nie znane chciała Wam złożyć życzenia:

W czas WIELKIEJ NOCY, kiedy po dniach cierpienia i bólu przychodzi chwila odnowienia, ponownego powrotu do życia, pamiętajmy, ze dobro jest najwspanialszym darem jaki możemy innym ofiarować. Czyńmy tak zatem w każdej chwili, każdego dnia.
BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
życzy ViFi(Iwona)

VIFI super, że się odezwałaś Kochana, bo my tu całym sercem za Tobą :) Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz. Życzę Ci oby te Święta stanowiły też przemianę w Twoim życiu i oby Zmarwychwstały Jezus dał siłę i łaskę.
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607735 przez ferritka
Ingrid29 napisał:

ViFi napisał:

Moje Kochane te znane i nie znane chciała Wam złożyć życzenia:

W czas WIELKIEJ NOCY, kiedy po dniach cierpienia i bólu przychodzi chwila odnowienia, ponownego powrotu do życia, pamiętajmy, ze dobro jest najwspanialszym darem jaki możemy innym ofiarować. Czyńmy tak zatem w każdej chwili, każdego dnia.
BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
życzy ViFi(Iwona)

VIFI super, że się odezwałaś Kochana, bo my tu całym sercem za Tobą :) Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz. Życzę Ci oby te Święta stanowiły też przemianę w Twoim życiu i oby Zmarwychwstały Jezus dał siłę i łaskę.


podpisuję się pod słowami Ingrid, Vifi kochana dużo zdrowia i spokoju, siły żeby dalej iść do przodu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
spokojnych i rodzinnych Świąt kochana :kiss: :kiss: :kiss:

I tak jak Ingrid mówi, wszystkie tu o Tobie wciąz myslimy i jesteśmy z Tobą. Mocno Cię tulę i przesyłam ciepło prosto z serca :kiss: :kiss: :kiss:


Mirellka, no to ja nie wiem bo właśnie w moim przepisie było najpierw se żółtka z cukrem potem białka na pianę. Ale chyba bez znaczenia bo przeca potem wszystko się i tak razem łączy :silly: :silly: No ale ja tak zrobiłam, ale hmmm oprócz ilości jajek to wszystko inne dałam na oko no bo nie wiem ile to 60 ml i 400 ml serka ( bo se kupiłam z makłowiczem w tesko taki kibelek za 5,99 :blush: i dałam go cały :blush: :blush: :blush: ) pieknie wyrósł jak skończyłam otworzyłam mu drzwiczki żeby go nie wystraszyć, a jak wyciagnęłam to mnie środek opadł całkowicie :dry: :dry: :dry:

( pochwaliłam się tu Wam już że mi A mixer sprawił, taki czaderski co go trzymać nie muszę i se z miską jest i on się giba na boki a miska się same kręci :lol: :lol: )

aha i tak mnie aż drgnęło, pomyslałam sobie : Mirellka, nie tykaj tego komputera lepiej :S :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607761 przez studentkaae
Vifi :) :kiss: :kiss: Kochana dużo zdrówka i siły :) jesteś najsilniejszą kobietą na świecie!! możemy się od Ciebie uczyć tej wytrwałości :)

Ferri - nooo, to szaleć teraz możesz jak takie cudo masz w kuchni :) ja też mikser dostałam niedawno od mamy, ale taki zwyklak ręczny. ważne, że jest i spełnia swoje zadanie :) nieważne, że Ci opadł sernik, ważne, żeby był smaczny.
ja Cię zapraszam na taki:
www.mojewypieki.com/przepis/sernik-z-brzoskwiniami

albo takie ciacho - też zrobiłam i pycha :)
www.mojewypieki.com/przepis/kruche-ciast...kka-budyniowa-pianka

która ma jeszcze ochotę? zapraszam :)
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607765 przez Dave
ViFi - siłaczko nasza :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Feri - fajnie mieć takiego pomocnika kuchennego :) :)

Studentka - te dwa ciacha są na mojej liści - w planach pieczeniowych :laugh: :laugh: :laugh:
Teraz jak mówisz, że fajne i Ci wychodzą to muszę je w końcu zrobić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607768 przez studentkaae
Dave możesz je śmiało robić, jak mi wyszły to każdemu wyjdą :) :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607772 przez ferritka
Sis, nie no to jak zapraszasz na takie cuda to ja dietę w kąt odstawiam, zresztą wszyscy doskonale wiedzą, że serniki są dietetyczne nietłuczące, a takie z malinkami to już w ogóle B) B)


wiecie co, jak se patrzę na Markowską to mnie się blondu kce :cheer: :cheer:


kurka rurka, nie potrafie się dzisiaj oprzeć takiej muzie, kurcze cały dzień na szmacie i przy garach sie wije w rytm :blush: uwielbiam taką muzę, i od razu słońce w sercu, czujecie too???


Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607773 przez Mirella
Ferri, nie kracz, kompa trzeba wyczyścić bo sie grzeje i wyłącza co chwila, jak go nie wyczyszczę to go całkiem szlag trafi. A nie potrafię sobie wyobrazić że ktoś się do niego dotyka ;) Jak uznam że nie dam rady to mam męza w zapasie, mam śrubokręty, sprężone powietrze, pastę do procesora, poglądowe z jutuba, i porządną instrukcję serwisową. Podeślijcie trochę szczęścia i będzie git :lol: I nie mówcie że mam go komuś dać do czyszczenia, nie wyobrażam sobie rozstania :P Sernik sie piecze dziwnie wolno, ale niech mu tam, byleby się upiekł. W moim przepisie też było że żółtka oddzielnie, ale ja taka zakręcona że nie doczytałam :blush:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607779 przez studentkaae
nooo, Ferri taka muza to już taka wakacyjna mi się zdaje... coś al'a hiszpania, plaża, drinki, słońce, opaleni faceci wokół... echhhh, rozmarzyłam się :) haha

no to jak wakacje to w kolorze blond... :) też mnie nachodzą takie myśli, żeby se kiedyś do blondu wrócić - bo i ja taki kolor miałam na głowie :cheer:

Mirellka - hmm, to nie wiedziałam, że Ty aż taka zosia samosia informatyczna jesteś :)
powodzenia i szacun, ja bym się za to nie brała :(
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607783 przez Dave
Se dziołchy nie zapomnijcie czasu zmienić :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 1 miesiąc temu #607786 przez studentkaae
aaaaaaaaaaaaa, dzięki Dave - i widzisz ja bym se zapomniałą :(

ale to dla Ciebie lepiej - będziesz się jedną godzinę mniej w tą noc męczyć jakby Cię znowu bezsenność dorwała :angry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl