BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #863455 przez marysiamarysia
Bujanka raczej nie wytrzymam do spodziewanej @ . Pewnie zatestuje wcześniej , mierze temperatury wiec jak cos u mnie sie wyjasni w sprawie owu to pewnie po 6 dniach zaczne sikać ;) Na razie to zielonego pojęcia nie mam czy jajeczkowałam , czekam na skok tempki :blink:
Miałam brać od jutra luteinę , sle chyba się wstrzymam :huh:
A za Ciebie kciuki trzymam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863461 przez GabrysiaSta
Hej dziewczyny. Może któraś z Was miała podobny problem bo już nie wiem co robić. Byłam u Pani ginekolog bo chcemy z M postarać się o dzidziusia i okazało się, że mam stan zapalny. Dostałam globulki, pytałam o stosunek i o starania, że pewnie trzeba będzie odłożyć a Pani powiedziała, że spokojnie możemy próbować bo w ciąży pewnie infekcji nie uniknę (załamka, że takie jest podejście). Ale ja nie posłuchałam i założyliśmy kapturek który pękł!! (chyba ze starości). To były dni płodne i teraz nie wiem co robić czy odstawić tabletki aby nie zaszkodzić w razie ciąży, czy do końca je przyjmować. Dzwoniłam do pani doktor ale nie ma z nią kantaktu smutas.gif do tego bierze mnie przeziębienie. Martwię się bo nie jestem już młoda a moje 2 poprzednie ciąże były poczęte za pierwszym razem.. chciałam się jak najlepiej przygotować a tutaj coś takiego.. Pozdrawiam i mam nadzieję, usłyszeć jakieś opinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863463 przez studentkaae
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: komu jeszcze za życzonka nie dziękowałam to dziękuję :kiss: :kiss: :kiss:

kurczaki, ale dużo nowych twarzy tu u nas na forum :) jeszcze nie każdą kojarzę, ale już widzę, że niedługo będzie tu na forum malinowo :) czuję to :)
powodzenia dziewczynki :) :) niech Wam się szybciutko uda :)

Asiaa - witaj Kochana, no widzisz, w takim razie jest nas więcej z takimi marzeniami, których nie udało nam sie spełnić w naszym wymarzonym czasie... ech, ale tak jak piszesz, ważne, żeby kiedyś w końcu nam się wszystkim udało :) ooo, i staż małżeński też masz podobny? fajnie :)

Iwonka - ale Twój Kacperek to już mały mężczyzna, ale się zmienia... :)

Missy - najważniejsze, że z Maleństwem oki :) super, aa i miłego świętowania z emkiem :)

i co to ja jeszcze kciałam....oj, po 30tce to już całkiem mi się ta skleroza rozwinie... hmmm ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863464 przez marysiamarysia
GabrysiaSta- skoro lekarka wiedziała o Waszych planach to pewnie wiedziała też czy nie zaszkodzą takie leki . Przypuszczam , że spokojnie możesz nadal przyjmowac lekarstwa . Poczytaj też co jest na ulotce . Często nie wiedząc o ciąży , dziewczyny łykają różne leki ( nieświadomie ) . Decyzja oczywiście należy do Ciebie . Może do apteki zadzwoń jakiejś i zapytaj :)
Życzę powodzenia :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863467 przez GabrysiaSta
marysiamarysia tylko, że ja zapytałam kiedy miałam już w ręku recepty bo byłam przekonana, że mi odradzi. A na ulotkach napisane, że nie zalecane w ciąży. Może faktycznie zadzwonię do apteki. Dzięki za radę. Tak czy inaczej zostałam staraczką i w kiwetniu będę czekała na @ Życzę wszystkim powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863469 przez Mirella
Gabrysia zacznijmy od podstaw, czyli to co to za leki? Bo i w ciązy się różne bierze, a raczej wkłada, przy stanie zapalanym, da sie to przeżyć. Ja ciągle coś miałam, całą ciążę lepiej lub gorzej, niestety, Duśka urodziła się zdrowa, także nosek do góry, będzie dobrze :)

Kiedyś na forum było takie coś jak KAFka, czyli Klub Anonimowych Forumoholiczek :lol: To tak żebyście wiedziały, że problem jest znany, zdiagnozowany, przebadany i... niestety, nie ma na to lekarstwa :P :P :P


Iwonta, Ty nie ściemniaj, ja wiem po co wróciłaś, po córeczkę :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863470 przez iwonta_kg
bujanka napisał:

Iwona no tak bo Ty dopiero urodziłaś synka, gratuluje :lol: długo się staraliście? Ja jestem dopiero w 1 cyklu starań.


bujanka o pierwsze dziecko staraliśmy się 6 miesięcy, a o drugie 3 miesiące więc narzekać nie mogę. ale moge smialo powiedziec ze klimat i otoczenie robi swoje :) bo oba zapłodnienia stały się w szczegolnych momentach :) wiec postarajcie sie o jakis wyjazd albo zmiane miejsca lub przestawcie lozko w inne miejsce ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863472 przez iwonta_kg
Ojjj Mirelcia Mirelcia... Ty mi tu nie wróż za wczasu ;) hehe nie mówię że wcale nie chcę ale jeszcze nie teraz :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863473 przez marysiamarysia
Jesteś staraczką - więc nie czekaj na @ ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863481 przez bujanka
KAFKa hehehe dobreee :lol:
No wiesz narazie jesteśmy na początku drogi :) nrazie karmimy "rybki" u siostry bo wyjechała na wczasy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #863505 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863517 przez GabrysiaSta
julka jeszcze 2 tygodnie... czyli skończę przed okresem
tak czy inaczej jeśli tym razem się nie uda to się aż tak nie zmartwię ale jeśli byśmy coś zmajstrowali to po pierwsze będę przeszczęśliwa ale również troszkę zaniepokojona, że w takim momencie (dodam, że cytologia też wyszła słaba :(.. )
Ale już widzę, że miło zostałam przyjęta do staraczek :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863524 przez gabi28
Gabrysia,ja w 4tc ciązy dowiedziałam się ,że mam infekcje i trwała ona aż do 3 miesiąca.To,że czasem na ulotce pisze ,że nie jest wskazane w ciązy to lepiej tak producentom napisac (ja na witaminie C też tak miałam napisane) a jeśli chodzi o infekcje-tak w ciązy łapie się częściej i Lepiej je leczyć niż przerwać.

Masz antybiotyk czy po prostu jakieś globulki?

ps.. jeju ile tutaj nowych staraczek.

Iwonka witaj :) miło Cię znowu widzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863532 przez meli1990
GabrysiaSta ja przez całą ciąże miałam infekcje i musiałam brać leki które nie za bardzo mi pomagały a Dominik urodził się zdrowy. I też pisało ze nie powinno się ich używać w ciąży. Więc nie ma się co przejmować napewno się uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863533 przez GabrysiaSta
gabi28 na razie globulki ale wszystko przede mna ;) Znając życie zaciąże w maju i dzidzia przyjdzie na świat w lutym ;) taki mój urok
Fajnie, że tyle kobietek planuje ciąże w gromadzie zawsze łatwiej
A i jeszcze nie zdążyłam pogratulować Paniom z fasolkami i życzę spokojnej ciąży!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl