BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #863769 przez vika
Ferii jestem,jestem :kiss: miałam lekki załam psychiczny :ohmy: leżałam krzyżem na podłodze i czekałam aż mdłości i bóle brzuch miną :ohmy: MASAKRA
NIE WIEM CZY TO BYŁA CIĄŻA CZY ZATRUCIE ale co głowa do góry to ja dawaj na karuzeli ile fabryka daje :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Mirella Ty czarownica ??? jaki zakres Twojego czarno-wróżenia??? kurcze jakieś sny mnie nawiedzają ...co noc kogoś zabijam-masakrycznie czym popadnie i nie mogę dobić :ohmy: :ohmy: ...do tego księża,pogrzeby UWAGA Matka Boska z Dzieciątkiem :ohmy: :ohmy: :ohmy: Jejuuuuuu serio....do tego wybudza mnie w nocy pukanie (jakby ktoś pukal w okno lub do drzwi) jejuśśśśśśś zaczynam się bać zasypiać ....serioooooo
Witam nowe staraczki......WoW JAKI RUCH TUTAJ SIĘ ZROBIŁ :ohmy: :ohmy: :ohmy: Fajnie ...trzymam kciuki za wszystkie staraczki :kiss: co do globulek dopochwowych ja też brałam niejednokrotnie w ciąży i moja Gin mnie uspakajała,że po pierwsze nie udowodniono żeby były szkodliwe dla maleństwa a po drugie infekcja jest dużo gorsza dla płodu więc trzeba leczyć.....
Dave Ja dalej kibicuje i myślę,że może jednak test nie wyczuł maleństwa :woohoo:
Lalka więc tak....jak sama pisałaś byłaś lekko przeziębiona więc może lepiej,że test wyszedł negatywny :unsure: a teraz dopinguj swój organizm i do dzieła :lol: zobaczysz dzidziuś wybierze sobie odpowiedni termin jak u każdej z Nas :lol:
WoW SORY ALE MÓJ MÓZG WIĘCEJ NIE ZAPAMIĘTAŁ ....CZYTAŁAM NIBY NA BIEŻĄCO ALE MI UMKNĘŁO
AAAA Meli bete robią w każdym laboratorium więc mykaj i rób będziemy miały pewność :blink:
Bella :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Tobie już pisałam u Nas na Majówkach.....ściskam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863793 przez Gosia 2712
Witam :)
Obiecalam sie pochwalic po wizycie :)
A wiec maluszek rosnie jak na drozdzach :) wazy juz 250gram :) Ale jak na zlosc uparciuch cala wizyte krzyzowal nogi i nie chcial pokazac co tam miedzy nimi ma i na dodatek mial tam pepowine wiec ciezko bylo zobaczyc :S hehe smiejemy sie ze upasiony jest bo z obwodu brzuszka wychodzi ze jest 2tyg starszy :D :P a ja mam 1,7kg na plusie :)

To moj szkrab :)

A tak sciskal nogi cala wizyte zeby tylko nie pokazac co tam jest :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863800 przez GabrysiaSta
Anabelle bardzo mi przykro.. bądź dzielna, kobiety to podobno słabe istoty ale czy słaba istota zniosłaby aż tyle i stanęła znowu na nogi?...

Gosia 2712 gratuluję przecudnej istotki, napatrzeć się nie mogę

ferritka
nie jestem w ciąży a już się martwię ale tylko dlatego, że miałam być do niej dobrze przygotowana (chociaż pierwszy raz chciałam się porządnie przygotować;)..)
Zobaczę jak się rozwinie. Moje cykle są dłuugie testowanko dopiero 10
Uwielbiam ten stan nieświadomości :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863831 przez MoNiaaa
Anabell przykro strasznie sciskam cie mocno :kiss: na drugi dzien powinni cie wypuscic u mnie tez tak bylo :(

Gosia maluszek sliczny :kiss: wiec czeamy dalej na ujawnienie sie :) cos uparte ostatnio te maluszki :blink:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863833 przez ewaluacja
Rety jak ciężko nadążyć za tematem... :laugh:

W każdym razie MELDUJĘ MELDUNEK ;) termin @ 10.04

Anabell trzymaj się tam! :*

Dave wczoraj też miałam próbę ćwiczeń ale jakoś mi nie wyszło, wkurzałam się bo powiedzmy mieśnie mnie tak nie bolały, co nie mogłam utrzymac równowagi!

Gosia
super to dziecię Twoje, chodź mało jeszcze z tego kumam ;)


(dobrze jest Was mieć w pracy, i przed snem i z rana :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863842 przez Gosia 2712
Dziekuje dziewczyny :)

Monia moje jest uparte po mamusi a grubiutkie po tatusiu hihihi :D :P

Anoda trzymaj sie kochana :( bardzo mi przykro :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863847 przez vika
Gosia jakie śliczne maleństwo...aż mnie zebrało na sentymenty i sobie pooglądala zdjęcia mojej Tośki jeszcze w brzuszku mamy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863867 przez bujanka
O rany ale dobrze widać te skrzyżowane nózki :laugh: Przesłodkie :) Gratuluje Gosiu takiego wstydzioszka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863927 przez marysiamarysia
Anabelle strasznie , strasznie mi przykro :(

Ferri przepraszam za ciśnienie :) przynajmniej się wyspałaś :P Podziwiam mój wykres i nic z niego nie kumam . Dziś lekka zwyżka -trochę ponad 0,1 :angry:
Czekam z lutka i na razie nic sobie nie zapodaję ...

Gosia te skrzyżowane nogi - rewelacja . Gratuluje pulpeciątka :laugh:

Gabrysia ja też staram sie dobrze przygotować :) Kwas foliowy łykam i ćwiczę , bo sadła nazbierałam przez zimę . W sumie dla zdrowia też . Przez te ćwiczenia chyba nie zaciążę :( no ale nie odpuszczam , może jakoś się uda .

KRZYCZCIE NA MNIE , KRZYCZCIE !!! BO JESZCZE PALĘ :(

Dziś miałam piękny sen :lol: siknęłam i test wyszedł pozytywny , tylko że zamiast drugiej kreski było info od położnej , że ciąża jest . Normalnie długopisem na czerwono napisane
:woohoo: :woohoo:

Nie wiem jak zinterpretować ten sen ale na pewno nie dosłownie :silly:

Buziaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863931 przez Mirella
Vika, ja rzucam uroki na niegrzeczne staraczki, a zafasolkokowanym przepowiadam płec maluszka, czasem nawet trafiam :lol:

Anabelle tulę mocno :kiss:

Patrz, Ferri, ja też nie pamiętam :(

Gosia, piękne bobo, też bym takie kciała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863940 przez Ada2424
Anabelle :kiss: :kiss: :kiss:

Gosia piękny dzieć, faktycznie nóżki skrzyżowane widać :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863953 przez Asiaa
Anabelle :kiss:

Gosia ładnie malucha na USG widać :) Niedługo pewnie pokarze co tam chowa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863962 przez GabrysiaSta
marysiamarysia ja też ćwiczę - biegam na bieżni, zaczęłam jakieś 3 mies. temu, dla zdrowia i kondycji. Kwas też łykam. Ja nie palę więc może wiedząc o tym będzie Tobie łatwiej przestać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863987 przez marysiamarysia
Gabi pewnie rzucę jak dowiem się że zafasolkowałam :) Na razie to wciąż zestresowana latam :angry: Takie oczekiwanie mnie denerwuje , wykańcza i wogóle....
Do tego zawsze jakieś bodźce zewnętrzne typu mąż , dzieci :lol: :lol: ... a ja strasznym nerwusem jestem .
Mam nadzieję , że mi się uda wkońcu rzucić to cholerstwo w trzy pupy :)
No w każdym razie jestem dobrej myśli .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864000 przez gosia28
bry
ja sobie taki trening wczoraj urządziłam w ogrodzie, że wieczorem mi ręce urwało i myślałam, że z bólu odlece :S omg dobrze, że dziś lepiej bo myślałam, że umre jeszcze mnie tak łapska nie bolały B)

Gosia piękna dzidzia :)

marysia a to jak Ty palisz-ciąża nie palisz- palisz, ciąża- nie palisz? To jak będziesz w ciąży to masz okazję już później nie wracać ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl