BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 1 miesiąc temu #863086 przez mada6
Tak dokładnie nie mamy ustalonej daty. Nie śpieszy mi się : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863087 przez mada6
Tak dokładnie nie mamy ustalonej daty. Nie śpieszy mi się : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863091 przez Anabelle
mada my też z mężem już mamy kilka aniołków, teraz staralismy się po porodzie z 7 miesiecy no i zaszłam w ciązę ale właśnie czekam aż sama sie usunie lub trafie do szpitala. Następnie 2-3 cykl po badaniach i cytologii planuje wrocic do starań. Niestety pierwszym problemem jest zajscie w ciaze, pozniej trzeba szczesliwie przebrnac przez I trymestr, cala ciaża to dla mnie osobiscie jeden wielki stres i strach o dziecko, no a pozniej kolejny kamien milowy w postaci porodu i nadziei, że bedzie bezproblemowy.

Oczywiscie psychika tez jest wazna, ale calkowicie cie rozumiem z tym, że nie możesz wyrzucić tego z głowy. ja sama wmawiam sobie "odpuść", a w wolnym czasie przegladam testy ciazowe, testy owulacyjne czy wpisy z poprzedniej ciązy. to trudne dla każdej kobiety pragnącej zajść w ciążę.

życze powodzenia, może okres nie przyjdzie jednak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863095 przez mada6
Anabelle cieszę się, że nie tylko ja tak mam... Czuję bardzo mocno instynkt macierzyński i chociaż ciągle powtarzam do swojego partnera " nie ma fasolki, czuję to " to i tak wyczekuje żeby nie było żadnych symptomów okresu : ) Nie dziękuję, oby nie przyszedł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863113 przez Dave
Aniołkowych mam tu u nas dużo niestety.

Anabelle - a oprócz tych śladowych ilośći kwri to nic się nie dzieje co?? Dziś do gina lecisz na 20 jak dobrze pamiętam. Koniecznie nam tu napisz co i jak.

Mada - jak już się starasz to co miesiąc żyjesz nadzieją.

A może zacznijcie myśleć o ślubie to myśli gdziesz indziej ulokujesz i fasola przyjdzie :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863114 przez ewaluacja
Hej mada6 ja wczoraj trafiłam na forum :) wpadłam też na pomysł wykresów i mierzenia temp. a co tam ;) trochę się poobserwuję, bo co mam robić?? :P Kupiłam nawet dzisiaj nowiusieńki termometr i kolorowe długopisy! :laugh: Dopiero zacznie się szaleństwo! :laugh: :laugh:

Fakt, że zacznę od połowy cyklu, ale nie szkodzi (to będzie taki treningowy ;) )

Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863123 przez ferritka
ej przyznać się która mi poprzekręcała i porobiła mi że ja od rana latam jak osa na otwarcie ulu sprzątam, szoruje kurefka jak na sobotę :angry: :angry:
w końcu Kręgiel patrzy na mnie i pyta, czy w piątek też tak sprzątać będę, ja mu mówie a dzisiaj co, wtorek , a on mi no środa :dry: :dry:
boziu a ja nawet w sypialni przemeblowanie zrobiłam , pościel zmieniłam :angry: na marne :dry:

Misyyyyyy wspaniale ,że po wizycie jest wszystko dobrze, oby tak dalej kochana :kiss: :kiss:
wszystkiego wspaniałego z okazji rocznicy, żebyście zawsze byli szczęśliwi i kochali się na zabój :kiss:

Mada, witaj witaj, oj doskonale wiemy o czym mówisz, bo każda z nas przechodzi to samo za każdym razem kiedy franca przychodzi czuje sie gorycz i rozczarowanie, że znowu nie wyszło :( i wiem że to raczej czcze gadanie, bo każdej to powtarzamy, nawet mi to wciąż mówiły tu dzieczyny, że najważniejsze jest wyluzować, ale prawda jest taka że jak zegar zatyka to nie ma na niego siły :lol: życzę Ci szybkiego spełnienia marzeń, żeby szybko i sprawnie poszło :lol: :lol:

Monika a Ty babo miałaś w planie mi niespodziankę na miss listopada zrobić :blush: :blush: :lol: szkoda, że sik spsuty :( :(

Bella, kurcze 3mam mocno za wizytę kciuki, czekam po 20 na raport co też tam u Ciebie się dzieje :kiss: :kiss: :kiss:

Ewa, fantastyczny optymizm z ciebie bije babo :lol: cykl testowy to brzmi sensownie :lol: :lol: oj tak coś czuje, że niebawem zostaniesz tu naszą expertką od tempki B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863126 przez gosia28
mada witaj, przy staraniach niestety w głowie robi się niezły cyrk ;)

ewaluacja kolorowe długopisy :P oby wszystko wyszło tak kolorowo ;)

powodzenia dziewczyny, koniecznie zamieszczać relacje :)

Anabell :dry: napisz wieczorkiem po wizycie :kiss:

lalka, kolejny cykl, nowe nadzieje :kiss:

Missy 100 latek na rocznicę :kiss: super, że z dzidzią git, pewnie jesteś spokojniejsza po wizycie :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863133 przez Dave
Ewa - ja przy majce też od połowy zaczynałam się termometrem bawić, nawet na 28 się zarejestrowałam, no ale zbytni długo się ni pobawiłam, bo się okazło że u mnie już fasola była :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863138 przez marysiamarysia
Cześć Dziewczyny :laugh:

Wiem , że nie wszystkie znacie się na wykresach , ale może któraś z Was mi pomoże .
Nie wiem nawet czy uda mi się wkleić wykres :dry:
Od jutra planowałam zacząć brać luteinę - zgodnie z zaleceniem lekarza , jednak mój spadek w dniu dzisiejszym plus ból jajników , pleców zaczyna mnie zastanawiać , czy oby do owu się nie szykuje...Kurde nie wiem co robić :ohmy:
No profilaktycznie dorwałam z rańca tego Pana co ze mną mieszka :lol: żebym nie miała wyrzutów sumienia w razie czego ....
Jak myślicie , ten spadek to przed @ czy przed owu :unsure:

Pozdrawiam :woohoo:


:ohmy: No i nie udało się - jak można wrzucić zdjęcie ?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #863147 przez ferritka
Marysiamarysia dobrze, że ten co z Tobą mieszka był pod ręką a nie musiałaś czekać na listonosza, aaaalbo sąsiada, bo to by było :S

jak mas zokienko edycji to na dole jest img -> klikasz w nie i dajesz przeglądaj, wybierasz foto z komputera i klikasz dodaj . to zdjęcie Ci się nie pokaże w tym okienku co piszesz, tylko jak juz dodasz na strone wpis to dopiero wtedy. aaaha i musisz uważać na rozmiar- ale no wiadomo, że rozmiar ma znaczenie cnie :lol: :blink: za duży sie nie zmieści :lol: :lol:

dajesz ten wykres bom ciekawa co C itam za cuda wianki wychodzą B) B)

ej a gdzie się Vika podziewa? była codziennie a dzisiaj póki co cisza :(

Ilonka, ja mam od rana dziwne jazdy z czerwoną papryką :dry: zjadłam już 2 jak jabłko i nie mam wciąż dość :cheer: :cheer:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863152 przez marysiamarysia
:laugh: zakumałam i wiem że za duże - kurde musze zmniejszyc je :angry: ehhh ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863153 przez Asiaa
Cześć Kobietki :) co prawda jestem na wątku o testach owu, ale postanowilam zajrzeć i do Was ;)

Studentka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) spełnienia tego marzenia ;) Torcik super :)
Dokładnie Cie rozumiem, tez myslalam ze urodzę przed trzydziestką, a tymczasem urodziny juz niedługo i nadal cisza. Widzę że starzem małżeńskim też zbliżone daty mamy ;) Bądźmy dobrej myśli, kiedyś w końcu te dzieciaczki powinny do nas przyjść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863155 przez ewaluacja
Dave oby to był dobry znak :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863172 przez marysiamarysia
no ;) edytowałam więc jest wyżej . Tak - dobrze że był ten Pan , bo już go nie ma , ale najlepsze było jak goniłam dziewczyny do szkoły a najstarsza rozsiadła się w kuchni i nie miała chyba zamiaru wyjsc z domu :laugh: Postraszyłam , że jak zobacze spóźnienie to szlaban ma na trzy tygodnie :P
Heh - jak na złość wszystkie trzy miały dziś na 8,50 a mąż o jedenastej już z domu wychodzi :) Musiałam się sprężac :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl