BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #699508 przez judytejsza
kurde nie wiem czy robie sie nienormalna ale juz 3 raz posprzatałam cała chate w tym tygodniu, a junior nadal nie chce wyjsc do mamusi...nie mam juz pomysłow na zajecia, wszystko zrobiłma, jak ktoras ma dom do ograniecia to ja sie oczywiscie pisze:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699510 przez bea2a
Qltoorka serdeczne gratulacje. Byłaś dzielna i podziwiam, że tak krótko po porodzie napisałaś nam taką długą wiadomość na forum. Ja na pewno tak szybko tego nie zrobię bo na mojej komórce źle się piszę i dopiero jak będę w domku, to do Was skrobnę. Ale oczywiście sms-em dam znać. Skoro urodziłaś, to kto będzie teraz prowadził naszą tabelkę? Pewnie nie będziesz miała na to czasu bo Mikołaj najważniejszy, co jest zrozumiałe :)

Witam nowe mamcie lipcowe!


Ja dziś pracowicie bo szykuje urodzinki mężowi. Po południu mam gości i szykuje ciasta i kolacje. Dodatkowo sprzątam i myje okna. Ale mam dziś dużo energii i dobry humorek :) Mąż też zabrał się za robotę i układa płytki na balkonie :)

Patrysia i Agniesia
śliczni Ci Wasi synowie. Coraz większe dzięciątka :*

Miłej soboty Wam życzę i czekam na kolejne relacje porodowe i zdjęcia maluszków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699525 przez bisbas
Qltoorka gratulacje dzielna mamusiu :)

Karolinap zdjecia przecudne :)

Olcia Dorota witamy :)

Patrysia Agniesia ale przystojniaki z tych waszych synków :)

Dziubasek wspólczuje calego dnia z teściową i resztą ale dasz rade może nie bedzie zle ? a co już się odbraziły ?

Unas wspaniała pogoda wiec idziemy z synkiem korzystać miłego weekendu mamcie :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699530 przez moonia154
Judytejsza zapraszam do mnie :laugh: Ja dziś mam lenia stulecia, nawet obiadu nie chce mi się robić :dry: A bałagan rośnie, bo z mężem to ja tu kariery nie zrobię ;) Ja atak sprzątania miałam jakiś tydzień temu, ale jak mnie wzięło z wieczora, że nie wiedziałam czy rodzę czy jeszcze to mi przeszło :dry: A synuś coraz bardziej napiera mi na dół brzucha :blush: Gdyby nie bóle krzyża (takie pulsujące) to bym się czuła ok. I do tego tak się duszno i gorąco zrobiło, że nie mogę sobie miejsca znaleźć :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699533 przez karolinap
Judytejsza - ja też mam dzis powera :) Posprzatalam kuchnie, łazienki i nawet pomylam okna (czemu byłam przeciwna). Jeszcze kilka dni temu twierdzilam, ze co jak co ale okien to boje się myc ale dzis mam tyle energii ze i okna umylam :) zostały mi podłogi do umycia i bedzie błysk :)
właśnie pralka zapiszczala, ze pranko wyprane wiec idę powiesić na balkon.
Jak ten dzisiejszy wysiłek nie ruszy Poli to ja się poddaje :dry:

Dziubasek - jestem ciekawa jak tam u Ciebie sytuacja? Bo jeszcze trochę i maz do pracy ;) Ach, te Nasze tesciowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699535 przez karolinkanice16
i ja mam powera pogoda taka super że namawiam mojego żeby jechać nad morze :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699549 przez judytejsza
Moonia154 to moze pojedziesz niedlugo jak cie tak pobolewa...

Karolinap. Ja dalm sobie czadu i skurczy dostalam narazie co 15 min... siedze z zegarkiem w reku, i chyba pojde prysznic wezme sobie zobaczymy co sie dalej bedzie dzialo, ale boli troche nie powiem

Ide zmienie tryb lezaco-chodzacy na prysznic, gdybym sie miala wybrac na ip dam znac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699562 przez Kamilka22
Hej Dziewczyny! :)

W poniedziałek o 9 mam się wstawić do szpitala i mój lekarz będzie działał.... żel plus kroplówka może coś się ruszy a jeżeli nie to CC.

Badał mnie dzisiaj i dalej u mnie się nic nie dzieje... maasakra jakaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699566 przez judytejsza
U mnie skurcze jako taka przeszly po kapeli, ale w krzyzu lupie dalej i pipka boli....moglyby odejsc jakies wody czy cus bo zwariowac mozna


Kamilka22. Wierze ze wollalabys zeby samo sie zaczelo, no ale tak czasem jest ze trzeba indukowac porod, chociaz nie trac nadzieji bo do poniedzialku jeszcze troszke zostalo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699572 przez Kamilka22
judytejsza wiem że może się zmienić, ale kurde raczej się nie zmieni... bo moja szyjka jakaś upierdliwa jest i nie chce się skurczyć ;p wieczorem pójdę na jakiś spacer długi plus poskaczę po gałęzi żeby może coś tam poruszyć chociaż troszeczkę żebym się w poniedziałek nie męczyła za długo...


w ogóle mam czutkę że będę miała tą cesarkę... z czego najmniej się cieszę.
a może w sumie i to lepiej?? ja już sama nie wiem.... co lepsze ..


Mój suwaczek coś zatrzymał się w miejscu;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699575 przez judytejsza
Kamilka22. No ja tez bym sie nie cieszyla cesarka, moze jednak sie obejdzie bez, moze kroplowki albo ten zel cos ruszy, bede 3 mac kciuki za Ciebie, nie stresuj sie na zapas i mysl ze juz chwilka dzieli Cie od dzidziusia
Ja w poniedzialek tez sie dowie co ze mna, czy klada do szpitala czy nie, bo jak wczesniej wspominalam moj syn duzy jest bo praktycznie 4500 wazy i tez sie boje co postanowia....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699576 przez mycha7
Kamilka a cz Ty czasem nie byłaś dzisiaj w komisie na Myśliborskiej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699577 przez Kamilka22
No w sumie nie mam co się nastawiać tak negatywnie.. bez sensu:) może faktycznie kroplówka zadziała plus ten żel OBY:) mam neta w komórce więc na pewno będę informowała WAS co i jak w poniedziałek jeżeli siły mi na to pozwolą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699578 przez Kamilka22
Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować Qltoorce synka;) GRATULACJE KOCHANA!!! :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699582 przez Kamilka22
a byłam błam oglądałam auta z moim G. bo chcemy zmienić na większy. A to Ty byłaś też z brzuszkiem i dresowych spodniach:)? dobrze wylukałam?

teraz patrze na wszystkie brzuchatki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl