BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #699769 przez karolinkanice16
u mnie godzina pięć po dwunastej, a my z A. wróciliśmy ze spaceru jest tak ciepło i najlepsze bo nie ma komarów u Nas :), po drodze zaczęło rwać mnie w dole brzucha teraz leżę i boli jak na okres ale trochę mocniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699770 przez osobka85
udalo sie!! Jasiu jest juz ze mna.. po dlugich godzinach na porodowce zapadla o 22 decyzja o cieciu i o 22:23 urodził sie moj synek. 55 cm i 3430 g :) wiecej o moim ciezkim porodzie opowiem jak dojde do siebie. buziaki e-ciotki

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699771 przez karolinap
Osobka85 Gratulacje Kochana! :*

A tu wiadomość od Jamaiki, którą dostałam przed polnoca:
Hej Karolinka, przepraszam ze tak pozno pisze, ale chcialam dac znac, ze mi wody zaczely odchodzic i jestem juz na porodowce ;) na razie nie mam skurczy i kazaly mi odpoczywac i nabierac sil zanim akcja sie zacznie. Trzymajcie kciuki za nas, dam znac po wszystkim. Buziaki dla lipcowek ;*

Lipcoweczki, idziemy jak burza, jedna rozpakowuje się po drugiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699783 przez NataliaK
Osobka85 gratuluje :kiss:

Jamajka za ciebie trzymam mocno kciukasy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699785 przez mycha7
Gratulacje Mamusie
Moja noc była okropna, tak mnie bolą biodra, że nie wiem jak mam spać. Do tego Mały o 12 tak jakby wzdrygnął ( coś jak mięśnie drgaja) i sie wystraszyłam, że coś mu się stało. Ciągle po tym go budziłam bo się bałam, że nie źyje. Dobrze, że teraz rusza się normalnie.
Ja chcę już urodzić bo zaczynam clraz bardziej panikować czy wszystko będzie ok i cz Maluszek zdrowy.
Miłej niedzieli!

Właśnie poczytałam o drgawkach u płodu i to podobno normalne. Ale ja głupia, nie mogłam na to wpaść w nocy i spać spokojnie, tylko się zamartwiałam poł nocy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699797 przez alba77
o ja cie ale poszłyście babeczki :laugh: gratulacje dla NOWYCH MAMUŚ
JAMAJKA TRZYMAM KCIUKI :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699805 przez Kasik88
osobka gratulacje!!!
Jamajka trzymaj się dzielnie !!!

u mnie nadal skurcze krzyżowe i ciągnięcie w dole brzucha bardzo niereguralne w dużych odstępach czasu, dziś kolejna dawka herbatki z liści malin, spacerek i atakowanie punktu koło wewnętrznej kostki na pobudzenie skurczy.

Udanej niedzieli!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699806 przez askan2
Dziewczyny idziemy jak burza :laugh:

osobka Gratulację :)

Jamajka coś czuję że też już tuli swoje dzieciątko :)

Kasik88 trzymam kciuki za szybki rozwój akcji ;)

A U mnie dalej cisza... mam nadzieję że to cisza przed burzą ;)


Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699814 przez emi87
hej brzuchatki :) miałam fatalna noc - w kibelku to byłam chyba z 15 razy na siusiu....tak sie przez to nie wyspałam echh no i kosci pipne bolą coraz bardziej i człowiek chodzi jak emerytka hehe

misskate o no to nieźle was mała nastraszyła a jednoczesnie nadziei narobiła :)

agniesia mrrr jakie ciacho :D

moonia i jak po próbie łóżka B) skończyło sie porodówką hehe

osobka no gratulujhe!!!!!!! całuje was mocno, dochodźcie do siebie i cieszcie sie soba :*

Jamajka trzymam kciuki a poród!!! pewnie juz tulisz maleństwo - buziakii kochana :*

mycha na końcówce chyba wszystkie schizujemy :) więc głowa do góry - będzie i dobrze i niedługo wszystkie będsziemy w domciu z maluchami :)

wszystkie widze juz jak na szpilkach czekaja na skurcze i akcje hehe doczekamy sie wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699817 przez kasiak
Nie no wow, poszłyście po bandzie :laugh: gratulacje!!! prawie same chlopaki wychodzą, dziewuszki brać się do roboty!

Mały śpi, ale muszę mu pobudkę zrobić na zmianę pieluchy. Nakarmiony jest to może nie będzie ryczał, bo wietrzenie jajek mu się jakoś nie podoba :P pogoda boska, ale mam sprzątanie w planach bo kurz wszędzie leży, nie wiem skąd się bierze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699824 przez Kamilka22
Osobka gratulacje!

Ja dzisiaj mykam na obiad do tesciowej wiec podjem sobie jeszcze:) potem jakis spacerek jeszcze i relaxs zeby nie myslec i nie stresowac sie jutrzejszym dniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699825 przez askan2
Kamilka22 kochana trzymam kciuki za jutrzejszy dzień i za naturalny poród bo z tego co pamiętam cesarki nie chciałaś (to tak jak ja ;) ale oczywiści wszystko wyjdzie w praniu, zdrówko naszych dzieciaczków najważniejsze) i oczywiści informuj nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699831 przez Kamilka22
Askan dokladnie zdrowie dzieciaczkow najwazniejsze. Takze poddam sie wszystkiemu co bedzie potrzebne zeby Blanka byla bezpieczna:) a ja jakos bede musiala to przezyc! A cesarki nie chce za bardzo bo obawiam sie tego ze dluzej bede dochodzila do siebie ze nie bede miala sily sie zajmowac Mala:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699850 przez moonia154
Hejka :laugh:
Osóbka gratulacje z okazji narodzin Jasia :) Czekamy na szczegóły "akcji", oczywiście jak dojdziesz do siebie ;)
Mycha a już myślałam, że źle sypiam, bo mnie też ostatnio biodra bolą :huh: Może to jednak normalne na tym etapie...? Nie martw się, teraz to chyba już wszystkie mamy schizy przedporodowe :ohmy:
Kamilka nie masz co się bać cesarki, ponoć nie zawsze się dłużej po niej dochodzi do siebie... Moja kuzynka miała trzy cc i nie było z nią tak źle. Nie miała co prawda porównania do sn, ale chociaż się nie męczyła :huh:
Emi łóżko działa bez zarzutów, nie skrzypi i jeszcze go z mężem nie zarwaliśmy :laugh: Całą noc znowu mi się wydawało, że mi wody odchodzą i przeklinałam w duchu, że nie zabezpieczyłam materaca :huh: Ale na porodówkę jeszcze nie pojechałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699853 przez agusiaa26
Osobka85 Gratulacje!!!! :laugh: kolejny lipcowy kawaler przyszedl na swiat :)

Jamaika trzymamy kciuki!! A moze juz tulisz dzidzie?? Daj znac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl