BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #700039 przez dorkiszon
Jamajka gratulacje maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700051 przez agusiaa26
Dorkiszon czasem takie sytuacje sa najlepszym momentem do podjecia radykalnych zmian w zyciu. Twoja mama nie ma serca dajac ci do zrozumienia ze masz sie wyprowadzic akurat kilka chwil przed porodem.
Masz racje, wyprowadz sie, pokaz ze sobie poradzisz a ona jak zostanie sama to dopiero bedzie zalowac i pewnie przepraszac. Wierze ze dacie sobie z mezem rade, a pieniadze z remontu no co zrobic przepadly, nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Trzymam za ciebie kciuki, i nie smutaj mi tu sie bo tak naprwde nowy rozdzial w zyciu otwierasz, porod, przeprowadzka, zycie bez natretnej matki, na poczatku wiadomo moze byc ciezko ale z biegiem czasu napewno wszystko sie pomyslnie ulozy, za co mocno trzymam kciuki!!!:)

Jamaika mamusko Gratulacje!!! Ale nas malo zostalo tych w dwupakach co??:)

Nikaa sliczny synus, jaki czarnulek:):)

Agniesia synus boski a te stopki to tylko do schrupania:) moj nie wychodzo bo boi sie ze wlasnie go schrupie, wycaluje i wymiziam:)

Kasia no i tak ma byc z naszymi syniami, moj synus tez pewnie skradnie mi serce ehh:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700057 przez karolinkanice16
Jamajka Gratulację :kiss: :kiss:

Nikaa Mikołaj cudny :kiss:

A my wróciliśmy ze spaceru i mam dla Was kilka zdjęć :)

Króliczki (u Nas tak biegają, są pod ochroną)



Kaczuszki :)



My :)





Wieloryb w wodzie haha :D


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700073 przez sloneczko33
kochane jak sie moge czuc po cc boli mnie troche tam gdzie mnie szyli i czasem jest mi ciezko chodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700078 przez Joanna89
sloneczko wiec duuuzo zdrowka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700104 przez judytejsza
Gratulacje dla Jamajki.

A ja wrocilam od. Rodzicow padnieta ale szczesliwa, fajnie minal mi dzien.
Niestety po drodze zatrzymalam sie bo ktos wyrzucil malego pieska, masakra, rano jak jechalam myslalam ze jest to czyjs piesek bo niedaleko byla wioska , jak wracalam nadal byl w tym samym miejscu. 12 godzin bez wody i jedzenia, jak tak mozma? Co za ludzie! Zatrzymala sie jeszcze jedna para i zadzwonli gdzie trzeba, powiedzieli zebym nie stala na ulicy i ze poczekaja az przyjedzie ktos po niego. Jestem szczesliwa ze nic temu psiakowi nie jest i ze ktos sie nim zajmie. Ludzie sa bez serca! Fajnie wziasc pieska ale sie znudzil... przywiazac do drzewa tych wlascicieli i zostawic bez wody w upale na caly dzien, zeby poczuli jak to jest!!!

Ide spac duzo wrazen na dzis....dobranoc lipcowki, rozpakowywujcie sie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700123 przez MałgosiaSz
Nowe mamusie Gratulacje i zdrówka dla Was i dzieciaczków :)
Dorkiszon Przed Wami nowy, mniej nerwowy etap w życiu, szkoda, że w takim momencie doszło do takiej sytuacji
karolinkanice16 Śliczne zdjęcia :laugh:

Ja w piątek byłam u lekarza, mam antybiotyk na infekcję dróg moczowych, zdaniem lekarza dzidziuś powinien pojawić się w okolicach terminu, weekend spędzony u rodziców :) teraz sama w łóżku, bo mężuś poszedł na nockę do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700127 przez askan2
bea2a piękna i uśmiechnięta przyszła mama :)

TyszAnka można zwariować z tą służbą zdrowia...brak słów, ale najważniejsze tak jak pisałaś że wszystko ok...

sloneczko33 gratulację :)

Joanna89 widzę że zakochani jesteście w tym swoim psiaku zupełnie tak jak my :) też wszędzie gdzie tylko możemy to go zabieramy nawet mimo tego że ma duże podwórko i cały dzień na dworze jest ;)

agniesia niech Sewerynek kopnie mojego Ksawcia tymi pięknymi stopkami co by już łaskawie wyszedł ;)

kaska1982 nie dziwię się :) zwariowanie na punkcie własnego dziecka jak najbardziej wskazane :)

jamajka gratulację kochana :kiss:

Nikaa Mikołaj jest śliczny :cheer:

karolinkanice16 jak zwykle kolorowe i mega pozytywne zdjęcia :) , ps. ja też idę w środę do szpitala do mojego gina zobaczymy co mi powie

judytejsza brawo za reakcję... :kiss: :kiss: :kiss: niby oczywistą, ludzką... ale niestety znieczulica jest tak wielka że większość ludzi kompletnie by nie zareagowała... zaczęły się wakacje ten okres w roku kiedy zwierzęta najbardziej przeszkadzają i są najczęściej porzucane :( strasznie to przykre....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700131 przez Joanna89
askan2 no to Nasz najlepszy przyjaciel :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700143 przez Kamilka22
Cześć Dziewczyny:)

Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych:) obiadek dobry zaliczony u teściowej. Potem deser na mieście lody mniami:) a na koniec frytki hehe skorzystałam jeszcze z tych dobroci bo dłuuugo długooo tego nie zaznam :) Teraz idę do wyrka mam nadzieję że zasnę w miarę szybko i będzie dobrze mi się spało żeby mieć na jutro siły. Jutro się odezwę na pewno.

Także kochane trzymajcie kciuki!!!

Pozdrawiam :)


AAAAAa i oczywiście Jamajka wieeeelkie gratulacje kochana :*!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700147 przez dziubasek
Czesc mamuski :)
Jamajka, Nikaa i Sloneczko gratulacje kochane :laugh:
TyszAnka dbaj o siebie kochana, a dlaczego lekarz zdecydowal sie zbadac mocz za 1szym razem? Malenkiej cos dolegalo?
Dorkiszon przestan beczec i to juz, przed Wami nowe lepsze zycie, pewienie bedzie ciezko ale dacie rade, na matke i brata mniej wyjeba.. wiem ze latwo powiedziec ale uwierz mi mamusia jeszcze bedzie prosic ciebie o przebaczenie...

My dzisiaj caly dzionek na swiezym powietrzu :) pot lal sie ze mnie jak ze swini :angry: ale i tak uwielbiam taka pogode :) Miss nie przyzwyczajona do upalow dostala potowek i biedna sie czochra :( ale w sekunde zasnela :)
Ja czuje sie jako tako, co pare godz mam kilka skurczykow i cisza :angry: , caly dzien spedzilam na nogach, wieczorem pogalopowalam na rumaku ;) i dalej czekam az corcia sie zdecyduje ;) ... W srode ide na ostatnia wizyte do szpitala( i kurna powiem wam ze juz sie nawet zastanawiam czy nie poprosic o cc bo z tego co wiem to robia od reki, a wywolac mi porodu nie mozna bo te ich zele dowcipne i kroplowki wogole na mnie nie dzialaja-przynajmniej z miss dawali mi konskie dawki ktore nie powodowaly anbi jednego skurczu), sama niewiem czy czekac czy prosic o cc...

Kamilka kciukasy zacisniete :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700149 przez karolinkanice16
dziubasek czekaj do terminu a potem najwyżej poproś :)

widzę że w środę dużo z Nas idzie na wizyty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700152 przez dziubasek
Karolinkanice tylko ze jak do terminu nie urodze to i tak mi zrobia cc, wiec tak sobie mysle ze tydzien w ta czy w ta- kurde sama niewiem, wolalabym sprobowa naturalnie ale nic sie nie zanosi zeby moja Pinda zdecydowala sie przed terminem :angry: a na ostatniej wizycie mi lekarz mowil ze do 10tego powinno juz byc po wszystkim- czasami sie zastanawiam na jakiej podstawie oni to stwierdzaja(chyba chybil trafil 50/50)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700157 przez siwa342
sloneczko33 gratulacje

dorkiszon czyli u ciebie "wesoło" jak zawsze,współczuje takiej rodzinki

jamajka gratulacje

karolinkanice16 śliczne fotki :)



Caly dzień prawie pobolewał mnie trochę brzuch i tyle,myślałam że może coś się zacznie dziać a tu nic. tatus sobie z córcia pogadał ale chyba ma go w nosie...

jejku niech już wychodzi bo mam schizy pomału,jak się rusza to żeby nie za bardzo co by sie nie okręciła pepowiną itd a jak się nie rusza że może cos się dzieje,ta końcówka to jakaś katorga,jutro mam wizyte u gin więc zobaczymy co mi powie

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700161 przez !sylwia!
Tak na szybko relacja szpitalna jak narazie jestem na sali przedporodowej i czekamy na rozwój wydarzeń jak się nic nie zmieni to rano cięcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl