BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #699956 przez judytejsza
słoneczko33 serdeczne gratulacje:) lipcowki ida jak burza normalnie porod za porodem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #699963 przez magma
Wszystkim mamusiom gratuluję wypadłam trochę z wątku gdyż miałam trochę przebojów z zagrożeniem porodem przedwczesnym, ale teraz to juz odliczam dni..... pozdrawiam lipcóweczki wszystkie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699972 przez agusiaa26
Tyszanka wspolczuje calego tego zamieszania :/ niestety w dzisiejszych czasach trzeba byc przygotowanym na wszystko ze strony nfz nawet na takie przepychanki lekarzy. Wazne ze juz wszystko jest w porzadku;)

Sloneczko gratulace!!! Jejku kazda sie rozpakowuje a u mnie cisza, czasem ciagnie skurcz pod pepkiem i maly wali po calym brzusiu ale chyba jeszcze mu sie do mnie nie spieszy;)

Ojj dluza sie te ostatnie dni w dwupaku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699973 przez mycha7
Kamilka powodzenia jutro, oby poszło szybko i bezboleśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699982 przez dorkiszon
Mój brat pojechał nie porzegnałam go wogóle tylko wyszliśmy dostałam od niego smsa:
" fajne porzegnanie... wy to jednak dupki jesteście"
Moja matka wróciła przed chwila z lotniska i zapukała nam do pokoju, że chce pogadać no to zamienilismy sie w słuch.
powiedziała tak : wszystkie graty z piwnicy mojego meza maja zniknąć, z balkony mamy dwa takie zbiorniki po 10 l tez maja zniknąć z segmentu listwy które mamy i pudełko tez , bo nie po to kupowala segment, żeby był zagracony i mamy od dzis płacić czynsz a ona bedzie placila prad i gaz , bo to co my kupujemy do jedzenia to ona i tak tego nie przejada. Odrazu złapał mnie skurcz brzucha pije melise teraz powiedziałam , że przemyslimy jej propozycje, ale raczej sie wyprowadzamy wtedy doznala szoku i zaraz mówiła, ze ona nas nie wygania, aha i , ze nie chce byc traktowana jak pomiotło , a nic jej nie zrobiliśmy. Nabuntował ja mój brat jak chuj. Także dziewczyny szukamy mieszkania, bo zostałam wywalona przez własna matkę w zaawansowanej ciąży. Czuje sie masakrycznie w żcyciu nie przypuszczałam, ze ona nam tak powie mówiła jeszcze, że długo to znosiła i była cierpliwa. Mój mąż jej zrobił lazienke, przedpokoj i pokoj dla dziecka , który teraz zostawimy i rzadac bedzie od niej 5 tys zl za to co tu wladował nie wiem masakra jakas. Rycze cały czas. Czuję sie naprawde jakby ktos mi umarl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699984 przez dorkiszon
Nawet nie jestem w temacie, ale gratuluję mimo mojego samopoczucia wszystkim dziewczynom co urodziły. Nie wiem kiedy na mnie kolej, ale narazie nie jestem w stanie być aktywna na forum musze sie z tym przespac jak wogóle zasne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699986 przez bea2a
dorniszon faktycznie ten Twój brat namieszał. Zbuntował matkę....pewnie jej nagadał, że mieszacie u niej i powinniście ją za to po rękach całować itp. Współczuję, że teraz musisz akurat przez to przechodzić i się niepotrzebnie denerwować. Z drugiej strony nie jest łatwo mieszkać z mamą, czy teściową, jednak co inne pokolenie to inaczej myśli i postępuje. Ta przeprowadzka nie jest złym pomysłem. No ale akurat teraz, tak przed urodzinami to masakra... Trzymaj się i postaraj na spokojnie rozważyć wszystkie za i przeciw.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #699996 przez Joanna89
Beata pięknie wyglądasz, ładne masz włoski :)
Słoneczko GRATULACJE kochana :)


My po obiadku pojechaliśmy do Cieszyna na spacer :) Zjedliśmy lody i pizze :)
Piesio się wykapał w rzeczce :) teraz w domku piję soczek marchewkowy :)

Tak sobie dziś wyglądamy :)



Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700001 przez karolinap
Dorkiszon - rzeczywiście brat miedzy Wami namieszał. Chyba to najlepszy pomysł żebyście się wyprowadzili i na spokojnie sami mieszkali z Kubusiem.
Ja juz po cichu odliczalam kiedy on w końcu poleci do siebie a tu tak namieszał na sam koniec.
Trzymaj się! Jesteśmy z Toba!

Tyszanka - współczuję komplikacji po cc. Nieciekawie to wygląda, oby to oczyszczanie octaniseptem podziałało.
I ta nasza służba zdrowia... Jak można raz mówić ze trzeba do szpitala a raz ze nie jest to potrzebne. Jeden lekarz mądrzejszy od drugiego.
Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Bianki :*

A Pola jak nie wychodziła tak nie wychodzi :)
5 lipca - myślałam ze moze urodzi się w moje imieninki :)
6 lipca - to data 6.07.13r. Wiec 6+7=13 tak wymyśliłam :)
7 lipca - urodziny miesiąca :)
Ta data tez jej nie podpasowala :)

Stwierdziliśmy dzis z mężem, ze przecież jest jeszcze jedna lipcowka która nie udziela się na tym forum - księżna Kate :)
Moze Pola czeka na księżniczkę i urodzą się w ten sam dzień ;)
Bo Kate ma termin na 13 lipca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700005 przez agniesia
Stopki Seweryna:)






Seweryn z przytulanką:)





Seweryn śpioch:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700012 przez kaska1982
Gratulacje dla kolejnych szczęśliwych lipcowych mam :)

Juz niedługo wszystkie mamy z lipcowej tabelki będziemy sie cieszyć ze swych pociech :) Trzymam za to mocno kciuki :)
Ja nie potrafię rozstać sie z Mateuszem i najchętniej to bym przy łóżeczku cały czas siedziała :) zwariowałam na jego punkcie :) ale w końcu to moje największe szczęście :kiss: :kiss: :kiss:

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700017 przez karolinap
Dziewczyny, dostałam wiadomość od Jamaiki: :)

Kochane Lipcowki, o 16.15 przyszedl na swiat Mikolaj 3600g radosci i 55 cm szczescia ;) Porod silami natury. Ja dochodze do siebie bo stracilam duzo krwi, ale mam nadzieje ze jutro juz bedzie duzo lepiej. Trzymam za Was wszystkie kciuki! Buziaki ;*

Mamy kolejnego Maluszka :) Gratulujemy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700023 przez Joanna89
jamajka.gratulujemy i duuuzo zdrowka dla was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #700033 przez Nikaa
Witam forumki po długiej przerwie ( komputer nam padł i odcięło nas od internetu)
gratuluje wszystkim mamusiom co już urodziły :)
nasz Mikołaj dziś ma już 9 dni :) ja już dochodze do siebie ( miałam cc - przodująca pępowina)
a to zdjęcia naszego Mikołajka

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #700038 przez dorkiszon
Dziewczyny dzięki już wszystko jej wyjaśniłam i nasza ostateczna decyzja to wyprowadzka, myślę, że do 2 miesięcy powinniśmy znaleźć lokum. Czuję się lepiej po tym jak jej wygarnełam ona widać żałuje , ale za poźno 100 razy chyba usłyszałam, że nas nie wygania, ale niechce takiej atmosfery w domu no to już jej powiedziałam, że bedzie miała spokój święty. Mój brat to kutas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl