BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 7 miesiąc temu #434268 przez karolak25
witajcie...ja dzis po wizycie..mysalam ze mnie zostawia a tu nic, no ale jak zero objawow porodu no to nie beda trzymac. jesli nic sie nie bedzie dzialo to w sobote rano wstawiam sie na oddzial na wywolanie, masakra wolalabym zeby to samoczynnie sie zadzialo, ale mojemu Kacperkowi wcale sie nie spieszy :( jesli sie nic nie ruszy to w sobote najpierw dostane jakis zel lub lek w formie tampona, jesli po tym dalej nic nie bedzie podadza kroplowke. czyli najpozniej bede tulila synusia w sobote...
jutro biore sie za porzadki, moze cos ruszy...

kolorowych snow :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434287 przez MADZIA7
Witajcie:)

Dziś chyba jestem pierwsza, a to dlatego, że w nocy spać nie mogłam, bo mnie dopadł silny ból gardła,tez się nie miał kiedy doplątać, ale co się dziwić, jak pogoda stale inna i wszyscy wokół pozaziębiani. Nie wiecie co można brać w ciąży na ból gardła? Bo wyssałam już cały tymianek i podbiał...

Karolak to trzymam kciuki, żeby sie coś ruszyło. Chyba też się za jakieś porządki znów wezmę, choć dzisiaj słabo się coś czuję, to pewnie wiele nie zwojuję.

PAtka duży i przystojny Twój Grzesio!:)

Gorla daj znać po wizycie, co u Malenstwa, mam nadzieję, że komory już nie rosną, ale skoro już ostatnio nie rosły, to myślę, że teraz też będzie dobrze:) Świetny pomysł z tą krwią pępowinową, tylko szkoda, że to takie drogie strasznie.

Agnessa jak u Ciebie, ustaliliście coś z Maksem? bo my z Natalką tylko tyle, że ma się w dzień urodzić, tylko jeszcze nie wiem, w który :) Ale wczoraj miałam jeszcze w domu trochę lekkich skurczy, to może w końcu coś ruszy, zobaczymy co dzis wyjdzie na ktg. Nie mogę się doczekać, bo zanim mąż po mnie przyjedzie po pracy do szpitala, to moja siostra tam wpadnie i jeśli mnie nie zostawią, to wpadniemy do niej na kawkę:)

Anulka widzę, że stałaś się specjalistką od tych wszystkich mlek modyfikowanych, więc jakby co, to już wiem, kogo się doradzić w ich sprawie:) bo na razie nie mam pojęcia, które dobre.

Dziewczyny z Maleństwami (i nie tylko), czy zdecydowałyście się już co do szczepień, ja po artykule od Anulki (sprzed m-ca), pytałam położnej o te roty i pneumokoki i faktycznie potwierdziła, ze zdarzają się zanieczyszczone rtęcią i ponoć o tym się nie mówi i się zastanawiam, co jest większym ryzykiem - zaszczepić i trafić na zanieczyszczoną czy nie zaszczepić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434288 przez czajusiątko
Coś się znowu przestój robi w tych porodach... te nasze dzieciaki to straszne uparciuchy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434306 przez patys
moje maleństwo spi więc korzystam z okazji objadam się sniadankiem popijam inką i oglądam ddtvn:)oj chyba sie budzi bo cos marudzi:)w nocy slicznie spał liczac z przerwami na karmienie od 21-7 jakieś 9 godzin:)
a dzis idziemy w koncu na spacerek nie moge sie doczekac...

chiasami współczuje tej diety zwłaszcza ze ja uwielbiam serki, i inne produkty mleczne no i mleko do kawki inki:)

trzymam kciuki za nierozpakowane mamusie może dzisiaj sie uda i już niedługo bedziecie nam tu pisać ile wasz maluszek spi itp:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434337 przez iwa234
Witam wszystkich
Troszke zaspalam i dlatego dzis zagladam pozniej :laugh: ale niestety czas sie ogarnac i znow jechac do szpitala na ktg :angry: pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434369 przez Jussstyś
Hej :)
A moja niunia właśnie nakarmiona i coś nie chce spać, położyłam ją koło siebie w gondoli i leży i patrzy wszędzie dookoła :)
Zauważyłam, że na buzi jej wyszły takie maleńkie białe krosteczki, nie wiecie co to może być? Wyglądają jak takie małe pryszczyki... I dalej ma ten rumień noworodkowy, dziś albo jutro będzie położna, to zobaczy co to takiego.
A na nóżkach w zgięciach ma taką skórę suchą, nie wiem czym mogę to smarować...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434401 przez patys
chiasami generalnie całego maluszka możesz smarować bepanthenem nasza położna tak robi jak przychodzi to mu nim nóżki, rączki i brzuszek smaruje, a te białe krostki to sie jakos nazywaja bo patrzyłam w necie...no albo to potówki...w necie sa opisane różne krostki które może mieć niemowlak:)mój mateuszek ma dużo potówek ale jakoś bardzo go ciepło nie ubieram tylko kaftanik i śpioszki no i czasem jest w beciku....dzis mu zrobię kąpiel w krochmalu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434410 przez monika1984lodz
Justyśjeśli wyglądają jak pryszcze to może to być uczuleniowe.Moja Emi miałą takie krostki i okazało się,że ma skazę białkową- do tego jeszcze kolki :(

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #434439 przez gorla
Justys moja Oliwia też miała takie białe krostki, przemywałam jej buzkę gazikiem z woda i zeszły po 3 tyg. Podobno to skutki nadmiaru naszych hormonów u maleństwa, ale pewnie, jak bedzie połozna to sie zapytaj dla spokojności. Ale skazy nie miała. Za to kuzyna mały nie miał kolek tylko w zgięciach kolan , łokci skórka łuszczyła się i na twarzy i okazało sie , ze ma skaze

Madzia ja szczepiłam Oliwię na pneumokoki, Maje tez zaszczepię, bo Oliwia chodzi do zerówki i cz ęsto choruje, znosi różne zarazki, od grudnia do marca /kwietnia non stop jest chora

chiasami ja też współczuje, ale wiem coś o tym.. przy Oliwii kolkach lekarz kazał eliminowac poszczególne produkty i obserwować ale doopa to dało , bo kolki jak były tak były

Patka twoja kluseczka ma urodę dziewczynki, śliczny chłopczyk :kiss: fajniutki pulchniutki :kiss: :kiss:

Ale mnie szyjka kuje, ciekawe co gin dziś powie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434466 przez Jussstyś
gorla codziennie przemywam niuni buzie gazikiem nasączonym przegotowana woda do tego pozniej mamaczam
pieluche tetrowa w przegotowanej wodzie i myje w środku buzię zeby plesniawek nie miala :-)
A te krostki to rzeczywiście moze zejdą :-) ale na całym brzuszku ma takie czerwone plamy ehh...
I na łokciach síe pojawiły czerwone krostki... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434469 przez gorla
Justys może i jakieś uczulenie, proszek czy coś. A ty piersią karmisz , bo sie zakręciłam??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434476 przez 26joanna
Jussstyś mi położna powiedziała żebym nie przejmowała się chwilowo żadnymi plamkami , krostkami , bo to normalne ze coś wyskoczy bo dziecko ma w sobie jeszcze Twoje hormony i od tego się robią . Oczywiście jeśli pojawiają się w jednym miejscu potem znikają i pojawiają się gdzie indziej :)
MADZIA7 ja będę szczepić na wszystko maluszka co tutaj oferują , Lusie tez szczepiłam :blink:
U nas noc w miarę , uczę dalej maluszka kiedy jest dzień a kiedy noc , bo w dzień ładnie śpi a w nocy zdarza się ze ogląda sobie otoczenie ( przy bardzo zaciemnionej lampce :P ). O pępku sie lepiej nie wypowiadam , położna nas olała i tyle , a kikut wygląda wstrętnie :( Kazala mi dzwonić w razie czego ale mam ja gdzieś bo wiem ze znów pokiwa głowa i powie ze jest ok :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434492 przez siteczko
Witam!
Nadal 2w1.. Tylko co to znowu zastój się zrobił??? Wczoraj ani jedna mamuśka się nie rozpakowała??? Tak nie może być, bo teraz zostało tylko 5 dni i nas 8! Więc nie wiem jak się wyrobimy do końca września :)

MADZIA7 Współczuje tego gardła, niestety za bardzo nie wiem co można brać w ciąży, ale myślę że jak podejdziesz do apteki to powiedzą :) Ja tak zrobiłam jak miałam z tym zębem gdzie myślałam że oszaleje, a tam mi powiedzieli że tylko paracetamol, nawet żadnych żeli do smarowania nie mogę, aby uśmierzyć ból :( na szczęście dentysta zaradził ;)
Dzisiaj rano dzwoniła do mnie moja gin... powiedziała, żebym przyszła na KTG do godz. 14, ponieważ coś tam się babeczki pozamieniały dyżurami.. no i że mam się kierować właśnie do tej pani L. co Ty... więc trochę się zdziwiłam, bo Ty mówisz że będzie popołudniu, hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434507 przez Jussstyś
gorla tak tak piersią karnie i czasami mam wrażenie ze za duzo tego pokarmu mam :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #434513 przez gorla
Justys powiem ci ze tez tak miałam, powinno sie uregulowac z mlekiem po misiącu, budziłam sie w nocy zalana mlekiem, odciagałam w nocy żeby tego uniknąc, ale nieraz był dzień że mało co leciało, podobno to normalka, potem bedzie lepiej i bedziesz miała tyle mleka ile maleństwu potrzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl