BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

13 lata 4 dni temu #113776 przez rojku
Zdjęcia mam wydrukowane :) i skanuję je, żeby zrobić z nich wersję elektroniczną.Co do wizyt, to tak już tu było mówione, w każdej z nas jest strach o tą maliznę, która w nas siedzi, taki już los matem, ale myślę, że nie ma co do tych lęków przywiązywać dużej wagi, bo zapętlamy się i wpędzamy się w błędne koło.

Więc luska nie denerwuj się, a pewno będzie dobrze. Trzymamy za kciuki i czekamy na wieści.

No i ja tez czekam na dalsze zdjęcia, bo ten mój żuczek to tu jest samotny jak na razie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113856 przez mala_czarna
Właśnie wróciłam od lekarza. No i powiem WAm że niesamowite uczcucie jest zobaczyc swoje malenstwo, które machało sobie rączką. Jakby wiedziało że je podglądamy :) Dzidzia rozwija sie prawidłowo. Ma 25,5mm i za 3 tygodnie bedziemy badać przezierność karkową i kość nosową. Tak się cieszę. Sama świadomość, że jest się w ciąży to nic. Ale ujrzeć na własne oczy te maleńkie rączki, nóżki, główkę to jest dopiero przeżycie. Mało się nie popłakałam na tej leżance. Oto moje maleństwo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113862 przez mala_czarna
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113865 przez rojku
mala_czarna badanie przezierności też mam za 3 tygodnie :)
Przytaknąć muszę na to uczucie, jak się widzi brykającą drobinę. Jest niesamowite. Też się niesamowicie wzruszyłam :) A teraz już czekam na następna wizytę :)
Po USG nie wytrzymałam i kupiłam przez allegro 3 body na chłopca :lol: , bo na chłopca mam przeczucie, a jak będzie dziewczynka, to pójdzie do koleżanki, która wcześniej rodzi i będzie miała chłopca na 100%.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113869 przez rojku
Maleństwo piękne! Gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113881 przez iva 20
ojjj jakie sliczne zdjecie :) fasoleczka mala :) Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113906 przez Dorciaition
Mała- Czarna maleństwo jest cudowne!!!

Bardzo, bardzo się cieszę, że wszystko z dzidzią ok! I wierzę, że o mały włos sie nie popłakałaś. :)

Ale cudnie! :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113933 przez agnesssa
Wzruszyłam się oglądając Twoją dzidzie więc nie wyobrażam sobie jak będę się czuła oglądając własne maleństwo :D A jak patrzę na Wasze USG to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać wizyty, a to już w poniedziałek. Jutro odbieram wyniki badań mocz, krew i mam nadzieję, że wszystko je oo :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 dni temu #113941 przez Dorciaition
A ja dopiero jutro idę na badania. B) Mam nadzieję, że do poniedziałku będą wyniki.

Kochana jeszcze 4 dni, damy radę ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114089 przez ewelina_12
Cudowne zdjęcie.Wspaniale, że maleństwo rozwija się prawidłowo:) Swoje zdjęcie zamieszczę po wizycie w sobotę. Myslałam, że to już będzie badanie ze sprawszeniem przyzierności karkowej, a to ok 13-14 tyg, tak?
Nie wiem jak Wam, ale mi się co chwilę chce płakać, jakaś na maxa wrażliwa jestem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114101 przez Dorciaition
Ewelina hormony buzują :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114103 przez agnesssa
To raczej całkowicie normalne, mam nadzieję, ponieważ ja również co chwilę płaczę, nawet na reklamie potrafię się wzruszyć :D

Leże już cały tydzień i normalnie wariuje, Generalnie czuje się dobrze i to jest dla mnie coś nowego tak leżeć i nic nie robić... ale wszystko dla dobra dzidzi :D






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114328 przez luska
hej kobietki:)
Ale fasolka to to juz nie jest tylko bobo;)
Ja nadal bez większego entuzjazmu czekam na kolejna wizytę mam 19 wtedy będzie badana przezierność Mam masę badan do zrobienia i musze się za nie wziasc w przyszłym tygodniu.Juz nie pamiętam na wyniki hiv hcv i hbs ile się czeka??
U mnie z humorkami to raczej wybuchy gniewu czesto i gestu muszę naprawdę się wysilać bo jest przecież Oleniek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114338 przez luska
Powiem wam , ze z kupowaniem rzeczy to mam zamiar się wstrzymać .Zresztą mam wszystkiego tyle , ze na trojaczki by starczyło;)Ale znając mnie i życie kupie kolejne;)
Ale jakoś nawet na razie nie ciągnie mnie do allegro i sklepów typu smyk.Powiem wam , ze to wszystko z tym moim podejściem do obecnej ciazy to przez to poronienie każdą ciążą od początku się cieszyłam od razu było buszowanie na allegro , kalendarz i odliczanie dni do wizyty a teraz totalny przewrót.....aż mi z tym źle;(Mam nadzieje , ze mi to przezjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114349 przez agnesssa
:( Znowu dzisiaj jakieś krwawienie miałam, poczytałam w necie i się przeraziłam. Moja gin jest na jakiejś konferencji więc mąż się urwał z pracy i jedziemy do szpitala, niech mnie zbadają i powiedzą mi skąd to plamienie bo teraz to już się mega boję, całe południe przepłakałam z nerwów :( Trzymajcie proszę kciuki za mnie i moje maleństwo!!!!






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl