BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

13 lata 3 dni temu - 13 lata 3 dni temu #114354 przez Dorciaition
Agnessa trzymam kciuki z całych sił. :kiss: Musi być dobrze!

Luśka rozumiem Cię. Ja teraz też jestem ostrożniejsza. Po cichutku oglądam sobie ciuszki na allegro, ale nie z jakimś szałem.
Musimy być dobrej myśli


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114355 przez angellika1
agnesssa też na początku ciąży miałam plamienia i krwawienia/krwotoki nie czytaj w necie żadnych informacji bo sie niepotrzebni zestresujesz. Nie każde plamienie jest niebezpieczne może to w terminie miesiączki, albo masz za mało progesteronu?? Spokojnie jedzcie do szpitala i tam lekarz Cie uspokoi
powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114359 przez agnesssa
Dzięki dziewczyny, trochę mnie pocieszyłyście. To jadę jak tylko wrócę dam znać.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114361 przez Dorciaition
Angelika ma rację. Przez to czytanie w necie można zwariować! :S


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114542 przez agnesssa
No i jestem. i nie wiem co myśleć. Nie jest dobrze bo jak na 8/9tc dzidzia powinna mieć jakieś 2-3cm a u mnie to jest tylko 1,5 cm więc nie rozwija się tak jak powinno. I nie wiem co myśleć bo jedna lekarka powiedziała, że nie zapisze mi progesteronu bo jak na pierwszą ciążę to nie ma co się rzucać i ratować czegoś czego być może nie da się uratować ;( Za to mój lekarz telefonicznie kazała mi wykupić progesteron. A tak generalnie to mam porobić dodatkowe badani i na kolejne usg w poniedziałek iść a akurat na poniedziałek byłam umówiona więc zobaczymy co dalej. Dziewczyny naprawdę 3majcie kciuki bo jak na razie do mnie nie dociera, że to może być najgorsze :(






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu #114555 przez Dorciaition
Agnessa oczywiście, że będziemy trzymać kciuki!
Moja dzidzia tez jest mniejsza niż powinna, ale to podobno nic złego. Te na pogotowiu to serca nie mają. W poniedziałek wszystko sie wyjaśni. Głowa do góry.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu - 13 lata 3 dni temu #114654 przez mala_czarna
Agnessa wiem że się martwisz. Ale pomysl że każda fasolka jest inna i często różni się trochę wielkoscią. Nie ma co z góry zakładać złego, bo za tydzien czy dwa moze w momencie urosnąć. Ja na Twoim miejscu wzięłabym progesteron. No i skonsultowała z innym lekarzem. Koniecznie. Nie smuć sie, bo to tylko może dzidzi zaszkodzić. Ja kochana bede trzymać kciuki !!!! Zreszta sama zobacz słonko na suwaczek ciążowy - 8 tydzień to dzidzia powinna mieć 15mm i Twoja tyle ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 dni temu - 13 lata 3 dni temu #114680 przez madziaska
Agnessa... ja bylam ostatnio na usg wlasnie w 8t2d tak jak TY, moje malenstwo mialo wtedy 16 mm, lekarz powiedzial, ze to ksiazkowo...
Zobacz wypowiedz malej czarnej jej dzidzia tydzien starsza miala 25mm... jest wszystko w porzadku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114776 przez neonka
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie. Jestem w 7 tyg ciąży a termin lekarz wyznaczył na 24.12. z komentarzem że sylwestra mam w tym roku nie planowac:) Moja dzidzia ma 8 mm i strasznie szybciutko bije jej serduszko. Powodzenia dla wszystkich mamus. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114780 przez Dorciaition
Witaj Neonka! Gratuluję maluszka :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114826 przez agnesssa
Dziewczyny, a powiedzcie czy te USG, na których widać wasze śliczne fasolki, to było USG brzucha czy do po..??
Ja się uje dobrze , krwawienie ustało, więc nie możliwe żeby było źle. Mi się wydaje że w tym szpitalu podejrzewali konflikt syrologiczny, i czekam teraz z niecierpliwością na wynik grupy krwi bo chcą mi podać jakąś imunoglobinę czy coś takiego.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114844 przez rojku
Wszystkie USG miałam do tej pory dowcipne i jeszcze będę mieć jedno - lekarz powiedział, że ostatnie - w 13 tygodniu ciąży. Będzie wtedy badał przezierność karkową i obecność kości nosowej.

Agnessa co do wielkości naszych ludzików, to normy są tak na prawdę bardzo szerokie, mnie tez się wydawało, że mój żuczek jest za mały, ale ostatnio na badaniu lekarz dwa razy mierzył długość i wyszła ona dwa razy inna - różnica była prawie tygodnia między tymi pomiarami. Więc od wielu rzeczy zależy: dokładności sprzętu, pomiaru i tego czy faktyczie nasza owulacja wypadła wtedy kiedy myslimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114864 przez Dorciaition
Dokładnie tak jak Rojku mówi. Nie zawsze mamy owulację tak jak powinna być. U mnie dzidzia jest 10 dni mniejsza niż wyniki z OM. Gin mówiła, że to nie aż tak dużo.
Idę w poniedziałek na wizytę, pewnie będę miała jeszcze USG dopochwowo, choć kto wie :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114903 przez mala_czarna
Ja miała pierwsze usg dopochwowo - dlatego tak dobrze widać maluszka.Podczas usg brzucha nic nie było widać. Nie ma co czytac i brac bardzo do siebie informacji z netu - o tym ile niby dziecko powinno mierzyc, bo co druga strona się różni informacją.
Moje malenstwo ma 25,5 mm i jest to 9 tydzien - lekarz powiedział że prawidłowo. A w początkach ciąży to dzidzius sie tak szybko rozwija,że z tygodnia na tydzien staje sie coraz większy. Agnessa ten lekarz to jakis konował chyba. JAk mozna tak straszyc kobiete!!!!???? A Ty słonko idz do innego lekarza. To dobzre ze plamienie ustało. Ale uwazaj na siebie. A tak wogole to jak sie czujesz? Masz mdłosci?

Neonka witaj i rozgosc sie jak u siebie :) fajnie ze poszerzaja sie nasze szeregi. A dzidzia na Boże NArodzenie to najpiękniejszy gwiazdkowy prezent :) Kieruje to samo pytanko i do Ciebie: JAk sie czujesz? Masz mdłosci?

Ja dzisiaj kursuje od kompa do kuchni. Gotuje dzis karkowke w sosie własnym z ryzem :) pychotka,a do tego szpinak (pierwszy raz robie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 dni temu #114917 przez agnesssa
ja od samego początku dobrze się czuję, nie miałam mdłości jak już lekkie zawroty głowy. Właśnie wróciłam z laboratorium i udało mi się dzisiaj zrobić badania które miałam i teraz czekam na wizytę w poniedziałek mam nadzieję, że moja gin powie i dokładnie co robić dalej żeby było wszystko ok. Robiłam Beta HCG i wyszło mi 3485 mlU/ml i w zasadzie taka ilość występuje między 5-7tc więc może być że moja dzidzia jest po prostu młodsza nić wskazuje na to OM. Mam nadzieję, a już na pewno się nie poddam bez walki nawet jak by bylo coś nie halo :) Dzięki dziewczyny za wsparcie to wiele dla mnie naczy :*






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl