BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE GRUDZIEŃ 2011 !!

13 lata 2 tygodni temu #116044 przez kabrik
ewelina_12 - ja jeszcze nie powiedziałam mojej dyrektorce... Czekam na następną wizytę u lekarza, wtedy powie mi, czy z dzidziusiem wszystko ok. Nie chciałabym narobić teraz zamieszania, a jak się różnie zdarzy...
Według mojego lekarza jestem dzisiaj w pierwszym dniu 7 tygodnia, a według wyliczeń tego suwaczka to dwa dni później. Czy wiecie skąd te różnice?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116062 przez agnesssa
ja też nie wiem jak te suwaczki działają, bo moja gin wyliczyła mi z om że jestem w 9t5d, szkoda że moja ciąża nie odpowiada wielkością do tc z om.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #116287 przez luska
Hej ciezarowki:)
Agness zobaczysz wszystko będzie dobrze.A za 2 tygodnie zobaczysz dzidzie i tez jestem zdania co dziewczyny , ze się wyrówna wszystko:)
Dzieki za odpowiedzi odnośnie pytania.Ja tez śmiga prywatnie do ordynatora w szpitalu w którym chyba będę rodzic (aczkolwiek jeszcze tam nie byłam nie wiem jakie tam reguły obowiązują ) płace 110 za badanie usg i cytologie.Jak na moje nie duzo.Ogolnie mi ciężko dogodzić to jest mój 4 gin z rzędu;)
Co do weekendu to ja jak zwykle w ogrodzie z młodym a w niedziel zjazd rodzinki:)także aktywnie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116289 przez luska
A mi samopoczucie poszło w gore.Chyba działanie pogody:)No i wielkimi krokami zbliża się drugi trymestr i mam nadzieje , ze jak zwykle ogarnie mnie euforia i niewyczerpany limit energi :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116319 przez ewelina_12
Ja też czekam do wizyty u gin (czwartek) zamierzam później wziąć z tydzień zwolnienia i przy tej okazji poinformować o ciąży pracodawcę.

Zdecydowanie pogoda poprawia nastrój....jestem o wiele mniej senna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116347 przez lilian355
Za to mi spada samopoczucie bo zaczynam wchodzić w okres mdłości i jak czegoś nie zjem, to zamiast być glodna jest mi po prostu ble, czyli niedobrze :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116374 przez Dorciaition
Lilian zajadaj migdały, a wieczorkiem przygotuj sobie bananka i zjedz go nim jeszcze wyjdziesz z łóżeczka. Ja tak robiłam. W sumie nie wiem czy pomagało, bo mdłości były, ale bez tego może byłby mocniejsze :cheer:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116383 przez agnesssa
Dorciaition opowiadaj jak u lekarza?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116404 przez Dorciaition
Agnessa dzidzia rośnie :) No i co bardzo ważne, torbiela nie ma! Zanikła prawdopodobnie :)

Jutro idę na usg, gdzie przezierność karkową itp będzie badać, więc jeszcze juterko zobaczymy co z maluszkiem.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #116432 przez mala_czarna
Dorcia 3mamy kciuki za jutrzejsze badanie :) Ja na przeziernosc karkową dopiero 26 maja - szybciutko zleci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #116536 przez agnesssa
No to super że jest ok, 3mam kciuki za jutro :D Ja mam wizytę 23 maja... to są całe wieki. Dzisiaj znowu się zmartwiłam bo mąż odebrał wyniki bHCG i niestety spadła, ale wciąż wierzę, bo tak sobie wymyśliłam, że może o dlatego że biorę progesteron, a on jak by zstępuję HCG, i w zasadzie nie chce czytać co to może znaczyć tak naprawdę, a do gin nie mogłam się dodzwonić. I mimo, że wiem czym to grozi wolę na na razie wierzyć, że wszystko będzie OK.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #116581 przez luska
agnes ja wierze razem z tobą , ze wszystko będzie oki:)3mam kciuki ja twoje maleństwo :) A przede mną dziś ciężki dzień .Z młodym śmigam na szczepienie o zgrozo :huh: Ale ogólnie coraz lepsze samopoczucie , heh i to , ze jest lepiej tez mnie cieszy :laugh:
Co do badania przezierności to ja mam dość wcześnie bo już 19 no chyba , ze wyznaczy dodatkową wizyte

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #116586 przez kabrik
agnesssa - trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze.

Mnie również rano jest tragicznie!! Jestem zdechła, chce mi się wymiotować, a nie mogę... O migdałach nie słyszałam, ale oczywiście spróbuję, banana też. Dzisiaj rano polizłam sobie kawałek cytryny, było okropnie, ale zrobiło mi się lepiej. Aby mi było raźniej mój mąż zjadł kawałek cytryny i od razu skoczył na nogi mówiąc, że spać to już mu się zupełnie odechciało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #116674 przez rojku
Dziewczynki ja chyba w naszym kalendarium dołożę jeszcze terminy naszych wizyt, to będziemy wiedziały za kogo kiedy trzymać kciuki, bo ja się powoli gubię :)

Ja siedzę w domu, na razie nic mi lepiej nie jest, smarkam, gardło mnie boli i głowa. Jedyne co biorę, to tantum verde i chyba sobie pożyczę od siostry nebulizator, albo kupię. Macie to? Jeżeli tak to jakiej firm i czy jesteście zadowolone? Ja sobie pomyślałam, że lepiej kupić tak czy tak, bo to się przydaje zwłaszcza przy dzieciach.

agnessa jak już pogadasz z gin, to daj znać co powiedziała
Dorciaition z tymi torbielami to tak właśnie bywa, że ciąża bardzo często je zwalcza :), czasem to nawet lekarze mówią babom, którym się często zdarza torbiel, żeby zaszły w ciążę. Dawaj znać jak przezierność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #116738 przez Dorciaition
Dziękuję Rojku :kiss:
Na pewno dam znać.

Agnessa trzymam kciuki z całego serducha. Dobrze, że wierzysz, a my razem z Tobą- wiara czyni cuda. :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl