BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 6 miesiąc temu #787382 przez P@ul@
Może dam radę dodać jeszcze foto :)










O, udało się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787542 przez myszka85
Dzień dobry!

U mnie po porannej awanturze wreszcie spokój, Adaś dał nam popalić nie wiedzieć czemu. Po czym wyprodukował jeszcze parę kup i znowu spokój, więc może dalej odreagowuje wczorajsze przejedzenie. Karmię go teraz co 1,5 godziny (bo tak się budzi) mocno ograniczając czas ssania, bo nie chcę powtórki wieczorem. Mąż w pracy i chyba już normalnieje. Pewnie musiał po swojemu odreagować mojego "baby bluesa", szkoda, że tak wyszło.

Teraz z innej beczki pytania: Kiedy byłyście pierwszy raz u pediatry z maluszkami? Ja mam wizytę na 21.11, mam nadzieję, że to nie jest za późno (na wcześniej terminów brak). Ile razy była u Was położna? W mojej przychodni są aż 4 wizyty patronażowe, następną mamy w ten piątek.

Edzia - śliczne zdjęcia ze spacerku, kombinezon też cudny chociaż ja wolę mojego miśka. Na później też mam fajny. W ogóle to nie kupowałam prawie ubranek, wszystko mam po znajomych i do przekazania dalej a wyposażona jestem na pół roku. :)
Mamusia też się dobrze prezentuje i tatuś, widać, że szczęśliwa rodzinka.

Elusia - mam nadzieję, że Twój Ignaś zna swoje granice i się nie przeje. Adaś pierdzi jak niejeden dorosły już od dawna :laugh:

Paula - piękne zdjęcia córci. :kiss:


Agusiak
- dobrze, że się poprawia u Dosi.

Życzę miłego dnia i jak najmniej płaczu dzieci.
I załączam zdjęcie mojego cycoholika z dzisiejszej porannej awantury.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787620 przez Tośka27
Hey Kochane
Paula JAka Ta Agatka Slodka Myszko Twoj Maluch Ma jaki Dziubek Uwielbiam Jak Moj Maly tak robi.
a poza tym ja u pediattry bylam w drugim tygodniu tylko ze ja bylam szybko ze wzgledu na morfologie musialam byc pod stala Opieka .Polozna BYla Raz u MNie a ja u Niej dwa i jeszcze raz bd.ostatni.
Edzia Kochana Ale Niunia Slodka i kombinezonik fajny nasz ma brazowy taki ale ja juz cieplejszy nakladam ten do samochodu nakladam ewntualnie kurtke nakladam.teraz kupilam rajstopki z froty pod spod bo chlodno sie robi widze ze ma stopki chlodne jak spacerujemy a spacerujemy do 5 godzin.
Bylismy wczoraj na szczepieniu biedaczek POplakal az bordowy byl i o 17 wrocilismy i od tej godziny d 23 nie zasnal bez przerwy Plakal NIE WIEM CO SIE DZIALO BRZUSZKA NIE MIAL TWARDEGO SZOK NIE WIEDZIALAM C OROBIC A WYSTRASZYLAM SIE BO MYSLE MOZE DMA HERBATKE Z BUTLI I WZIAL PIL A CYCA NIE CHCIAL ROZPLAKALAM SIE JAK BUBR MYSLE ODRZUCIL CYCA ALE ZA GODZINE PO TYLU WYMECZONYCH GODZNACH Z PLACZEM WSTAL ICO GODZINE POBUDKA SZOK LEDWO ZYJE ALE BIEDACTWO JADLO Z CYCA I DZIS JUZ OK ZOBACZYMY WIECZOR ACH DZIS RYBKE SMAZONA ZJADLAM.
BYLISMY NA SPACERKU ALE ZEM ZMARZLA TAK ZIMNO JUZ UUUUUU,
TERAZ JEST MOJ MAZ DO KONCA TYG TO JEST MI LZEJ W NOCY CHOCIAZ.ZA TYDZIEN WYJEZDZA NA TYDZIEN ACH C TO BD
A DZWONILAM DO DOKTOR Z WYNIKAMI I POW ZE DLA NIE JEST NAJWAZNIEJSZA WIADOMOSC ZE SYNKOWI ROSNIE MORFOLOGIA DZIEKI BOGU
AGUSIAK kochana a jakie masz kropelki epsumisan ta 100 czy nie ja czekam na sab simlex chyba juz wyslane powiem wam ze jakos przez dzien nie podaje nic Synkowi i jest OK zacyzna sie wieczor jak sie go wykapie wteyd wydaje sie jakis wyspany i nie wyspany nie wiem co sie zaczyna dziac nosi sie tanczy lata spieqa a on placze mocno podane ma wszystko nic nie pomaga od dwoch dni chyab tak placze zasnac nie moze meczy sie bo gdzie taki bobsa 6 godzin z placzem wytrzyma i pada i budzi sie ach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787703 przez Kasiaa
kurcze juz napisalam i sie skasowało mi wszystko... wrrrr

Elusia tak własnie mysle o kupnie chusty.

Nusia ja walsnie tez podam pewnie polowe czopka bo caly to zdecydowanie za duzo .

Paula Ślicznie Agatka sie bawi:)

Tosia Mały był niespokojny po szczepionce moj mial to samo.

Po wczorajszych zakupach maly dostał kaszlu:/
Wczoraj wieczorem podałam mu espumisan zrobił chyba ze 3 kopki ale dopiero ok 22 poszedł spac i budzil sie co 2 godz. A dziś nie wiem co sie dzieje... jestem zaskoczona pozytywnie... Mały je i spi normalnie moglam poprasowac i obiad zrobic sobie. Ciekawe w twkim razie jaka bedzie noc...az sie boje..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787714 przez nuśka09
hej kochane ;)

Myszkadobrze że z mężem już lepiej :) u pediatry pierwszy raz byłam tydzień temu we wtorek (5.11) Maksio miał 5 tygodni:) położna była u mnie 6 razy :)Adaś cudny :*

Edzia super zdjęcia, Zosia prześliczna , Ty pięknie wyglądasz:)
nie fajnie że Malutka się tak męczy przy tym mleku;/ a na problem z kupką próbowałaś dawać herbatkę koperkową? u nas pomogła :)
Agusiak a co to za butelki? fajnie że z Dosią już lepiej :)

ELusiaczytałam że ten skok właśnie stabilizuję układ pokarmowy :) miejmy nadzieję że problemy z brzuszkiem nie wrócą :)

Kochane ja dziś mierzyłam Maksowi kombinezonik który mam 0-3 i jest gigantyczny, Mały się w nim topi :P myślę że on za jakieś 2 miesiace się przyda, muszę więc kupić coś mniejszego na te dwa miesiące...
Zaliczyliśmy dziś spacerek bo pogoda super :) jutro mam wizytę u gina. Maksia do mamy odstawiam bo D. w pracy.

Dziewczynki na 'pocieszenie" co do skokow rozwojowych to powiem Wam że bedą coraz gorsze... Mojej przyjaciółki córa ma 10 miesięcy i przechodzi 7 tygodniowy skok. Daje jej strasznie w kość ;) cieszmy się póki nasze maleństwa jeszcze tylko spią i jedzą :D

Buziaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787739 przez ewe88
Dziewczynki mam pyt. do dermatologa dziecięcego potrzebne jest skierowanie od lekarza ogólnego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787748 przez Edzia04
Witam !
My już po wizycie, z Zosią wszystko w porządku:) waży już 3480, lekarka powiedział, że prawidło, więc bardzo się cieszę. No i miałam racje boleści brzucha Zosi były spowodowane mlekiem;/ Będę ją karmić tylko Bebilonem zwykłym i jak nie będzie mogła zrobić kupki to lekarka poleciła czopki, a nawet pomóc jej można termometrem. Zobaczymy mam nadzieję, że wszystko się unormuje niebawem.

Myszko u mnie położna była narazie tylko raz, ale jak będę chciała to może do Nas jeszcze przyjechać, a u pediatry byliśmy dziś pierwszy raz Zosia ma 19 dni.

Paula jaka duża już jest Agatka , ale słodziutka bardzo:*:*

Ewenie mam pojęcia czy trzeba skierowanie do dermatologa, my mamy skontrolować bioderka i na to skierowanie dostaliśmy, pewnie do dermatologa też będzie potrzebne.

[/b]Nusia[/b] ja też mam właśnie jeden kombinezon 0-3 i też Zosia w nim tonie dopiero na zimę będzie i dobrze bo akurat jest taki grupy. Powodzenia na jutrzejszej wizycie:)

Lece kochane buziaki trzymajcie sie papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787915 przez P@ul@
Dziewczyny ja w ogóle nie byłam u pediatry. U nas pediatra przyjeżdża do domu na pierwszą wizytę :) Będziemy teraz kolejny raz się widzieć jak będziemy na szczepieniu, tj. za tydzień w środę.

A położna była u nas 2 razy, a raz my byliśmy u niej żeby zważyć małą, to było jak Agata miała miesiąc.

Ja mam teraz problem co założyć małej do chrztu, jako, że tak powiem odzież wierzchnią... Bo kombinezon zimowy mamy różowy, więc to nie za bardzo. Mam niby rożek, taki który by się nadawał do chrztu, ale po pierwsze w samym rożku to zimno jak na 25.12, no i Agata będzie miała 3 miesiące, to raczej za duża na rożek :P

Założyłam dziś małej do bujaka daszek ze światełkami, nie mogłam się napatrzeć jak ona się cieszyła. Śmiała się i aż podskakiwała z radości. Niesamowite jak ona się już zmieniała i rozwinęła od narodzin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787946 przez Agusiak
dobry wieczór kochane :)

Edzia super że z maleńką wszystko dobrze i trzymam kciuki żeby na bebilonie dobrze się czuła i kupki pięknie robiła :)

nusia takie te butle mam, dwa lata temu dałam za nie kupę kasy i dlatego ich nie wyrzucałam tylko trzymałam a teraz widzę że kosztują jak każde inne butelki ;) tylko smoczki nowe kupiłam :)
allegro.pl/listing/listing.php?string=butelka+dr+brown

Kochane ja byłam na pierwszej wizycie jak mała miała 3 tyg. Mąż był po skierowanie na bioderka i w rejestracji sami wyznaczyli nam termin. Położna była u nas 3 razy ale jakbym chciała to w każdej chwili mam do niej dzwonić i przyjedzie.
Do dermatologa normalnego nie trzeba skierowania a do dziecięcego to nie wiem ,ale chyba to będzie po prostu ten ogólny.
A co się dzieje że do dermatologa chcesz iść?

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #787963 przez Tośka27
My ubralismy welurowy pajac na to polarowy komplet do chrztu i kocem nakrylismy ?? te zimn juz bylo by w poprzednia niedziele chrzcilismy. Slodkie juz sa maluchy u nas upodobal sobie koc w panterke czarno+- bialy i kokarde duuza czerwona na baldachimie z przodu smieje sie d oniej wiec dorobilam mu mniejsze wiszace w ktore tez jest wpatrzony :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788093 przez nuśka09
ewe z tego co kojarzę to moja mama jak była z Zosią to miała skierowanie od pediatry. a co się kochana podziało?
Agusiak fajne te butelki i jak mówisz że rzeczywiście pomagają to pomyślę nad nimi :)
Edzia super że udała się wizyta u pediatry :) ładnie sobie Zosieńka waży :)

uciekam się przyszykować na jutro :)

I jeszcze wrzucę fotkę Maksia z dzisiaj :)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dobrej nocki ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788217 przez Agusiak
dzień dobry :)

Nusia może faktycznie coś pokręciłam i do dermatologa potrzebne jest skierowanie :unsure:

Maksio cudowny :lol: :lol: Kurcze tak ładnie na brzuszku leży a ta moja żaba to w ogóle nie chce. Kładę ją jak śpi to pośpi tak chwilę i się drze, a jak nie śpi to w ogóle nie da się na brzuchu położyć bo taki krzyk że aż się zanosi.

My wczoraj na spacerku i nowy kombinezon się świetnie sprawdził, mała miała pod nim tylko same śpiochy i przykryta była kocykiem a cała cieplutka fajnie po spacerku więc nie zmarzła :)

Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788303 przez myszka85
Dzień dobry!

U nas cudna noc, przespana w miarę, pobudki tylko co 2,5 albo 3h czyli jest ok. Odkąd karmię małego z zegarkiem w ręku jest cudnie, zjada, poogląda świat i zasypia, budzi się jak ma kupę w pieluszce albo jak chce jeść (a ja biorę zapiski, zegarek i sprawdzam czy ma prawo chcieć jeść bo nie dam się więcej nabrać na jego nieodpartą potrzebę ssania celem uspokojenia, może złą matką jestem ale cóż karmienie na żądanie też ma swoje granice ;p). Nie głodzę go na pewno, wczoraj ważył 4100g.

Co leżenia na brzuszku to Adaś się w tej pozycji uspakaja i jest na tyle silny, że przekręca sobie główkę na boki jak tak leży. Jak śpi to go wolę nie przekładać ale jak się obudzi i jest czymś zaaferowany to przekładanie na brzuszek dobrze mu robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788361 przez ewe88
Moja malutka ma wysypkę na buzi. Taka kaszka jej wyskoczyła i nie mam pojęcia od czego. Odstawiłam już moje mleko i kupiłam bebilon pepti na skazę białkową.. idę dzisiaj do pediatry. Zobaczymy co powie.. chociaż u nas jest taki pediatra, że chyba ja wiem więcej od niego :dry: a poza tym zamierzam walczyć o skierowanie na bioderka bo mi nie dała na 1 wizycie i powiedziała, że nie wszystkie dzieci dostają !!! Ku...!!! Dzisiaj idę z mężem więc jak nie będzie chciała dać to ją potrzęsę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788370 przez Agusiak
ewe kochana to daj koniecznie znać co Ci powiedziała na tą wysypkę bo u nas też jest i jakoś nie schodzi :/
A jak na bioderka Wam nie da skierowania to warto pójść prywatnie bo to ważny temat jest.

Edit:
Właśnie przyszły krople sab simplex więc zacznę je stosować od najbliższej butli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl