BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

9 lata 10 miesiąc temu #892943 przez Tośka27
Kasiu no i super niech je jak nic sie nie dzieje kisielek daj mu jeszcze zapewne lubi cos szamac Szkrabek skoro tak sporo mleczka wypija, Moj nigdy 150 nie wypil 140 ledwo. A u nas dzis lepsza noc bo podalam IBUM na noc moze to pomoglo nie wiem a moze niespodzianke mi zrobil bo sama bylam hehe nie wiem. u nas Na Katarek na Recepte mielismy i mamy Ketotifen tydzien Synus bral do tego nasivin na noc w dzien odciagalismy aspiratrkiem i inhalacje inhalatorem.
Fajnie Ze Wojtus juz chce smigac nasz raczkuje wszedzie juz wstaje sama kuca sam podnosi sie sam, Chce isc za raczki ale buja sie i nie wie jak poruszyc sie mysle ze niebawem dojdzie do tego bo do wszystkiego doszedl sam nikt na sile nie uczyl wstawac siadac :D
A co do zlobka Kochana Wspolczuje ale moze nie bd tak ZLE ja to nie wracam do pracy ewentualnie bd opiekowac sie dzieckiem :D taki mam pomysl :D a co bd nie wiem
Elusia u cb z ta Piersia to moze i fakt dla Skarba za malo juz moze tego pokarmu lub malo syte nie wiem u mnie tez Tak Alanek jadl co rusz az w koncu sie wkurzyl i nie chcial mysle ze bylo mu malo juz malo nabieral na wadze a jak odrzucil zaczal nabierac znowu :D moze sciagnij do butelki z dwoch Piersi i podasz mu z butelki spr ile masz mleczka bo ja mialam 80ml z dwoch Piersi po 40 minutach sciagania to gdzie dla chlopa 7 m tylko tyle mleczka :*( niestety
Pozdrawiam Was KOChANE
Nusia Glowa DO Gory porozmawiajcie jasno bo takie kryzysy czesto sie zdarzaja jak sytuacja Przerasta my jestesmy Silniejsze pomimo ze mowia ze Facet to Facet moze sobie nie radzi z problemami tu Dziecko tu pieniazki wszystko naraz znam ten BOL b. czesto u nas brakuje kaski i zaczyna sie :( u nas raz dobrze raz zle u nas jak nic nie wymagam od Meza jest ok jak mowie moze pranie a moze naczynia to wtedy juz nie jest tak wesolo :P albo jak puszcze na imprezke :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893117 przez nuśka09
hej kochane :*
kurcze mam takiego doła...
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Z Maksiem już dużo lepiej ale katarek go jeszcze trzyma ma do poniedziałku bactrim brać a jeszcze 10 dni dicoflor. Ale już chętny do zabawy :) dziś zaczął chodzić przy takiej ciuchci do pchania, musiałam go asekurować bo on od razu biegać chce z tym i się wywraca :P
Elusia Tośkawspółczuję Wam tych nocek kochane :* oby w końcu maluszki dały Wam więcej pospać :*
KasiaMaksio ok 4-5 budzi się na cyca potem ok 8-9 robię mu kaszkę na wodzie, ja daję bez cukru,różne, ostatnio owsiankę jadł z bobovity. ok. 11-12 albo je cyca albo jogurt z owocem( daję mu naturalny normalny, albo tola z biedronki bo ma dużo wapnia albo bio jogurcik z lidla),sam owoc, sok przecierowy robie sama albo bobofrut lub hipp , kaszę jaglaną z owocem,ryż z owocem lub sokiem,ok 14-15 obiadek jednodaniowy ok 16-17 podwieczorek jest i tu albo cyc lub to co daję na 2śniadanko (zalezy co zje na 2 śniadanie). ok 19-20 jak ma chęć to się przyssa na jakąś godzinę ale przeważnie je 180ml mm z kleikiem ryżowym. :) jeszcze między posiłkami sobie cycnie ze 2razy albo je chrupkę kukurydzianą lub wafelek ryżowy. Od przyszłego tygodnia mam zamiar mu wprowadzić kanapeczki z wędlinką tylko muszę jeszcze zrobić rozeznanie bo znalazłam fajny sklep z naturalnie robionymi wędlinami (ceny są masakryczne ale dla niego wystarczy mi kilka plasterków:)) i muszę wypróbować kilka rodzajów na sobie :) Super że Wojtuś już chodzić zaczyna :)
A ze żłobkiem współczuję z jednej strony, nas też to może czekać ale jak na razie nie chcą mi go do państwówki zapisać a na prywatny nas nie stać. Bardzo chciałabym z nim zostać w domu dopóki nie pójdzie do przedszkola ale nie wyrobimy finansowo- no jak narazie D. nie ma pracy więc w ogóle odpada. Ale nie myślę jeszcze o tym bo jak coś do pracy dopiero w listopadzie będę musiała wrócić.

A Maksio ostatnio nauczył się robić "papa" i powoli łapie o co chodzi z biciem brawo i "kosi kosi łapci" :)
Dobrej,spokojnej nocy :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893516 przez Tośka27
Nusia to ciesze sie ze Maksiu lepiej sie czuje i co jednak to 3dniowka ???? byla.
A co do Spania wiecie co tej nocy usnal po 21 i obudzil sie 2 razy plus 2 raz ywstanie do podania SMOKA wiec kurde nie bylo tak zle. Ciesze sie Bardzo i Alanek weselszy :D jest jak wstaje aaa i dostaje IBUM na noc codizennie tzn 3 dzien czy 4 nie wiem ile moge podawac to ma tak spuchniete na dole ale nie ma zebow corka tez pozno miala . oj musze leciec zawiezc gumeczki robione kolezance,pozniej napsize wiecej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894332 przez nuśka09
hej Kochane :)
co tu taki spokój?:)
Wczoraj wyszedł Maksiowi ząbek :) prawa dolna 1 :D i idą chyba kolejne...
Kurcze mam problem z karmieniem ;/ Maks ostatnio nie chce ssać, ssie przez chwile i nie chce więcej, nad ranem chwilę dłużej podoi a tak to nie;/ Nie wiem o co mu chodzi ale nie cieszy mnie to zbytnio :( a pokarmu mam dość sporo... Zacznę chyba odciągać laktatorem i dawać mu z butli bo szkoda mi zakończyć karmienie.
Tośkaponoć do była 3dniówka tak twierdzi lekarka a ja się nie znam więc jej wierzę ;) Fajnie że Alanek lepiej Ci sypia. A co do Ibumu -przeczytaj dokładnie ulotkę ile możesz podawać. Ale nie za dużo bo to nie zbyt dobre dla małego brzuszka ;) Ja Maksiowi podaję przeciwbólowe już w ostateczności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894643 przez Edzia04
hej mamusie !
Nusia gratuluje ząbka!!! oby z D. wszystko w końcu się ułożyło, mam nadzieje że przemyśli w końcu i z tobą porozmawia. Moja Zosia pierwszy raz dziś zrobiła babci pa pa jestem szczęśliwa że już łapie moje dzieciątko ! :)

Po za tym muszę się pochwalić,że Zosia odjakiś.2 tyg. Sama siedzi:)) do raczkowania wogole ja nie ciagnie, na brzuchu lezy jakies 30 sek. I bach na plecy:)

Kasiu super, ze Wojtus juz zaczyna chodzic. A sytuacji ze żłobkiem współczuje. Ja narazie tez chce zostac w domu, ale zobaczymy co pozniej.

Dobra kochane lece buziaki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894646 przez Edzia04
Jeszcze Zosi fotka jak siedzi:-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894915 przez P@ul@
Edzia Gratulacje siedzenia :) Agata siedzi już długo, ale dziś zaczęła sama siadać. Raczkowanie to tez nie to co lubi, woli się czołgać na brzuchu :) Ale za to wciąż wstaje gdzie się da i chodzi już za jedną rączkę, za lewą prawą musi mieć wolną :) Przy meblach też już drepcze, ale nie przy wszystkich. Tylko tam gdzie jej wygodnie :) Myślę, że przed roczkiem zacznie chodzić. Stać nie stoi bez podparcia dłużej niż 2-3 sekundy :)

Dziś nocka masakryczna, chyba w ogóle nie spała. Wzięłam ją do łóżka ale to nie pomogło. Całą noc się wierciła i piszczała i się okazało rano, że mamy kolejnego zęba. Lewa górna jedynka się przebiła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895052 przez Elusia
Dobry wieczór kochane:* u nas po staremu, zęby idą (4 górne, już mocno widoczne i opuchnięte od miesiąca...) i wyjść nie mogą :P Ignaś strasznie chce raczkować (jeszcze oczu nie otworzy a już przybiera pozycję i chce ruszyć do przodu ;)! ) ale mu nie wychodzi jeszcze, zrobił się bardzo ruchliwy:) i tak pięknie się uśmiecha swoimi dwoma ząbkami :D w końcu łaskawie znaleźli dla nas termin w przychodni i co? szkoda gadać, narobili takiego zamieszania, że aż pisać mi się nie che :/ a szczytem tego wszystkiego jest, że aż dwóch pielęgniarek trzeba było, żeby odczytać w którym jest centylu! :dry: bynajmniej Ignaś waży 8,250 i mierzy 72 cm :P
Edzia Jejku jak fajnie Zosia sobie siedzi !:):) gratuluję :)
Nusia Gratuluję ząbka! :D ale za to z karmieniem, nie fajna sprawa... widać Maksiu uznał, że już nie potrzebuje cycuszka.... eh, nam matka chyba gorzej jest się z tym pogodzić niż samym dzieciom, bo my tę bliskość mocno czujemy, a szkraby już chcą troszkę samodzielności. Po za tym wiemy jakie to korzystne dla zdrowia maluszka.
Paula Fajnie, że jedna noc i jest ząbek :) u nas ciągle nieprzespane, a żeby idą powoli...
Generalnie kochane ja mam mało czasu teraz bo ciągle coś się dzieje w związku z tym, że za miesiąc ślub i chrzciny, a dzień później wyjeżdżamy już na urlop na kaszuby :) oczywiście z Ignasiem i psem ;P i jeszcze tel. mi się doszczędnie popsuł :/ normalnie ostatnio maskara ile rzeczy na głowie, a narzeczony cały tydzień w delegacji... więc postanowiłam dzisiaj na wieczór się zrelaksować przy gazetce, kolacyjce, jakieś małe spa sobie zrobię i lulu :) o ile Ignaś mi na to wszystko pozwoli :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895104 przez nuśka09
hej kochane :)
u nas kolejny dzień marudzenia i płaczu... Kupiłam nowy laktator i odciągam ale Maks dziś nawet chętnie cycał ;) Może jeszcze coś z tego będzie :)
Wieczorem pojechałam z mamą po stoliczek edukacyjny dla Maksia i D. z nim został, wszystko było ok, wykąpał go i po kąpieli zawsze ja robię Małemu masaż,ubieram i karmię i usypiam, jak Maks się domyślił że mnie nie ma to dostał histerii a D. nie umiał go uspokoić( no tak to jest jak tylko ja większość czasu z dzieckiem spędzam)w końcu usnął. A może D. coś po tym ruszy żeby więcej czasu spędzać z Maksiem. Ostatnio nie zapeszając jest mała poprawa- ale to jeszcze za mało...
Edziasuper że Zosieńka już siedzi!! gratuluję :* śliczne zdjęcia! Boska jest :kiss: :kiss: :kiss:
Paulagratuluję kolejnego ząbka :)
Elusiadobrze że w końcu się dostałaś do przychodni. No ale sytuacja z centylami... :huh: yh Ignaś podobne wymiary do Maksia ma :) co do telefonu- mój Maks załatwił tydzień temu :P, mam nadzieję że Ignaś pozwolił Ci na relaksujący wieczór :*

Dobrej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895131 przez Edzia04
Hej Mamusie!

Nusia I co kupiłyście ten stolik ?? Pochwal się jaki bo jestem ciekawa :) Super, że D. został z Maksiem i może dobrze, że tak Maks zareagował to da mu do myślenia, a swoją drogą jak ten maluszek zżył się z Tobą, cudowne :*:* A powiedz jaki masaż robisz Maksiowi? Bo ja jak wykąpie Zosię to szybciutko ją ogarniam, tzn, oliwkuję albo balsamuje , przecieram oczy, daje sól do noska, czeszę włosy i ubieram w piżamkę i tu już zaczyna się płacz bo jest tak zmęczona po całym dniu, że nie może się doczekać spania, więc nie wyobrażam sobie jeszcze masażu :)

Elusia trzymam kciuki, za wszystkie przygotowania do chrztu i ślubu i oczywiście czekam na zdjecia:) Mam nadzieję, że Ignaś dał CI zrobić sobie SPA i się odprężyłaś troszkę:) Kurcze, a te zęby nieszczęsne może niebawem dadzą Wam spokój.

Lece kochane buziaki apapa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895348 przez myszka85
Cześć!
Korzystając z tego, że mały zasnął mi w chuście jak odkurzałam mieszkanie napiszę co u nas. Widzę, że zęby dają się wszystkim we znaki. U nas kończymy przygodę z dwójkami póki co. Postępy młody zrobił niesamowite. Raczkuje po całym mieszkaniu i jest przy tym bardzo szybki. Główny cel jago działań to kuchnia i wysypywanie jedzenia z kociej miski. W dniu, w którym skończył 8 miesięcy po raz pierwszy samodzielnie usiadł :) Pojechaliśmy wtedy na działkę, położyłam go na kocyk żeby sobie poraczkował a on siadł :D Normalnie w szoku byliśmy. Od kiedy siedzi samodzielnie to BLW u nas, że tak powiem pełną gębą. Na razie mamy jeden posiłek bezmleczny - obiad, zwykle między 15 a 16 a tak to cyc na żądanie do oporu. Na obiad Adaś potrafi zjeść np. 2 ziemniaki, skrzydełko z kurczaka i marchewkę i 2 plasterki cukinii albo 4 placuszki więc już całkiem konkretnie. Oprócz tego dostaje w ramach przekąski na spacerze owocka - banana albo jabłko. Jedyne co nam sprawia problem to picie wody - Adaś prawie nie uznaje takiego napoju. Jak chce mu się pić to się przysysa do cyca. W nocy na cycka wstaje ostatnio 2 razy koło 24/1 i koło 5 a później dzień się zaczyna między 8 a 10, więc naprawdę spory rozstrzał. Później drzemka między 12 a 13 (choć bywa, że zaśnie dopiero koło 14) i następna koło 17:30 / 18 lub nie. Czyli tak naprawdę nie mamy nadal stałego rozkładu dnia :P Poza tym Adaś ostatnio wpada w jakieś dziwne histerie tak bez powodu ale wystarczy go na chwilę wrzucić do chusty albo poprzytulać i jest ok przez następną godzinę się ładnie bawi albo przysypia i wstaje w lepszym humorze. Zasypianie nocne bywa koszmarne. Jak kiedyś zasypiał odłożony do łóżeczka tak teraz trzeba go albo porządnie wybawić albo ululać albo cyca do uśnięcia a bywa też że nic nie działa i pada po dłuższej histerii. Nie wiem czy to zęby/ skok/ lęk separacyjny ale mam nadzieję, że mu tak nie zostanie.

A teraz się odniosę do Waszych postów.

Tośka - Świetnie, że wreszcie Alanek daje Ci trochę więcej pospać. Oby było jeszcze lepiej
Kasiaa - Widzę, że Wojtuś jest ząbkowym rekordzistą. 300 ml mm na raz to jak dla mnie strasznie dużo ale fajnie, że mu starcza na tyle czasu. Chociaż ja wolę nasz model wstawania bo o północy zwykle jeszcze nie śpię a o 2 jestem nieprzytomna ;) Myjesz Wojtusiowi ząbki jakoś? Ja niby czyszczę czasem taką silikonową szczoteczką ale i tak jest u nas jedzenie w nocy a czyszczę tylko wieczorem przed położeniem małego do łóżeczka.
Nusia - Gratuluję pierwszego ząbka! Widziałam po zdjęciach, że Maksiu też sobie dobrze radzi z BLW :) Z tym karmieniem to się nie zniechęcaj. Mi się Adaś na cycka obraził w poniedziałek rano a że szłam do pracy to mu dla świętego spokoju dałam mm i wypił 110 ml a potem się okazało, że mnie pogryzł i się przytkał kanalik, więc mu za słabo leciało a już się bałam, że to kryzys laktacyjny a ja pomimo tego, że młody gryzie czasem lubię go karmić i planuję co najmniej do 12 miesiąca . :P Myślę, że Maksiu nadal Twoje mleczko ceni ponad wszystko i kocha bliskość przy cycusiu i pewnie jeszcze będzie taki czas, że będzie dużo cycał (jak mu będą szły kolejne zębiska chociażby).
Elusia - Świetnie, że Ignaś robi takie postępy. Widziałam filmik, ładnie sobie radzi. Zaraz pewnie ruszy. Moja rehabilitantka poradziła żeby jak się tak buja i robi pierwszy kroczek podłożyć parę razy małemu jakiegoś dużego miękkiego misia, to podobno ośmiela maluchy bo nie boją się wywrotki i ruszają. Super, że siedzi stabilnie.
Edzia, Paula - Bardzo fajnie, że Wasze dziewczynki już same siadają. Raczkowanie czasem dzieci pomijają i wstają od razu a czasem nie. Mój Adaś np. nigdy nie pełzał, długo stał i się bujał a później ruszył od razu na czworaka.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895669 przez nuśka09
Dzień dobry :)

Wczorajszy dzień Maks znowu marudził i robił z byle powodu histerię...Patrzyłam ostatnio i teraz jakoś przypada kolejny skok rozwojowy :dry: mam nadzieję że to się niedługo skończy bo jeszcze trochę i zamkną mnie w pokoju bez klamek...
Edziastoliczek kupiony -znalazłam na tablicy.pl za 60 zł ;) wygląda jak nowy jeszcze dostałam w gratisie żółwika z piłeczkami z fisher price ;) Maksio bardzo zadowolony :) a jeśli chodzi o masaż to robię mu masaż shantala. Oczywiście jak był mniejszy to to lepiej wyglądało, teraz Maks nie zawsze chce przy masowaniu leżeć- przeważnie woli siedzieć, no i krócej to trwa bo on podobnie jak Zosieńka zmęczony bo całym dniu.;)
[bMyszka][/b]Adaś jest świetny!:) super że tak duże postępy zrobił :) Gratulację! :) widzę że u Ciebie podobnie z histeriami i zasypianiem...Na to drugie mamy sposób ;) Rozkładamy nasze łóżko, kładę się i czytam Maksiowi a on sobie człapie po łóżku, wspindra się po mnie, pomaga mi czytać i w końcu pada. Wtedy przenoszę go do jego łóżeczka- przynajmniej nie ma bunty przy zasypianiu wieczorem :)a ciągu dnia muszę go bujać i ogólnie to gorzej wygląda...

A tu kilka zdjęć :) pokazywarka.pl/fbrjtd/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895894 przez Tośka27
Hey Kochane
Ale Macie cudne Dzieciaczki Sliczne Nusia Twoj jak juz wskakuje wszedzie Brawo :D Nasz tez juz zaslepki pokupowane do kontaktow po pokojach lazienkach lozkach fotelach ostatnio z fotela chcial wejsc na stolik :D
A co do spania znowu jest to samo nie mam pojecia czy za pozno go kladziemy czy za wczesnie albo 20:30 lub 21,10 cos w tych godzinach ale mimo to budzi si ew tych samych godzinach typu 23,30 2,30 5,30 masakra szczerze mowiac 5,30 je mleko a 6,30 juz wstaje. i znowu jest to samo pochwalilam sie tylko na 2 dni :*(
Nie wiem jzu sama co jest, poza tym do smoka trzeba wstawac.
Mleka pije 120-140 najwiecej z kleikiem wieksza objetosc.
A co do histeri u nas tez tak bywa a juz jak mnie widzi i nie wezme go to juz wogole Nie pomoe Tata nie pomoze Corka tylko JA musze byc nie spodziewalam sie ze TAka mojaPijaweczka, Cisze sie w sumie ale jak podrosnie boje sie ze bd mocno pakal i nie wyjde nigdzie.
A dzis COrcia konczyla szkole i Rodzice pierwszy raz zostali z Nim na 1,5 h mowili ze moga z nim zostawac a ja steskniona wrocilam jak nie wiem a on tak samo jak tylko mnie zobaczyl pomimo zmeczenia raczki wyciagal i juz do mnie. byl ta kzmeczony ja go polozylam a on 30 minut pospal wiec poszlismy na spacer mysle odpocznie pospi chodzilam 3,5 h i tak pospal tylko 30minut, zobaczymy jak w nocy bd
a ja ide Racuchy zrobic drozdzowe z musem truskawkowym i cukrem podrem Synus posmakuje rowniez :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895956 przez Kasiaa
Witajcie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Tośka oby Alanek znów zacząl przesypiać noce tak ładnie jak te 2 wczesniej:*
Nusia Maksio uroczy jest :) super ten spoliczek:zął przesypiać noce tak jak te dwie zac znów łasnie)
Paula gratulacje kolejnego ząbka:)
Myszka łądnie Adaś je tzn sporo:) śliczny chłopczyk z niego:) hehhe nieżle Was zaskoczył tym jak usiadł sam , super:) Ja myję Wojtkowi szcszoteczka taką na palec sylikonową tez na wieczór staram się też w ciągu dnia to robić, ale ja Po nocnym karmieniu ok 2 czy rano po 6 nie myję ząbków tylko przepajam wodą zaraz po mleku. Wojtek bardzo lubi wodę nawet lepiej od bobofrutów:p
Elusia widziałąm wyczyny Ignasia na filmiku zobaczysz ze zaraz ruszy :) to samo robił Wojtek i za pare dni ruszył:). Mam nadzieję ze domowe SPA sie udało:)
Edzia Zosieńka piękna:)

Uciekam się kąpać i pcia:)
Spokojnej nocy:*

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896243 przez Tośka27
KAsiu tak czasami bywa z dziecmi one znaja swoje miejsce i zapach i jest im najlepiej w domku moj co prawda gdzie by nie psozedl a malo chodzimy to bawi sie jakby go nie bylo nie placze nic ale noce takie same. A Twoj Wojtus moze przezywa to pozniej moze jest takim dzieckiem ze np innych ludzi sie boi i dlatego jak wyjdziesz szuka CB bo jest z toba na okraglo i czuje sie przy Tobie bezpiecznie :D nie martw sie ale moze zaoszczedz mu troche tych wyjazdow i zobacyysz ze bd Inny biedulek Maly :D przyjdzie czas i przywyknie albo jak cos robisz zeby cie widzialam u Babci czy Cioci :D ja mialam zCorka do 2,5 roku tak poki nie poszlam do pracy szok nie moglam na krok wyjsc z domu plakala okropnie a ja z nia. bo byla ciagle ze mna, Synek tez przylepa moj ale zostaje czesciej sam z mezem to mysle ze bd inaczej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl