BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

9 lata 10 miesiąc temu #889657 przez Agusiak
Hej Kochane!!!!!

Elusia tak jak piszą dziewczyny, nie przejmuj się cudzym gadaniem bo ludzie zawsze będę nam coś wytykać, ale to z zazdrości przeważnie. Rób swoje bo robisz to najlepiej dla Was i tyle :)

Edzia gratulacje za przewroty!!!! Wszystko w swoim czasie.
I masz rację z tym co czasem gadają inni, ile razy było tak że np ktoś się chwalił, że jego dziecko siedzi bardzo wcześnie, a na spotkaniu okazywało się że maluch owszem siedzi ale posadzony, oparty o coś i oblożony czymś z każdej strony. No tylko że to nie jest siedzenie.... hehe ale ludzie zawsze będę starali się pokazać że mają więcej, lepiej, że ich dziecko szybciej umie to ,je tamto, itp, itd.

Nusia zdjęcia rewecyjne, a tort mistrzowski i musiał być bardzo smaczny :)
Super, też ta dekoracja kwiatowa w szklanym wazoniku :)

U nas upał masakryczny i siedzimy w domu.
Z małą byłam wczoraj u lekarza bo miała gorączkę, ciągle płakała i była słaba ale kurcze lekarka mówi że wszystko okej. Dała jej tylko bactrim bo długo ma katat, więc nie wiem czy to przez zęby czy co.

Miłego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889888 przez Edzia04
Witam,
Nusia Zosia ucałowana i dziekuje :-) Powiem Ci, że ma mama talent ! Tort rewelacja, zresztą zdjęcia też. Całe szczęście, że wszystko Wam się udało, a z kupą to my też miałyśmy w chrzciny przygodę. Zosia już wystrojona już wychodzimy z domu, a ta zaczyna stękć haha całe szczęście, że nie przeszlo przez pampersa bo ja nie wiem co ja bym wtedy zrobiła :p

Agusia Ja mam nadzieję, że Dosi przejdzie w końcu ten katar i myśle podobnie jak Ty, że to może być spowodowane zębami.

U Nas też upał straszny i też lepiej w domu niż na ogródky, a szkoda bo Zosia od Dziadkow na Dzien Dziecka dostala hustawke i nawet nie mam kiedy jej pi hustac bo taki upal. Wrzucam jedna fotke jaka mi sie udalo zrobic :-)
A i mamuski jak tam wasze diety ???
Bo ja muszę sie Wam pochwalic, ze jestem juz na minusie 21 kg :D uwazam to za ogromny sukces, ale walcze dalej, najlepsze jest to, ze wczoraj byla kupic sukienke i jakie bylo moje zdziwienie kiedy dobry byl na mnie rozmiar 42, a wczesniej, az wstyd sie przyznac, ale nosilanm 48. I sukienke mam juz na drugi dzien wesela jeszcze tylko jedna i buty :) moze pizniej zrobie zdjecia to sie troche pochwale:p milego dzionka kochane papa
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889906 przez Agusiak
Edzia Zosieńka super prezetuje się na huśtawce :)
Dorotka też już zaliczyła huśtanko na dworze :)

Kochana błagam zdradź jak to zrobiłaś z tymi kg? Jesteś rewecyjna, ogromny sukces, gratuluję !!! :)
Ja nadal nie jadam słodyczy i innego dziadostwa ale niestety ćwiczenia już całkiem odpuściłam póki co a bez tego widzę że jest słabo :(

Poratuj jakimś "cudownym" sposobem ;)

Buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890208 przez P@ul@
Oj dziewczyny, mi tez przydał by się jakiś "cudowny sposób" na zrzucenie kulku kilo. Najbardziej męczą mnie fałdki na brzuchu i nieszczęsny celulit, masakra. U nas bez zmian większych. Agata koniecznie chce chodzić na nogach i kręgosłup mi siada, ale nadal nie raczkuje tylko się czołga. Pozycje do raczkowania przyjmuje, ale ja ma się przemieścić do przodu to zaraz na brzuch :) Siedzi sama bardzo stabilnie, ale nie usiądzie... co za leń. Chyba się nigdy nie doczekam. Jak siedzi to zaraz wstanie w łóżeczku czy przy meblach, no ale kiedy ona w końcu sama usiądzie???

Kilka fotek i zmykam, bo mała coś ostatnio marudzi, pewnie przez upały.
Zdjęcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890226 przez Elusia
Hej kochane :) macie racje nie powinnam się przejmować, i zazwyczaj olewam ale jak słyszę co rusz takie opinie to już mi się przykro zrobiło :( jeszcze przyjaciółki chcą mi panieński zrobić ale ja mówię, że no nie da rady, bo ja karmię w nocy co 2h... i tak w sumie sama się zdenerwowałam, że nawet na pare godzin nie mogę wyjść z domu...eh;/
Nusia super wyglądał Maksiu :) a tort mistrzostwo! :) fajnie, że wszystko się udało bez większych problemów :)
Edzia Gratulujemy obrotów!! :) a Zosi super w tej huśtawce :) my mamy taką przenośną, ale jakoś nie mam czasu jej rozkładać ;P Gratulacje z \ sukcesu w chudnięciu! :) wspaniale, że tak Ci się udało :):*
Paula U nas Ignaś podciąga się do siadania jak ma za co chwycić ;) a z raczkowaniem nam daaaaleko jeszcze ;P właśnie wykminił, że po co on będzie przemieszczał się do zabawek jak może pociągnąć za koc i zabawki "przyjdą" do niego ;) spryciarz ;) ale próbuje już momentami na wyprostowanych ramionkach się unosić :) i jak mu się chce to buzia przy ziemi a nogi pracują i przesuwa się do przodu ;)
U nas dwie górne jedynki mocno opuchnięte i myślę, że niedługo w końcu wyjdą. Na szczęście znaleźliśmy sposób na drzemki- bo to był horror przecież- płakał w niebogłosy bo zęby dawały mu w kość i nie mógł zasnąć :( a teraz wkładam go do hamaka, bujam i po 10 minutach, bez większych protestów śpi ;)- i tak od soboty:)- ODPUKAĆ!!
Miłego kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890236 przez Tośka27
hey
Nusia -Piekny Torcik :D super ze juz Maksiu Anioleczkiem jest :D
Edzia jaka fajna hustawka a skarbus jakie ma udeczka papusne super :D a ile radosci na hustawce
U nas w domu mamy hustawke do futryny haki wwiercone i tak zawieszamy i sie buja albo ide na plac zabaw jest jedna hustawka fajna dla maluszkow.
Edzia Kochana jak ty to robisz ze juz tyle zrzucilas ja WAM powiemz e jak KArmilam to waga leciala i jadlam wszystko slodycze wszystko i waga leciala a odkad nie karmie juz 4 kg do przodu a moze juz wiecej :( :( co bardzo mi przeszkadza, :(
A co do Skarba MOjego to Gosc juz Cwaniaczek wymusza minami i zalem z minkami zebym go brala zebym z nim siedziala nie moge wyjsc na krok bo raczkuje za mna i placze wiesza sie za nogi i czeka az go wezme. Wstaje na nogi siedzi ladnie ale sam siada tylko z pozycji na raczka z plecow nie co powiem wam ze nie wiem czemu ?????ciezka glowa hahha bo niby u dzieci najciezsza glowka.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Paula Piekna jest Agatka :D a ty dobrze wygladasz kawalek cb widzialam nie chcialybyscie mojego brzucha widziec serio zeby was pocieszyc to w sumie moge na priv zrobic i wyslac to siemoze ucieszycie bo moj brzuch jest okropny,
Agusiak Kochana u nas tydzien katar byl bable jej okropnie sie meczyl plakal ale po tygodniu naswet potora troche zaschlo mu zatyka tym razem nosek ale przyjmowal syrop ketotifen ciagle,i czyszcxzesnie aspiratorkiem.
A powidzcie jeszcze ile razy dziennie pija wam dzieci mleczko i same czy z kaszka
Moj pije tylko na noc i w nocy budzi sie czesto co dwie co 3 h obojetnie o ktorej by nie poszedl spac.i pije 120-140 gora z lyzka kaszy nestle mleczna manna,
W dzien nie pije je duuuzo innych rzeczy ale nie mleko ???? a jak u was
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890377 przez P@ul@
Ja na moment.

Mam problem z forum. Jak była zmiany na forum to przez pomyłkę coś kliknęłam i teraz posty pokazują mi się odwrotni. Wkurza mnie to strasznie. A teraz jak chcę wejść w edycję profilu to nic nie da się kliknąć. Też tak macie??? Ani awatara zmienić, ani nic!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890677 przez P@ul@
No już wszystko naprawione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891033 przez nuśka09
hej kochane ;)
u nas chyba coś się w końcu wykluje bo od wczoraj Maksio mam podwyższoną temp. marudzi, nie chce jeść. Byłam u lekarki bo i tak wyniki badań musiałam odebrać i twierdzi ze to od zębów. A wyniki moczu nie za dobre, musimy posiew robić...znowu będę się męczyć ze złapaniem tych siurków ;/
Wczoraj moje dziecko kochane telefon mi zepsuło...Obslinił go tak że dotyk nie działa... na szczęście mam ubezpieczony ale trochę potrwa zanim rozpatrzą czy mi naprawią. Urwis jeden... a tydzień temu zepsuł nam myszkę do kompa. Kupiłam mu smartfonik z fp ale czekam aż przyślą :P tylko nie wiem czy to coś pomoże ;)
Edzia Zosia jest boska! uwielbiam ją <3 powiem Ci ze bardzo mi moją siostrę przypomina jak była takim maleństwem (z resztą też Zosia;)) Kochana gratuluję Ci tak pięknego wyniku!!! jesteś wielka! Ja od jakichś 2 miesięcy stoję w miejscu z wagą, jakoś straciłam mobilizację do ćwiczeń i wszystkie płyty się kurzą na półce;/ mam nadzieję że jakoś mnie ruszy żeby znowu coś ze sobą zrobić ;)
Agusiak może u Dorotki to tak jak u nas przez te zębiska, Maks też cały czas mi płacze i tylko u mnie na rękach chce być...
Elusiasuper że udało Wam się znaleźć sposób na Ignasia :) oby już coraz lepiej było :) a jak z narzeczonym? pogadaliście? o nas kijowo... bez większych zmian ;/
Paulasuper fotki :) Agatka jak zawsze cudna :)

Miłego dnia buziaki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891248 przez Agusiak
dzień dobry :)

Nusia kochana współczuję popsutych sprzętów, hehehe. Powiem Ci że u nas kupowanie dziecięcych laptopów, komórek, pilotów nic nie dało bo Paulina i tak musiała bawić się tym czego Ty akurat używasz i co jest Twoje :P
Nusia zdrówka dla Maksia oby ząbki go nie umęczyły. My też musimy mocz łapać, nie lubię tego :/

Kochane zostawiam troszkę fotek i wpadnę później bo mała się właśnie obudziła z drzemki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891327 przez nuśka09
hej kochane :)
u nas jakaś masakra, Maks strasznie marudny, co jakiś czas mu rośnie temp jeszcze katarek mu się pojawił;/ niech te zębiska już wyjdą bo oszaleje. Teraz po godzinie tulenia usnął...
Agusiak Dziewczynki są przeurocze :kiss: :kiss: :kiss: a Ty kochana ślicznie wyglądasz! :*
Miłego dnia ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891412 przez Edzia04
Hej mamusie:)

Nusia dziekuje za mile slowa :):* mam nadzieje, ze te zebiska wkoncu wyjda i dadza Wam odpoczac. Wspolczuje tego telefonu, oby tylko go zreklamowali. A jesli chodzi o lapanie moczu to kochana w aptece za pare groszy mozna kupic woreczki do tego przeznaczone przyklejaszi czekasz ja jak kiedys robilam Zosi badania to kupilam i naprawde super , tylko sa dla dziewczynek i chlopcow. Ale polecam.

Agus Wygladasz naprade super ! A Twoje coreczki sa przepiekne, a Dobrotka jaka juz spryciula:) najbardziej podoba mi sie zdjecie przy piekarniku hehe

Milego weekendu buziol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891467 przez Agusiak
Hej dziewczynki :)

Nusia u nas to samo, Dorota marudzi, ciągle wisi na człowieku, nie zajmie się niczym sama szczególnie rano, i ta gorączka też raz jest, raz jej nie ma.
Wczoraj mieliśmy iść na dni Będzina bo grał Perfect ale oczywiście kochane dzieci zasnąć nie chciały bo przecież TO wyczuwa plany rodziców i robi wszystko żeby je popsuć. :evil:
A tak to moja mama by z nimi została.

Edzia ja tam nie ogarniam tych worków albo nie umiem ich dobrze założyc, ale wnerwiają mnie :p
Druga sprawa to laborantka i lekarka woli żeby łapać do kubeczka bo z tych worków często złe wyniki wychodzą podobno często.

Dziękuję Wam za miłe słowa, kochane jesteście, ale mnie jeszcze sporo brakuje do dobrego wyglądu. Cholerny brzuchol :(

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891576 przez Tośka27
Agusiak Kochana swietne foty super Dziewczynki a co do Brzuchola Kochana ja mam tez go i juz zostanie . a tam wazne ze mamy fajne zdrowe dzieci. U nas tez masakra sie dzieje w nocy w szczegolnosci drze sie wygina wstaje drapie sie siada co dwie godziny by jadl po 120ml smok wypadnie tez sie drze . i w nocy do tej pory wstajemy po 5-7 razy w sumie MAz a ja sie budze i tez nie spi do jedzenia 4 razy i ciag;e wstawanie bo smok bo drze sie i nic nie pomaga az dostanie butelke a tak smoka wypluwa i narazie POWIEDZCIE CZY WY ZAGESZCZANIE MLECZKO CZYMS BY NAJADLO SIE DZIECKO BO JA NESTLE KASZKA MLECZNA MANNA
allegro.pl/kaszka-mleczna-manna-nestle-250g-i4315863753.html TAKA LYZECZKE MIARKE OD MLEKA DAJE, W DODATKU KUPILAM BUTELKE WVENT TA TANSZA I NIE RUSZA KASA W BLOTO ON TYLKO TA NATURAL DROGA 38ZL ALE NASZCZESCE RODZICE MI POMOGLI JA KUPIC.
Nie wiem czy to juz zeby czy to co, slini sie bierze wwszystko do buzi ale ten krzyk wydzieranie sie nie placze to skad i wogole on nie spi w dzien po godzinie najdluzej i to z dwa razy a w nocy co rusza sie lata juz to takie meczace dobrze ze Maz wstaje podaje smoka ja karmie. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891658 przez nuśka09
hej kochane :)
Dziś już trochę lepiej temperatura w normie ale katarek się pojawił delikatny, dziąsełka już bardzo spuchnięte czekam aż się w końcu przebiją te zęby bo oszaleje, Maksio marudny ciągle...daję mu gryzaczki zimne, masuje szczoteczką to widzę mu przynosi ulgę, zobaczymy jak długo to może jeszcze potrwać...
Edziakochana ja mam te woreczki tylko że nie zawsze mi się uda, raz zanim nakleiłam Maksiowi ten zdążył mi wyrwać i roztargać. Potem udało się, nasikał i jak mu zdejmowałam to skurczybyk kopnął w ten woreczek i oboje byliśmy w siurkach...po za tym też mi pediatra mówiła tak jak Agusiak pisze że ponoć złe wyniki w tym wychodzą...ehh więc wyzwanie mnie czeka na ten tydzień :p najgorsze że mam na to ok 2 godzinki żeby zdążyć zanieść ;/ Trzymajcie kciuki :P
Agusiak szkoda że dziewuszki was nie puściły na koncert :( ale tak to jest z tymi gówniarzami kochanymi, my jak wychodziliśmy na imprezę jak byliśmy u rodziny D. to Maksio się przebudzał co chwilę 3 razy próbowałam buty ubrać i za każdym razem płacz, ale w końcu się udało i spał wtedy wyjątkowo długo :P ale to dlatego że teściowa się koło niego położyła ;)
Tośkaja nie zagęszczałam kaszą manną mleka, ja daję tylko po kąpieli Maksiowi butlę i żeby dłużej spał daje 2,5 łyżki stołowe na 150ml kaszki zbożowej "zdrowy brzuszek" z nestle i z bobovity też takie są albo zwykły kleik ryżowy. I ładnie po tym śpi tylko raz się budzi na cyca ;)no jak mu nic nie dolegało bo teraz gorzej w nocy śpi. Spróbuj Małemu posmarować dziąsełka, może brzuszek go boli dlatego tak często się budzi. Ja daje Maksiowi do butli 4 krople ulgix baby bo on bardzo łapczywie je z butelki i jak nie dam to ma wzdęcia.Albo może się przejada? próbowałaś wodę dać lub herbatkę zamiast mleka? bo jak na ten wiek to bardzo dużo w nocy zjada. Powinien w ciągu dnia mieć 3-4 posiłki mleczne i 1-2 bez mleczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl