BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 9 miesiąc temu #710825 przez natB
Co do porodu na youtube nie wiem, czy jestem już gotowa, żeby to oglądać :P muszę to ogarnąć w najbliższym czasie :)...

Cortezia kochana Ty to tam masz wesoło z siostrami, spora różnica wieku jest między Wami... różne pokolenia :).. bo to w sumie każda z Was wychowywana w innej ,,erze", że się tak wyrażę :P

Mnie też wczorajsze słoneczko pozytywnie nastroiło, ale i też wymęczyło... w sumie byliśmy może z 1-2 h na działce i wieczorem już o 20 padła...

A ja wróciłam do pracy... na razie nie jest źle, ale wiem, za tydzień albo i nawet za kilka dni będę ją przeklinać :P...

Ciekawa jestem, co tam u naszej Psotki :) pogoda to się jej trafiła :):)

Małopolanka czekam na info w sprawie wózeczka i oczywiście zdjęcia :laugh: :lol:
Ja już też się nie mogę doczekać, jak kupimy Władkowi jego pierwszy bolid :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710849 przez [email protected]
hej
my z mała dziś szykujemy się do babci mała przynajmniej trochę odpocznie mam nadzieję he a ja może pójdę na spokojnie do ciucha i coś znajdę dla młodej na zime bluzki z długim rękawem bo mają tam super zaopatrzenie.

Ja wczoraj oglądałam na allegro wózki i zastanawiam się nad X-lander lub allegro.pl/atlantic-espiro-nowosc-2013-3...nio-i3385523148.html ale muszę pójść do sklepu i zobaczyć bo będe musiała wnosić wózek na pół pietra ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710914 przez małopolanka
hej ;-) wózek kupiony ;-) gościu mnie zabił ceną... 600 e za samą spacerówkę ale wytargowałam na 520 ufff chociaż to i tak dużo moim zdaniem. Dobrze że moja siostra ma gondole i fotelik bo inaczej bym nie kupiła tego wózka. Cena za cały komplet to ok 900 e. Były do wyboru dwa kolory. czarny i czerwony. Wybrałam czerwony ;-) Moja siostra ma szary i jest śliczny ale ma czerwony fotelik. Na początek będę miała szarą gondole a później resztę w czerwonym kolorze.Wozek jest niemieckiej firmy dlatego tak ciężko go dostać tutaj i w Polsce zresztą też bo już przegadałam oferty. Jakbym chciała sprowadzać pewnie taniej by mnie nie wyszło. Przywiozą mi go do domu wieczorem to zrobię zdjęcia. Cieszę się bardzo że mam już to z głowy i na to moje wybrzydzanie mam w końcu wózek który mi pasuje ale jeszcze muszę ta cene przetrawić i będzie ok ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #710927 przez natB
Nonono Małopolanka, ale Ty musisz posiadać urok osobisty, że udało Ci się zbić cenę o 80 e SUPER :)
Ekstra, że wózek już kupiony :), czekamy na zdjęcia... ja tutaj walczę w pracy, jeszcze godzinka i do domu...

A w ogóle dzisiaj się rano zdenerwowaliśmy z mężem, bo auto nam padło :/ :(... w sumie nie sam samochód a szyba ;/... otwarłam, bo wyganiałam muchę :P no i zamknąć już nie mogłam ;/ poszła elektronika yhm ... a w dodatku jesteśmy po przeglądzie i musimy wymienić pasek rozrządu, w każdym bądź razie będziemy jakieś 1000 zł. do tyłu :/ wkurzyć się można... a tu zostało jeszcze tyle wydatków związanych z Władkiem... dobrze, że staramy się nie żyć od 1 do 1-ego i mamy na zapas pieniążków, ale takie wydatki nieoczekiwane potrafią dobić człowieka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #710994 przez Psotka
Witajcie wszystkie stałe bywalczynie i te nowe forumowiczki również gorąco witam.

Pokazuje się, już wróciliśmy- wczoraj wieczorem. Teraz nadrabiam wasze posty...jest ich mnóstwo..skrupulatnie czytam po kolei. Napiszę coś konkretnego jak będę na bieżąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711169 przez małopolanka
Psotka witamy ;-) oj będziesz miała trochę nadrabianie ;-) napisz czy wakacje się udały.

Do mnie w końcu dotarł wózeczek.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711175 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711178 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711179 przez małopolanka
Niestety nie dorobiłam się metra jeszcze bo zmierzyłabym gondole ale wygląda przyzwoicie. Dzidziuś powinien mieć dość miejsca.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711180 przez małopolanka
fotelik jest wpinany do bazy i do wózka.Nie mam jak Wam tego teraz pokazać bo baza i adapter zostały u siostry na strychu dzisiaj było już za późno żeby za tym grzebać.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711232 przez Psotka
Witam, dziewczyny, jeszcze nie nadrobiłam wszystkiego. Ale tak po troszku napiszę.

Ja miewam skurcze szczególnie nad ranem, ale sa chwilowe więc się nimi nie przejmuję. Podobno macica tak ćwiczy.

pani P nie wiem co to są te badania BMG- na google widzę że mowa o paciorkowcu..Moja koleżanka miała paciorkowca aktywnego( podobno co druga kobieta ma paciorkowca ale nie u wszystkich sie uaktywnia). Koleżance 2 godz przed porodem zrobiono zastrzyk i dzidzia w momencie przejścia przez drogi rodne była ochroniona. Jeśli jeszcze oczekiwanie na zmiany umowy twojego lubego trwa to trzymam mocno kciuki. Ale spokojnie pamiętaj, że w życiu nie zawsze układa sie tak jak byśmy tego chciały.

OKi Ty to borykasz się z tą pracą, wyprawy na budowę z bolącą nogą, ojojo daj sobie na luz kobiecino, wiesz jak na L4 jest bosko (0; polecam

Małopolanko..mam nadzieje że już się poczułaś jak u siebie w nowym mieszkanku..zaskakujesz mnie nowymi ciuszkami...masz piękny wózek. Tobie chyba już niczego nie brakuje dla nowego lokatora (-; zazdroszczę bo my jeszcze w całkowitym proszku jesteśmy..Małopolanko wpisz mnie proszę na listę porodów. Termin mamy na 7 listopada, jakoś zapomniałaś o mnie )-:

nat B_ Ty to Kochana jesteś i z tego co czytałam pamiętałaś o mnie, moc całusów i uścisków...
Mam nadzieję że ostatni trymestr ciąży przebiegnie u Ciebie bez dolegliwości. Już masz bardzo ładny zapas zakupowy więc ostanie miesiące powinnaś być spokojniejsza a infekcje pójdą w niepamięć.

Suzi też mam wrażenie że brzuszek mi się rozciąga, momentami jakby zaraz miał mi się urwać..ale chwila odpoczynku, głaskanka i kilka głębokich oddechów no i przechodzi. Trzymam kciuki w przygotowaniach do Ślubu. Pamiętaj aby się uśmiechać i starć się być na luzie, wówczas goście złapią od Ciebie dobre samopoczucie i będziecie dobrze się bawić. Chodź wiem że ciąża i hormony mogą wziąć górę więc nie będę ukrywać że masz twardszy orzesz do zgryzienia jeśli chodzi o emocje i opanowanie (-; Ale głowa do góry.. to będzie Wasz dzień.

Cortezia ale mi ochotę na przetwory zrobiłaś..niesamowite że takiego ozłoconego lekarza spotkałaś..takiego to ze świeczką szukać..lekarz z powołaniem, wróciła od rodziców z solidnym zapasem powideł z czarnej porzeczki, malin i jagód. Wiesz, że ja też mam problemy z kolanem. I na moje nieszczęście kontuzja się odnowiła, przez co kolano bardzo boli przy chodzeniu a o kucaniu już nie wspomnę.. przez ból kolana jutro rezygnuję z moich gimnastyk dla ciężarnych.

Nowe koleżanki - Kasia.. i dwie Moniki .. miło Was czytać (-;. Świetnie że angażujecie się w forumowe życie. Jak wodzicie staramy się tu wpierać.
Gratuluje bliźniaków, i taka niespodzianka ze znana płci ...niesamowite.. 4 facetów w domu. Moja teściowa tak miała 4 facetów pod jednym dachem, ale wychowała cudownie chłopaków, mój mąż jest przykładem (-;

Szybko co u mnie, na mazurach było świetnie, czysta woda,na pogodę też nie narzekam. Najważniejsze że z rodzicami pobyłam, jak trzeba było to troszkę tatę do pionu stawiałam bo on to przy każdym spotkaniu to chciałby buteleczkę na stół stawiać. Kocham ich wszystkich i swoje tęsknoty na troszkę zaspokoiła, daleko ich mam.
Trochę nakrzyczałam na teścia, bo nam zaczynał dni układać i planować, a ja bardzo tego nie lubię.. oj bardzo
No taka... trochę jestem impulsywna ale nie będę trzymała swojego zdania tylko dla siebie (-;
Złapałam troszkę promieni na dekolcie raczkach i nóżkach troszkę.

Teraz będę na bieżąco, jutro napisze Wam o wizycie u brata mojego męża ..oni maja 8 miesięcznego Julka, żona brata obdarowała mnie sporą wyprawką. Napisze o moim samopoczuciu..oj dziwnie zaczynam się czuć..robię z się nerwowa. raczej jestem specjalistką w trzymaniu emocji na wodzy a tu takie huśtawki...szok..przecież nie mogę takich atrakcji serwować mojemu Synkowi.
W środę mam glukozę, wezmę cytrynkę. W piątek wizyta u mojej Gin.

Teraz już kończę bo jestem po prostu zmęczona. Dobranoc Dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711234 przez nefretete666
Hej dziewczyny ja wrocilam w piatek do uk po miesiacu laby. W pl,dzis mialam spotkanie w szpitalu i lekarka namawia mnie na cesarke ze wzgledu na klopoty przy pierwszym porodzie i wage dziecka,mam miesiac na podjecie decyzji jak chce urodzic.malopolanka wozek super co to zap firma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711265 przez małopolanka
Psotka jesteś bo pamiętam że Cię spisywałam. Tylko te dziewczyny co mają na ten sam dzień są w równym rzędzie imiona po przecinku żeby nie powtarzać.

Nefretete trudna decyzja przed Tobą. To ile ten Twój dzidziuś już waży? Wózek jest niemieckiej firmy Teutonia model be you ale gondola jest z modelu cosmo.

Dodam dokładniejsze zdj gondoli sorki za jakośc ale mój aparat nie wyrabia w takim świetle.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711269 przez małopolanka
Nick: Imię: Wiek: Która ciąża: Przybliżona data porodu: Płeć: Proponowane imiona:
Małopolanka Sylwia 24, 1-sza, 9 listopada, chłopiec, Kamil,
Pani P Klaudia 23, 1-sza, 7 listopada, nieznana, Zuzanna,Kacper,Ksawery
Suzi001 Monika 25, 1-sza, 7 listopada, dziewczynka, Natalia
Wielomama Ania, 3-cia, 3/15 listopada, dziewczynka, Oliwia
Agnieszkazst Agnieszka 29,1-sza, 6/7 listopada, chłopiec, Emanuel,
Cortezia Fabiola 24, 1-sza, 18 listopada, dziewczynka,
Nat B Natalia, 25, 1-sza, 11 listopad, chłopiec, Władysław
Nefretete666 Agata 23, 2-ga, 7 listopada, chłopiec,
Asiulek2706, Joanna, 28, 1-sza, 27 listopad, dziewczynka, Alicja
Brunetka,Sylwia, 29, 1-sza, 14 listopada, dziewczynka, Amelia
Oki222,Kinga,29 , 1-sza, 1-4 listopad,chłopiec ,Mateusz,
Ellie,Zuza, 28lat, , 1-sza , 9 listopad., nieznana
monikaplociennik.29 lat, Monika,2-ga, 30 listopada, nieznana
JustynaNl,Justyna, 2-ga, 2/4 listopada, dziewczynka, imienia brak
Dzidostwo,Olga,22, 2-ga,22 listopad,chłopiec, Jakub
Psotka,Dorota,29, 1-sza, 7 listopada, chłopiec,Tymon
Gravity,Ula,4-ta,21 listopada, córka, Jessica
Koliberek,Daria, 1-sza, 22 listopada,córka
Baksik6661,Sandra,22, 2-ga,27 listopada,córka, Julia,Laura
Kasia085,Kasia,28, 1-sza,8 listopada,chłopiec, Jaś

Kolejka do porodu ;-)
1. Okii , 1/4 listopada
2.JustynaNL,2/4 listopada
3.Wielomama, 3/15 listopada
4.AgnieszkaZst, 6/7 listopada
5.Pani P, Suzii, Nefretete,Psotka, 7 listopada
6.Kasia085,8 listopada
7.Małopolanka,Ellie,9 listopada
8.NatB, 11 listopada
9.Brunetka, 14 listopada
10.Cortezia,18 listopada
11.Gravity,21 listopada
12.Dzidostwo,Koliberek,22 listopada
13.Asiulek2706,Baksik6661,27 listopada
14.Monikaplociennik, 30 listopada[/quote]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711331 przez natB
oj Psotka ja to Ciebie wywołałam myślami kochana :* dobrze, że już jesteś :) o nastroje się nie martw... przechodzę ostatnio to samo :D... nerwus jest ze mnie niesamowity :P, przez ostatnie dni pobytu w Poznaniu nawet Babcia wchodziła mi na głowę :P, ale policzyłam do 5 i było ok :)

Cieszę się, że sobie wypoczęłaś, spędziłaś czas z mężem i z Rodzinką :)... pewnie dziadkowie nie mogą doczekać się Tymonka, co nie? :)...

Wiecie, co wczoraj wzięłam się za przegląd ciuszków no i wyprawka gotowa :D... zrobiłam selekcję rzeczy, które dostałam używanych i schowałam do kartonu te gorsze... szczerze troszkę się ich nazbierało... nie mam w ogóle problemu z kombinezonami, bo mam ich aż 4 :D i wszystkie się nadają :)... na wyjście ze szpitala założę małemu cieplejszy, chyba, że temp. w PL mnie zaskoczy :woohoo: . Muszę dokupić jeszcze 2 śpioszki takie z miki cieplejsze do spania i rajstopki :)... a tak czas zacząć kupować kolejne rzeczy z wyprawki :)

Nefretete, co do cesarki masz o czym myśleć... ale mówiłaś, że 1 poród był naturalnie i dałaś radę prawda? chyba, że lekarz obawia się większego bobaska niż poprzedni?

Małopolanka bryka pierwsza klasa :D bardzo ładne kolory takie, jak lubię :D
Mały bolid dla synusia :D




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl