BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711767 przez oki222
nie chce mi sie ta lista wgrać tutaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711874 przez Psotka
My już wróciliśmy ze spaceru, zjedliśmy lody, było bardzo przyjemnie.Byliśmy w parku, napatrzyłam się na dzieciaki bawiące się w piaskownicy. Pośmiałam się trochę, pomysły dzieci mnie rozbrajają.

Oki dziękuję za namiary, już znalazłam listę z wyprawką, teraz tylko wydrukować ją muszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712002 przez Brunetka
Witajcie dziewczyny:) Tyle czasu nie pisałam,że już pewnie zapomniałyście o istnieniu brunetki hihi :) Najmocniej Was przepraszam. To wszystko przez to, że mam takie zaległości. Im większe, tym trudniej się zabrać do pisania.
Podziwiam Was:) Jesteście już tak świetnie przygotowane na przyjście maleństwa. Ja jeszcze nawet nie zaczęłam. Cały czas wydaje mi się,że jest za wcześnie a po.drugie brakuje mi trochę motywacji z powodów osobistych.
Zaczynam jednak odczuwać strach przed uciekającym mi przez palce czasem...więc w przyszłym tygodniu zaczynam działać.
Co u nas... :) Byliśmy wczoraj u naszego doktorka i do dzisiaj jestem w lekkim szoku:) Pamiętacie jak się ostatnio martwiłam wagą mojego szkraba? W 20 tygodniu miało tylko 310 gram :/ Ostatnio jednak miałam podejrzenia,że uległo to sporej zmianie, ponieważ dzidzia daje mi zbyt konkretne kopniaki:) W drodze do ginekologa obstawiałam,że noszę w sobie z 500 gramowy skarb... jakie było moje zdziwienie gdy podczas usg lekarz stwierdził,iż niunia jest bardzo duża jak na ten etap:) Amelka ma już prawie 800 gram :D :D Gdy powiedziałam o tym w domu zapytano mnie czym ją karmię hihi Rośnie jak na drożdżach :) Dzisiaj rano musiałam podjechać do laboratorium zrobić badanie krwi. Od jakiegoś czasu męczy mnie swędzenie całego ciała. Mam nadzieję,że nie jest to cholestaza. Po pierwsze dziwne by to było bo z tego co wiem ujawnia się ona raczej w trzecim trymmestrze a po drugie raczej nie jest to zbyt bezpieczne dla takiej kruszynki.
Mam dziewczyny za sobą również pierwszą wizytę na pogotowiu. Z tego co pamiętam gdzieś w 22 tygodniu, przebudziłam się w nocy z bólem,jakby skurczem promieniującym po całej lewej stronie brzucha. Ból był odczuwalny tylko przy próbie wyprostowania się. Rano gdy wstałam dolegliwości ustały...jednak miałam dziwne kłucia w dole brzucha i w krzyżu podczas chodzenia. Rodzina pogoniła mnie do szpitala na kontrolę i okazało się,że na szczęście z dzieckiem wszystko dobrze a było to spowodowane uciskiem na nerw. Może się to powtarzać. Najważniejsze,że lekarz rozwiał moje wątpliwości.
Tak jak wspominałam dzidzia daje o sobie konkretnie znać:) zwłaszcza w nocy:)Prowadzi nocny tryb życia:) Brzuch rośnie mi w oczach:) Teraz z każdym dniem widzę różnicę:) Ostatnio częściej widuję się z moim siostrzeńcem (miałyście okazję poznać go na na fb) :) Ma 7 miesięcy i kocham go jak swoje:) Dzięki niemu czuję też ogromne zniecierpliwienie:) Tak bym chciała mieć już w swoich ramionach Amelkę:)
Z góry Was przepraszam za błędy. Piszę z telefonu a nie jest to za wygodne :) Przesyłam Was moc buziaków:) Postaram się nadrobić zaległości na forum jak najszybciej :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712016 przez oki222
Małopolanka fajny ten wózeczek ale chyba nie zrozumiałam do końca kupiłaś 3 w 1 czy tylko spacerówkę a resztę dostałaś od siostry ????
Kurcze fajnie CI, masz już wszystko dla niunia, ja oprócz ciuchów i kosmetyków nie mam nic ale wezmę się do roboty od sierpnia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj mam bardzo zły dzień i strasznego doła :( czuje się brzydka i gruba ,brzucho mi już tak wysadziło że ojeju a nogi już same z siebie puchną w nocy ledwo śpię ,kość ogonowa boli i jest mi dzieżko a to dopiero początek . Ja nie z tych co narzekają ale dzisiaj jakoś mi samej źle z sobą. niunio tak się kręci, że aż mnie dziwi ,chyba to mały ninja :)

Idę spać i może prześpię doła :* całuski do jutrzyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712023 przez Psotka
Cześć Brunetka, fajnie że do nas wróciłaś, odzywaj się częściej. No powiem że waga Twojej Amelki jest spora, ale słyszałam że dziecko ma różne etapy wzrostu w jednym miesiącu urośnie więcej a w kolejnych mniej. Wiec nie trzeba się przejmować wagą, z resztą dobrze że jest większe niż gdyby miało jakąś niedowagę.

Dobrze że pojechałaś do szpitala z bólami, nie można ich bagatelizować. Nigdy nie możemy być pewny czy to coś błahego czy poważnego. W szpitalu ewentualnie rozwieją nasze wątpliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712033 przez Psotka
Oki, odpoczniesz sobie na L4, nic się nie przejmuj. ja tez dopiero zaczynam przygodę z zakupami, dzisiaj byłam w ikei po komódkę ale już mis ie nie podoba taka co wcześniej wpadła mi w oko. Podejrzewam że u mnie nie będzie łatwo z podjęciem decyzji w zakupach dla dzidzi.

Spokojnego snu życzę i do jutra. Zobaczysz jutro będzie lepszy dzień (-;

Ja mam jutro ten cukier do zbadania. Muszę więc wcześnie wstać, wezmę cytrynkę ze sobą (-;

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712058 przez koffana1991
Witam wszystkie przyszłe mamusie jestem tu nowa i głównie ze względu na mój problem. Nie wiem co mam robić gdyż od tygodnia odczuwam dość częste ruchy synka które ustały od rana nic nie poczułam niby podobno czasem może tak być że dziecko śpi lub po prostu jest mnie aktywne ale zaniepokoiłam się tym i nie wiem co mam robić. Proszę o poradę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712069 przez koffana1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712071 przez oki222
Dzięki psotka mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Tobie też słodkich snów :* Powodzenia jutro, koniecznie wez cytrynke tzn pól zebyś niemiała kłopotu z krojeniem :)

Witaj u nas koffana- też tak miałam ostatnio chyba w sobotę, ostatnio mam wrażenie ,że niunio cały czas harcuje a całą sobotę była cisza ale wieczorkiem się uaktywnił. Ja jak sie niepokoje to masuje i lekko kłuje brzuszek a niech się skarb obudzi i porusza, u mnie tez się uaktywnia jak zjem coś słodkiego lub kwaśnego oooo wtedy to daje czadu. NIe martw się na zapas jeśli minie pełna doba i nie bedziesz czuc ruchów jedź do swojego lekarza i niech cię zbada. Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712101 przez małopolanka
hej Brunetka ;-) jak to miło że się odezwałaś do nas tu na forum ;-) mam nadzieję że zostaniesz z nami ;-) Twoja Amelka bardzo ładnie sobie waży. Ja bym chciała wiedzieć ile ten mój szkrab już ma. Jak nie zrobia mi w przyszłym tyg USG i nie powiedzą to postanowiłam że idę prywatnie bo mnie ciekawość zżera.

Okii Dobrze że idziesz już niedługo na L4.Kochana nie ma to jak odpoczynek. Co do wyglądu to każda z nas się zmienia. Mnie też wysadziło ostatnio bo odkąd jestem w domu to cały czas coś podjadam... czuje że pod koniec ciąży nie poznam się w lustrze haha
co do wozka to kupiłam samą spacerówkę gdybym miała brac cały komplet to raczej bym się nie zdecydowała z powodu ceny. Moja siostra kupila wozek z tej firmy 2 lata temu i jej gondola i fotelik pasuja do mojego nowszego modelu więc o tyle dobrze.

koffana witaj. U mnie jest tak że przeważnie w ciągu dnia jest cisza dopiero wieczorkiem coś więcej się dzieje. Sprobuj polozyc się na lewym boku,przyłoż ręke i poczekaj cierpliwie czy wyczujesz jakiekolwiek ruchy. Zjedzenie czegos słodkiego też powinno pomoc.

Psotka powodzenia na jutrzejszym badaniu. Zazdroszcze Wam że już większość ma to z głowy. Ja muszę czekać do sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712176 przez natB
Witam Was dziewczynki :) :kiss:

Koffana tak, jak Małopolanka mówi połóż się na lewym boku i poczekaj, w sumie mi pomaga zawsze kładzenie się na plecach :)... na pewno maluszek miał gorszy dzień i wszystko jest ok, głowa do góry :)... rozumiem Ciebie, bo sama bym się zestresowała tym bardziej, że mój Władek w sumie bardzo jest aktywnym maluchem :)

Okii, ale masz dobrze z tym L4 ja cały czas się miotam z myślami, czy iść, czy nie iść :(... ja to bym najchętniej poszła, ale niedokończone sprawy nie dają mi spokoju :(

Psotka powodzenia na glukozie :D daj znać, jak było :D mnie to czeka też w sierpniu... 30 lipca na wizycie dostanę skierowanie :)

Brunetka kochana nikt o Tobie nie zapomniał, udzielasz się na FB :)... maluszek do Ciebie pasuje, jak nic :D... będziesz piękna Mamusią :)... a Amelka nono kawał ,,baby" :) super, że tak urosła :)... w którym tyg. miałaś usg?
Ja będę miała w 26 tyg. i liczę, że Władek dobije do 1 kg :)... ostatnio brzuch mi tak wywaliło, że szok... zrobiłam sobie zdjęcie wczoraj i porównywałam ze zdjęciem sprzed 20 dni... powiem Wam jest RÓŻNICA :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712181 przez agnieszkazst
Nat, pisałam o naszym wózeczku jakiś czas temu dłuższy post :) dawałam linka do zdjęc na stronę sklepu ;) ale jakby co to podaje jeszcze jeden link - na allegro jeszcze lepsze zdjęcia są :) allegro.pl/wozek-adamex-royal-3w1-kolory...tka-i3410012208.html
Jesteśmy z wózka baaaaaaardzo zadowoleni -to był Nasz strzał w dziesiątkę :) Nasz wymarzony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712187 przez agnieszkazst
Brunetka super że znów jesteś!!!!!!!!! :)

Koffana tak jak piszą dziewczyny, to normalne że czasem w ciągu dnia Maleństwa nie czuc - po prostu jest wtedy spokojniejsze. Głowa do góry, zastosuj się do tego co napisały dziewczyny powyżej, daj znac czy już lepiej.

Cortezia i jak w aquaparku?? ;)

Psotka a u Ciebie jak po glukozie? ;)

Oki super że już niedługo wypoczniesz... Do sierpnia już tylko kilka dni!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712195 przez natB
Agnieszka tak tak pamiętam, ale nie wiem w końcu, czy już kupiliście, czy wybraliście tylko :P tego nie zapamiętałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712237 przez koffana1991
Dziękuje wam za porady. Już wszystkiego próbowałam i dalej cisza. Niestety mój lekarz przyjmuje raz w tygodniu więc nie mam wyjścia i muszę odwiedzić szpital. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl