BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 6 miesiąc temu #465997 przez aniaw
Cześc baby :kiss:

Bardzo za Wami tęsknię ale ostatnio taki zapiernicz na dyzurach, że nie wyrabiam i głównie operacje, więc czasu nawet usiąśc brak :S
Kumpela z drugiej lecznicy na miesiąc wybyła do indii na urlop i ja zastępuje, więc kaska wpadnie ale sen wypadnie :S

Ledwo żyję po tych dyżurach a we wt to nawet chłopaków nie widziałam :(

Praca, dom a tam bobasy zaraz do mnie dopadaja i tylko na konika chcą, więc biegam na czworakach albo skaczemy na piłkach i udajemy zabki a ja po tych akrobacjach ledwo żywa, ech starzeje się :lol:
Ćwiczę z Szymim gadanie i prosze go powiedz krówka a on muuu a ja znów uparcie krówka a ten muuu za trzecim razem wyszła mu mówka :lol: A inne zwierzaki jakos nazywa tylko na krowe mówi mu ;)
A Dominis delektuje się słowem nie :lol: Ja o cos go prosze a ten nie i sie odwraca :S
Poza tym Szymi wrzucił tacie telefon do garka z wodą :lol:
Tel ma kilka mcy i niestety nie dało się go wysuszyć, więc zobaczymy czy w serwisie go odpalą ;)

A dziś po dyzurze idę nocowac do koleżanki :lol:

Hasia ale się uśmiałam z Twojego zawiśnięcia na łóżeczku :lol:
zazdroszcze wypadu na wesela :S Niezłe zdjęcie :lol: Moje chłopaki też wszystko papuguja :lol: Buziaki dla Michasia, żeby się nie rozchorował :kiss:

Urszula my tęsknimy za ładną pogodą :) A takie wielkie rodzinne świeta mi tez się marzą :) Wow Ty już zabawki pozamawiałas a ja to jeszcze nie wiem co kupimy ;)
Super, że udane spotkanko z koleżanka :)

Kasiu gratuluje wygranej firanki :)

Agi teraz tyle tych zabawek, że szok, nie wiadomo co wybrać ;) U nas laptop edukacyjny tez jest i nawet chłopaki zainteresowani tyle że po ang jest więc jeszcze mają czas na to :) Jak fajnie, że Ami miała taki apetyt od rana :)
Trzymam kciuki za wieści od gina :kiss:

Zaraz Wam napisze niezła historię :ohmy:
Potrzebuje pomocy bo inaczej będziecie mnie w pierdlu odwiedzać ;) Serio :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #466039 przez aniaw
Mam niezłą zagwozdkę :S
To długi teks, więc nie wiem czy ktos go przeczyta ale nie da się krócej tego opisać ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466046 przez hasia_86
o mamo :ohmy:

jestem w szoku, ja to bym chyba najpierw zgłosiła do jakiegoś admina tego gumetree nie wiem czy to działa tak jak na allegro :S ale bez kitu jaka bezczelna baba :angry:
na prawie się nie znam żeby stwierdzić czy beda z tego kłopoty, ale pewnie policja powie że powinnaś to zgłosić od razu a nie samemu działać
na wszelki wypadek zgłoś ja na tym portalu jako oszustkę żeby "mieć plecy"
ale to ludzie oszukują :angry: nawet by mi do głowy nie przyszło żeby tak postąpić


agip co tam jak tam?

kasia pewnie w pracy

ula jak dzień minął

u nas dzień nudny nic się szczególnego nie działo :P
dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466175 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo

niestety napięty grafik był :P
Najpierw co u nas to ledwo co do domu weszłam mały sie obudzi i szybko myk do lekarza medycyny pracy bo sie w robocie im przypomniało że nie mam badań a termin upływa jutro :P wiec nie było wyjścia tylko wzięłam małego ze sobą wszedł do gabinetu a tam badanie dla picu czyli nic siedział ładnie an kolanach i patrzył co doktorek robi nawet zdziwiony był ze tak grzecznie synek siedzi i o dziwi nie miał żadne ale ze z dzieckiem przyszłam jak mu powiedziałam że nie bylo w kim zostawić skasował i tyle rachunek do firmy wysłać to mi kasę oddadzą potem oczywiście pociągi i małe zakupy i bardzo późny obiad wiec dzień mimo że męczący to nawet udany :D

ulcia włoski ma po tacie jak był mały tez sie mu tak kręciły a aj już przycinałam mu z tylu ale i tak zawsze sie mu kręcą poza tym co do zabawek interaktywnych to fakt wraca nawet teraz o zabawek co już spory czas leża bez niczego dzięki zobaczymy jak przyjdzie jaka jest na żywo :) To dobrze jak spotkanie sie bardzo udąlo ah i wakacje na wyspach kanaryjskich marzenie może kiedyś sie spełni

hasia to mieliście pobudkę u nas mały tez tak wstaje ok 7 jak tata sam jest ale ze man pospi nawet do 8 ale do 10 to musi być na prawdę święto żeby tyle pospał a co do licytacji to czysty przypadek już wiele razy próbowałam wygrać coś i nawet mnie przelicytowywali to ty mówisz to samo co i ja swojemu jak mu coś nei pasuje to niech wraca do mamy i tez nie chce iść wiec chyba az tak dobrze nie mieli u mam jak maja teraz z nami :P:P hasia a masz jakiś link do tego misiaczka uczniaczka ???

o ania witamy ty sie wykończysz normalnie na tych dyżurach ale fakt kaska dodatkowa wam wpadnie wiec cos za cos a co do tej kobiety to fakt może wreszcie sie wszystko wyjaśnia ty niby czemu masz miec co z tego przecież ona sama je świadomie zostawiła a co zeszłorocznego oszustwa już nie pamięta to tez sie jej wszystko przypomni zaraz w razie czego masz przecież maile co do niej wysyłałaś i nie było kontaktu i smsy a to bardzo ważne dowody poza tym ma kobieta tupet najpierw wciskać rzeczy a potem o wyłudzenie zakładać sprawę dobrowolnie je zostawiła i dała przykre ze tacy ludzie potrafią byc w sumie sama jestem ciekawa jak sie to skończy bo widzac obie strony raczej wyjdzie niszka szkodliwość i tyle a co do tego to tak jak hasia może zgłoś to to admina gumtree żeby wiedzieli i jak zablokowali i bedzie zawsze podkładka na policji

hasia nie nie tylko dzien zawirowany mam 1 zmiany wiec wieczorki w domku :))przyszły tydzień 2 zmiany a jak tam szukanie pracy idzie

spokojnje nocy jutro ostatni dzień a w weekend szkoła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466194 przez hasia_86
no to miałas dzisiaj Kasiu duzo zajęć
i Nikoś grzecny u lekarza był, fajnie ze sie udało i nie było marudzenia ze z dzieckiem

a tu masz link
www.smyk-s2.pl/fisher-price-zabawki/72-fisherprice-zabawki.html
to był szczeniaczek :P ale sa inne np myszki miki a dla małej Hani kupie na gwiazdkę to www.smyk-s2.pl/fisher-price-zabawki/306-...zy-mowi-pl-9006.html

no a co do tych małżów to mój niby zawsze gada ze tam tak wszystko miał
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i dla tego tak dobrze mu było ale no wracac nie chce :P

dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466240 przez kasiorek0310
no zdziwiłam się właśnie po tym jak ty miałaś ale nawet nie i dobrze choć kobieta w rejestracji nie zbyt za dziećmi a szczeniaczka uczniaka to my mamy i mimo ze mu ucho juz nie działa bo tak je zatopił śliniąc to i tak robi furorę a ta druga nie wiem czy myszka czy biedronka ale fajniutka zabawka no nic zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466291 przez Urszula
Witam:)

Aniu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Hasia nam dzionek dziś zleciał miło i spokojnie bez jakiegoś szału.

Kasiu jestem ciekawa czy ta firma zabawkowa "vtech" jest dostępna w Polsce? Pytałam Siostry ale ona już nie jest na etapie takich zabawek i nie ma pojęcia :laugh: Osobiście Fisher Price nie znoszę. Elizia ma kilka zabawek i uważam, że firma jest przereklamowana. Na 100% jestem zadowolona tylko z karuzeli nad łóżeczko, które Elizia uwielbia i bawi sie nim do dziś.

Dobrej nocki :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466424 przez aniaw
Dobry :lol:

Ale wyspałam i fajnie było u koleżanki i obżerałysmy się mufinkami, które robiłysmy :lol:

Hasia oj z tymi mężami :blink:
Tak wyobrażam sobie Twojego synka:
demotywatory.pl/3962459/Sprytnym

A tak moich chłopaków za kilka lat ;)
demotywatory.pl/3964401/Dzieci

Kasiu fajnie, że udało się z lekarzem i mogłas iśc z synkiem :) Ja jakoś nigdy nie miałam problemów jak dziecko wzięłam ze soba i każdy był raczej zachwycony nawet jak roznosił gabinet :) Niezły napięty grafik i u Ciebie :S
U nas kasa zawsze potrzebna bo nasze auto to skarbonka ;)
Wczoraj opone Tomi rozwalił zimowa i nie da się jej juz naprawić i trza kupić nowe - i to 2 od razu a to już zimówki były ;)

Ula ze mną się nie zadziera :angry: :lol:
Napisałam do kolego po spotkaniu z ta babą, że ja załatwiłam a on zaraz wysłał smsa z pytaniem czy ona żyje???? :lol:
Ja mam kilka zabawek vetch i u mnie się sprawdzają - laptop np edukacyjny. Jakościowo fajne rzeczy :)
Co do fisher price to samochodziki sa bezkonkurencyjne bo przetrwały już 2 pokolenie i nadal działają :laugh: Choć fakt niektóre ich zabawki przereklamowane ;)

Agi co u Ciebie????

Czy mozna odzyskac jakos maile z zeszłego roku, które pokasowałam od tej baby????

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #466730 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kurcze skasowało mi wiadomość :(

Teraz w skrócie ...

Wczoraj na wizycie wszystko dobrze :) Maleństwo ma 10 cm, rozwija się swietnie :) Jest małym wstydziochem lub uparciuchem , bo nadal nie wiem czy to On czy Ona :P Za 3 tyg kolejna wizyta i jak nadal sie nie ujawni , to nie będę już próbowała się dowiedzieć :P Jego płeć zostanei tajemnicą do porodu :P

Popołudniu jeszcze na tych warsztatach byłam i super było :)

Ula fajnie , ze masz sprawdzone że Elizi laptop tak się podoba :) Przynajmniej wiesz , ze prezent będzie trafiony :)
Co do zabawek vtech , to są na Naszym rynku,ale drogie strasznie :(

Super, ze spotkanie z koleżanką takie udane :) Nie ma to jak spotkać się i pogadać z kimś takim :)

Hasia zdrówka dla malutkiej siostrzenicy . Zapalenie krtani to straszna udręka :(

Aniaw to wpadłaś w wir pracy . Kaski będzie full , a przed świętami to szczególnie fajnie :) Tylko , zebyś się nie zajechała . A urlopu koleżance to zazdroszczę !!! Indie ? pięknie .

Te Twoje chłopaki to pomysłowe są :) i nie dają Ci chwili wytchnienia :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasiorek to miałaś zabiegany dzień . Dobrze , ze udało sie z badaniami i nawet spacer i zakupy przy okazji :)
Oj Ty też masz napiety grafik i jeszcze jutro szkołą :(

Woow od wczoraj mnie nie było...a tu tyle newsów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467051 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Widze , ze dziś tu cisza :P Wczoraj jak mnie nie było to post na poście , a dziś buuu :P

Moja Ami dzisiaj znowu mnie zaskoczyła ilością jedzonka , które pochłonęła :P Mój mały głodomorek . Zjada wiecej niż Paula :P Tak strasznie się cieszę , ze normalnie pod sufit bym skakała . Jak dziecko ma apetyt , to nie ma nic piękniejszego :) I szczerze , to nie wiem , gdzie jej się to mieści :P

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467095 przez kasiorek0310
witam dopiero teraz szok a juz mnie spanie męczy :/

ulaci asa u nas te zabawki ale tak jak pisze agi strasznie drogie są ale wiem ze firma dobra znajomi chwalą

aniu no niestety mina kobiety w recepcji ze jest dziecko nie napawała optymizmem ale cóz nie było wyjścia jak zabrać bo nie było z kim zostawić a to pech jak opona poszła :( no fakt jak wymieniać to po 2 szt a nie jedna a to tez koszta ;/

agi no cóz taki urok maluszka że nie chce sie ujawnić najważniejsze ze wszystko jest dobrze a co czy to chłopczyk czy dziewczynka to juz chyba sprawa drugorzędna a to opowiadaj co na tych warsztatach było i czy ci sie podobało czy coś nowego sie dowiedziałaś o czym nie wiedziałaś, niop trzeba było wykorzystać jak nie padało no coz dobra sie robi coraz to krótsza wiec nei wyrabiam czasem juz

a jutro jeszcze szkoła nie wiem czy wstane z tymi brakami w spaniu ciężko będzie ale zobaczymy przydałoby sie pokazać a choroba nawet ok tylko zatoki dokuczają dzięki tej klimie co tam maja raz ciepło raz zimno a nie wiadomo jak sie do końca ubrać

w każdym bądz razie miłego weekendu niby pogodny ale zobaczymy bo jakoś mi sie wierzyć nie chce

a u agi kompletna katastrofa straciła prace i teraz szuka nowej mam nadzieje ze kiedyś tutaj zajrzy do nas

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467195 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu pewnie , ze płeć jest sprawą drugorzędną . Jak chyba dla każdego rodzica , najważniejsze jest zdrowie maluszka . Ale chcielibyśmy juz wiedzieć ;)

Warsztaty były bardzo fajne , jestem z nich zadowolona . Najpierw spotkanie z Panią z Banku Komórek Macierzystych , potem z ekspertem ds bezpieczeństwa z Maxi-cosi i pokaz fotelików ich firmy i wózków quinny . Ekspert dawał rady jak prawidłowo mocować fotelik,napinać pasy itp ...
Mówił , ze nawet jak bedziemy meili najlepszy i najwyżej notowany fotelik w testach , to jak go źle zamontujemy,czy źle zapniemy pasy , to dziecko ma marne szanse .
Potem Pani DR dała wykład w spr żywienia i odbyło sie spotknie z P.z firmy enfamil .
Na koniec super rewelacyjne spotkanie z ratownikiem medycznym . Udzielił rad jak fachowo i szybko reagowac gdy dziecko sie m.in zadławi , ma bezdech , straci przytomność , jak prawidłowo resuscytować itp
Wszystko przeplatane przerwami i miłymi drobnymi upominkami .
Chętnie poszłabym na kolejne takie warsztaty :)

I jak Kasiu , nie zaspałaś do szkoły ?
A klima to dziadostwo straszne . Ja na początku jej stosowania wiecznie chora byłam .

Udanej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467254 przez aniaw
Pozdrawiam z pracy :S

Chłopaki jak mnie wczoraj po pracy zobaczyli to nie maiłam życia już :lol:
Też się za nimi steskniłam :lol:
Szymon jak zapukałam do drzwi to juz krzyczał mama mama obiad a jak weszłam ciągnął mnie za reke do kuchni :lol: A Dominiś pokazał mi gdzie mam połozyc torbe, żeby mógł w niej poszperać i poszukac czegos ciekawego dla siebie jak zawsze :lol:


Agi pogłaskaj swojego 10cm bobaska ode mnie :kiss:
Zdrowie najważniejsze a płeć to też tak fajnie jak niespodziankowe :)
A co to za fajniutkie warsztaty? Super musiało być :) I gratki za jedzenie Amelkowe i trzymam kciuki, żeby tak dalej szło :kiss:


Kasiorek
oj Ty masz teraz zapiernicz, trzymaj się tam i uważaj na zatoki :kiss:


W nocy było smiesznie, bo pytam Tomka:
- Jak to możliwe, że mamy kołdre 2m na 2m i ja ciągle mam odkryte plecy???
- Może masz takie duże plecy??? :lol:

No kocham go po prostu :lol: :lol: :lol:

Miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467262 przez bronchilda85
Dziewczyny jestem ze styczniowych mamuś i chciałabym Was prosić o głosy. Można oddać 3 głosy dziennie na tę samą osobę. Ja jestem oczywiście bronchilda85
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat.../galeria/?start=3705

Z góry dziękuję!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467605 przez kasiorek0310
Agi no cóż taki urok waszego maluszka ze chyba nie lubi świecić klejnotami wiec cóż pozostaje poczekać na narodziny :) a nie zaspałam bo miałam na 11 a potem sie okazało jak już byłam na miejscu ze zajęcia odwołali i zaczynamy o 14 a nie chciało mi sie siedzieć to myk do mamy a to dobrze jak ci sie podobało na tych warsztatach widać nie chodzi o cene fotelika a o sposób zapięcia i to daje pewność bezpieczeństwa

a potem małż przyjechał z małym zrobił drzemkę posiedzieliśmy pogadaliśmy bo do szkoły już mi sie nie chciało wracać małe zakupy a ludzie oszaleli chyba przez to ze jutro pozamykane wszystko tłumy w sklepach dobrze ze my mało mieli i szybko poszło

aniu oj to bylo że dzieciaki tak sie stęskniły po całym dniu bez mamy ale musiała być radości ze mama wreszcie przyjechała do domku po wyczerpujących dyżurach i ty jak zawsze znalazłaś jeszcze siłe na zabawę z nimi no nie ma wyjścia jak tylko się trzymać w końcu jakaś radości bo kaska będzie i lżej trochę :) no niestety kończyło się siedzenie w domku wiec co zrobić ale nie żałuje że poszłam do pracy już się przyzwyczaiłam że dla mnie doba za krótka ale nic nie poradzę nie da się rozciągnąć

spokojnej nocy my czekamy na pizze bo małża naszło na nia z owocami morza a ja jakaś inna wiec bedzie pychotka nie chciało nam sie robić a jutro znowu do szkoły :(

Agi i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek pociechy z maluchów i tego duże i tego małego duzo kaski bo tego niby za malo zadowolenia z podejmowanych decyzji i mimo wszystko zdrówka bo wiadomo ze to bardzo ważne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl