BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467663 przez aniaw
Agi sto lat :kiss: :kiss: :kiss: Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich dzieciaczków :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #468030 przez aniaw
Hello :laugh:

Jak Wam minął weekend??

Agi jak świętowanie???

Kasiorek jak wieczorek przy pizzy??

A u mnie weekend milutki :)
Wczoraj wróciłam z pracy a w drzwiach stał Szymi i Dominiś i dostałam od nich po róży :laugh: A jacy byli przejęci :) Nie omieszkałam skomentować, że 2 kwiatki to na pogrzeb :P Ale Tomi pojawił się z resztą bukietu :lol:
I był obiadek : schabik duszony i ziemniaczki i surówka i winko :silly:
Mieszkanko posprzatane więc luzik :)
Dziś byłam z siorą i dzieciakami na dłuuugim spacerku a Tomi znów gotował obiadek, więc fajocho :laugh:
A w kościółku Szymi wymiatał, bo nie załapał się żeby księdzu dać na tacę, więc powiedziałąm, żeby te pieniązki dał dziewczynce która żebrała pod kościołem :dry:
Najpierw jej wrzucał z radością do puszki wszystkie pieniązki drobne co miałam a jak mi się skończyły to chciał jej zabierać i twierdził, że to jego :S

Poza tym niewielka ranę ma Szymi na tym łuku brwiowym i plasterek wystarczył. Na szczęście obyło się bez szycia.

Dominiś rozwija swoje umiejętności kaskaderskie i z upowrem maniaka przysuwa sobie krzesełko do karmienia do fotela i zaraz na niego wchodzi i staje na tej tacce i szczerzy zęby :S

Dom wariatów :lol:

U nas Szymi też lubi legnąć z nami w pościeli :laugh:
Ostatnio jak nocowałam u kumpeli Tomi wyjął sobie tylko poduszkę i koc bo nie chciało mu się w pełni ścielić łóżka :huh: Szymi zaczął go pouczać, że jeszcze prześcieradło i kołdra a T stwierdził, że jak mamy nie ma to nie trzeba ścielić łóżka :P I spytał się Szymonka czy chce z nim spać a ten spojrzał się z politowaniem na to łóżko i powiedział, że będzie spał u siebie :lol: :lol: :lol:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468111 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kochane serdecznie dziękuje za życzenia :kiss:

Aniu te Wasze nocne rozmowy , to naprawdę na komedię się nadają :) A chłopaki jakie kochane i stęsknione za Mamusią :) Musi Ci być milusio jak wracasz do domku i takie dwa szkraby rzucają sie na Ciebie :) A Twój Mężus ,t o wprowadza miłe zwyczaje :) Takie kwiaty i obiadki :) Fajnie , ze Chłopaki takie wzorce bedą miały , w przyszłości ich żonki będą miały raj :)
Nudy u Was nie ma pod żadnym kątem :P ;)
A Szymcio z plasterkiem wygląda śmiesznie :) Bidusiek , ale humor i tak go nie opuszcza :)
A u Dziadka to widać , ze mieli niesamowitą frajdę :) Super focie :)
a zdjęcie jak sa w kojcu zamknieci w kojcu ... super pomysł :P Musze taki Amci zrobić hahaha :)

Kasiorek fajnie , ze Mamę odwiedziłaś .A wagary od szkoły też potrzebne :P Pewnie miło i szybko dzień Ci zleciał .
Dobrze ,ze już sie przyzwyczaiłaś do tego zwariowanego tempa ..praca,dom,szkoła . Wszystkiego są plusy i minusy ,ale najważniejsze to wyciągać z tego jakieś pozytywy :)

Urodzinki zleciały mi bardzo miło . Zewsząd życzenia i prezenty od najbliższych :) Było super :)
Wczoraj popołudniu juz do domku sie wybraliśmy ... 11 dni mnie nie było i sprzątanei teraz co niemiara :P Wczoraj z grubsza sie odrobiłam , a dziś generalka . Jeszcze tylko an kontrolę do lekarza jedziemy . Ami zdrowa , ale mnie dalej trzyma :(
Popołudniu odwiedziliśmy też przyjaciół tych od Igorka . Fajnie spędziliśmy czas .
W tym tygodniu jeszcze gości będe miała , a w sobotę impreze musze zrobić :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468371 przez kasiorek0310
Aniu fotki fajniutkie to miały chłopaki radochę z taczka i inne atrakcje i fotka na tle gór a wieczorek przy pizzy bardzo fajny ale nie do końca taki jaki byśmy chcieli niestety @ w końcu przyjechała choć malz tylko czeka az sobie pojedzie :P a ten plasterek fajniutki dla dzieci kolorowy ale dobrze ze tylko wystarczył i nie trzeba było szyć a twój małż znowu szaleje bukiety kwiatów widać dobre dni w waszej włoskiej rodzinie

agi to dobrze jak tyle czasu u mamy to wypoczęłaś ale fakt teraz czeka cie nadrabianie w domku i fajniutko jak zadowolona z urodzinek i zyczęń o i imprezka w sobotę sie szykuje dobrze jak Amie juz przeszło ale ciebie trzyma ah ta pogoda zmienna nie martw sie mnie tez zatoki do tej pory trzymia
Fakt wagary od szkoły sie przydały ale laski juz myślały że zrezygnowałam ze mnie nie było ale puki co mi sie podoba nie było wyjścia wyciągam same pozytywy a mam szaleje z zakupami dalej

a niedziela nam minęła nawet ok o 16 juz w domku była szybciej skończyliśmy malz czekał na mnie z obiadem bo nie chciał sam jeść a zaczyna szaleć w kuchni ziemniaczki opiekane kurczaczek marcheweczka szok ale potem jaki zadowolony był ze sam wszystko zrobił i mi smakowało tylko ciągle sie dopytywał czy dobre było potem rodzinny spacerek o dziwo cieplutko było :) a spacerek sie przydał bo po obiadku nie szło sie wiec weekend zaliczam do udanych kolejny tez już zaplanowany w sobotę jedziemy do Ikei zobaczyć z moimi na stoliki krzesełka i inne bibeloty bo patrzyłam na necie na krzesełka i takie nawet fajne były ale wiadomo ze na żywo inaczej wszystko wygląda za niedługo do pracy teraz mama 2 tyg 2 zmian bo nocek nie robię teraz i chodzę na 14.30 na obca zamianę zobaczymy jak to będzie a w środę szczepienie mamy wiec biorę wolne :) że pojechać z chłopakami i do mamy na kawusie i wreszcie zabiore bambusy co tam stoją bo zawsze coś nam przeszkadzało żeby je wziać
o takie coś mi chodzi lubi sie tym bawic w salnach czy w urzedach a żeby go odciagnąc to nie chce iść tylko sie bawic przy tym
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041/

a mam pytanie czy wszystkie mamy maja już zimowe buty kupione ??? my na razie nie i rozwazmay śniegowce takie cos jak kalosze podobne myślicie ze dobre takie co dla naszych maluchów ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468425 przez hasia_86
witamy :)
właśnie wróciliśmy od lekarzy, ja od gina, a z Michałem byliśmy u rodzinnego i niestety ma zapalenie oskrzeli :( w piątek zaczął lekko kasłać a potem już coraz gorzej było wiec dzisiaj co świt wstaliśmy i dawaj do lekarza, wczoraj nam przespał prawie cały dzień i obawialiśmy się nocy ale o dziwo spał ładnie
za to jak wróciliśmy widzę że życie w niego wraca bo już zaczyna broić :) a ja miałam zabieg usunięcia nadżerki i teraz bruch mnie troche boli :dry:

ta więc jak widać weekend nie bardzo udany chociaż mieliśmy troszkę gości no i mojemu w końcu przyszła fifa i już mam go z głowy :P bo prawie ciągle gra :P

aniaw no tego dzieciaczka poduszką już widziałam i się śmiałam jaki spryciarz mam nadzieję że mój aż taki nie będzie, a tamte na filmiku dzieciaki - ło matko - chyba bym się obesrała jakbym Michała w czymś takim zobaczyła
ale masz fajnego tego mężulka ja nie pamiętam czy kiedykolwiek dostałam kwiaty bez okazji :unsure:
no to w pracy masz urwanie głowy - nie przepracuj się nam :) słodkie to musi być jak tak dzieci stesknione mame witają :) mój nie ma zbyt dużo okazji aby za mną zatęsknić i nie bardzo się przejmuje jak gdzieś wychodzę :huh:
a zdjęcia superanckie widać chłopakom się podobało i się wyszaleli a nawet musiałaś ich zamknąć :silly: naprawde fajne fotki i trawa taka zielona na nich az się wiosny już chce :P

agi składam Ci spóźnione życzonka wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń :)
dzidzia nieśmiała mówisz :P coś mi się wydaję że będzie chłopiec :P tak przypuszczam no ale zobaczymy ;)
i cieszę się razem z Tobą że Amisia ma apetyt, mój przez chorobę go stracił :( wczoraj tylko troche kaszy popił i jogurcik zjadł, ale dzisiaj mu chyba nie daruje rosołu :blink:
no to na fajnych warsztatach byłaś tylko pozazdrościć :) no i Ty też nam się nie zarób bo pewnie dzisiaj cały dom przelecisz - uważaj na siebie

kasia też zalatana ciągle, ja to nie wiem chyba bym nie wyrobiła na zakrętach :) ale udało Ci się mamę odwiedzić to fajnie, u nas pogoda ładna ciągle ale przez to choróbsko nie mamy jak skorzystać :angry:
i mówisz że @ Cię odwiedziła to pewnie kamień z serca :P my teraz przez miesiąc mamy celibat :dry: ale troszku odpoczniemy i potem będzie fajniej - mam nadzieję :silly:

mały zasnął i ja się chyba położę bo padam i jeszce ten brzucho boli :huh: miłego dnia i do napisania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468841 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiu to dobrze , ze @ jednak przyszła :P
Super , ze planujecie wypad do Ikei , na pewno zakupy będą udane ;)
Kurcze 2 tyg 2 zmian ... czyli cały dzień przeleci nie wiadomo kiedy . Ale dobrze , ze zrezygnowałaś z nocek .
Kasiu ta mula to tez ulubiona zabawka Amelki :) Wszędzie gdzie tylko ją widzi , to zaraz ją dopada :P Też ja kupić musze :)
Ja śniegowców tez jeszcze nie kupiłam . Mam upatrzone , tylko teraz czas na zakupy trzeba wygospodarować :P
Coś takiego www.decathlon.com.pl/nettools/allsearch....tent=FP-mosai&page=3
Te w ostatniej rubryce ...różowe .

Hasia biedny Michaś . Mam nadzieję , ze zapalenie oskrzeli szybko ustąpi . Ma antybiotyk czy jeszcze jakieś leki ???
Współczuje bólu brzucha . Też miałam kiedyś ten nieszczęsny zabieg i bolało jak cholera :(
Weź coś p/bólowego i odpoczywaj .
Dziękuje Ci Kochana za życzenia :kiss:

Ja dziś na kontroli byłam . Amelka na szczęście zdrowiutka jak rybeczka . Ja gorzej ... antybiotyk nie poskutkował tak do końca i zapalenie zatok jeszcze się pogłębiło . Miałam przyjść jak widziałam , ze nie skutkuje , a liczyłam , ze sie poprawi i tylko spieprzyłam sprawę :( Teraz mam kolejne krople , jakieś drogie strasznie . Jeśli one nie poskutkują , to sterydy , innej opcji nie będzie .
I na domiar złego ...zapalenie spojówek mnie tez dopadło ..wiec krople mam .
Ja nie wiem ..jakiś kumulacja chorób mnie dopadła ,a teraz w czasie ciąży , to wiadomo jak z lekami :(

Uciekam , bo nei mogę za długo siedziec przed kompem . Oczyska szczypią .

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468930 przez kasiorek0310
Hasia szkoda ze u was taki weekend ale dobrze ze już wiecie co dolega małemu i można leczyć ale dziwne ze po nadżerce brzuch cie boli mnie nic nie bolało a miałam wypalany
A to tylko kwestia przyzwyczajenia i tyle choć nie narzekam bo w domku najlepiej było ale dodatkowa kaska zawsze sie przyda :) a nie bo robiliśmy testy wiec było wiadome ze tabsy coś pokręciły o kurcze mówisz u was celibat i jak twój na to zadowolony ???? ale fakt gierke ma i spokój faceta w domu nie ma

agi mama choć tam chce dla wnuka kupić bo oni maniacy Ikei wiec i my się z nimi zabierzemy a co do @ to było wiadomo ze przyjdzie bo testy zrobione były i nic nie wyszło z nich trudno coś za coś wole 2 zmiany niż noce i chodzić do tyłu z brakiem snu a te śniegowce fajniutkie takie podobne były a lidlu no ta mula fajniutka wiec będzie okazja. O kurcze z jednej strony fajnie bo Ama zdrowa ale szkoda ze ty nei najlepiej oj wiem co to zatoki mnei tez trzymają ale schodzi wszystko :) oby jednak te krople pomogły i obyło sie bez sterydów a te krople t bezpieczne dla maleństwa sa i jeszcze spojówki no nic trzymamy kciukasy oby wszystko pomogło i bylo jak nalezy

u mnie dzionek reszta ok tylko zmiana taka nie mrawa ani nie pożartują ani wesoło nie maja ani śmiechu dowcipów wiec nei za ciekawie potem siedziałam ponad godzinę bo miałam już normę zrobioną

spokojnej nocy kurujcie sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468976 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu , wiec może zalezy jaka rozległa ta nadżerka , bo mnie tak jak Hasię bolał brzuch okropnie .
A lidlu te śniegowce to były , ale od wieszych rozmiarów . Na Amę nie było .

Szkoda , że ta zmiana taka drętwa . Ale dobrze , ze nie musisz na nocki chodzić :)

Hasia jak tam dziś z Michasiem sie czujecie ???

Ja zmykam na śniadanie , bo Ami już maruduje :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469067 przez aniaw
Hello :laugh:

Wiecie wstaję dziś o świecie do pracy, patrze dziecko śpi z butelka, w kuchni otwarte melko nestle na blacie i pytam sie tomka czy Mały w nocy sie budził? a ten, że no ok 1szej wstawał do niego przecież :cheer:
Matko mnie to by chyba wczoraj mogliby wynieśc zawinieta w kołderkę i bym się nie obudziła :S
A takie miałam plany łóżkowe :S :silly: ;)
Chyba małż mnie rzuci niedługo :P



My w zeszłym roku cos takiego kupiliśmy i czekamy na snieg:
allegro.pl/duze-lekkie-sanki-oparcie-pod...cyk-i2755032709.html
Musza być duże i mocne, żeby matka tez siedziała :lol:
Spiwór to dla mnie zbedny dodatek bo moje raczej w niego nie da sie upchnąć bo wyliza ze wszystkiego :lol: Starczy materacyk :laugh:
A nad podwójnymi siedzeniami się zastanawialiśmy, ale wolelismy dłuższe a pojedyńcze - będa sie przytulać :lol:


Agi oj współczuję choroby :kiss: Dobrze, że chociaż z Amą ok.
Fajnie, że urodzinki milutko minęły a bez imprezki ani rusz :P
Co do fotek chłopaki meczyli też kury na maxa, więc one już same dobrowolnie wolałyby na rosół iść :lol:
Szymi niestety robił jajecznice na chodniku :lol:
A zamykałam ich czasem w kojcu jak widac na fotach, ale to aż pies miał ich dośc i uciekał bo ładowali mu się do budy :lol:


Kasiorek o i na Ciebie mąz z obiadkiem czekał, super :) I jaki zadowolony z siebie, extra :) Fajnie, że już plany na przyszły weekend :) W ikea są fajnie rzeczy a my mieszkamy obok :) Mamy tą mulę z ikea ale moje chłopaki średnio się nia interesuja raczej używaja ich jako podstawki i staja na te druty i siegaja np na telewizor po pilota :S
Śniegowce to fajna sprawa :) Fajnie, że @ przyszedł.

Hasia buziaczki dla Michałka i zdrówka zyczę :kiss:
Oj współczujętwoich dolegliwości ;)
Matko ja mam jeszcze tą nadżerke i tyle razy się zbierałam, żeby iśc do gina i czasu brak ;) A jak byłam to taka kolejka, że nie czekałam nawet ;)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tak się zastanawiam czy ruszać w tym temacie na policje czy czekac nadal na wezwanie ;) Problem u mnie z czasem ;)
Na razie podrukowałam maile wszystkie co znalazłam od tej baby :P
Wkurza mnie ta baba, bo wtedy odpuściłam bo nie chciałam robic afery a mogłam zgłosić to na policji a teraz taki smród :angry: :huh:
Chciała żebym nie pisała to nie pisze a teraz się wkurza, że nie piszę :lol:
Ale na pewno nie odpisze jej na tego maila i zobaczymy co jeszcze wymyśli :P


Wczoraj czytałam na onecie o dzieciach autystycznych, że taka jest nieświadomośc jeszcze wśród społeczeństwa, że chcą nawet odddawać takie dziecko do egzorcysty ;) :(

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469189 przez kasiorek0310
Agi no nie wiem jaka moja była ale tylko chwile po bolało trochę a potem już było ok niestety ale jeszcze 3 dni z nimi wytrzymam i będzie ok byle robotę mi dawali a reszta mnie nie interesuje

aniaw a gdzie tam cie wyrzuci :P ale fakt te podwójne dyżury cie wykańczają niop rozkręcił sie małż mój fakt ale dobrze niech ma i trochę przyjemności z tego ze cos ugotuje sam i dobre wychodzi to u nas nie szło go oderwać od tego mula jak byliśmy a salonach co maja te zabawki i chciał to zabrać ze soba :P a będzie okazja to sie kupi i będzie jak znalazł na mikołajki :D to macie fajniutko jak obok ikei zawsze to bliżje a dodatki maja fajniutkie tylko mnie by sie nei chciało jechać do Katowic po kilka drobiazgów na szczęście na miejscu tez idzie znaleśc takie cuda
No ze tak powiem może zachodzić na groźbę a jak znajdziesz chwile to bym z tym poszła bo kto wie co jej jeszcze strzeli do glowy będzie skora cos pisać do lecznicy albo co a bym jej napisała tylko ze zgłaszam sprawę na policje albo nawet nie tylko poszła z tymi wszystkimi maila opowiedziała co i jak oni juz beda wied\ziec co zrobić w razie czego będa mieli zgłoszenie ze takie cos było w razie jakby cos ta baba wymysliła wiec bym sie dobrze zastanowiła co robić

miłego dnia


I MAMY KOLEJNEGO ZABKA TYM RAZEM DOLNA 4 WYSZŁA ALE ZACZYNA SIE NAM BUDZIĆ W NOCY BO U GÓRY JESZCZE CZEKAJA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469455 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ach jakie Ty masz spanie :) U Nas to mój Mężuś tak mocno sypia :P
A śpiworek na sanki w tamtym roku mieliśmy , ale wątpię by w tym roku Ami chciała w nim siedziec . Ma super ciepły kombinezon , który nie przepuszcza wiatru,wiec starczy :P

Kasiu gratulacje za kolejnego ząbka :) Szybko wychodza :)

My już po obiadku :) Czas troszkę posprzątać , bo dziś goście :P Ale z prezentem urodzinowym,więc zobaczymy co tym razem dostanę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469529 przez hasia_86
czesc

po Michale nie widać że w niedziele był taki chory broi na maksa :) za to mnie właśnie katar złapał a w sobotę wesele :angry: mam nadzieje że przejdzie
brzucho bolało jak wczoraj pisałam ale zdrzemnęłam się i potem już ok na razie w tym temacie wszystko ok :)

ania ja myslę tak jak dziewczyny zgloś to na policję bo to wariatka jakaś zwłaszcza że zaczęła cie szpiegować jeszcze zacznie cie szantazować albo jak mowisz smrodu narobi a plotki nie trudno rozsiac gorzej je potem wyprostowac

dziewczyny mialam wam juz wczesniej napisac ale jak zwykle zapominam, jako ze u mnie kazdy katar konczy sie zawalonymi zatokami to ja juz ekspert mozna powiedzieć :D no i dlatego tez się troche teraz boje :P a wiec ja na zatoki zawsze kupuje sinupred albo zamiennik sinulan i po paru dniach jest ok teraz tez odkrylam ze cirus w tabletkach jest genialny :) szkoda tylko że pewnie agi nic to nie może pomóc jednak chorowanie w ciąży to masakra głównie jeśli o leczenie chodzi

no śniegowce też chcemy kupić, tylko czekamy na wypłatę :P i sanki też bo mamy tylko takie bez oparcia po moim bracie wiec trzeba bedzie nowe kupic i nie moge sie doczekac jak Misiek na śnieg zareaguje bo w tamtym roku to jeszcze przecież nie jarzył :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


eh wygadałam się i troche mi lepiej :) ide poleżeć bo głowe mi rozsadzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469870 przez agi-p
Dobry wieczór :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kochana ja właśnie kupiłam te krople sinupred .Nic innego nie mogę , to jest najbezpieczniejsze , wiec mam nadzieję , ze pomoże :)

U Nas dziś goście byli i nawet fajnie popołudnie zleciało :)

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469931 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo jutro wolne :)i zmykam z rana na kawusie do kumpeli co mieszka niedaleko

agi ja wiem czy szybko nawet bym o tym nie pomyślała tylko mały się budził nam w nocy czego bardzo dawno nie było wiec przyszło mi od razu ze może ząb i się nie myliłam a fakt w ciągu 2 tyg dwa zęby mamy i jak prezent sie spodobał ??

hasia to dobrze jak juz po Michasiu nic nie widać że chory tylko się cieszyć ze humorek mu wrócił o to was czeka wydatek z sankami my mamy z zeszłego roku z oparciem wiec i w tym się wykorzysta o ile spadnie śnieg :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


agi to oby pomogło tym razem i dobrze jak zadowolona w wizyty

a my jutro na szczepienie aż sie boje jak to będzie bo już jest bardzo świadomy wszystkiego ale jestem dobrej myśli jedziemy wszyscy potem do mamusi na kawusie i pocztę odebrać bo coś przyszło a rano kawusia u kumpeli co juz u mnie byla teraz rewizyta zobaczyć ich mieszkanko a ze ide z małym to będzie miał nowe miejsce do odkrycia zobaczymy jak sie będzie zachowywał

spokojnej nocy zmyka poczytać i spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469950 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu oj jak fajnie,ze już wolne :) Odpocznij i odpręż się :) Dobrze,że idziesz do tej kumpeli :)
Powodzenia na szczepieniu :) Ja przed Naszym będę cała zestresowana.Ami nie lubi jak ktoś obcy ją dotyka i płacze w niebo głosy ,mimo że wcale nie sprawia jej to bólu . A przy samym ukłuciu , to już masakra :P
Dzień wizytowy widzę , bo i Mamę odwiedzicie :) Super :)

Ja dziś też jadę do Mamci :) Zostawiam tam Amę i jadę do diabetologa . Potem zakupy i pewnie popołudniu będziemy w domku .

A prezent spoko :)
Teraz w sobotę czeka mnie impreza , trzeba się zrewanżować wszystkim :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl