BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 8 miesiąc temu #910425 przez Marti
Joasia, pierwsza ciaza jest częściej przenoszona niż niedonoszona. Ale to oczywiscie statystyka, w Twoim przypadku moze byc inaczej.

meli, ja tez chcialabym dziewczynkę, ale mam bardzo silne przeczucie na chlopaka. Poprzednio mi sie sprawdzilo...

to straszne jak umierają lub giną mlodzi ludzie, jeszcze czesto zostawiają rodzine, male dzieci... Niewyobrażalnie smutno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910485 przez Marta27
Witajcie dziewczyny. Od jakiegoś czasu Was podczytuję aż w końcu postanowiłam się odezwać. Mam termin na 7 lutego a jestem już mamą jednorocznego synka. Mam przeczucie że tym razem będzie dziewczynka ale to chyba bardziej moje pragnienie posiadania parki.

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910593 przez MagdaK
Hej babeczki
U mnie z seksem tez okropna posucha wieczorem padam i w 5 sekund potrafię usunąć. Na szczęście mój mąż wyrozumiały i czeka na lepsze dni ;)
Od kilku dni moje samopoczucie wyraźnie się poprawiło to wymiotuje już co drugi dzień to i tak sukces ogromny.
Wczoraj byłam na wizycie u mojego gina i wszystko jest ok i badania też powychodzily bardzo dobrze. Chociaż miałam przeboje bo pani nie zauważyła na skierowaniu ze ma być jeszcze WR i musiałam jeszcze raz być kuta.
Co do płci maluszka to co chwile mi się te moje przeczucia zmieniają fajnie jakby był synek chociaż mąż się śmieje ze on to ma specjalizacje w dziewczynkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910595 przez MagdaK
A jak Wasze brzuchy? Bo mój się wyraźnie zaokrąglił.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910614 przez sylwiaja4
lepsza pogoda i lepsze samopoczucie :D wole oczywiscie chlodniejsze dni od smażalni. mamusie kochane albo mi sie wydaje ( może spałam i śniłam ) ale czułam ruchy malucha po prawej poniżej pępka z samego rana, takie przeciąganie tylko w jednym miejscu ( jak to sprawy jelitowe to mi bulga po całum brzuchu i się rozchodzi, a nie naciąganie-ruszanie w jednym miejscu przez 3-5 sek ) :D dzisiaj zaczynam 15 tydzień więc piękne uczucie, czytałam ze mamusie juz od 14 tygodnia czuły wiec mam nadzieję ...a jak sie okaże ze to nie maluch to trudno itak miło się poczułam :D (jestem pierworódką, więc czytalam ze od 17 najszybciej powinnam coś czuć .. ale ja jestem na zwolnieniu i siedze w domku i tylko się wsłuchuje w swój organizm ;] ...a może sobie wmawiam .. trudno tak mi dobrze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910626 przez meli1990
Najsmutniejsze jest to że on był naprawdę super chłopakiem. nie zdążył jeszcze założyć rodziny. chciałabym pojechać na pogrzeb ale nie wiem czy dała bym rady na pogrzebie. najwyżej pojadę z mężem a pójdę do teściowej

Marta27 witaj

MagdaK u mnie nadal brak brzucha. waga wygląda na to że stoi. mam nadzieję że moje badania są w porządku po tym spadku kg. fajnie że trochę lepiej się czujesz

sylwiaja4 ja mam nadzieję że tym razem dzieciątko wcześniej się ujawni bo w pierwszej ciąży dopiero poczułam 19 tygodniu ruchy malucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910628 przez luska
Hej laseczki

Meli , ponoc w ciązy badan sie nie robi bo oko generalnie "słabnie" w ciąży.

Witam nową mamusie

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Meli ja jestem w 100% przekonana , że chociaż jedno to dziewczynka :P
Jejku też mi bardzo przykro :(

U mnie z samopoczuciem też lepiej , generalnie minęły mdłości , minęły bóle podbrzusza , aż zaczynam się martwić czy na pewno wszystko jest dobrze...??

Sylwia nic nie wiadomo może faktycznie to był maluszek , niedługo będziesz pewna :)

Własnie dziewczyny co tak słabo się odzywacie?? Ja jak na razie mam dużo na głowie ciągle coś do tego szarańcza okupuje lapka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910630 przez meli1990
no to nie ciekawie jeśli nie można robić badań oczu w ciąży. bo ja ostatnio mam problem z ciśnieniem w jednym oku i to badanie miało wyjaśnić czy to właśnie nie spowodowane grubością siatkówki oka. mi w pierwszej ciąży wzrok się poprawił a teraz czuje pogorszenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910652 przez olka_ka
Hej

Od kilku dni Was podczytuję ;) W końcu czas się przywitać :)

Termin z miesiączki mam na 14 lutego, wg usg na 7 lutego. To moja druga ciąża. Córeczka ma już 4 latka. W piątek mam badania prenatalne, może fasolka się już ujawni i dowiem się kto się tam kryje. Od kilku dni czuję ruchy :)

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910657 przez olka_ka
Luska
"Meli ja jestem w 100% przekonana , że chociaż jedno to dziewczynka :P" czyżby u Ciebie bliźniaki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910659 przez K1C1A
Witam kolejna lutowa mamusie :) :)
Luska w zadowolenie twojego meza nie watpie ;) ;)
Co do plci to ja licze na dziewczynke ,ale tak jak dziwczyny pisaly to raczej pragnienie niz przeczucie :)
Sylwia moze faktycznie juz poczulas pierwsze ruchy ,ja w pierwszej ciazy tez wczesnie czulam ruchy a wszyscy mowili ze to moje jelita ,ale ja wiedzialam swoje i bardzo sie z tego cieszylam
MgdaK u mnie brzuch sie uwydatnia wieczorekm,ale to jedynie przez wzdecia bo rano jest normalny ,jeszcze troche i wszystkie bedziemy sie chwalily zaokraglonymi brzusiami :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910664 przez meli1990
olka_ka witaj. tak Luska będzie miała bliźniaki. dziewczyny dodajcie sobie suwaczki to będzie nam łatwiej która jest w którym tygodniu

a patio gdzie się podziała i reszta dziewczyn też? chyba rzeczywiści wszystkie na wczasy pojechały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910665 przez olka_ka
Mój brzusio już widoczny. Zdecydowanie szybciej się pojawił niż przy pierwszej ciąży. Spodnie już wyłącznie ciążowe. W normalne się nie mieszczę. Póki co 1kg na plusie. Ale ja należę do szczupłych, więc brzusio mocno już widać :) W pierwszej ciąży przytyłam 10 kg, a dziecko jak na mnie było całkiem spore, 55 cm i 3460 g. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #910706 przez K1C1A
Witaj olka :) Malo przytylas w pierwszej ciazy a dziecko urodzilas duze, ja w pierwszej ciazy przytylam 17 kg a maly urodzil sie 2450g 47cm ,ale szybko dogonil rowiesnikow. super ze juz czujesz ruchy malenstwa, trzymam kciuki za prenatalne :)
Meli oj chyba wyjechaly, niech opoczywaja a pozniej mam nadzieje zasypia nas postami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910712 przez olka_ka
Jeśli chodzi o przeczucia... to wydaje mi się, że to chłopczyk, ale wolałabym drugą dziewczynkę ;)
Myślałyście już nad imiona? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl