BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 9 miesiąc temu #909844 przez Ada2424
Meli jak tam/ objawy odpuscily? Mnie dalej mecza :unsure:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909891 przez meli1990
jest dużo lepiej. trochę brzuch czasem pobolewa i zaparcia ale tak spoko. tobie też szybko przejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909896 przez Ada2424
Meli mam taka nadzieje kochana :) wymioty juz Cie nie mecza? bierzesz jeszcze ten imbir w tabletkach?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910098 przez Joasia92
hejka mamusie:) jestem tu nowa i w sumie mam juz posty na marcowych mamusiach,poniewaz mam dylemat :) termin mam na 03.03.2015 ale watpie,ze donosze do tego terminu wiec bede troszke lutówka i marcówka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910189 przez sylwiaja4
kochane mamusie ... odkryłam mojego maluszka.... stetoskopem :) fakt nie słychac bicia serduszka ale slychac gdzie jest i jak figluje w brzuszku...czasem śpi i nic nie słychac a czasem fikołkuje az miło :D .... moja waga spadła od 2 tygodni, o 1,5 kg... ale brzucho rośnie :D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910258 przez K1C1A
Witaj Joasia :) :)
Sylwiaja4 tez mam stetoskop musze wyprobowac moze i ja cos uslysze :) .Jak brzusio rosnie to nie ma sie co martwic ze schudlas 1,5kg ,jeszcze zdarzysz przytyc :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910286 przez meli1990
Ada już nie wymiotuje. robię podchody żeby już nie brać tych tabletek. raz jest dobrze raz trochę mnie mdli ale sądzę że co drugi dzień mi wystarczy jak będę brała i już nie będzie mi trzeba go brać

Joasia92 witaj i rozgość się

Sylwia to fajnie że wyczułaś malucha a o wagę się nie martw. mi się wydaję nie raz rano jak się obudzę takie lekkie kopanie z prawej strony w żebra

K1C1A ja też nie mam ochoty. mój mąż się na mnie przez to obraża nawet ale on tak ma. i w pierwszej ciąży tez nie miałam ochoty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910343 przez Joasia92
witajcie moje kochane:* jak sie dzisiaj czujecie w ta pochmurną pogodę ?:) ja chodze 3 dni do tyłu hihihi... jakos malo postow od wczoraj widze mało mówne jesteście hihihi buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910348 przez Marti
Witaj Joasia, opowiedz cos o sobie, to Twoje pierwsze malenstwo? Dlaczego mialabys nie donosić do terminu?

Sylwia, super, ze cos slyszalas, chociaz ja bym trochę sceptycznie podchodzila do tego, czy to maluch czy inne odglosy brzuchowe:P Jest jednak jeszcze bardzo wcześnie:) no ale moze Twój maluch mocni trenuje, żeby mama mogla go juz uslyszec:)

K1c1a, ja juz czuje, ze mi ochota wraca. Widać drugi trymestr zbliza sie wielkimi krokami:) w poprzedniej ciąży drugi trymestr byl pod tym względem bardzo przyjemny :silly:

meli, to fajnie ze jest coraz lepiej. A obrażania sie z tego powodu bym chyba nie zniosla. Ale by byla awanturka :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910367 przez Joasia92
Marti, tak to moje pierwsze malenstwo. Bardzo upragnione staralismy sie z mezem 3 lata z bardzo duzymi komplikacjami wlasnie zaczekam 11 tydzien ;) ciaze rzechodze bardzo dobrze , bez mdlosci, no troszke mnie czasem mdli to zwymiotuje ale bardzo rzadko ;) strasznie bola mnie piersi i podbrzusze ale to normalne smaki mam straszne raz na slodkie potem na kwasne ;) humorki niesamowite ;) z dzidzia wszystko ok bylam 5 dni temu na wizycie maluszek sliczny rosnie serduszko bije;) piekna sprawa:) pytajcie z mila checia odpowiem na wszystkie pytania moje kolazankowe mamuski :) ogolnie jestem z woj, wlkp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910368 przez Joasia92
a co to terminu to mam na poczatku marca dokladnie na 3 , ale wątpię ,ze donosze raczej kazda rodzi teraz przed czasem :) a,ze ja mam 25 lutego urodzinki wiec bede sie starala ur w podobna data. szczesliwa bym byla jak by to bylo w moje ur taki prezent boskie:) oczywiscie moge sie mylic:) moge czasem przechodzic bo aktualnie jestem na luteinie i duphastonie ze wzgledu na plamienie w 6 tyg ciazy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910370 przez meli1990
dziewczyny a co czujecie kto mieszka u was w brzuszku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910383 przez Joasia92
ja szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia:) na poczatku mialam przekonanie ,ze to chlopczyk :) ale kazda kolezanka z doswiadczeniem jak i rowniez mama mowia,ze to bedzie dziewczynka. Wiec sama juz nie wiem :) nawet instynkt mi nic nie podpowiada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910393 przez meli1990
ja czuję że to będzie dziewczynka ale tez mogę się mylić bo po prostu bym chciała teraz dziewczynkę

ale mi się smutno zrobiło jak przeczytałam że kolega męża nie żyję nawet nie wiem co się mogło stać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #910395 przez Joasia92
meli1990 bardzo mi przykro. ale kochana pamietaj nie smuc sie bo smutna mama to2 razy mocniej smutniejsze dziecko. Ono to bardzo czuje. głowka do gory i mysl pozytywnie:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl