BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 1 miesiąc temu #326962 przez różyczka
Dzień dobry :)

No Olka jeszcze troche mi to zajmie zanim sie zorganizuje ale bardziej chodzi o to jak mimo niewyspania dzialac na pelnych obrotach....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ale fajnie,ze jesteś zadowolona :)
ja tez jestem szczesliwa, ze moge sie oderwać od domowych zajec, ze w pracy wpadam w taki wir,z e nie mysle co w domu nawet :) że moge sie nagadać nareszcie z ludźmi...itd. :laugh:

Nati dostałam dostalam dziekuje ale coś masz z poczta chyba nie halo :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326978 przez natimp1
Rózyczko pewnie że w stosunku do innych nasze problemy to pikus, no ale my się tez liczymy.... a jak Cudna się teraz budzi, nadal po tyle razy? pewnie juz próbowałąś wszystkiego co? butli, spania razem itp?

a poczta moja juz oki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326992 przez iwanek1
Dzień dobry
Asiu jestem,jak Mikołajek?Ja przez poczte zawsze wchodzę.
Olka zazdroszcze pracy i zorganizowania,bo ja sie rozleniwiłam na tym wych. i chciałabym do pracy chociaż na pół etatu.
Aniaw widziałam zdjęcia na NK,no przystajniacy rosną i uśmiechy za mamą chyba?BO taty nie widziałam :) Podziwiam mamy dwójki brojasów :) No my tez grzesznicy bo nie mamy ślubu i kościelnego miec nie będziemy :(
Nati moją tez pruty męczą,aż popłakuje,ale ona ma tak cały czas :angry: Może Jas rzeczywiście na ząbki,bo ja już wszystko co dziwne na zęby zwalam ;)
Lucy jak Olka,jest ślad?Co u Was?
Różyczko niedługo przerwa świąteczna to się zdrzemniesz,współczuje :kiss:
I co z gorączką u Bianki,minęła?

Hania mi dziś znowu nie chciała spac,a teraz czuje,że walnęła kupe, bo śmierdzi :cheer: :cheer: ,idę ją myc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326996 przez różyczka
Natimp probowałam wszystkiego, je nadal co 2h i to lapczywie wypija cała butle, az mój mąz mowi,z e ona chlipie jakby ktoś ją głodizł conajmniej hehe :laugh: ale w dzień je normalnie wszystkie rzeczy wiec jego teoria jest błędna :blink: :laugh: do tego pomiedzy sie budzi i poplakuje, wierci sie i kreci, wiec co chwile cxzasem nawet co 15 min trzeba wstawac ja ratowac dydkiem bo ianczej jest płacz, u nas w lózku jeszcze gorzej sie wierci i wkurza bo jej za goraco, za ciasno i ogólnie wszsytko jej prxzeszkadza, mam wrażenie, ze gdyby nie noce to to dziecko byłoby naparwde szczesliwe...chociaz moze si emyle....bo ma tylko 2 drzemki wiec ona raczej nie wyspana nie jest :dry:
gorzej ze mną :(

ciekawe jak na gimnastyke w czwartek zareaguje :)

Natimp Ty chodzisz na 8h?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327015 przez różyczka
Iwanku a to jednak zęby u Hani czy nie zęby?
bo u nas minęła ta goraczka tak samo dziwnie jak przyszła...ale Młoda dalej marudzi i przygryza język tak dziwnie...ale ja nadal nic w buzi nie widze, tylko co noc mi sie śnią te zabki,z e już wyszly :laugh:

a i racja nieługo przerwa swiateczna...kilka dni ale jaka radocha bedzie hehe :laugh: niestety zdrzemnac sie nie zdrzemne bo małej to bez rożnicy czy świeta czy nie ona kazdą noc zawala :dry: a w dzien spi za krótko żeby odespać ...

i tak jeszcze sobie myśle...ze to racja z tym wiekiem i dziecmi...nie można za długo zwlekac bo potem różnie bywa a i sama po sobie widze, ze ciężej fizycznie ciaże po 30 sie znosi niz przed a i tu boli tam strzyka a za dzieckiem trzeba nadążyć jednak....i choc moze i chciałabym miec jeszcze 3 to nie wiem czy dar rade fizycznie...

a jeszcze chciałam coś w temacie róznic wieku powiedziec mamom, które sie zastanwaiaja nad tym: u mnie róznica wieku miedzy dziewczynami jest ogromna ale nawet niewyobrażacie sobie jaka to radosć dla mnie jako mamy, dla nas jako rodziny i dla straszej jako siostry mieć takiego bąbla w domu :)
etap pieluch i tego typu historii w stosunku do całego zycia dziecka trwa bardzo krótko a radosć zposiadania dziecka w ogóle trwa nieprzerwanie całe zycie...
dlatego dziwie sie jak ktoś mówi, ze nie chce miec drugiego dziecka bo mu sie nie chce "grzebac w pieluchach"...
zawsze warto miec dzieci, one nadaja sens naszemu zyciu, powoduja, ze stajemy sie lepszymi ludźmi, dostarczaja mnostwa wzruszeń i dzieki nim bedziemy zyli wiecznie bo nasza cząstka jest w nich, a potem w ich dzieciach, itd. :)

ladnie napisałam, nie? :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327028 przez natimp1
heheh no ładnie napisałaś...
u nas tez własnie ten smok pierdzielony budzi tn przebudzi sie na dyda piszczy dostanie i ok, ale nie co 15 20 min, a spróbuj moze na tą sama iloc wody robić mniej łyzeczek mleka , i zobaczysz czy siebudzi tak samo czy częściej , jeśli tak samo to to chyba kwestia ze po pełnym przebudzeniu uspi ja tylko butla.. ale wiesz gdybam tylko ... ale moze to i zmniejszy ilośc kalorii w nocy a to tez Tobie chodzi prawda.. Ja nie mam co zmniejszac Jachowi bo on nadal 90 tylko łyka więc trudno mu dwa nocne karmienia ograniczyć.. he hehe
Rózyczka masz zebowe sny :) niezła jesteś...a w swięta ma być ładnie to tatę lub córę na spacer wyslesz a ty odpoczniesz :)choć ja też tak cwaniacze a potem żal mi spaceru rodzinnego , u nmnie jednak jedno spanie w dzień obowiązkowe !!!chodzę na 6h i to ekstra jest a od kwietnia juz na 7 :(
na info o gimnastyce czekam z niecierpliwością:)

hmm a te pierdy to mnie wkurzaja w nocy , moze jakies kropelki mu wcisne do mleka

Iwanku a ile Ci Hania jescze śpi w dzień..

dziś znów obiadki trzeba gotować,.. wczoraj mi babka dała szyję z indyka z mega ilością mięska... a cena 4 razy mniejsza jak za filetka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327056 przez iwanek1
Różyczko pieknie napisałaś,ojej myślałam,że tylko mnie strzyka ;) a Hania na pewno ząbki,bo widac juz,przeswituja.
Natimp mała śpi przed południem od 20min do 1,5h jak jest dobry dzień i popoludniu tez,albo na spacerku,ale mniej ostatnio.
Dobrze,że Hania nigdy smoka nie ciągnęła,byłoby jeszcze gorzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327084 przez natimp1
no dokładnie, smok to czasem zbawienie czasem przekleństwo...
ja chcialam juz odstwić smoka ale rehabilitantka zabroniła:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327085 przez ufolka
Dzień Dobry
Asiu : www.tik-tak.pl/a.335.JORDAN_STEP_1___Szc...ka_z_gryzakiem_.html ja kupiłam w rossmanie, ok 10 zł kosztowała :)
Ania super że możesz się tak powymieniać :) ja na razie mam jedno słuchowisko i już ze 3 bajki na dvd, mama moja kupuje ofkorz i męczy mnie by puszczać Amelce ;p no i czekamy na przedślubną gorączkę :) sukienkę już wybrałaś?? :)
Natimp a te pierdy to może w dzień coś je??
Różyczko dołującą masz pracę, ale uczy doceniać to co się ma :)
Iwanku u mnie w pracy jest babka co ma 7 dzieci chyba :) ostatnie urodziła po 40 grubo, teraz mówi że ciężko było, rodzina się pukała w czoło i w ogóle ale teraz taka pociecha jest że szok, starsze dzieci jej pomagają bardzo, niektórzy już sami dzieci mają hehe :) a jaka ona jest oblatana w matmie i polskim i reszcie przedmiotów, bo ciągle siedzi i z nimi lekcje odrabia przecież, nawet wypracowania piszę jak ta lala :)
a moja Amelka kaszle. Już od paru dni ale dziś widzę że coś tam ma bo odkaszluje, chyba muszę do lekarza się jutro z nią przejechać :) Wczoraj w C&A widziałam kurteczkę ale 100 kosztowała i pożałowałam kasy, ale i tak za duża by była bo 92 rozmiar tylko był ;/ muszę się przejechać po sklepach :) foteliki oglądałam, muszę kupić bo na Wielkanoc chcemy jechać do R. na wioskę a to ponad 100 km w jedną stronę i muszę mieć porządny fotelik, dajcie raz jeszcze link to tych fotelików nania które można montować tyłem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327132 przez Kamilka24
Dżem dobry :)

Ja już też wróciłam do pracy :( ale tylko w weekendy po 8h więc nie jest źle, mój M wtedy się zajmuje malutką. Ami od wczoraj wstaje już sama, za rączki stawia pierwsze kroczki :D

Zrobiliśmy jej własny pokoik- kupiliśmy nianie z kamerką i śpi w nim sama, chociaż widzę ją cała noc to i tak mam wyrzuty sumienia... czy to nie za wcześnie??? W nocy budzi się tylko około 1 po to tylko żeby dać jej smoka i położyć na boczek i śpi do 5-6 dostanie mleczko i śpi do 7-8

Buziaczki kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327211 przez Lucy
Iwanku ale fajnie że pytasz co u Nas :)
Ola ma tylko strupka na czole nie dużego,nawet nie ma siniaka uff
Ale naprawdę się przestraszyłam,wiem że dzieci często nabijają sobie guzy ale ona przecież taka malutka :ohmy:
W nocy budzi się ciągle z płaczem,jak nie dostanie cyca to się nie uspokoi...z butli ciągnie jakby chciała a nie mogła...z jedzeniem też się popsuła :angry:

Ja wczoraj i w niedzielę zarobiłam pierwsze pieniądze JUPI!
I chcę więcej :P :S

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327245 przez Lucy
A taką kurteczkę kupiłam
allegro.pl/show_item.php?item=2171464106

U nas od czwartku 15 stopni :side:
Wczoraj cieplutko było,a dzieciaki już nogi moczą w morzu :ohmy:
Tak hartują dzieci że szok

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327249 przez Rika
cześć wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327266 przez Lucy
Rika jaki rozmiar butków mam kupić Oli jak ona ma stopę 10cm?
Jaka wkładka? Może być 11cm?
Pytałam o to ale nikt mi nie odp :(

Mam dylemat,kupiłam skrzydełka takie droższe(pakowane jak w markecie),zrobiłam zupkę ale nie wiem(boję się) Ole tym nakarmić ;)
Dać czy nie dać? Może postać w lodówce do jutra?
Termin ważności do 15-go...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #327268 przez Lucy
Męża kolega został ojcem w niedzielę,patrzcie jakie powitanie dla synka :)

Później usunę,bo to kopiowanie ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=30096
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl