BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #327290 przez paulinka
hej dziewczynki :laugh:
ale fajnie jest wrocic tu z powrotem, pieknie tu!!!!!!!! hihihi

A zwrocilyscie uwage na swoje avatarki? chyba powrocily do stanu pierwotnego :)

Lucy - nie badz taka podziel sie przepisem na zarobienie pieniedzy hihihi :silly: a co do hartowania dzieci to chyba tu w UK sa na pierwszym miejscu!! tylko slonko wyszlo a tu juz na letniaka lataja porozbierani , e co ja gadam - tu juz w zimie w japoneczkach zasowaja hehe a dzieci to nie wspomne, nie raz jest tak ze Paulinka stoi na przystanku owinieta swetrami,kurtkami,czapami iszalami a mamuska jakas stoi sobie z malenkim dzieciaczkiem ktore w wozeczku bez kocyka i bez skarpetek sobie lezy!!! Do dopiero sa widoki! :ohmy:

Rika jakie ladne zdjecie masz w tej bialej sukience -takie skromniutkie :blush: piekne

Kamilka24 - o wrocilas jednak do pracy :) opoweidz jak melka dala rade bez mamy ,yyy moze odwrotnie jak tata dal rade bez mamy hihi , mojej kolezanki maz jak zostal z dzieckiem to co chwila do niej wydzwanial z zapytaniem typu: gdzie leza pampersy, jak placze to co robic, ile mleka ma zrobic itd :woohoo: wiec tatusiowie sa coooool :silly: , e moj dzwoni do pracy ja chce obiad zrobic i pyta gdzie klade ziemniaki hihh co sie dziwic :side:
Kamilka a jakie tam masz godziny? Bo tam chyba trzeba raniutko do pracy wstawac co? Fajnie ze ci sie dalo , w ogole fajnie ze pracodawca sie zgodzil ze tylko weekendy,
a co do pokoiku to super ze uczycie melke spac juz w swoim, a im wczesniej tym lepiej :blink: wiec nie masz sie chybaco martwic :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #327304 przez różyczka
Lucy zarąbiste powitanie :lol:
szkoda,z e u nas nie ma takiego zwyczaju hehe :) jedynie pochlac czyli pępkowe i to by było na tyle...
przeraziłam sie jak napisalas o Oli ostatnio....boże jak ja sie boje tych guzów, upadków, wypadków :S
a i super kurteczka :) jeszcze kapelusz i smigacie na miacho przystojniakow wiatraków wyrywać :silly: :lol:

Kamilka melka boska! Widziałam na NK :) a jak pieknie stoi!

W ogóle sliczne foty dziewczyny pozamieszczałyscie na Nk :)... i Zuzia ...i Mikołaj ...i Szymonek z Dominisiem... :) no wszystkie wszystkie fajne :)

Nasza Hoborrek juz po operacji - żyje :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327314 przez Oposek
Lucy rozmiar bucika to długość stopy w centymetrach plus 7. Czyli, jak Ola ma stópkę 11 cm to powinny być na Nią dobre buciki 18 cm :) Śliczna ta kurteczka :):):) W takich rzadkich chwilach chciałabym mieć jeszcze córę;) Ja bym Jej dała tą zupkę, zatruć się przecież nie zatruje...Gratulacje z powodu pracy, super, że jesteś zadowolona:)

Natimp a mój w nocy chyba nie pierdzi, ale pirdziochy Go w ciągu dni budzą;) A smoka nie chce i podawać nie trzeba, ale czasem bym chciała, żeby zassał choć na chwilę, jak marudzi... A czemu rehabilitantka zabroniła odstawianie smoka? zaintrygowałaś mnie:)

Różyczko Ty masz pewnie trochę pomoc w Oliff i już tylko jedno dziecię do pilnowania, ale Bianulka to prawie jak jedynaczka:) W każdym razie moja szwagierka jak się urodziła to Jej rodzeństwo miało 14, 25 i 26 lat;) i teraz bardziej jak ciocię, czy wujków ich traktuje.
A z tymi zębami to nie wiem, czy pamiętasz, jak u nas było. Filip się urodził z takimi białymi kreseczkami na dole w dziąśle i każdy lekarz mówił, że już zęby i jak szybko zęby, a wyrosły Mu ponad 4 miesiące później;) I w sumie żadnych wielkich objawów nie było... Więc to różnie bywa, może Bianka się pewnego dnia obudzi z uzębieniem;)

Ufolko my też mamy taką szczoteczkę i też bardzo polecam:) tylko pastę mamy chyba złą, ale innej w realu nie znalazłam... Ja na 7 to chyba bym się nie zdecydowała, ale 4... No ale mąż jest na nie;)

Kamilko fajnie, że udało się tak zorganizować, żeby podzielić opiekę nad Ami, no i trochę kasy zostanie w kieszeni;) Co do spania w oddzielnym pokoiku to ja myślę, że spokojnie może już tam spać. Wydaje mi się, że Basba kiedyś pisała, że Wiktorka śpi u siebie od urodzenia i super:) Ja bym też nie miała nic przeciwko, gdyby nie to, że Młody się budzi w nocy tyle razy... A WHO zaleca spanie z dzieckiem w jednym pokoju do pół roku, więc już możesz być spokojna:) No i gratulacje z powodu wstawania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327320 przez Oposek
ooooo jakie superowe widzę wieści o Hoborku :):):):) Wracaj do nas szybko, Kochana, czekamy na Ciebie!!! :*


Co do hartowania to ja jestem straszny zmarźluch, więc Filipa hartuję od początku. Od miesiąca tak na poważnie, bo pod koniec kwietnia wybieramy się pod namiot...
Mój teść w zimie biega po śniegu na bosaka i swojej córce pozwala biegać tylko w sandałach i zdrowa jest jak ryba :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327323 przez Rika
Lucy wydaje mi się że rozmiar 19 powinien być ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327338 przez aga1040
Cześć dziewczynki. Dawno do was nie zagladałam. Aż mi głupio. Mam nadzieję że się poprawię :-)
Kubuś rośnie jak na drożdżach. Od 20 lutego zapierdziela na czterech. Jak słyszy muzykę to tańczy, skacze i piszczy. Chyba tancerz mi rośnie. :-) I od jakiegoś czasu staje cały czas na nóżkach. Teraz lece ale póżniej trochę cofnę się do waszych wcześniejszych pogadanek. Paptki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327380 przez Oposek
A i jeszcze Wam zapomniałam napisać, że u nas mata edukacyjna wróciła do łask. Schowałam ją na kilka tygodni, bo już się na Niej nie bawił, wyjęłam wczoraj i jest mega radość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #327395 przez aska27
Lucy wOow jakie miłe przyjęcie miała mama z dzidziusiem :laugh:

Hoborrku cudnie!!! Życzę szybkiego powrotu do domku :blink:

Aga witaj :blink:

kupiłam dzisiaj Mikusiowi kurteczkę i czapkę :) teraz pora na buciki :)

co do rozmiarów bucików polecam fajny artykuł, proszę:
parenting.pl/portal/rozmiary-butow-dla-dzieci

aaa no i jeszcze kupiliśmy świnkę skarbonkę :blink: poprzednią popsuł Mikusiowi tatauś hehe :silly:

buszując po sklepach w inernecie znalałam cudo.. hehe dla dziewczynki, muszę pokazać :blink:
www.smyk.com/czapka-dziewczeca-rozmiar-5...ubranka-dla-dzieci-p

a u mnie znowu awast wysyła informacje o wirusach :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327430 przez natimp1
hej dziewczyny ja na sekunde bo zaraz dzieciaki kładę i na siłkę....
w każdym bądź razie ja tylko powiedzieć ze kobietka pochwaliła nas na rehabilitacji, ze po asymetrii ani sladu ten tydzień mobilizujemy do raczkowania i zobaczymy co Jaśk wybierze. nadrobie jutro pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327442 przez Green
Dzien dobry ciekawe czy ktos mnie tu jeszcze pamieta? Wrocilam do pracy i jakos brak czasu na neta sie zrobil wogole brak czasu na wszystko :P Dzis mam jednak nieplanowane wolne bo malutka miala goraczke w nocy(38,9'C) , wymiotowala bidulka bylam z nia na IP gdzie stwierdzono ze wszytsko jest normalnie i ze moze jakiegos wirusa zlapala i tyle ,dostala antybiotyk. Tak wiec zostalam z nia w domu i od 5 rano gdy wrocilysmy z IP budzila sie co 15-2o min ze strasznym placzem, tak mi jej bylo zal niebardzo wiedzialam jak jej pomoc, tymbardziej ze paracetamol zwymiotowala i juz wiecej niechciala go wziasc podobnie antyb.Suma sumarom pomijajac te wszystkie przebudzenia nad ranem/ranem i w poludnie to spala do 16 !!! Niechce myslec jaka bedzie noc :huh: Daze jednak slamazarnie do tego by pochwalic sie wam I zabkiem Dagi =) Chyba dlatego byla ta goraczka ,ale nigdy nieslyszalam zeby dzieci tez wymiotowaly przy zabkowaniu :unsure:
Widze jednak ze wasze kochane szkrabiki to juz maja niemala kolekcje perelek w buzkach ,ach...
Chcialabym moc w miare regolanie tu zagladac teraz jak nasz laptop jest w miare uzywalnosci to moze bedzie to mozliwe bo cholernie mi sie teskni za waszymi wpisami...

POZDRAWIAM DZIEWCZYNY mama nadzieje ze mnie jeszcze ktos tu pamieta :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327445 przez olka1730
Rozyczko Ja tobie wspolczuje z powodu tych nocek,to prawda ze noc ma swoja moc i trzeba odespać....jeszcze troszke a Bianka wyrosnie i odpusci sobie te pobudki(tak mysle)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #327447 przez olka1730
Witaj Gren,jasne ze pamietamy:)Gratuluje zabka:)My czekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327459 przez Oposek
Natimp super gratulacje dla Jasia:) to świetne wieści! Coś czuję, że ani się obejrzymy, a po rehabilitacji nie będzie śladu;)

Asia ciekawy ten artykuł, dzięki :) Chociaż niedawno czytałam, że nie powinno się mierzyć bucików za pomocą patyczków... I bądź tu mądry, jak każdy mówi co innego;)

Green no pewnie, że pamiętamy :) Gratuluję pierwszego ząbka i oczywiście współczuję nocki, mam nadzieję, że się nie powtórzy. Swoją drogą szybko przepisali antybiotyk, skoro nic nie stwierdzono... Ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że będziesz częściej wpadać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327467 przez Green
OPOSKU to prawda bardzo szybko przepisali ten antybiotyk teraz sie zastanawiam czy go dalej podawac? Tutaj za lekarzami niestety czlowiek nienadazy i mialam i wciaz mam mila okazje sie o tym przekonywac na wlasnej skorze a wlascicwie niestety na Dagi skorze ,jakies niespelna 3 tyg temu wybralam sie do PL kliniki do dermatologa i alergologa bo chyba wam wczseniej pisalam ze bylam w szpitalu z mala na dermatologi z jej egzema tak sie cieszylam ze juz jest dobrze wysypka znikla sk0ra W KONCU wygladala normalnie niestety po 2-3 tyg znow wszytsko zaczelo wrazac gwaltownie :dry: Wtedy powiedzialm juz DOSC i pojechalismy z mala do Pl specjalisty zaplacilam 7o F za wizyte i kolejne 8o F za specjalne ciuszki dla dzieci z AZP i innymi chorobami skory. Wydalam sporo kasy ale niezaluje do moje dziecko w koncu wyglada normalnie ! ma sliczna i zdrowa skore niestety chyba bede musiala z mienic nianie bo ma kota w domu i widze ze mala wysypuje po kilku dniach u niej a na weekend wszystko znika gdy jest w domu ,ach... Sprobuje zalatwic miejsce Dadze w zlobku moze sie uda ale swoje bede musiala pewnie tez odczekac :dry:
MOja mala od jakiegos miesiaca wstaje sama w lozeczku od Sw b.narodzenia smialo biega po domu w chodziku choc w polowie lutego nauczyla sie raczkowac i teraz preferuje wedrowki na 4 :silly:
Narazie musze konczyc bo moja Perelka marudzi pewnie ten zabek jej daje w dupcie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327468 przez Green
ojej LUCY ale mega bobas :woohoo:
Co sie dzialo z HOBORKIEM? Prosze ja tam pozdrowic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl