BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

12 lata 2 miesiąc temu #327805 przez masuska
Hej:)

Jestem już:)

Śniły mi się znów babolce, nasz zjazd, było nas 12:) Była Rika, Iwanek, Nati, Dorotas, Różyczka, Ja, Asia, Ewitkun, AniaW, Kasia, Hoborr i Lucy:) A straaasznie długo czekałyśmy na Oposka, ciągle o nią pytałam. A spotkałyśmy się na kurpiach u mojej chrzestnej w domu:P

Rika, Asiu wracając do kup i muffin, Piotrek dostał muffinki z kakao, odrobinkę, tak tylko do spróbowania, a i to było po ciemnych kupach, więc nie miało to na pewno wpływu:) Do muffin nie dodaję proszku, jakoś wolę sodę:)
A kupki to musiały być przez zęby, albo pomidory, bo dostał spagetti z gerbera i pierwszy raz próbował pomidorów.

Różyczko daj na PW przepis, na twój pytlowy:) Tylko nie mam skąd wziąć zakwas... Różyczko a jak Niania?

Asiu, Piotrek zostaje z babcią, jak ja idę do pracy, mąż już niestety po tacierzyńskim.

Olka, właśnie to jest fajne w pracy, powót do domu:) Dziecko zadowolone, to i mama tez.

Ania skąd te ciuszki dla dziewczynki? Ja się pytam!!! Na zumbę chodzę, ale przez szpital zaniedbałam, a dziś to chyba rowerkiem pojadę:) Tata mi przyczepił koszyczek do roweru, na przód:) Taki fajny ściągany i teraz mogę sobie np. do Biedry skoczyć ze swoim koszyczkiem:)

Ania się chajta:) hehehe:) Super, czekam na fotki:)

Różyczko miałam pytać jak Biankowe noce, ale już dziewczyny mnie wyręczyły:) U nas znów się naprostowało, 2 noc całkiem ok:)

zawsze warto miec dzieci, one nadaja sens naszemu zyciu, powoduja, ze stajemy sie lepszymi ludźmi, dostarczaja mnostwa wzruszeń i dzieki nim bedziemy zyli wiecznie bo nasza cząstka jest w nich, a potem w ich dzieciach - cudowne podsumowanie.

Nati ja też nagotowałam indyka:) Dostałam mięcho z uda:) Słoiki zrobione, zawekowane:)

Dziewczyny a dajecie makaron dzieciom?

Kamilko cześć:) Widziałam jak Ami uczy się chodzić:) Wszystko przez NK:)

Lucy a coś Ty robiła, że zarobiła? Zarąbista kurteczka:) A to powitanie dla dzidziusia, EKSTRA!!!
Zupkę też bym dała:)

Oposku, jak to w sandałach, jak to namioty w kwietny... brrrrrrr.... NA Mazury??? Gdzie? Może blisko, to się spotkamy, dojadę!!! Pliiiis:)

Witajcie Aga, Green. Oj Green straszne te choróbska u dzieci... Mam nadzieję żę noc minęła spokojnie.

Różyczko o 2?? To chyba Piotrek odsypia za narzeczoną. Cieszymy się bardzo że Hoborrek już wraca do domu:)

Kaśka genialne buciki idę do PEpco:) Może dla facetów będą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327815 przez basba
Dzień dobry!

Jej... wreszcie was znalazłam... Ufolka... dziekuję ci bardzo!

Niestety nie jestem w stanie was nadrobic. Przez te historie z wirusem od piątku dowczoraj nie miałam lapka- zresztą wczoraj wróciłam z leniuchowa - jej jak cudnie wracac do domu... do dzieci... do męża :lol:

Przmkneło mi tylko ze Ania wychodzi za mąż... KIEDY?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327827 przez masuska
Basba, jak w spa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327834 przez Kamilka24
Hej Babuszki :D

Buziaczki i pozdrowionka dla kochanej Hoborrkowej :*

Różyczko 2 w nocy- nieźle, Ami też sie budzi o tej godzinie ale wtedy tylko kładę ją na boczek i zasypia... :silly: ale nie zawsze jest tak kolorowo , współczuję Ci i wszystkim tym co muszą wstawać tyle razy, ja to tłumaczę tym, że wszystko przez ząbki :dry:

My kupiliśmy tą czerwoną kurteczkę na aukcji za 1 funciaka :ohmy: zawsze kupuję z aukcji :silly: u Nas buciki dla dzieciaczków to superaśne są w NEXT i H&M nawet niedrogie, kurde z allegro nigdy nie chcą wysyłać za granicę :dry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327860 przez piernikarczyk07
Hej dziewczyny!
Rozbrykałyście się normalnie znowu z tymi postami :cheer:

My właśnie mamy buciki z H&M i tak jak Kamilka piszę ja też uważam że są bardzo fajne.
Kurteczek na wiosnę mamy kilka i teściowa w niedziele mówiła że kupiła mu jakąś nową, ja generalnie nie kupuję nic bo wszystko mam po chrześniaku mojego miśka.
W poniedziałek kupiłam małemu tylko bluzę z kapturkiem z Disneya w ciucholandzie za 13 zł i jestem z niej bardzo dumna :lol: :silly:

różyczka współczuję nocy na prawdę podziwiam dziewczyny które jeszcze muszą wstawać w nocy...WIELKI SZACUN :)

masuska ja daje małemu makaron, kasze, ryż, twarożek, serek śmietankowy nawet od wczoraj :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #327899 przez basba
Oj... Masuska dziękuje ze pytasz. Ogólnie fajnie było. Nasmiałyśmy się i wogóle- nawet prawdziwy hindus masował miplery hehehe... ale zgodnie stwierdziłyśmy ze nie potrafimy tak do konca sie wyluzowac. Kazda myslała co w domu...;) A mąż świetnie sobie poradził!!!!

Moja uwielbia bułkę z masłem, ryz, i ogólnie obiady domowe. Pozatym paluszki, chrupki, biszkopciki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327917 przez aniaw
Cześc babeczki :laugh:

Hoborku super, że już jesteś po i wszystko ok i laparoskopowo buziaki i czekamy na Ciebie :kiss:

Różyczko matko wymęczy Cię ta Twoja księżniczka, jedyne co mogę powiedzieć to współczuję, bo praca przecież u ciebie taka odpowiedzialna, buziaczek :kiss:
Wiesz na czerwcówkach Agi tez ma właśnie taką córcię co budzi się dosłownie co 20min w nocy ;) Druga jej córa to nastolatka, więc nie wiem czy ją kojarzysz, ale pewnie dużo miałybyście wspólnych tematów. Ona też już wszystkie metody próbowała i radziła się lekarzy, ale doktory się tylko madrza :angry: Na dodatek jej Amelka nie chce pic z butli i ma już cała kolekcję różnych butli do wypróbowania.
Ech te dzieciaki mają pomysły.
Mój Dominiś w dzień cały czas wymaga uwagi, więc jak wychodzę do pracy to brzydko mówiąc odpoczywam :blush: Odpoczywam od dzieci :blush:
Pięknie napisałaś o dzieciach, pięknie :)
Trzymam kciuki za jutrzejsze ćwiczenia :)

Masuska super nadrobiłaś:) Ciuszki dostałyśmy razem z ciuszkami dla synków od ciotki Tomka - czyżby jakies proroctwo - oby nie!;)
Masz rowerek to śmigasz - ja jeszcze światełak musze do swojego załatwić, bo wieczorem mamy te treningi i zamierzam kupić fotelik dla bobasów do roweru, a TY?:)
Ja daję w słoiczkach obiadki i ytam były juz kluseczki a makaron mi z talerza tez wyżera Mały i na razie ok:)

Iwanek Wy też bez ślubu :ohmy: :lol: Na NK jest zdjęcie gdzieś mojego, więc możesz porównac czy bobasy troszkę do niego podobne ;)
A jak dziś Hania?
Gratulacje 200postów :laugh:

Ufolka jak Amelka się dziś czuje? Jak kaszelek?

Kamilka gratulacje powrotu do pracy i wstawania Amelki i jakie cudne zdjęcia na NK :laugh: Wcale nie za wcześnie na oddzielny pokoik, zwłaszcza, że tak ładnie śpi :)

Lucy super, że z pracą wyszło :) A czym się zajmujesz, bo chyba to przegapiłam ;)
Śliczna kurteczka :)

Oposek niezłe hartowanie :laugh:
Podaj mi prosze maila to wyślę Tobie fotki :laugh:
A widziałaś fotkę Dominiczka z Twoim króliczkiem? :laugh:
I jak tam po dzisiejszej nocce? Buziaki :kiss:
A Filipek zabiera Tobie łyżeczkę i chce juz sam jeść? Nie wiem od kiedy się uczy maluchy, ale u Szymona jakoś samo wyszło i dosyć szybko około roczku chyba już jadł sam :) Na początku wszystko było dookoła ale zabawa była świetna :)

Aga jak super Cię widzieć :laugh: I czekamu na wieści o Twoim tancerzu :laugh:

Green jak super że sie odnalazłaś :laugh: Ja też nie dawałabym antybiotyku ;)

Asiu
gratuluje zakupów :)

Kasia oj Szymcio robi się coraz bardziej zazdrosny ;)
Cudne butki i jaka sweet kurteczka :)
A z tym nocniczkiem to ciekawe, u mnie z Szymonem cięzko a co dopiero mały :P
Dla mnie bez sensu jest nocniczek dopóki dziecko nie sygnalizuje potrzeby ;)

Basba super, że się choć troszkę wyluzowałaś i tatulek dał rade :laugh:

Natimp jak ja uwielbiam kontrole :P
Super wieści o rehabilitacji, gratulacje :laugh:

Piernikarczyk
fajnie masz z tymi ciuszkami po chrześniaku :)
U mnie Dominis ma po Szymonku a jak coś nowego to od rodzinki w prezencie :)

Rika co Ty taka smutna ostatnio? Przytulam :kiss:


Olka a Twoje pierworodne kiedy dostało pierwszego zebola?

Takajedna, Dorotka, Ewa a co u Was????


Ładnie nadrobiłam???? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #327946 przez ufolka
Dzień Dobry w Południe :)
Aniu Amelka dalej kaszle, do lekarza muszę się dostać a takie kolejki są że szok ;/
Iwanku ja o tej koleżance napisałam tak tylko, absolutnie nie bierz tego do siebie :)
Rika nie to że nie chcę, tylko raz że nie masz ciepłych bucików, ja chcę całe kryte a Twoje to na moje oko dopiero mogę kupić na początek lata :) ale czekam na ciuszki, chociaż wczoraj się okupiłam hehe :)
Lucy no to super że Ola cała :) ja z jednej strony cieszę się że moja jeszcze nie wstaje i nie chodzi hehe
resztę pozdrawiam :)
aa i pozdrawiam Hoborr rzecz jasna :) super że wszystko się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #327981 przez masuska
Pierniczku, ja się boję makarony przez jajko, no nie wiem czy można już białko dawać, zresztą mój to i tak skazowiec, ale w Lidlu znalazłam makaron, tani, a w składzie ma tylko wodę i semolinę z pszenicy durum, więc rewelacja, dawać daję i nie widzę nic złego. Dzięki za opinię:)

A ja znów dostałam ciuszki dla Piterka, zarąbisty sweterek bluzę, bluzkę, portki 2 czapy, nic nie kupuję, na wiosnę tez mam kurtki sprezentowane od ciotki z dojczów:)

Basba, jak się cieszę że wypad się udał, interesuje mnie to bo Cię namawiałam, sama bym pojechała, o i Różyczkę można by wysłać, to by chociaż jedną noc przespała:)

Jak Wy już dużo dajecie dzieciom, ja to się boję z tym białkiem, ale chleb pytlowy je, bez masła, ale je:) Biszkoptów i chrupek kukurydzianych mam jeszcze nie dawać, a o jogurtach mogę zapomnieć:( O a najlepszy jest Mąż - tego masz nie dawać i tego, bo się zakrztusi, najlepiej jakby papki jadł całe życie i owinięty folią bąbelkową był to jak chociaż muśnie się zabawką to Mąż już jęczy że to Piterka boli, a młody nawet nie poczuje... Wkur... mnie czasami, z tą nadopiekuńczością!

Nooo Aniu to się postarałaś:) My mamy w planach żeby krzesełko dla Piotra zamontować na Męża rowerze, ale musimy mu kupić nowy, bo ten co ma to bardziej dla kawalera:) Taki zarąbisty ma, bez bagażników góral z prawdziwego zdarzenia:) Wiesz podobają mi się też te przyczepki do rowerów, ale trochę drogi biznes.

A o tej Agi co pisałaś to Agito?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #328073 przez różyczka
Dzieki za wsparcie dziewczyny, maż mial dzis kłopoty przez to,z e zamist spac to zabawaił swoją córcie w nocy a potem w pracy glupot narobił przez brak koncentracji :S
no ale ja tam sie ciesze,z e pomaga bo sama nie dałabym rady sie znią mordowac...
dobra koniec narzekania.

JAK TO ANIA WYCHODZI ZA MAŻ???!!! :cheer:

czy ja juz jestem tak nieprzytomna, ze takie informacje przegapiam :unsure: :lol:

Madzia zaraz wysle przepis na chleb i zakwas, momencik tylko sie ogarne :)

Basba nastepnym razem ja jade za Ciebie :) bo ja to bym chyba ani przez sekunde nie myslała co u nich :laugh:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #328102 przez Oposek
Filipek z bratem ciotecznym :)
Dziś mój siostrzeniec tydzień skończył:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #328119 przez różyczka
dzidzius i chlopczyk :)
Filip to kawal chłopa trzeba przyznać :)
ale słodziaki oba :)

Masusko na gg posłałam ten zakwas oki?
a Niania super :) myslalam,z e czytaąłś bo wydawało mi sie, ze tyle razy juz to pisałam :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #328192 przez Rika
oposek super zdjecie
Natimp zależy jaka przesyłka by CIę interesowała

Boże nie ogarniam :(
Przepraszam dziewczyny ale mam zamieszanie w domu w Piszu i w ogóle skzoda gadać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #328193 przez aniaw
Różyczko pisałam pisałam, ale tylko nieliczni dostrzegli mój wpis na 1335stronie o ślubie:)
Znaleźliśmy wreszcie super ksiedza (no jak mojemu m sie spodobał i sam zaczął juz bawic sie w te formalności to musi cos w tym być) :laugh:
Ksiądz stwierdził cytuje:" Dobra damy rade i zrobimy Wam ten full serwis" :lol:
Bo my chcemy ślub i chrzest i cywiilny tez i jeszcze zeby od Tomka z kosicioła ksiądz jegowyznaniowy przyjechał :laugh:
Taki wyluzowany proboszcz, że ja nie moge :laugh:
Na pytanie ile to bedzie kosztować to sie oburzył i spytał, czy on ma wypisane na czole ; "Dawjacie kase" :lol: Powiedział, że ile bedziemy mogli to możemy zapłacić.
Ciekawe jak się to okaże w praniu.
Tomcio chce juz na czerwiec załatwiać, bo teraz załatwiamy swiadectwa chrztu i z tymi dokumentami znów do proboszcza i bedziemy ustalac datę :laugh:
Tylko przerażaja mnie te wszystkie formalności...

Matko a najlepsze, że Tomek tak sie odmienił po tej wizycie u ksiedza :ohmy: :laugh:
Ciągle powtarza jak bardzo mnie kocha i cieszy się, że jestem i multum smsów wysyła...
Bardzo to miłe ale jakies podejrzane ;) :)
Pytam skąd taka odmiana a ten, że musi dbac o swoją przyszłą zone i on nie może sie doczekac juz tej obrączki na palcu :laugh:

Baby pomożecie mi wybrac sukienke??????


bo nie wiem czy typowa slubną czy jakąs zwykła tylko elegancka, bo to tez chrzest przecież czy jakąs oryginalna (zawsze chciałam jakąś inna - cos w stylu czerwonej Różyczki :laugh: ) tylko to bedzie kościół, więc jeszcze nie wiem....
Poza tym mamy ograniczenia finansowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #328203 przez iwanek1
Oposek ale kruszynka,jak ma na imię?A Filp to juz chłop :)
Ufolko wiem,że tylko tak napisałaś :) A co jeszcze jest Amelce oprócz kaszlu?
Aniaw myślałam,że po 200 postach zmienią mi sie te pierwsze słowe na coś innego :( a tu trzeba sie jeszcze napisac aju napisac.A Ty nadrobiłaś rzeczywiście dokładnie :)

A u nas juz słońce popołudniu grzało,wreszcie kurtki wiosenne wyjme :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl