BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #425015 przez katiuszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425022 przez dziewczyna84
Katiuszka - jaka różowa landrynka hihi :) Fajniuchna.
A ja nie mogę spać od 1wszej juz. Mąż ma wyjechać do końca września i to przeżywam.

tak więc ostatnia przypominajka: ostatni głos na MACIUSIA do godz. 8:59 rano :)
www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

A u mnie wczoraj było 5 butli , jeden cyc i 2 razy "picie" cyca.
Och...to już koniec raczej. Tylko tej wygody w nocy mi będzie szkoda hihi, ale w nocy może picie będę mu dawać? Jak się budzi po 1:00 ? Bo potem o 4 to już jedzonko. Co 3 godziny, to wtedy wyjdzie tych 6 butki dziennie. Inaczej wyszłoby 7 a to za dużo. Na bebilonie jest 6x 150 ml. Dawać mu po pierwszym przebudzeniu w nocy pić jak mi się mleko w cycuchach skończy? bo teraz cyc jest to jeszcze na takie dopijanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425052 przez labelo
katiuszka,
ja mam macierzynski do 22 pazdziernika-ten przedluzony, ale wracam od poczatku pazdziernika na pol etatu-na jakies 4h, czyli lacznie z dojazdem nie bedzie mnie ok 6h w domku..., chcialam tez nie podawac mm, ale moje cycu nie wspolgraja z laktatorem, wiec chce za dnia Malej dawac mm raz/dwa , marcheweczke, itp, a karmic po powrocie z pracy, wieczorem i przed praca




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425068 przez Ingrid29
już za głosowałam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425106 przez beadka7
Dziewczyna ja właśnie dzisiaj w nocy pierwszy raz wypróbowałam myk z podaniem herbatki. Mały zasnął ok 21- ok 1.30 dałam mu pić herbatki, ale dosłownie kilka łyków i zasnął, obudził się ok 3.30- zjadł butlę, ale to i tak nie calą bo ok 130 ml, ok 5 troszkę herbatki i teraz ok 8 zjadł butlę :)

Ja mam macierzyński do 11 listopada już z tymi 4 dodatkowymi tygodniami, potem miesiąc urlopu, 2 dni opieki :) + 2 dni zaległego urlopu węc ok w połowie grudnia powinnam wracać. Ale to już pewne że idę na wychowawczy na pół roku, więc w czerwcu gdzieś do pracy, ale jak będziemy w miare dobrzes tali z kasą to jeszcze przez lato przeciągnę wychowawczy i na jesień wrócę.

Katiuszka słodka ta Twoja niuńka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425199 przez aga2+1
Katiuszka jakie Sonia ma duże sliczne oczka:) Taka do schrupania:) Bardzo chcę się z Tobą spotkać, ale zawsze mam pod górkę:( Od wczoraj ucho mnie boli i cała szczęka od zęba:( Jestem cały czas na prochach, dentysta zatruł zęba, ale na razie nic to nie pomogło:( Chyba trzeba będzie go wyrwać czego strasznie się boję, bo trzeba będzie rozcinać dziąsło:( Ja jestem straszna panikara i nawet jak ide na przegląd zębów to wszystko mnie zaraz boli, a co dopiero wyrywanie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425303 przez beadka7
Aga ja właśnie wróciłam od dentysty.. też miałam stracha jak zawsze, ale musiałam iść zaplombować zęba, bo właśnie w ciąży mi go babka zatruła. Oczywiście ze znieczuleniem :) przez które pół twarzy mam teraz zdrętwiałe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425504 przez labelo
beadka,
fajnie,ze mozesz z Malenstwem tak dlugo zostac:), ja mam tak mieszane uczucia, co do powrotu do pracy, jejku, jednego dnia zdecydowanie TAK, drugiego,az plakac sie chce patrzac na Mala....

tez ostatnio bylam u dentysty, trzeba bylo ponaprawiac conieco:P, dobrze,ze jest znieczulenie:)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425573 przez beadka7
No powiem Ci Labelo, że też się cieszę, gdyby było nas stać to bym pewnie te 3 lata przesiedziała z małym, chyba, że by mi się chciało wrócić do pracy :P Taką teraz podjęliśmy decyzję, bo i tak trzebaby było nianię zatrudnić, bo u nas nie ma żłobków, a w rodzinie też nie ma ko go popilnować, więc wyjścia nie mam, bo nie chcę takiego malucha zostawiać niani,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #425856 przez martynka790
Katiuszka Ale Sonia urocza!!!

beadka7 U nas ten sam problem- w rodzinie nie ma nikogo kto mógłby zaopiekować się Patrykiem.Żłobków w naszym mieście nie ma. A z nianią bałabym się Małego zostawić- poza tym mało zarabiam i po zapłaceniu niani zostałoby mi ok 600zł, więc wolę te 200zł mniej i iść na wychowawcze. Boję się jak to będzie z kasą...
Nasza polska rzeczywistość i polityka prorodzinna- śmiechu warte!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426024 przez labelo
dziewczyny, nie mam pojecia, jak te zabki rozpoznac.... Mala mega marudna i sie slini-ale to moze byc tzw skok rozwojowy.
zagladam w buziulkę i takie zarysy zebow widac na dziaslach,ale nie sa opuchniete...hmmm

dzis jedziemy z Wiki na spotkanko z moimi kolezankami ze studiow,hehe.
A mezus wyjechal na 4 dni, ostatnie "zamiatanie" jeszcze na wypowiedzeniu, od 22 wrzesnia nie ma pracy:(



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426036 przez katiuszka
Hej dziewczynki, pisałam do Was wczoraj ale gdzieś wsiorbało mojego posta... Albo jestem tak zakręcona, że nie dałam wyślij:/ Beadka ja też w połowie grudnia wracam, tzn ja napewno:(
Labelo nie ciekawie macie, mąż ma juz coś innego na oku? Wiem, ze ciężko teraz z pracą.
Aga współczuję ci kochanie tego zęba i łącze się w bólu, ja też miałam zabezpieczoną ósemkę w ciąży a po porodzie miałam przyjść ją wyrwać ale strach mam w oczach i nie mam wystarczająco odwagi:(
Cześć Martynka, Ciebie też kochana dawno nie było. Jak Twoje maleństwo? Wrzuć jakieś zdjęcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426071 przez martynka790
labelo Współczuje sytuacji. Mam nadzieję, że wszystko szybko się poukłada.

katiuszkaJakoś nie mogłam sobie do tej pory zorganizować czasu. Zakupy, pranie, sprzątanie, gotowanie, przetwory, mąż w pracy do wieczora, opieka nad Patryczkiem...
Ale zaczynam powoli wracać ;)
A to Patryczek:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #426190 przez Brzuszek
Witam dziewczynki i Wasze maluszki również.
Już od 2 tygodni nie mam pokarmu i Basia jest tylko na mm. Nie wiem co jej się ostatnio stało, ale je max.100 - 110 ml i to jeszcze na dwie raty. Zmieniłam mleko, ale to nic nie dało.
Do pracy nie wracam, zostaję z dzieckiem w domu i za jakieś 3 lata kolejny maluch.
Dziś po ponad roku przerwy dostałam okres ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #426210 przez beadka7
Martyna super zdjęcia :) mały jest cudny :)

A my po szczepieniu, wczoraj udało mi się dostać szczepionkę w innej aptece i dziś byliśmy w przychodni. Mały zapłakał w momencie ukłucia, ale potem nawet nie marudził :) a jak wsiedliśmy do auta to zasnął :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl