BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 7 miesiąc temu #923077 przez remiśleoś
Monia my w empiku przez neta przesylam i jak mam okolo 1000 zdjec to pcale w granicach 150 zl.
Widzisz Zuzia wyrasta z tych placzkow za mama.swietn informacja i gratulacje.u nas zebranie za tydzien w srode i wtedy tez wizyta w wawie u neurologa. Lenkiem.dzis noc juz dobra byla.usnal o 19.30 i o 5.30 obudzil sie na cyca i pospal jeszcze do 7.20! Rewelacja.wyspalam sie ze ho ho.Remik wyszedl bez placzu tylko w przedszkolu jakdzieci uslyszal ze placza to wymiekl n chwile.ale juz jest dobrze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923087 przez MoNiaaa
wow 1000 zd za 150 zl? to taniocha. ja znalazłam ze 100 zd za 22zl plus przesylka zależy ile tych pakietow(po 100) zd się wezmie za ok 400 zd wychodzi 109 zl i tak mam 350zd i nie mogę dozbierać więcej:P

u mnie dziś Julka nie chciała isc do przedszkola a ze na grupie było zamieszanie bo rodzice płacili ubezpieczenie itp. i czekałam w kolejce to Julka calkiem się rozkleila :( mam nadzieje ze już dobrze :) musze jeszcze isc jej pantofelki nowe kupic do przedszkola

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923100 przez remiśleoś
No tanio wychodza.ale to jakos od ilosci uzaleznione.nie wiem bo mazsie tym zawsze zajmuje.u as zdjecia seryjnie robimy;)
Szkoda Julki ale nspewno juz nie placze.zajela sie zabawa i raz dwa czas jej zleci.a o ktorej ja odbierasz? Remik jest od 8.15 do 13.15 .W oiatek ma urodziny i chce do przedszkola zrobic te babeczki bananowo czekoladowe a na wierzch polozyc po 4 m&m zeby kolorowo bylo, cukierki krowki i soczki w kartoniku.dzis kupimy jeszcze czapeczki i baloniki .obiecalam mu ze po przeds,kolu pojedzimy;) wiem ze dzieci bi sa uczjlon na czekolade i jest ogolna zgoda rodzicow na te rzeczy.pani pytala w naszym imieniu juz w tamtym tygodniu.i wczoraj powiedziala ze ok,mozna.
A jak u Julki sa obchodzone urodziny w przedszkolu? Tu pani organizuj zabawy jubilat ma korone,dzieci w tych czapeczkach lataja i saa jest przyozdobiona kolorowo.dzieci maluja obrazki i pani je zczepia pisze zyczenia i jedt pamiatka dla jubilata.a no i obowiazkowo sto lat spiewaja;)fajna zabawa.
Leos spi juz 40 min.a ja sie relaksuje.dzis nie mam ochoty sprzatac.ugotowalam tylko Rzepecka. a mieso mam z wczoraj.ziemniki obrane a zamiast surowki bedzie fasolka szparagowa.ide na latwizne.Leos ma obiad z wczoraj jeszcze.zupa pomidorowa z kuczakiem.
U nas pochmurno.wczoraj wieczorem ognisko rozpalilismybi kom lbaski pieklismy z chlopakami.ziemniki i cebula z popiolu;) Remik uwielbia.lubi w ogole jak cos na dworzu takiego wymyslamy.Leos zreszta tez.choc maly to widze juz ze uwielbia byc n powrtrzu.a jak juzlatam z nim za pilka to jest w siodmym niebie.oczywiscie trzymam go na rekach i kopkemy pileczk.to wtedy tak mu nozki chodza jakby sam gral.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923101 przez remiśleoś
A Mknia Ty pantofelki a ja chyb kolejne ze dwie pary dresow.ten moj synek tk w kazdych spodniach dziury n kolanach robi.spodnie wytrzymuja mu max 2 miesiace i zawsze ma okolo 7-8 par na zmiane w tym samym czasie.nie wiem jak on to robi.bluzki ok ,ale spodnie to dramat.w.domu lata z latkami ale do przedzkola wole zeby mial cale;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923127 przez pysiaczek19918
U nas Zuzka dzisiaj znowu w nocy wstala dalam cyca i poszlam wstac. Chyba za wczesnie sie cieszylam ze przesypala cale noce. Najgorsze jest to ze w tych cyckach juz prawie nic nie ma. A wstawac i robic mleka mi sie troche niechce. Np ale coz jak bedzie trzeba to bede wsrawac. Jedyny plus to to ze dzisiaj pospala do 9 i teraz drzemka jyz prawie godz.
Dziewczyny dajecie swoim maluchom banana surowego¿
Ja to wogole jakos z tym karmienum jestem do tylu boje siw dawac Zuzce nowosci ze ja zaraz wysypie bo ona ciagle prawie ma te plamki na szyjce. Szkoda mi jej bo ona ma 8 miesiecy ( jutro skonczy) a je praktycznie tylko obiadek, mleko i kasze. Co wy dajecie swoim maluchom jeszcze? Brak mi jakiejs koncepcji
A to dalsze zdjecia



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923131 przez pysiaczek19918
Niewiem czego mi bokiem wstawia jak te zdjecia sa pionowe.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923141 przez pysiaczek19918
A co do przedszkola to ja pamietam jak brata zaprowadzalam i zawsze plakal i pytal czy na pewno po niego ktos przydzie czy o nim nie zapomnimy i tak strasznie plakal ze jak go zostawialam to tak mi bylo go szkoda ze az ja plakalam nie raz z siostra tak samo bylo tylko ze tam ja pani straszyla ze jak bedzie niegrzeczna to nikt po nia nieprzyjdzie ale mama zrobila awanture i jej zaraz przeszlo. Mysle ze praktycznie wszystkie dzieci jakos przezywaja rozstanie z rodzicami jedni placza drudzy niechca jesc. Ale jak sie zaklimatyzuja to jest ok. A pamietam jeszcze ze moj bray kazal pani zeby postawila mu krzeselko kolo drzwi bo on bedze czekal na mame az go odbierze. I wyobrazcie sobie jaky np siedzial 8h na tym krzesle. Ale zaraz zobaczyl jak dzieci sie bawia zapomnial o mamie i sie z nimi bawil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923148 przez Bella27
Pysiaczek, myślę, że może Zuzia ma alergię pokarmowa i możliwe, że właśnie mm jej szkodzi i dlatego ciągle ta wysypka, u nas tak właśnie sie zaczęło, że mały był zesypany po zmianie mleka ok tylko, że ja nie jem nic co może potencjalnie uczulać:jajek,ryb, mleka i przetworów, orzechów, kakao, pomidorów, cytrusów i to samo z obiadkami daje tylko te bezpieczne z indykiem, królikiem, jagnięciną, kurczakiem, rybę raz dałam ale zesypało i to samo z żółtkiem kurzym dlatego przymierzam sie do przepiórczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923150 przez remiśleoś
Pysiaczek Leos to je bardzo duzo.obiadki: zupa z miesem albo jak bez to jeszcze drugie danie.klade mu n talerz ziemniaki marchewke kalafior brokul,fasolka,kukurydza,groszek,z mies to nawet wieprzowe pulpety jadl.jr widelcem plastikowym bo papek mu nie robie juz.je kisle ktory mu ugotuje z owocow,budyn wlasnej roboty,jogurty naturalne,serki wiejskie i waniliowe,kanaeczki z maslem i jajkiem lub twarozkiem,rzodkiewka pietruszka szczypiorkiem cebula.oj roznie je.biszkopty,chrupki,kasze,manne,owsianke,kasze jaglana,gryczana,makaron z jajkiem,jajecznice n maselku.z owocow: jablka,banany,nektarynki,brzoskwinie,maliny jagody borowki truskawki,gruszki .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923151 przez Bella27
A i zdjęcia piękne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923155 przez remiśleoś
No i cyca ma o 5 rano i 15-16 w dzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923156 przez remiśleoś
A ja caly czas mysle ze Zuzi ma azs.tak mi to z opisu wyglada,jakbym o Remiku c,ytala.tez wiecznie mial czerwone suche plamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923159 przez Bella27
Tez tak myślę, mój Jasiek ma azs ale zaczęło się od krostek, a teraz właśnie jak go coś uczuli to właśnie suche plamy zwłaszcza w zgięciach nadgarstków i kolanek, czasem też na pleckach i szyi ale azs to jest masakra nie tylko jedzenie uczyul;a ale tez kurz, detergenty.My już nasze ubrania pierzemy w proszku dla dzieci...Remiś powiedz jak teraz u Was z tym azs-em? Zwłaszcza jesli o jedzenie chodzi, czy coś jeszcze Remika uczula?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923197 przez pysiaczek19918
Z tym azsem to trzeba isc do dermatologa czy alergologa? Jak kupilam atoperal baby to widzoalam duza poprawe ale pojechalismy nad morze i niewzielam ze sob tego plynu a teraz sie skonczyl. Dzisiaj jej kupie. W zgieciach wlasnie juz dawno nie miala to znowu jej sie zroblo w kolankach i pod lokciami takie krosteczki jakby. I one sie slimacza to sypie pudrem i toche znika. A plamki to nawet ostatnio na pleckach sie jej zobily. A to czyms sie leczy jakies leki czy masci raczej. Poradzcie cos dziewczyny bo ten moj pediatra to co nie pojde to emolium i mowi "alergiczka ta nasza Zuzia taka jej uroda' juz mam tego dosyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923214 przez MoNiaaa
wspolczuje wam tych alergii. u nas z jedzeniem to wogle jest super bo Zuzia je wszytsko to co my przede wszystkim zupy nie gotuje jej nic oddzielnie je takie jakie my jemy słodycze tez jej się zdarzy przekasic :P
ciuchy piore w naszym proszku od baaardzo dawna.

Julka ogolnie lubi przedszkole dziś miała jakiś kryzys:P
a tak wogole chcemy poszukać sponsorow na zabawki do przedszkola wiecie jak się za to zabrać?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl