BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2014 =)

9 lata 7 miesiąc temu #922348 przez Sarenka
www.facebook.com/AntosRatajczakPomoc?fref=nf
Mamusie - pomożcie. Każda złotówka się liczy. Antoś musi wygrać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922370 przez MoNiaaa
dagnes w H&M już sa te butki zimowe? jaka jest cena?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922465 przez remiśleoś
Ale cisza!
U nas dzien spokojny.Chlooaki chore ale sie nie pogarsza na szczescie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922477 przez Bella27
Niteczka, mój Jasiek tez jest taki szczypior, że szok w czerwcu warzył 7 teraz myślę, że góra 8kg ale on jest straszny niejadek gdybym mu nie wciskała to mógłby nie jeść cały dzień.Tyle się mówi o odpowiedniej atmosferze przy jedzeniu a ja niestety muszę włączać tv robić samoloty do buzi itd ciągle go zabawiać żeby zjadł coś i w ogóle jedzenie trwa czasem nawet godzinę i myślę, że taka już jego uroda, anemii nie ma więc myślę, że ok.Jak się martwisz zrób morfologię i jak wszystko dobrze to myślę, że Julek już tak ma:-)
Monia buciki są w sklepach online na pewno, a w stacjonarnych to nie wiem ale są śliczne.
Remiś, zdrówka dla chłopaków.
Jak Jasiek miał rota wirusa to dostawał baktrim na szczęście ale potem na zum już antybiotykami był faszerowany:-( a prawda jest taka, że dobry lekarz przepisuje antybiotyki w ostateczności.Jak młodemu mojemu wyszła bakteria w moczu i to malutka ilość to w przychodni baba od razu antybiotyk dała ale poszłam jeszcze prywatnie i lekarz przepisał furaginę przez 10 dni + wit c i posiew wyszedł czysty także lepiej ostrożnie z antybiotykami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922502 przez pysiaczek19918
Hej dziewczyny milo ze o nas wspominacie pod nasza nieobecnosc. Pobyt nad morzem udal sie jak najbardziej. Pogoda dopisala. Maz urlop przedlyzyl o 3 dni. Takze bylo bosko. Wlasnie jestesmy w drodze powrotnej. Zuzia spi a do domu nam zastalo okolo 350 km. Zuzia byla bardzo grzeczna. Tylko nas spotkala jedna nieciekawa sprawa. Zuzia miala kleszcza w pachwinach w tych waleczkach taki malutki ze ledwo go zauwazylismy. Pojechalismy do lekarza i go wyjeli. Zuzia nawet sie niezorientowala sie ze ktos cos jej robi. Na dowidzenia zrobila pani papa. No i mamy nadzieje ze najgorsze za nami i nie zarazil Zuzi. Sladu po kleszczu nawet nie ma. Za dwa tyg badanie kontrolne.
Czytalam Was ale nic nie pisalam bo czasu nie bylo:)
A co do bucikow zimowych to Zuzia ma takie papucie cieplutkie ale tez sie zastanawiam nad takimi bardziej sztywnymi. Ale ja to chyba sie narazie wstrzymam i zobacze jak bedzie wygladala sytuacja w zimie czy Zuzia bedzie chodzic czy nie. Co do kurtki to Zuzia juz ma kupiona bo kolezanka pracuje w Decathlonie i byla koncowka serii i kurtka byla za 10zl rozowa zarabista. A kombinezon to chyba i tak trzeba bedzie bo mysle ze bez sie nie obejdzie.
Jutro jak odespie to cos wiecej napisze i zdjeciami sie pochwale

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922518 przez MoNiaaa
pysiaczek super ze wakacje udane i Zuzia zadowolona :) z kleszczem nie ciekawie ale dobrze ze tak szybko zauwazyliscie.
oczywiście na zdjęcia czekamy :)
a tych kurteczek już nie ma twoja kolezanka???jakbys wiedziała o takich okazjach dawaj znac to bys mi wyslala a pieniazki na konto bym ci wyslala :)

my dziś może grilla zrobimy bo pewnie sezon się już konczy:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922684 przez MoNiaaa
co tu taka cisza?? macie problem z wejściem na forum???bo mi nie zawsze wchodzi stronka

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922694 przez remiśleoś
Monia ja tez czasem nie moge wejsc.a jak wejde to juz ze 3 razy zaczelam pisac i zawsze cos,tzn Leos.dzis do lekarza ide z nim na 11.30 bo kaszel ma duzy i spac nie moze bo go az dusi.odezwe sie poznjej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922776 przez remiśleoś
Bella waga sie nie martw tak bardzo bo roamingowe dzieci waza.tez ostatnio na forum pisalam ze martwie si o Remika bo chudzielec ale wszystko z nim dobrze.zrob morfologie dla spokoju i tyle.
Pysiaczek szkoda ze Was ten kleszcz spotkal,ale dobrze ze szybko zauwazylas.obserwuj caly czas to miejsce.a antybiotyk dostala profilaktycznie czy nie?
Leos ma czysto n oskrzelach.ufff.jednak te inhalacje duza pomagaja.kaszle bardzo ale nie schodzi to na dol.Remik znowu z placzem poszedl do przedszkola.kiedy to minie:(
A forum to chyba umiera powoli smiercia naturalna;) no szkoda ale rozumiem ze brak czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922814 przez Bella27
Remiś, mam nadzieję, że minie szybko Leosiowi, a co do przedszkola to przyjdzie jeszcze dzień, że Remik nie będzie chciał do domu wracać, pamiętam jak mała od mojej siostry zaczęła chodzić do przedszkola to była masakra wyła, nawet wymiotowała ale przeszło i już jest ok...także bądź dobrej myśli ale rozumiem Cie pewnie serce ci pęka:-( Co do morfologi to jest ok dlatego wagą się zbytnio nie przejmuję.
co do forum to faktycznie...cisza ale jeśli masz fb to dołącz do naszej grupy!
Ciekawe co tam u anitkade...
pysiaczek, przykra sprawa z tym kleszczem:-( trzymam kciuki żeby było ok!
U nas noc tragiczna, mały budził się co godzinę z płaczem i nie wiem czy to przez zęby czy może skok...bo na chorobę się nie zapowiada(mam nadzieję)
Monia, ja właśnie w weekend miałam problem żeby wejść na forum...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922879 przez pysiaczek19918
Remis Zuzia nic niedostala na tego kleszcza bo pielegniarka czy kto to byl powiedziala ze juz po ptakach albo kleszcz byl zarazony i zarazi Zuzie albo nie byl i nic jej nie bedzie.
Przez ten wyjazd nie moge sie ogarnac. Prania mam tyle a nie mam gdzie tego wywieszac.
Z Zuzka mielismy takie przygody gdzie nie pojechalismy to sie cala zasrala i to wiecznie w samochodzie. Dobrze ze zawsze cos w zapasie nosze. Pozwiedzalismy trocge bylismy we Wladyslawowie, Jastrzebiej Gorze, na Helu, w Sopocie nad jakims jeziokiem kolo morza wiec wyjazd super udany.
Zuzia ladnie spala nawet w nocy sie nie bbudzila ale dzisiaj w nocy wstala kolo 2-3 i niechciala spac. Dalam cycka i usnel ale w cycku to juz chyba jakies resztki juz chcialam dac jej mm ale jakos usnela. Mam nadzieje ze bedzie jak nad morzem ze nie bedzie w nocy wstawala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922881 przez pysiaczek19918
A zdjecie tylko moge takie wstawic bo z kolzanki aparatu juz kilka razy wstawialam i nie wstawia sie. Najwyzej na fb wrzuce
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922883 przez pysiaczek19918
.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #922885 przez remiśleoś
Bella nie mam fb bo jakos nie potrzebny mi doszczescia.ale swiat tak sie Ania nia ze bi jnik e tego z pewnoscia.poki c zyje zyciem realnym i forum mi styka.
Pysiaczk Zuzka skiczna.a jaka minke walnela;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923072 przez MoNiaaa
pysiaczek pierwsze zdjecie super :) Zuzia pogromca morza :):)

ja wczoraj bylam na zebraniu u Julki i dziewczynki z babcia były i super nawet Zuzia nie plakala (tak bynajmniej owi mama:P) stwierdziłam ze powiennam częściej wychodzić :P
pogoda jeszcze taka ladna wiec na polku korzystamy :)

dziewczyny gdzie zdjęcia wywołujecie?moze macie jakies stronki z niska cena? ja znalazłam na stronie okazik kupon na odbitki i tanio wychodzi tylko nie zamawiałam tak nigdy i trochę się obawiam?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl