BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #782558 przez Agnilla
no to ja tez spie teraz wysoko, na plecach, jakos mi lzej sie zasypia, maz tez mowil, ze jak rano wstawal do pracy to wysoko spalam
ilona, skoro masz wlasna firme, nie myslalas o zaplaceniu wyzszych skladek do zusu??
helenne ja sie kurna nie znam :/ moj pecherzyk ma GS 23 mm, wic jst dwukrotnie wiekszy, a 2 tyg mial 3,5 mm i wtedy na pewno serducha nie bylo. wiec musialas mic pozniejsza owulacje i fasola jst mniejsza od mojej, glowa do gory. a lekarz Ci mowil, ze nie ma serducha? bo mi moj nie pokazal, to mowie ok, nie ma jeszcze, na co on, ze jest "nie widzialas?" :P i z powrotem na fotel i mi pokazal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782568 przez helenne
noo...mój mówił że nawet zarodka nie ma :( :unsure: :ohmy: kurna idę się polożyć po się poryczałam z tego wszystkiego jak zwykle dupa zobaczycie ja to czuje! ostatnio jak czułam to też tak było i była pozamaciczna kurde...melise pije i się kłade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782571 przez Agnilla
oj helenne :kiss: trzeba wierzyć, że będzie wszystko dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782589 przez ilona88
Helenne nawet nie mów i nie myśl o takich rzeczach!!! Ja byłam w 5 tygodniu na USG a tam jeszcze pęcherzyk i lekarz się zdziwił. Ale ja mam cykle 30 dniowe i gin stwierdził, że to może być przyczyna. Więc bądź dzielną dziewczynką i uwierz w siłę pozytywnego myślenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782719 przez Agnilla
ilona ma rację, im późniejsza owulacja i dłuższy cykl, tym maleństwo mniejsze, głowa do góry :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782759 przez gusiek_kom
Witam Mamuśki
Jestem z Majówek 2013, mam cudownego synka Maksia.
W październiku otworzyłam sklep internetowy www.maksiowo.com
Serdecznie zapraszam do odwiedzania sklepu. Asortyment cały czas poszerzamy
Dla zarejestrowanych Klientów 10% rabatu na pierwsze zakupy :)

pozdrawiamy
Agata i Maksio

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782970 przez niagara
Czesc Dziewczyny :)
Tak sobie sledze Wasz watek, czytam jak rozmawiacie o zarodkach i z ciekawosci spojrzalam do swojego albumu na stare zdjecia z usg. U mnie serduszko bylo widoczne w 7tyg 1dn, przy czym zarodek mial 4,8mm. Dzis ten zarodek ma 2 miesiace, 5kg i ogromny apetyt :laugh: takze Dziewczyny glowa do gory i nie stresujcie sie na zapas, bo to nie wplywa pozytywnie na fasolki. Pozdrawiam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783007 przez Anna1807
Witam Was serdecznie!

Ja po raz pierwszy u Was goszczę ;-). Swoją historię opisałam na nowym wątku "Ciąża z problemami", więc jak ktoś ma ochotę to może moje wypociny przeczytać.
Mój termin na 7.07.2014 wg ostatniej @, 13.11 wizyta u ginekologa...oby wszystko było dobrze.
Cieszę się, że nie jestem sama w oczekiwaniu na cud!

Pozdrawiam

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783023 przez Gosia27
helenne napisał:

noo...mój mówił że nawet zarodka nie ma :( :unsure: :ohmy: kurna idę się polożyć po się poryczałam z tego wszystkiego jak zwykle dupa zobaczycie ja to czuje! ostatnio jak czułam to też tak było i była pozamaciczna kurde...melise pije i się kłade


Jetsem Gosiaz watku majówki2014,u mnie było tka, że om miałam 28.08 i ginekologa byłam w 7 i był tylko pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym,wg USG wyszło ż eto dopiero 5 tydzien. Lekarz kazał mi przyjść za 3 tygodnie, wytrzymała nie biegałam po innych, byłam wczoraj, na USg wyszło że to 10hbd różnica tygodnia z miesiączką i dzidziuś 2,5cm z bijącym serduszkiem! też już miałam łzy w oczach że stracę ciążę itd ale dało radę wytrzymać, zrób bet-ę i powtórz po 48h to dać Ci pewność! I nie smutaj się, głowa do góry!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783200 przez helenne
niagaraDzięki za słowa otuchy!
Agnilla I Ilona Wam również dziewczynki po prostu mega stres mnie łapie a jeszcze te plamienia i to leżenie nie ułatwia
Anna1807 Witaj, wieczorkiem usiade i poszukam twój temat :)
Gosia27 Kochana Dziękuję :kiss: :kiss: :kiss: Może faktycznie macie rację no stres i relax, do tego biorę dupka teraz więc będzie ok. Gosia to tak jest u mnie identycznie niby OM to 7 tydzień a na USG 5t0d wyszedł ciałko żółte mam w prawym jajowodzie wszystko zamknięte cokolwiek to znaczy i tyle... wizyta 13 bo 12 dupek mi się skończy no i kontrol z tymi plamieniami wyjdzie czy mogę już pracować czy nie.
Dla Was kochane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: I mega dzięki za wsparcie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783431 przez Agnilla
ja tylko przelotem, bo wyjezdzamy do tesciow, wiec lece sie pakowac
witam nowe lipcówki :)
miłego weekendu laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783791 przez Sylwia123
Hej dziewczyny :)
Po 3 latach starań, w końcu nam się udało ;) Termin na przyszły lipiec ;) Obecnie jestem między 6-7 tygodniem, a pierwsze usg we wtorek ;)
Jestem w szoku, że po takim czasie się udało, dlatego pomyślałam, że dołącze do forum i będę się cieszyć z innymi przyszłymi mamami ;)
Niepokoi mnie fakt, że oprócz bolących piersi i ciągnącego bólu brzucha nie mam żadnych objawów. Wizyta dopiero we wtorek, więc nie wiem czy brak objawów to dobry znak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783796 przez Sylwia123

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784014 przez Anna1807
Witam Was Dziewczyny !
Cicho tu dzisiaj, ale to chyba ze względu na długi weekend.
Mam spadek formy : -(, czarne myśli krążą po mojej głowie. Na dodatek ptzez zastrzyki z heparyny mam cały brzuch siny. To dopiero 10 zastrzyków a już wygladam tragicznie: -(. Czy któraś z Was też musi się kluc dziennie? Oby to przyniosło mi możliwości urodzenia zdrowego bobasa! Nie chce przechodzić po raz 3 piekła. Już nie mogę doczekać się 13.11 bo wtedy wizyta i lekarza. A we wtorek wyniki badań. ..ten niepokój mnie wykończy.
Wszystkim udanego wieczoru i spokojniej nocy. Ściskam Was wszystkie mocno !

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784049 przez margollka
Czesc dziewczyny, witam wszystkie nowe, ktore dolaczyly do tego watku podczas mojej nieobeccnosci. Ja z niecierpliwoscia oczekuje wizyty u poloznej. Juz tylko 2,5 dnia zostalo :)przez ostatnie dwa dni jestem w lepszej formie, zmeczenie ustapilo, brzuch praktycznie nie boli, jedynie piersi wrazliwe ale bez tragedii... ciesze sie ze nic mi nie dolega i ze tak dobrze wszystko znosze jak do tej pory, mam tylko nadzieje ze to ustapienie zmeczenia i brak wiekszych objawow nie swiadczy o niczym nieporzadanym... usg jeszcze nie mialam, dopiero ok 12tyg...

Aniu nie zamartwiaj sie wszystko bedzie dobrze...pozytywne myslenie duzo daje ja w to wierze :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl