BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #781951 przez helenne
ilona88 Witamy Cię w takim razie :)
Kochana nie ty pierwsza i nie ostatnia dasz radę! Mnie też mdłości 24h na dobę męczą np dziś "przytulałam" kibelek od 3 w nocy...Brzuch i piersi pfff codzienność a sutki to mogłabym sobie wydrapać i wyrwać :)a jeśli bardzo bardzo boli brzuch to do lekarza bo silny i nagły ból to powody do niepokoju a jesli boli jak na okres to normalne mnie teraz dodatkowo boli nawet w pachwinach a czasami jakby mi kij ktoś w tyłek wsadził. Jeśli wymioty będą straszne itd lekarz przepisze Ci czopki. Nikt nie mówił ,że bedzie kolorowo i bezboleśnie ale myśl pozytywnie i myśl że to wszystko dla tej perełki która rosnie w twoim brzuchu !Czy dla niej nie warto to wszystko znieść. Mdłości w końcu przejdą .
AgnillaTak domyślam się ale możliwe że te Twoje mdłości stąd :)
Ja to bym inaczej z mojego faceta po korzystała :blush: :blink: :silly: ale ni hu hu :( na razie wyraźny zakaz mam :D
P.S Daj znać po wizycie!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #781965 przez marta0488
cześć ilona!:)
Masz termin dokładnie na ten sam dzień co ja i agnilla:)
Trzymam za Ciebie kciuki! Bądź dzielna, dasz rade!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782029 przez ilona88
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782119 przez Agnilla
hej Ilona! :) nie bój żaby, przejdziemy przez te okropne mdłości :) ja na szczęscie nie wymiotuję, choć kilka razy odruch był. nie wiem co lepsze :/
ej Wy macie jakis zakaz zblizen? :) ja sie lekarza nie pytalam, ale też nie zabronił :)
no a po wizycie? :) wszystko w porządku :) fasolka nakoksowana duphastonem jest wieksza niz powinna i odpowiada na 6t5d :D ma 7 mm, serducho widzialam :) niech mąż żałuje, że nie był ;) aaa tak w ogóle termin wg usg mam na tydzien wczesniej, 28.06 :P
na szczescie zmniejszyl mi dawke dupka i dal jeszcze jakies globulki dopochwowe na infekcje
no i badania i za 2 tyg kolejna wizyta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782227 przez malutkamilka
Witajcie dziewuszki, jestem mamusia czerwcowa i cos mi sie wydaje Helenne ze termin masz na czerwiec i tak urodzisz. Ja OM mialam 16 wrzesnia termin na 23 czerwca a urodzilam 26 czerwca. moje miesiaczki tez nie regularne, kazdego miesiaca byla kiedy chciala nie raz robiac mi psikusa ;) w kazdym badz razie byla moja cora przenoszona jakies 10 dni bo wg USG i moich wyliczen (bo wiem kiedy zaszlam) termin mialam na 16 czerwca co oczywiscie pozniej wyszlo w lozysku i skorce mojej coreczki.

ale z tego co piszeszo jakosci sluzu to mozna uznac to za szyt sluzu czyli gdzies kolo tego dnia wystapil skok temp i jakies 8-9 dni po tym skoku nastepuje zagniezdzenie. wiec jezeli plamienie bylo zwiazane z zagniezdzeniem to kolo 6 pazdziernika zaszlas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782384 przez ilona88
Dziś musiałam zwolnić się z pracy. Ledwo zdążyłam wysiąść z auta i już zwróciłam wodę, którą starałam się popijać rano. Przespałam pół dnia a wstałam tylko dlatego, że musiałam iść z pieskiem na spacer. Oprócz nudności męczy mnie ból głowy, żeby nie łykać tabletek kupiłam Apap Ice ale na nie wiele się on zdaje:( Jestem zmęczona i taka nieobecna, nic mnie nie interesuje tylko bym spała. Ja USG mam 18 listopada. Jedno już miałam ale był widoczny tylko pęcherzyk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782385 przez helenne
Agnilla jejejeje!!! A serduch bimbało? aaa doczytałam gratulacje!!!Kochana to moja fasolka w poniedziałek miała 10,2mm ale serducha nie było-więc chyba jednak jest coś nie tak u mnie :( ! To może faktycznie jest tak jak pisze malutkamilka
Ja dostałam zakaz zbliżenia w pon po tych plamieniach i jak kazał mi leżeć.
malutkamilka dzięki za wiadomość możliwe że masz rację!
ilona88To nie zazdroszczę ja się cieszę że w domu siedze bo blisko do łazienki.
Spokojnie bedzie ok ! Poproś na wizycie lakarza o coś na mdłości i wymioty!
i odpoczywaj i leż ile się da :) :kiss: :kiss: :kiss: łączę się z Tobą w nudnościowym bólu i mówię Ci Damy Rade(musimy :blink: )! Będzie ok ;) ! A masz tak jak ja że jak sobie zwrócisz jest Ci trochę lepiej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782470 przez ilona88
Helenne właśnie jak zwrócę to czuję się świetnie i nawet głowa mnie nie boli i mogę coś zjeść. Ból żołądka bardzo źle mi się kojarzy dlatego tak ciężko mi to znieść. Wzięłam wolne do wtorku, mam nadzieję, że chociaż trochę mi przejdzie i będę mogła w miarę normalnie pracować. Zadzwoniłam dziś do mamy zapytać się jak długo ona musiała znosić ciążowe nudności (była w ciąży cztery razy) i odpowiedziała mi 4 MIESIĄCE! I jak tu się trzymać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782484 przez helenne
To spróbuj pojść do lekarza wcześniej i poproś o te czopki na wymioty. Wiesz dlaczego pytałam bo ja też tak mam jak Ty a moja przyjaciołka wyobraź sobie ma tylko non stop mdłości i nie zwraca więc cały czas jej jest nie dobrze. Dlatego śmiem twierdzić ,że jesteśmy bardziej szczęśliwe niż ona która non stop leży bo nic nie jest w stanie jej zniwelować mdłości a zieloniutka non stop jest .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782498 przez ilona88
U mnie wymioty są tylko rano. Najgorsze jest to, że rano muszę brać Euthyrox ze względu na moją niedoczynność tarczycy i jak zwymiotuję to nie wiem czy tabletka zdążyła się wchłonąć (dziś np. zwymiotowała 1,5h po wzięciu tabletki). A czy Ty możesz coś jeść czy też Cię odrzuca? Bo ja jem tylko chlebek z masłem i szynką gotowaną nic więcej nie wchodzi w grę. Jem tylko trzy razy dziennie po dwie kanapki, więcej nie potrafię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782506 przez Agnilla
helenne nic sie nie martw, rozne ulozenie, rozne aparaty i juz moze nie byc widac serduszka, bedzie na nastepnej wizycie
ilona, nie masz mozliwosci wziecia po prostu L4?? wiem, moze wczesnie, ale ja wzielam i odpoczywam. dzis o dziwo czuje sie dobrze :) musisz jesc, ja tez pierwsze dni sie meczylam i nic nie jadlam, a teraz jem caly czas i zoladek pracuje i jest lepiej. jem wafle ryzowe, jablka, marchewki, zuje i zuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782517 przez ilona88
Niestety nie mogę sobie pozwolić na L4 ponieważ prowadzę jednoosobową działalność i miałabym zbyt duże zaległości w związku z czym później byłoby jeszcze gorzej.Wiecie ja nawet mogę wymiotować byle żołądek mnie tak nie bolał bo to jest najgorsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782528 przez Agnilla
noo niestety :dry: mnie codziennie zaczyna boles ok.5 rano i nie wiem jak sie ulozyc :/ klade sie na brzuchu, na poduszce i troche pomaga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #782536 przez helenne
Kochana ja jem właśnie wafle ryzowe, twarożek, serek truskawkowy danio, marchewka, rzodkiewka kalafiory i brokuły na początku nie mogłam mięsa teraz je wpierdzielam ale tylko z piersi kurczaka pieczone lub gotowane lub z indyka bo to delikatne. ucieram sobie jabłko , pije kakao z miodem delikatne wszystko :)
Agnillanie wiem jak jakieś takie myśli że upośledzony będzie ten pęcherzyk żeby mieć patrzę teraz 10,07mm czyli prawie 11 mm i nie widziec serduszka...nie widzę tego... Bo GS na USG to wielkość pęcherzyka prawda?? i według tego lekarza to 5w0d i termin na 07-07-2014 a zresztą zaraz fote walne
https://lh3.googleusercontent.com/-rk1RXXEzMls/Unv2NQbC2kI/AAAAAAAABjc/QTYMcIB4JPg/w609-h343-no/2013

P.S To USG z 04.11
a na USG z 29.10 pęcherzyk miał 1.9mm urosło mu się nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #782539 przez ilona88
Zawsze lubiłam spać na płasko ale wyczytałam, że pomocne w mdłościach jest spanie w pozycji pół siedzącej więc położyłam sobie wczoraj dwie poduszki i było dużo lepiej. W ciągu dnia jak zaczyna mi się robić nie dobrze to też układam się w tej pozycji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl