BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #784144 przez Anna1807
Dzien dobry Dziewczyny!
Mam problem z siniakami na brzuchu po zastrzykach. Moze macie jakies sposoby na szybsze ich zagojenie?
Martwi mnie brak objawów ciąży, czy Wy odczuwacie jakieś dolegliwości?

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784225 przez helenne
Kochana poczytaj posty w tył to poznasz nasze dolegliwości ;) mamy je inne silniejsze drugie słabsze ale ogólnie zdarzają się też dziewczyny bez objawów. I to nic złego nie znaczy potem będziesz miała w postaci kopiącego maluszka :laugh: Nie jest powiedziane że musisz mieć dolegliwości ciążowe:) możesz tylko mieć wrażliwe piersi i uczucie jak na miesiączkę i to też jest objaw :) ja nie muszę się kłuć więc na ten temat nic Ci nie powiem. Buziaki i trzymajcie się ja dzis Odpoczywam :lol: :lol: :lol: :lol:


Achh gdzie moje Maniery witam wszystkie nowe koleżanki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784321 przez Anna1807
Ale mam spadek formy :-) caly dzień drzemie. Taka piękna pogoda, a ja cały dzień na kanapie. Oby to permanentne zmęczenie przeszło. A Wam dziewczyny jak mija weekend?

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784467 przez marzena25
Cześć dziewczyny, u mnie nadal cisza w eterze wizytę mam de wtorek już nie mogę się doczekać. Sylwia123 tak jak ty oprócz bolących piersi i częstego siusiania nie mam objawów też trochę się tym martwię ale pewnie tak ma być każda ciąża jest inna mam nadzieje że tak jest w naszym wypadku. Ogólnie czuje się dobrze chociaż chyba zaczyna mnie brać jakieś przeziębienie i czasem fiksuje na temat jedzenia czy to co jem nie zaszkodzi dziecku moja mam uważa że jestem stuknięta bo tylko chodzę i mówię że tego nie mogę jeść tamtego nie3 mogę jeść, po prostu nieraz już sama nie wiem co jest dla mnie dobre

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784723 przez marta0488
Cześć dziewczyny:) i witam wszystkie nowe koleżanki:)
Nie pojawiałam się kilka dni bo nie miałam netu, ale już jestem. Marzena ja tez jutro mam wizytę u lekarza:) Czekam na nią z niecierpliwością i liczę po ciuchu, że będzie już pukające serduszko. Miłego wolnego dnia, odpoczywajcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784828 przez Anna1807
Hej Dziewczyny!
To znowu ja :laugh: , dzisiaj mam lepszy humor i więcej wiary w powodzenie ciąży! Już jutro mam odbiór wyników, a w środę lekarz. Napiszcie jak u Was przebiegły wizyty.
Co do dolegliwości ciążowych to mam wilczy apetyt...nie mogę się opanować i non stop coś podjadam ;) jak tak dalej pójdzie to nie widzę mojej wagi w różowych kolorach ;-).

Spokojnego dnia.
Czy któraś z Was jest może ze Śląska?

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784850 przez marzena25
marta0488 koniecznie napisz jak było, też mam nadzieję że coś już zobaczę, i ogólnie się uspokoję bo narazie nic konkretnego nie wiem,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785262 przez Agnilla
Dzień dobry i ja wróciłam od teściów :)
Witam nowe koleżanki, tym, które nie mają żadnych objawów zazdroszczę, nic fajnego nie tracicie ;)
co do serduszka to chyba wszystko zależy od tego jak długi był cykl i kiedy wystąpiła owulacja :) jak juz pisałam ja owulacje miałam w 10 dc i w 5t5d ciąży serduszko juz widziałam :)
Miłego dnia laski :) ja lecę sprzątać bo tajfun chyba mi przez mieszkanie przeszedł :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785280 przez gosia28
Anna1807 moje rady co do zastrzyków to.
1. bierzesz w dwa palce fałd skóry
2. szybkim ruchem wbijasz igłę
3. zastrzyk podawaj w bardzo ale to bardzo wolnym tempie

może ilość siniaków Ci się zmniejszy ale pewnie i tak ich nie unikniesz
jakbyś miała jakieś pytania odnośnie zakrzepicy to mamy tu wątek "ciążą z zespołem antyfosfolipinowym" fajne i mądre dziewczyny, które sporo wiedzą. Z resztą może Gagusia tu się pojawi, w końcu też jej termin będzie na lipiec ;) ona też udzieli Ci wiele mądrych rad :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785389 przez Anna1807
Dzień dobry wszystkim!

gosia28 bardzo dziękuję za rady. Tak właśnie robię, ale mimo tego siniaki się robią, widocznie taki urok ;-).
Wszystko wytrzymam dla Dzidziusia! Po 12 mam odbiór wyników - trzymajcie kciuki!
Miłego dnia!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785413 przez gosia28
Anna pewnie, że dasz radę, trzymam kciuki za wyniki :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785646 przez Anna1807
Odebrałam wyniki....HCG wzroslo i to z 127 az do 850!!! Zatem Kruszynka rośnie! !! Az kamień z serca mi spadł. Pozostałe wyniki nie są rewelacyjne ale jutro mam wizytę więc dowiem się co dalej!!! Ale się cieszę!!!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #785729 przez marta0488
hej,
no więc byłam dzisiaj u lekarza z tymi moimi wynikami. Stwierdził, że wszystkie są dobre:) Chwilę później jak mnie badał to się zdenerwowałam, bo mi opryszczka na ustach wyszła(standard na jesień jak u mnie).... Nie miałam pojęcia, że takie coś może we wczesnej ciąży ją całkowicie zahamować i może jej nie być:(
Ale chwile poźniej znalazł fasolkę i serduszko więc się uspokoiłam:) mam fotki:)
Tylko mi zapisał duphaston 2 razy dziennie na wzmocnienie kosmówki. Wiec jak zobaczyłam w necie ze to jest na "podtrzymanie ciąży", to po przeczytaniu tego słowa sie znowu zdenerwowałam....Ale nadal twierdze ze pozytywne myślenie lepsze od wszystkich lekarstw wiec musi być ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #785732 przez marzena25
Cześć dziewczyny jestem i ja już po pierwszej wizycie, wszystko dobrze serduszko widziałam, jestem taka szczęśliwa :). Pani ginekolog kazała tylko zrobić podstawowe badania mocz krew cukier i OVA pewnie poziom hormonu to jest nie wiem i kazała przyjść za miesiąc. I te witaminy, które sobie kupiłam z Pharmaton Matruelle mówiła ze są bardzo dobre i żeby łykać także. Także to tyle chyba.Pozdrawiam was wszystkie trzymajcie się ciepło i ja trzymam za was kciuki żeby wszystko było dobrze. A tylko nie mam zdjęcia bo powiedziała że jest mało co widać i że za miesiąc dostane nie wiem może nie chciało jej się drukować

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786141 przez Kaś_O
Hej dziewczyny troche sie wtrace do waszego wątku.. Tak jak Aga pisala jak nie macie dolegliwości ciążowych tych upierdliwy to tylko sie cieszyć.. Ja perwsza ciąże bez ani jednej mdłości a mój syn niebawem 2latka kończy wiec pozytywne myślenie.. A zreszta wszystko przed wami i wymioty i inne moga sie pojawić dopiero po 8tc :p każda ciąża inna :)

Co do dupka to nic groźnego nie jest i faktycznie moze zwrot "podtrzymanie ciąży" nie jest super pozytywny.. Jedna dostaje sie go z rożnych powodów nawet jak ciąże nie są zagrożone.. Ja w 2 ciąży brałam bo miałam krwiak i to dawkę 3x1tab.. Zobaczycie jak czas szybko leci i niebawem będziecie czuć kopniaki i motyle w brzuchu :) wiec trzymajcie sie ciepło :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl