BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 5 miesiąc temu #786197 przez Agnilla
O nie jak mi się po 8tc pojawia jeszcze jakieś objawy to się potne :P teraz walczę z niskim ciśnieniem :dry:
Marta a co powiesz, że ja przez dwa tygodnie brałam Duphaston 3x2 tabletki? To dopiero była dawka. Teraz biorę 3x1 jak Kas miała.
Laski grunt to pozytywne nastawienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786528 przez helenne
Dzień dobry !
I ja po wizycie...cieszę się waszym szczęściem.Moja wizyta w nic nie owocowała...
Jedynie w płacz i nerwy -Gs pecherzyka 23,07mm malec ma 5 mm tętno jest słabe i nie do zmierzenia... nie widziałam serduszka. Dodatkowo dostałam 4 dupki na dobe zakaz wstawania jedynie do łazienki... wizyta z ostatecznym werdyktem ciąży 28.11 wtedy dowiemy się co i jak i co dalej...wg USG 7t 3d- zdjęcia nie mam ... aaa i u mnie nowy objaw wymioty po kazdym piciu i jedzeniu...nie polecam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #786666 przez julka2404
Witajcie dziewczyny, gratuluję Wam fasolek. :laugh:

Anna1807 chciałam przeczytać Twoją historię ale nie mogę znaleźć tego wątku :( pewnie na oczy mi już pada :silly: gdybyś mogła zarzucić linka :blink:
Ja robię zastrzyki tak: łapię fałd skóry, pomalutku wbijam igłę, pomalutku wstrzykuję, potem puszczam fałd nie wyciągając igły liczę do 5 i wyciągam igłę. I nie ma siniaków. :) Ale pewnie sposób Gosi też jest dobry :lol:
w razie czego Gosia już Cię do nas zaprosiła :)

Helenne wymioty do super dobry objaw! a ciąża pewnie jest młodsza. Nie denerwuj się :)



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786674 przez Anna1807
Witam Dziewczyny!

Jestem załamana!!! Byłam dzisiaj na wizycie i na USG nic oprócz pęcherzyka nie widać!
Wg @ to już 6 tydzień! Lekarz mnie uspokaja, że może jest za wcześnie, że mam przyjść 21.11, ale ja już panikuję! Mam po prostu dość! Czy jest to możliwe aby Beta wzrastała, a ciąża się nie rozwijała???
Nie dam rady ;(;(;(

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786676 przez Anna1807
www.zapytajpolozna.pl/51-przedstaw-sie/7...za-z-problemami.html

a to link dla zainteresowanych moją historią, mam nadzieję, że nie będę tam dopisywać kolejnej "mojej" tragedii!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786684 przez helenne
Anna to możliwe moj przypadek jest taki okazuje się że zafasolkowałam później bo miałam późną owu. :) miesiączki mam regularnie nieregularne :D więc Anna spoko ja się martwię jedynie tym słabym tętnem... a ja też z miesiączki byłam w 6 a ledwo fasolke 1mm miałam :)Nie panikujmy bo to też nam szkodzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786699 przez Anna1807
Helenne mam nadzieję, że moje obawy wkrótce zostaną rozwiane! Ale niestety nie potrafię się nie bać...
Za Twoją Kruszynkę też trzymam kciuki!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786708 przez Agnilla
Laski głowa do góry, wszystko będzie dobrze z naszymi fasolkami trzeba być dobrej myśli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786721 przez helenne
a wiesz Aga może coś o słabym tętnie u maluchów??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786764 przez Anna1807
Nie wytrzymałam i umówiłam się na jutro do innego lekarza, chce uspokoić nerwy, a wiem że do 21.11 nie wytrzymam. Oby jutrzejsza wizyta uspokoiła mnie i dała nadzieję!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786865 przez marzena25
Anna1807 czytając Twoją historię miałam łzy w oczach, podziwiam Cie za wytrwałość w dążeniu do celu, nie umiem sobie nawet wyobrazić co musiała czuć przechodząc przez to wszystko, z całego serca trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku tym razem. Nie ukrywam że trochę się przeraziłam tym co napisałaś, sama jestem 6 tygodniu czuję się dobrze i jestem taka szczęśliwa, że wszystko jest dobrze ale teraz zaczynam się bać na przyszłość.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #786877 przez Agnilla
helenne mały, tzn? mojej fasoli serducho miało ostatnio 110 u/min, a u Ciebie powiedział? może wcale nie było słabe tylko słabo wykrywalne? wiesz jakość sprzętu, oko lekarza, wszystko ma wpływ. bierz dupka i nie ruszaj sie z lozka!!
Anna idź idź do lekarza, mam nadzieje, że Cię on uspokoi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786884 przez marta0488
Agnilla, rzeczywiście teraz się cofnęłam do tego jak wcześniej pisałaś jakie bierzesz leki. To rzeczywiście mega dawka....Ale mnie uspokoiłaś, że dużo dziewczyn to bierze. Koleżanka z pracy jakoś mnie tak nastraszyła, że zaczęłam przesadzać. Nie ma co sobie za dużo roić w głowie:P Wyobrażam sobie jakie musiałaś mieć mdłości po tej dawce, skoro ja po 2 tab zaczęłam pierwsze odczuwać:)
Laski jesteście dzielne, trzymam kciuki za nas. Wszystkie damy rade:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786903 przez marta0488
hellene myślę, że dużo zależy od sprzętu. U mojej fasolki lekarz szukał serduszka i tętna chyba ponad 5 min i ledwo znalazł. Mówił, że w przypadku takich maleństw (4 mm) to nie jest tak łatwo. Może to właśnie miał na myśli jak Ci mówił o tym słabo wykrywalnym tętnie. Zobaczysz, że na kolejnej wizycie fasolka bedzie już większa i się uspokoisz. Nic sie nie denerwuj:) odpoczywaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #786917 przez Agnilla
marta mimo, ze rzekomo jestesmy na tej samej fazie ciąży to myślę, że ja jestem trochę do przodu przed Tobą, ze względu na wczesną owulację. robilam testy owulacyjne, wiec na bank wiem kiedy ją miałam ;) widzisz, Twoja fasolka ma 4 mm a moja tydz temu już miała 7 ;) pozniej to sie wyrowna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl