BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832399 przez agat
Hej :) Przybywam z Kwietniówek'13 z delikatną prywatą :) Sprzedaję ciuszki po synku, jeżeli coś Was zainteresuje to zapraszam na priv.
plus.google.com/photos/11129310705737865...bums?partnerid=gplp0
Pozdrowienia, spokojnej ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832407 przez ilona88
Jestem już po...nie miałam USG:( dopiero za dwa tygodnie mam mieć robione. Myślicie, że w miedzyczasie mogę zrobić 4D czy to za często?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832435 przez wiolcia1004
ilona88 mam pytanie chodzisz prywatnie czy na nfz do ginekologa??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832446 przez magwoj
Ja chodzę prywatnie, wykupiłam pakiet w jednej z klinik i wychodzi mi taniej miesięcznie,
niż za jedną wizytę. USG mam robione przy każdej wizycie, zdarzało się nawet, że miałam robione dwa razy w miesiącu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832448 przez wiolcia1004
No wlasnie ja tez chodze prywatnie i na kazdej wizycie mam robione usg dlatego mnie dziwi ze niektore dziewczyny pisza ze nie mialy robionego usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832450 przez magwoj
Nie ukrywam, że ja bym się stresowała chodząc na NFZ,
nie dość że się wystoisz w tych kolejkach, ludzie się przepychają, to
często się zdarza, że masz rejestrację raz w miesiącu i nigdy nie masz
100% pewności, że się dostaniesz. Taka nasza Polska Służba Zdrowia :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832456 przez wiolcia1004
Otóż to prywtanie zawsze bezpieczniej i lekarz poswieca pacjentce tyle czasu ile potzrebuje a my potrzebujemy duzo, poniewaz mamy wiele pytan:P No ale kazdy robi jak uwaza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832464 przez magwoj
Po za tym pewne badania są robione od ręki, np. pomiar przyzierności karkowej jeśli lekarz posiada uprawnienia i odpowiednie USG to badanie jest robione na rutynowej wizycie, dzięki temu nie stresuję się czekając w kolejce ze skierowaniem, czy wynik będzie dobry czy zły.
Ja zrozumiem, też że nie każdego stać jest na prywatnego lekarza, ale w dzisiejszych czasach można w różnych klinikach wykupić pakiet naprawdę nie drogo. Ja zdecydowałam się ze względu na cenę i bezpieczeństwo moje i mojego dziecka. Dobre jest też to, że w takim pakiecie jest też lekarz ogólny, okulista itd. wszystko w jednym miejscu. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832473 przez wiolcia1004
A ile taki pakiet kosztuje? Ja prywatnie chodze jedynie do ginekologa ale jezli chodzi o lekarza ogolnego to mam go tez na miejscu wrazie czego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832475 przez Agnilla
a ja chodze do gina na nfz, robi mi usg na kazdej wizycie, ok są małe poslizgi, ale moge poczekac, bo wiem, ze jak wejde to bedzie trzymal mnie tak dlugo poki nie zbada dokladnie. wychodze ze zdjeciami usg, pelnymi opisami, takze ja narzekac nie moge
Ilona a co do usg teraz maja takie sprzety, ze nic Ci sie nie stanie jak pojdziesz na usg teraz i za 2 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832481 przez wiolcia1004
Agnila widocznie trafilas na dobrego lekarza i masz dobra opieke bo co niektore moje kolezanki chodza na nfz i maja robione usg raz na 3 mieisace. Jedna znajoma o plci dziecka dowiedziala sie dopiero w 8 mieisacu:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832485 przez magwoj
Ja płace jakieś 60 zł miesięcznie bo mam pakiet rodzinny, czyli mniej niż jedna wizyta u mojego, która kosztuje 120 zł. W tym mam rożne badania krwi, moczu itp. W pakiecie rodzinnym cena jest zależna od ilości zapisanych osób, może to być maż, siostra, brat, mama, babcia itd. i każdy wtedy płaci tyle samo. Jeśli pakiet jest indywidualny to podstawowy kosztuje około 110 zł.


U mnie niestety najbliższy lekarz robi zapisy tylko raz w miesiącu, więc wolałam nie ryzykować, tym bardzie że na początku miałam silną anemie i badania i wizyta była co dwa tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832489 przez agnieszka89
dokładnie ja pierwsza wizyte mialam z nfz Ale nie podobalo mi sie to umawianie sie na usg I to że na ciąże przysluguja tylko 3 usg po jednym na trymestr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832490 przez wiolcia1004
No właśnie bo tak jest w wiekszosci przypadkow osob ktore chodza na nfz. Agnili sie naprawde udało ze ma takiego lekarza. Magwoj powiem ci ze bardzo oplacalny ten pakiet. Ja u swojej lekarki place roznie albo 80 zl albo 50 zalezy czy to jest jakies szczegolowe badanie typy prenatalne. Ale nie narzekam jestem z niej bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832493 przez Agnilla
ja jedynie płacę za badania, które nie są obowiązkowe w ciązy, a zalecane. bo nfz ma jakies tam swoje wymogi, a pozostałe rzeczy się bada jeśli się chce. tez mogłam wykupić u męża pakiet, ale czy zaplace raz za badanie krwi czy za ten pakiet to wychodzi mi to samo. jedyne co sie dowiedzialam, to moj gin wlasnie nie chce juz na nfz przyjmowac i tylko na prywatne wizyty ma przjsc, no zobaczymy.
laski, niebawem wrzuce na 1 str tabelke, podsyłajcie mi na PW informacje a ja będe je uzupełniać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl