BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 3 miesiąc temu #831471 przez magduska
ale naskrobalyscie stron :) ja wczoraj przelezalam prawie cale popoludnie i nic kompletnie nie zrobilam ;) ja za to mam dzis ten wstretny dolujacy humorek ;) a juz myslalam,ze lepiej zacznie mi sie weekend

magwoj,ja generalnie cisnienie mam ok okolo 105/70,ale bywalo i mniejsze :) narazie na bol plecow,az tak bardzo nie narzekam, z tego co wiem,to niektore dziewczyny sa na zwolnieniu,np.agnilla chyba od 5tc jesli dobrze pamietam
skleroze,to chyba wiekszosc mamusiek tu ma,wiec nie martw sie tym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831474 przez carmen12345
ehh doskonale Cię rozumiem, ja jeszcze studiuję i jest ciężko, szczególnie jeżeli chodzi o umiejętności zapamiętywania dużej ilości informacji.
No ale w końcu więcej siedzę w domu więc jednocześnie więcej czasu mogę na to poświęcić :)
Moje drogie a jak wygląda sprawa z przybieraniem kilogramów u was? Zaczyna mnie to trochę niepokoić, bo to już prawie 17 tydzien a przybyło mi może pół kilo.:(


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831479 przez Agnilla
ej amdzia, nie tak zle z Twoja pamiecia ;) dobrze piszesz, ja od samego poczatku na zwolnieniu. bylam na lekach na podtrzymaniu a teraz to juz ciagne do konca, nie wracam do pracy.
ja to bym sie cieszyla, gdyby mi tak wolno waga szla w gore :P jesli dziecko sie dobrze rozwija to nie panikujcie, zwlaszcza jesli wymiotowalyscie na poczatku. ja nie wymiotowalam i wszystko poszlo w brzuch ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831480 przez martyska
Dzień dobry mamusie :)
Ja jestem na zwolnieniu od pierwszego miesiąca...

A co do wagi to nie masz co się martwić bo ja tez juz w 17 a przytylam jakoś kilogram
Wiec myślę ze tak musi byc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831482 przez martyska
Dziekuje ci bardzo za pomoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831492 przez Agnilla
nie ma za co, służę pomocą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831516 przez wiolcia1004
Ja tez jestem na zwolnieniu od samego poczatku prawie, nie mialam zadnych dolegliwosci ale poszlam na zwolnienie z tego wzgledu, ze pierwsza ciaże niestety poronilam w 8 tyg:(:(:(:(:( i teraz z tych obaw wole chuchac na zimne... A przez to moje poronienie mam uraz bo przed kazda wizyta tak sie obawiam, że spac nie moge ale to chyba tak juz zostanie do konca niestety.
Co do bólu głowy to tez mnie boli juz drugi dzien szczegolnie z tyłu jakby promienialo z szyjnego ale nic nie biore jak narazie wytrzymuje.
Co do kg przytylam prawie 4 ale nie weszlo to w brzuch tylko rozeszlo sie po ciele chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831523 przez martyska
I ja mam dokladnie to samo wiolcia. Tez w 8 tyg. Wcześniejszą stracilam i także mam ciągle obawy a jak IDE do lekarza to ciśnienie 140\80. Ale jestem dobrej myśli i tobie tez to radze będzie dobrze:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831541 przez wiolcia1004
Też pruboje byc dobrej mysli ale strach jest silniejszy. Ale masz racje głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831564 przez carmen12345
16 tydzień to już czas, kiedy można być spokojnym. Z tego co się orientuję bardzo bardzo rzadko zdarza się w tym czasie,że dzieje się coś niepokojącego. Wiolcia, głowa do góry :) :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831614 przez ilona88
Martyska masz taki sam kształt brzucha jak ja tylko, że ja mam dużo większy...
Ja jestem na zwolnieniu od 3 miesiąca. Ciśnienie mam bardziej niskie niż wysokie. Na początku ciąży schudłam 4 kg teraz przytyłam 3 więc jeszcze jeden do odrobienia. Też stresuję się przed poniedziałkową wizytą u gina...mam nadzieję, że zrobi mi USG a nie tylko sucha klepanina...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831637 przez gossik
Wiolcia Martyska ja też mam niestety niemiłe wspomnienia z poprzednią ciążą. U mnie między 8/9 tygodniem ciąża obumarła, dowiedziałam się tydzień później na wizycie. Ehh w każdym razie strasznie to przeżyłam, aaa zresztą nie chce już tego wspominać bo minęło dopiero pół roku także jeszcze chyba za dużą rysę mam w psychice żeby do tego wracać, tym bardziej że teraz jestem w kolejnej ciąży. Malec po prostu przesunął sobie trochę termin porodu :P Także nie martwmy się dziewczyny, teraz będzie już tylko dobrze, najgorszy okres mamy za sobą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831641 przez magwoj
U mnie ciśnienie 90/60 :( i nie ukrywam, że strasznie jest to męczące,
senność, bóle głowy, mroczki przed oczami. Dzięki Bogu na ostatnich badaniach
wyszło, że pozbyłam się silnej anemii. Anemia i niskie ciśnienie to mieszanka wybuchowa.
Dziś mąż mi kupił na ból głowy chłodzące plastry APAP-u i naprawdę rewelacyjna sprawa,
ból odchodzi jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki więc polecam.

Ja też dzisiaj mam jakiś taki kiepski humor, może to kwestia zmiany pogody,
już sama nie wiem. Na poprawę humoru poczytam sobie książkę, bo tych ciążowych poradników
też już mam powili dość. Mamom, które chcą się z relaksować polecam "Sama słodycz czyli jak porzuciłam wysokie obcasy i zaczęłam nowe życie we Francji" książka lekka i przyjemna.

Jeśli chodzi o wagę, to nie ukrywam, że strasznie się boję jak staje na wagę. Nie lubię nie mieć kontroli nad moim ciałem. Jem normalnie tyle ile przed ciąża a waga niestety żyje własnym życiem :silly: Postanowiłam porozmawiać na ten temat z moją Panią Doktor następnej wizycie. Może to też wina tej ohydnej Luteiny, liczę na to że jak ją odstawie, to będzie trochę lepiej. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831650 przez ciezarnaporaz2
Witam Nowe Lipcówki :*
Kobietki drogie bylam w czwartek u lekarza i niccc.... !!! :(
Bylam straszne zawiedziona... nie dos ze nie pokzalo co d to jeszcze pani doktor zasugerowala ze to jednak moze byc dziewczynkaa... pol wieczora plakalam ...:(
Ale juz pomalu rzyzwyczaiam sie ze to moze byc dziewczynka.. corka bd chcoiaz miala siostre w podobnym wieku :D jest tego wiec plus.
A to poza tym to wszystko dobrze... nie robilismy 3d bo slabo bylo widac ... ale jest fasolka duza z usg wychodzi na wielkosc ze to 18 tydzien.. a jestem w 16:*
Od wczoraj malenstwo tak zaczelo kopac ze az ciarki mi przechodza swietne uczucie..!
Dostalam zlecenie na badania wr hiv i postawowe morfologie i mocz...
Mnie tez kregoslup booli ale ja ogolnie mam problemy z nim a estem bardzo mloda osoba choc tak sie wcale nie czujee..:(
a termin ma na 16 :D

I jezszcze cos Wam powiem ... w srode wieczorem mialam straszne zawroty glowy zrobilo mi sie slabo i upadlamm.. eh i ogolnie to dzien w dzien boli mnie glowa..!:( powiedzialam gin to i sierowala mnie do laryngologa i neurologa :( eh... az sie boje co bd.. :(
Pozdrawiam !:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831670 przez wiolcia1004
ilona do nie masz a kazdej wizycie robionego usg? Ja mam wizyte albo co 3 tyg albo co mieisac i zawsze mam robione usg dzieki czemu jestem spokojniejsza o malenstwo. Ja tez czekam ziecierpliwoscia na plec ale dla mnie nie istotne wazne zeby bylo zdrowe. Poprzedniczka ma coreczke wiec nie dziwota ze chcialaby chlopca heheh ale kochana ciesz sie ze wszystko z malenstwem ok. A nie masz czasem niskiego cisnienia?? wizja neurologa jednak przeraza ale miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl