BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #906593 przez MarzenaBZ
AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa JAKIE ŚLICZNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WASZE MALEŃSTWA SĄ PRZEŚLICZNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(TFU TFU TFU - TO TAK DLA ZABOBONNYCH)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

A ja byłam dziś po wypis ze szpitala i wiecie co jest w rozpoznaniu: Poród fałszywy :dry:
Uśmiałam się na całego - fałszywy poród - jak to w ogóle brzmi :cheer: ;) ;)

A tak w ogóle to dobrze że poszłam w poniedziałek na oddział, bo wiecie co się okazało- zrobili mi GBS (którego mi nie zlecił mój lekarz) i wynik wyszedł dodatni!!!! Czeka mnie antybiotyk przy porodzie, ale gdyby tego nie było, to mogłabym zainfekować maleństwo!!!! Naprawdę bardzo się cieszę, że jednak wybrałam się w pon do szpitala:D :)

Moja położna ze Szkoły Rodzenia, kazała mi przyjść w dzień terminu, zbadać dziecko itd, gdyby się akcja nie rozpoczęła wcześniej.
Ale racja - mam jeszcze trochę czasu - na razie się niczym nie martwię na zapas. Ciągle liczę, że jeszcze mała zdecyduje się wyjść do niedzieli;)
Spojenie już mnie tak boli że ani chodzić nie mogę, ani siedzieć. I coraz częściej brzuch mi się napina... Jakoś to będzie, zdam się na naturę;)

Buziaki dla wszystkich - ucałujcie te Wasze pyzate maleństwa od Cioci Marzeny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Miłego wieczorka :P
Podziękowania: misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906595 przez MarzenaBZ
PS. Ali dawaj mi tu swój adres - wpadam ukraść Andreaskowi ten cudny dresik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906602 przez ASIczka 07
Czesc Dziewczyny !
Przepraszam , ze długo nie pisałam ale teraz też tylko na chwilke . .
Chciałam sie pochwalic iż w poniedz tj . 21.07.2014 o godz. 7:20 z wagą 3300 , 54cm urodził sie Kubuś .
Niestety co do porodu nie mam milych wspomnien , poniewaz 10 godz meczenia sie ze skurczami było dla mnie czyms strasznym , ale naszczescie juz po . Sam poród trwał tylko 20 min . W domu odeszły mi wody w nd okolo 19 , a dopiero pozniej w szpitalu minimalne skurcze . . aż do rana do porodu.. :(

A oto nasz SKARB Kubuś :)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906618 przez Ainoah
Lyanka, tak chyba jest ok, u nas była dziś położna i tak właśnie mam Karolinkę karmić - 20 minut (po 10 z każdej piersi) co 2-3 h. Musimy tego pilnować, bo niestety mała nie przybiera na wadze, a nawet waży coraz mniej... Trzymajcie kciuki, żeby jednak przytyła, bo inaczej czeka nas szpital. Ale chyba jest lepiej, więc miejmy nadzieję, że się uda.

A to nasze maleństwo :) (mam nadzieję, że uda się wstawić :) )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906619 przez Cania
malgorzata, Lyanka ja tez staram się przestrzegać diety i powoli rozszerzam wachlarz produktów :) już jem pomidory :D uwielbiam po prostu i sobie zadnej kuchni bez nich nie wyobrażam :) ale nie jem smażonego i nic wzdymającego. dziś na obiad leczo, tylko dla mnie wersja bez cebuli i prawie bez przypraw. niestety nie da się na ostro jak lubie heh... niedobrze ze to jąderko jednak nie zeszlo... ale jeśli to dosyć czeste to na pewno lekarze będą wiedzieli co robic.

Lyanka to zależy, rano je z godzinke a nawet dwie, w międzyczasie po 20 minut, wieczorem znow więcej.

malgorzata czkawka może być tez po posiłku, jak dziecko się naje to podraznia jakiś tam nerw bledny czy cos takiego. moja mala ma często czkawki. a co do samopoczucia po cc, to pierwsza noc była dramatem, plakalam z bolu i czekałam az przeciwbólowe zaczn dzialac, ale każdy następny dzien i noc były lepsze :)

misiana ale rewia mody :) przebierasz małego i przebierasz :) fajne zdjatka :)

ASIczka gratulacje! :) bole za Toba ale masz już synka w ramionach :)
Podziękowania: malgorzatawalak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906623 przez elmirka_20
Witam Mamusie! ;)

Jakie sliczne szkrabki !!! ;) No teraz to sie jeszcze fajniej ogląda niż same ciuszki, hehe :) Ładne dzieciaczki w ładniutkich ciuszeczkach ;)

Może i ja cos dzisiaj dorzucę z moim synkiem, ale najpierw mam jeszcze kilka spraw do zalatwienia w domku....
Teraz to taki wyścig z czasem, żeby cos zdażyć zrobić - synio sie obudzi czy nie, da zrobić
coś w domu czy nie, hehe :)

Mamusie, a pamiętacie może jak to jest z wcześniakiem wagowym? Cania jest specem, ja sobie to nawet zapisałam, ale teraz przeszukałam cały notes i wśród mnóstwa notatek nie mogę znaleźć a chciałam sprawdzić czy mój synek urodzony z wagą 2700 będzie się łapał na pneumokoki za darmochę czy nie? Pamietacie Mamusie może jak to jest z tą wagą?

Buziaki, teraz uciekam ale niedługo wrócę i postaram się pokazać znowu Tomusia ;) trzeba sie chwalić maluszkami póki nie urosną i nie zaczną pyskować :) Zarcik, nasze będą grzeczne dzieciaczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906632 przez elmirka_20
Wow! Jeszcze więcej dzieciaczków a dopiero co pisałam! ;)

Asiczka- gratuluje Kubusia! :) Bardzo się cieszę, że kolejna Mamusia ma już swojego Skarbka w ramionach ;)

Ainoah - jaka sliczna ta Twoja Karolinka! ;) Gratuluję :)

Co za słodziaczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906649 przez misiana
Ainoha Gratuluję ! ;* Karolinka jest słodka ;) sliczne czarne właski ma ;)

Asiczka Tobie także serdecznie gratuluje Kubusia :*

Cania troche musze tego mojego szkraba postroić hehe :) tak to nigdy nie wynosi tych ciuszków hehe a jak go tak wystoję, wypindrze to jak takiemu słodziakowi nie pstrykac zdjęć ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906650 przez martyska
Hejka dziewczyny

Gratuluje nowym mamusia :cheer:

A u mnie nic nowego niewyspana kupki brak także tak...

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906657 przez sabina211
Dziewczyny, mam tylko chwilę, bo piszę ze szpitala z laptopa męża.

Wczoraj, 24.07., powitaliśmy na świecie Kajtusia. Waży 3330 i mierzy 56 cm. Jest zdrowy, dostał 10/10. O ile nie dostanie wysokiej żółtaczki to jutro wychodzimy do domu. Wtedy Was doczytam i napiszę więcej. Na razie mierzę się z niewyspaniem i przyzwyczajaniem się do faktu, że jestem poczwórną mamą.
Gratuluję wszystkim ostatnio rozpakowanym i serdecznie pozdrawiam. Do kolejnego napisania niedługo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906663 przez elmirka_20
Sabina! Moje GRATULACJE !!! :) No to macie teraz dużą rodzinkę! ;) Wspaniale ;) Wszystkiego NAJ dla Was :) I obyście jutro wyszli do domku :) ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906669 przez misiana
Sabina Gratuluję ! :) Oby wszytsko bylo dobvrze i byscie mogli jutro uciec do domku :) czekamy na zdjęcie :)

Martyska Słodki Iguś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906672 przez Lyanka
Sabina serdecznie gratuluję synka :) Dzielna kobietka z ciebie. Mam nadzieję, że czujecie się dobrze i jutro będziecie z synkiem już w domu :)

Asiczka, Ainoah gratuluję maluszków. Niech chowają się zdrowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906676 przez MarzenaBZ
OOOOOOOOOOOooooooo!!!
Nowym Mamuśkom gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906691 przez maggi
Asiczka i Sabina ogromne gratulacje!!! ciesze sie bardzo :)

Dziewczyny tyle tych zdjec pieknych, wszystkie cudne dzieci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl