BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

9 lata 9 miesiąc temu #906692 przez Ali
Misiana istna rewia mody :) super!
Lyanka głowa do góry, rozumiem Twój stres, ale lekarze zrobią wszystko, żeby malutki był zdrowy!
Małgorzatawalak mój mały ma czkawkę jak mu dam butelkę mm. Po cycu nie, także nie wiem jaka reguła. Ale nie przejmuj się, pytałam w szpitalu i to normalne ponoć.
MarzenaBZ poród fałszywy? :laugh: :laugh: :laugh: dobre! ale nie przejmuj się i Ty już wkrótce się doczekasz :) a dresik hmmm... :whistle: pomyślimy ;) jak będziemy szybko rosnąć i będzie mały to możesz kraść ;)
Asiczka gratulacje! dużo zdrówka dla Kubusia :)
Ainoah trzymam kciuki za Twoją kruszynkę! jest śliczna, pasowałaby do mojego, bo też taka czarnulka ;)
Elmirka czekamy na focie!
Martyska ale fajny ten Twój mały :) też coś muszę wrzucić i się pochwalić :blush:
Sabina gratulacje! No to masz już teraz niezłą gromadkę :)
To ja może wrzucę mojego przystojniaka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: malgorzatawalak, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906694 przez meniado
Hej dziewczyny:)
Gratuluję wszystkim mamusiom które się ostatnio rozpakowały - a tym co pstrykają zdjęcia i wrzucają na forum musze powiedzieć że macie prześliczne dzieciaczki - co jedno to ładniejsze, napatrzyć się nie mogę :)

ja tak na szybko - cały czas Was podczytuję na telefonie albo laptopie ale nie mam czasu Wam odpisać. Podziwiam mamusie które mają czas na pisanie na bieżąco na forum - jak Wy to robicie? :) Ja to nie bardzo mam nawet czas sobie pojeść - mała ciągle ma problemy z brzuszkiem - raz większe raz mniejsze - tej nocy dawała niezłe koncerty - ręce mi już odpadają :) ale mam nadzieje że jej się to unormuje. Jak ładnie śpi to ogarniam dom, gotuję coś do jedzenia i chce choć chwilę odpocząć. Praktycznie codziennie gdzieś jeżdżę z Helenką i tak mi ten czas szybko mija że nie wiem :). Helenka już waży 3085 g :silly: w ciągu ostatniego tygodnia przybrała 450g także bardzo dużo, ale teraz coś ucieła jedzenie więc pewnie nie bedzie tak dobrze. Teraz jesteśmy na Bebilonie Pepti bo pediatra podejrzewa że mała nie toleruje mleka krowiego - także z diety musiałam wykluczyć wszystko co mleczne - bo karmie ją piersią ile mogę - i prawie mało co zostało mi do jedzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906700 przez misiana
Ali twój mały to tez niezły Przystojniak ;) też go stroisz niesamowicie ! ;)

Ja mojego małego dzisiaj przerzymałam od 15 do 18 bez snu, wykapałam go, dałam cyca, którego pociagnał może 10-15 minut i zasnął. spi do teraz :) niedługo powinien sie obudzić, mam nadzieje ze dostanie jesc i dalej zasnie ;)
Ja tymczasem znalazłam już jaki chcialabym bukiet slubny, w przyszlym tyg chce jechac suknie obejrzec ;) czas ruszyc z dalszymi przygotowaniami, bo juz duzo nam nie zostalo ;)

A przypadkowo dziś w necie znalazłam takie bodziki sliczne i mysle ze to dla małego bedzie fajna pamiątka jak juz podrośnie i dorośnie ;) myslimy ze fajnie byloby je w jakas ramke oprawic i na 18-te urodziny dac mu w prezencie ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906704 przez gabi28
Witam sie wieczornie.

Gratulacje dla kolejnych mamusiek :)

my byliśmy dzisiaj w poradni patologi noworodków i wszystko dobrze,Olek urósł juz 2 cm i przybiera na wadze. Byl bardzo spokojny ,Pani doktor powiedziala,że to pierwsze dzisiaj dziecko które nnie płakało podczas badania. :)

Elmirka.ja dzisiaj właśnie pytałam o szczepienia i na pneumokoki jest za darmo jeśli dziecko urodzilo się przed 37tc lub waży mniej niż 2500.

Ja nadal nie wiem czy bede szczepić,mam jkeszcze kilka tyg do zastanowienia.
Zmeczona jestem,dzisiaj zrobilam z Olusiem praiwe 2 godzinny spacer. :)

aaa.. Pani doktor mówiła,żeby tylko dopajać herbatkami gdy są upały,bo gdy dziecko napiję się herbatki to potem może mniej jeść.

a to Oluś z tatusiem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906723 przez elmirka_20
Lyanka, nie martw się! Jąderka mogą schodzić do 8 miesiąca życia dziecka, więc jest jeszcze mnóstwo czasu i może samo zejdzie ;) A skoro lekarze "z tego żyją", że je zabiegiem wprowadzają do moszny, to na pewno nic starsznego! Główka do góry! ;)

Gabi28, bardzo Ci dziękuję za informację o szczepionkach! :) Czyli my się nie łapiemy, to wykupię.

Ja tu sobie piszę a mąż się zajmuje małym, bo znowu problem z zasnięciem....... Hmmm.... Ale może to ten okres intensywnego wzrostu dziecka, co może wystąpić około 10 dnia? I trwać do 72 godzin.... Bo dzisiaj trzecia doba jak mały jest niespokojny i bardziej płaczliwy a wczesniej złote dziecko... I akurat dzisiaj ma 13 dobę... Jak jutro, pojutrze nie przejdzie, to będzie znak, że to coś innego jednak.....

Jutro idziemy zalatwiać chrzest. trzymajcie za nas proszę kciuki Mamusie, bo mieliśmy z tym ciągle problem... Mimo że po koscielnym ślubie, to jednak problem z meldunkiem i nie te niedziele co mi pasują i chrzestnym na chrzest, więc na razie mamy pod górkę... Może się jutro wszystko wyjaśni wreszcie............

Dobrej nocki Mamusie, spokojnej dla tych z dziećmi i owocnej dla tych, co chcą już dzidziulki mieć poza brzuszkami ;) ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906725 przez MarzenaBZ
Weszlam jeszcze zyczyc slodkich snoow dla malenstw i spokojnych nocy dla mam.

A dla resztki Dwupakow bezproblemowego czekania;)

DOBRANOC!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906736 przez elmirka_20
I na sen jeszcze mój synio :)
Wlaśnie zasnął..... :) Mam więc chwilkę, by zamieścić zdjęcia zanim padnę na pysk ;)


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony


I usmiecham sie po jedzonku :)

Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906755 przez MarzenaBZ
Dzien dobry!
Ja dzis melduje sie pierwsza,bo od 4 spac nie moge. Rzucam sie z boku na bok i ciagle mi zle. Boli mnie brzuch...
No ciekawe czy to nadal falszywy alarm czy moze w koncu cos ruszylo.

Elmirka przeslodkie malenstwo:)

Zycze milego dnia. U mnie zapowiada sie slonko. Maz zaraz wroci po nocce z pracy i rozpoczyna urlop,tak wiec pewnie zadko tu bede zagladac. Licze ze w tym czasie i moje malenstwo przyjdzie na swiat!
Buziaki dla wszystkich!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906778 przez Agnilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dzień dobry, Pola mi właśnie usypia na rękach a wcześniej leżała grzecznie w lezaczku i dala mamie mleko ściągnąć ;) jak ja odłoże może jeszcze coś dociagne, muszę zwiększać laktacje bo butla 120 ml to pikus dla tego zarloka ;) muszę ja po cichu pochwalić za dzisiejsza noc, choć za dnia prawie nie śpi może przez te upały nie wiem. Wczoraj jak z nią wyszłam na spacer o 16 tak do 21 siedzielismy z nią pod blokiem bo tak mocno spala chyba cały dzień odespala ;) calujemy wszystkie ciotki, jak się uda to zaraz robię podejście i ja odkładam ;)
Witam na świecie kolejne slodziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906788 przez martyska
Dzień dobry:-)

Elmirka Ali Agnilla Gambii!!! śliczne dzieciaczki ach tylko patrzeć i patrzeć można na te słodziaki :-)

My się powoli z mężem ogarniamy i idziemy zapoznać Igorka z jego pradziadkiem w końcu najmłodszy w rodzinie :-) u was też tak wszyscy oszaleli na punkcie waszych dzieci? Bo u mnie to już jakieś wariactwo się zrobiło ale póki taki mały później im przejdzie ;)

I dziękuje za miłe słowa o Igusiu moim :-)

Miłego weekendu dziewczyny uciekam bo moje szczęście już się przeciąga wyciąga a to znak że zaraz się obudzi żarłok mały:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906793 przez wiolcia1004
Witam sie i ja :)
Gratulacje dla swiezych mam:)
Popatrzylam na wasze fotki i tez wstawie ale sliczne te nasze dzieciaczki az milo popatrzec:)
Widze ze nie tylko moja niunia ma problemy brzuszkowe wczoraj bylismy u pediatry dala espumisan i syrop Debridat mala taka juz byla wykonczona ze jak zasnela o 21.20 to obudzila sie o 1.00 zjadla i odrazu zasnela az bylismy w szoku, i juz tak lapczywie nie je jak jadla szok oby tak dalej nie chce zapeszyc.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906798 przez misiana
Hej ;*
Elmirka mam nadzieje ze w naszym przypadku to też ten okres intensywnego rozwoju sie załączył, bo mały od 3 dni ma ogromny problem z zasypianie, przez sen marudzi płacze, budzi mi sie, po chwile zasypia.

Dzisiaj w nocy jak sie obudzil o 22:30 tak okolo 24 dopiero zasnął .. potem to samo jak sie obudzil o 4:30 tak o 6 zasnal .. siedzialam nad lozeczkiem az zasnie, bo nie chce go uczyc spania ze mną w łózku.

Miłego dnia ;*
Podziękowania: elmirka_20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906806 przez rewelka1312
Jz 2 dzien pod rzad mi sesja wygasa a raz napisze i pozniej mala sie budzi i juz nie mam czasu:/ teraz dojarka doje to mam chwile bo mam pare pytan, nawal pokarmu juz przechodzi ale mam guzka i musze go rozmasowac tylko jak mocno? Bo boje sie zeby zapalenianie dostac ktoras z was tak miala? I czy ktoras z mam miala przy porodzie znieczulenie zewnatrzoponowe lub te co mialy cc bo to tez zastrzyk w plecy czy tez odczowacie taki bol? Ja nie moge malej na stojaco przewijac, ponosze ja 5. Min i nie dam rady dalej:( i moja mala nie chce spac w lozeczku tylko na rekach:( a jak ja polozeto krzyk i nie wiem co robic bo w nocy ciezko jest...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906811 przez malgorzatawalak
Hej dziewwczyny :)
Ja tak na szybko :) wszystkim nowym mamusiom wielkie gratulacje :) to super ze juz macie wielki dzien za soba a teraz czeka was wiecej takich dni :)
Dziewczyny mam pytanie jak szybko po porodzie wyszlyscie z maluchami na spacery? Dzis taka piekna pogoda i mimo ze maly ma dopiero 6 dni chcielismy z niej choc na chwile skorzystac i sie przejsc na spacerek chociazby 10 min...jak myslicie to nie za szybko?
Odkad maly jest na swiecie mam tak duzo pytan ze to szok...myslalam ze moze wczoraj nawiedzi nas polozna ale prawdopodobnie bedzie dopiero w poniedzialek... :( troche szkoda bo ja juz mam pytania...
Wczoraj tez odbyla sie piersza kapiel naszego szkraba...nawet byl grzeczny i malo plakal :)
Ach i najwazniejsze...nie wiem jak ubierac malego...niby jest w domu cieplo i wiem ze maluszkow nie wolno przegrzewaca jak patrzena zdjecia waszych szkrabow to widze ze moj najgrubiej ubierany jest.... :( ma teraz na sobie body z dlugim rekawem, polspiochy i zawiniety jest w bet...nam sie wydaje ze to za duzo ale on ma wiecznie zimne raczki i nozki... :( dziewczyny jak to rozgryzc zeby maly mial cieplo ale nie byl przegrzewany?

Z gory wam dziekuje za pomoc :laugh:
Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906829 przez elmirka_20
Hejka :)

Misiana, mamy dzieci urodzone w tym samym dniu i widzę, że gdyby tlyko nieco zmienić godziny, to i problemy ze snem mają identyczne. Jeśli źródła o intensywnym rosnieciu nie kłamia, to dzisiaj powinien być ostatni dzień problemów z zasypianiem i głodomorstwem ;) Oby .... :)

Magosiawalak, mi połozna powiedziała, żeby nie czaić się i brać dziecko bez ograniczeń czasowych na spacery w taką pogodę!!! I jak czytałam inne mamy na naszym forum, to też raczej nikt się nie czaił i przetrzymywał w domu. Ja dzisiaj tez chcę mojego wyciągnąć ;)

Ja również dziękuję za miłe słowa o moim Tomeczku ;)
Tego nie da się ukryć - ile nas tu jest tyle się nam naprawdę ładniutkich dzieciaczków udało :) I jeszcze kilka dojdzie już niebawem :) Mamy naprawdę szalenie wiele szczęścia, że tak się nam losy potoczyły i że mogłyśmy sie tu spotkać, poznać, wspierać, a teraz nadal kontynuujemy wspólną drogę przez macierzyństwo :)

Miłego dnia Mamusie! :) Buziaczki ;*****
Podziękowania: malgorzatawalak, misiana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl