BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 4 miesiąc temu #1050707 przez kasia1616
Wynik jest taki że 140 jest dopuszczalne a ja mam 141....to chyba nie jest źle co? Oj moje hormony też czasami szaleją i wtedy jak złość mija to jestem zła na siebie i dochodzi do mnie jak ten mój mąż musi mnie kochać skoro to wytrzymuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050708 przez kasia1616
motylek270 u nas urodzi się Łucja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050712 przez Mala_ewa
Marysia87, jeżeli mąż chce, to korzystaj! :) Jak jest -20 to chodziaż na 15-20 minut. :) Jak poliki zetnie, nos się czerwony zrobi - od razu poczujesz się lepiej. :):):) Ja staram się codziennie wychodzić. Niestety mąż bardzo duzo pracuje, wiec zawsze obieram sobie jakis cel: sklep, biblioteka, warzywniak, kaczki (dokarmiam je zimą). :) Chociaz te 15 minut.
A wierz mi, ze tez nie jestem fanką zimy i mrozów, ale zawsze czuję się lepiej jak wracam i czuję, że poliki nabierają ciepła, a w moich palcach znów płynie krew, ;)

Nie miej wyrzutów sumienia, tylko powiedz mężowi, że masz słabszy okres itp. Na pewno zrozumie i na pewno będzie wdzieczny za wyjasnienia, bo panowie nie są domyslni. W większosci. :) Wolą kawę na ławę niz domysły. ;) Trzymaj się, kobieto! :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050718 przez AsienkaZet
Nadinchen super pomysł z tabelką! :) Czekamy więc na nią :)

Mi właściwie glukoza też posmakowała, ale nie dałam rady na raz wypić :/ A po chwili od wypicia tak mnie zemdliło, że myślałam że jednak to zwróce i że bedzei trzeba powtórzyć badanie - poleciałam do WC i siedziałam nad muszlą głęboko oddychając i prosząc żeby nie zwymiotować i nie zwymiotowałam uffff uffff :) Potem już było dobrze przez te 2 h, ale pierwsze kilka minut po wypiciu było koszmarne ;)

U nas urodzi się Hania :) :) :) <3

Ja też staram się wychodzić, kiedy tylko mogę :) Wciąż pracuję więc od pon do pt mam spacery zapewnione przymusowe hehehe (droga do i z pracy ;) ) ale jak jest smog to na piechotę nie chodzę, tylko albo autem albo mpk, żeby nie wdychać tych zanieczyszczeń :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050747 przez Marysia87
Dzięki dziewczyny.... ochlonelam i po wizycie u lekarza przeszłam sie na spacer z mężem... od razu mi lepiej psychicznie i fizycznie.
Ehhh te hormony...
Po wizycie wszystko ok.... Mały waży 1300g ale dalej się nie obrócił... ma jeszcze 2 tyg. Coś mi się wydaje ze się nie obróci ale co tam najwazniejsze ze wszystko ok.
Jak narazie na plusie 11 kg... podobno jeszcze do 36 tyg się tyje potem już waga nie rośnie... może mi się uda zamknąć w 15.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050776 przez Mala_ewa
Marysiu, a to nie jest tak, że do 30-któregoś tygodnia może się obrócić? Moja koleżanka była umówiona na CC na 15 grudnia, ale tuż przed okazało się, że młody zrobił fikołka i lekarz kazał jej rodzić SN.
Inna sprawa, że mały wcale nie kwapił się do wyjścia, a jej tak ciśnienie skakało, że w końcu zrobili jej CC.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050785 przez Marysia87
Niby tak nawet godzinę przed porodem może się obrocic ale teoretycznie do 30 tygodnia ciąży ma możliwość swobodnego obrotu bo ma dużo miejsca tak mi mówił lekarz...
Ja i tak będę mieć cesarke wiec ułożenie płodu nie jest tak bardzo istotne ale ... wole jak się obróci niech ma być tak jak w "książkach piszą" hehe
Powiem wam że im bliżej terminu tym bardziej się boję... w pierwszej ciąży nie wiedziałam że skończy się cesarka i tak było lepiej.... a teraz dziwnie będzie. .. będę miała termin na kiedy mam się zgłosić godzinę na którą będzie zabieg... a nie ze wody odeszły albo że skurcze... niby wszystko bede wiedziala kiedy ma byc ale ja wolałam jak natura decydowała.
Ja juz zakupiłam wozek... ciesze się jak cholera... jeszcze tylko lozeczko z większych wydatków i koniec.
Ciuszki wczoraj koleżanka mi przywiozła. ... jeju 3 reklamowki tego jest masakra jakas od wczoraj ciągle piore i prasuje :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050787 przez Mala_ewa
Aaa... takie buty :) Marysiu, to 1 rodziłaś SN? Dobrze rozumiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050793 przez Marysia87
Nie niestety mi się nie udało urodzić siłami natury... probowalam 12h ale nie dałam rady... maleństwo juz bylo bardzo zmęczone i tętno jej szalalo wiec zdecydowali się na cesarke. I przez to ze za krótki okres miedzy ciazami + źle gojca się rana po cc mam przeciwskazania do porodu siłami natury stąd moje planowane cc teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1050831 przez Mala_ewa
O matko, to miałaś przeżycia. =(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050862 przez Miluniaa
kasia to mamy zblizone wyniki ja mam 145 i tez sie zastanawiam czy lekaz przymknie oko, przy Zu mialam 157 i nie przymknal :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050863 przez Marysia87
Mała_ewa jeśli finisz szczęśliwy to nic nie jest wazne... mogłabym rodzic 3 razy dłużej. Taki ból porodowy przechodzi raz dwa jak zobaczysz Maleństwo.
A to mój brzusio dzisiaj...



Wczoraj lekarz mi powiedział ze mam kategoryczny zakaz noszenia córki (11.5kg) tylko ciekawe jak ja mam funkcjonować. .. włożyć do krzesełka do karmienia, włożyć do wanny.... liczę ze mimo sporadycznych podnoszenia dotrwam do terminu.

A wy jak tam?? Ktora wizytuje w najbliższym czasie??!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050864 przez Marysia87
Milunia a jak tam córcia?? Roczek jej już strzelił :P Tobie też tak szybko to zlecialo??!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050892 przez GosiaO
Ja jutro ide na krzywa cukrowa a w piątek mam wizytę i mam nadzieje, ze lekarz potwierdzi nasza Laurę, bo jakoś niedowierzam ;-) Co do porodów to Oskara rodziłam prawie 17h po czym odbyło sie cc, mam nadzieje ze tym razem pójdzie szybciej ;) nie mam jakoś weny na nic, w nocy nie moge spac:( ale w pt jedziemy do Przyjaciół do Poznania wiec mam nadzieje, ze wróci mi "zycie" bo zamierzam wykonać tartę snikers i zjeść do kawki z dodatkiem śmiechu i ploteczek jak to było kiedy... ;-))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050897 przez Mala_ewa
Ech, Dziewczyny... mam podejrzenie cukrzycy ciążowej ;-(
Lekarz skierował mnie do diabetologa, a mąż zarządził, że dzisiaj jest mój ostatni dzień ze słodyczami i koniec! ;-( Masakra... No cóż, wytrzymam te parę miesięcy, ale będzie ciężko. Właśnie szukam glukometru - bo mam zakupić - i od juta będę prowadzić zapiski: co jem, kiedy itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl