BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051019 przez Paula1704
Bogii mam dokładnie tą samą :laugh:
Kupiłam jedną, bo bałam się jak będzie wyglądać, ale jest naprawdę super;)
Więc pewno zamówię jeszcze jedną taką samą tylko inny kolor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051022 przez Bogiii
Mam identyczne cisnienie - jak zdechły kurczak :lol: Pielęgniarka przy pomiarze zawsze pyta, czy żyję :laugh: ale po prostu tak juz mam. I nawet kawa nie pomaga, bo ja też mam takie zalecenie, zeby trzepnąć sobie jedną kawencję obowiazkowo! :) chociaż teraz w ciązy wole herbatę.

jeśli chodzi o tarczycę, ja dodatkowo mam Hashimoto i w tym tkwi szkopuł...to choroba autoimmunologiczna, która traktuje mój organizm jako wroga, tak samo jest w przypadku dziecka - poziom hormonów swoją drogą, ale boję się, ze choroba może coś namieszac.... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051024 przez Bogiii
Paula - ja mam błękit z różowym sercem i różową z różowym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051030 przez AsienkaZet
Bogiii to widzę że bardzo u nas podobnie :) Ja też mam Hashimoto już od kilku lat, także baaardzo dobrze wiem z czym to się je ;) Natomiast moja endokrynolog zawsze była zdania, że jeśli hormony pod kontrolą i dawka odpowiednio dostosowana (na okres ciąży zmienili mi dawkę mimo, że hormony były w normie) to wszystko jest w porządku i absolutnie nie ma powodu do zmartwień :) A jeszcze co do chorób autoimmunologicznych ogólnie, ja mam info od lekarza, że najczęściej podczas ciąży dochodzi do złagodzenia objawów choroby, wycofania się ich itp, natomiast mogą ale nie muszą mocniej zaatakować po porodzie. Także myślimy pozytywnie i porody na pewno będą w okolicach terminu :) :)

Koszule super, na pewno coś zamówie :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051032 przez Mala_ewa
Ojej, jak tu dużo wpisów! :)

Wpisałam się do tabelki, mam nadzieję, że wszystko się zapisało. :) Jestem antytalencie komputerowe :D:D

Dziś mój 1 dzien diety. Mierzę poziom glukozy 2h po posiłku (tak mi lekarz kazał) i o dziwo... jest dobry! 87 maxymalnie! Więc moze wystarczy, ze odstawię słodycze...

Co do krzywej, to ja miałam rozrobiioną w letniej wodzie, ale spokojnie można było wypić. Kurczę, szkoda, bo taki niesmak zostaje. ;/ Trzymam kciuki, następnym razem na pewno się uda. Spróbuj kochana może nie pic nic rano, żeby byc bardziej spragnioną. Ja tak zrobiłam, bo dla mnie ciężko jest wypić na raz szklankę wody, no chyba ze chce mi się pić, ale zimą raczej pije mniejszymi ilościami. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051033 przez Bogiii
Ja miałam badaną krzywą cukrową chyba już w listopadzie. Dla mnie nie było jakiejś tragedii, bo ja słodycz uwielbiam :D
Pani rodzpuściła mi glukoze w letniej wodzie, ale nie widziałam jak miksture przygotowywała. Po wypiciu przykazała, że jeśli zwymiotuję, to mam przyjśc zrobimy drugie podejscie. mnie sie jednak udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051035 przez Miluniaa
Pewnie w goracej to sama bym zwymiotowala ;/ ja mialam zimna i jakos sie rozpuscila ... pozniej wzielam gume bo smak byl nieprzyjemny balam sie ze zwymiotuje ;) ja mialam glukoze limonkowa taka dawali w laboratorium i serio byla dobra ;)

Ewa to jesli tak sie cukry przedstawiaja to na pewno na diecie sie skonczy, pare badan bedziesz miala od diabetologa i to wszystko ;) Po narodzinach dzidzia zostanie przebadana jakie ma stezenie cukru i tyle ;) tak przynajmniej u mnie bylo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051036 przez motylek270
Bogii przedwczoraj odebrałam paczke z tymi koszulami. U tego sprzedającego kupiłam czerwona ze znakiem morskim chyba kotwica i szarą z jasnoszarym sercem obydwie na napy zapinane. Miałam poprzednio na guziki to mi się rozpinaly. Fajna bawelna tych koszul, wiec zaup jak najbardziej trafiony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051039 przez GosiaO
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i Wasze doświadczenia.

Wracam już do życia :) a w poniedziałek zaopatrze się w swoją glukozę tą limonkową i wezmę wodę by znowu nie dostać wrzątku.
Powiem Wam, że jak zjadłam około 15:00 to mała, aż fikała a Oskar cieszył się w głos :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051044 przez Mala_ewa
Miluniaa : raczej tak. Dzisiaj dieta zero słodkosci, posiłki o regularnych porach i wszystko zdrowe. Cukier po 2h od posiłku wynosi 65, 85, 68 itp.
WIęc mam nadzieję, ze tylko dieta.

Nie jest łatwo, ale może akurat pomoże. Kolezanka, która miała podobnie jak ja poleciła, żebym mierzyła cukier po godzinie od posiłku, a nie po 2h. Jutro będę mierzyc wg jej wskazań no i zobaczymy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051059 przez kasia1616
Jesteśmy po wizycie... Szyjka ponad 4 cm więc jest dobrze.... Łucja waży 840 g :) przysyłam zdjęcie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051063 przez Marysia87
Kasia jaka Łucja słodka. ...
Super ze wszystko dobrze.
Miłej nocki ja padam coś mnie męczenie łapie szybciutko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051067 przez Mala_ewa
Kasiu, skoro Twoja Malutka waży 840 to może i moje jest w normie? Pisałam ostatnio, że chyba za duże jak na 52 tydzień. Wyczytałam, że w tym czasie to max 700gramow.moze się mylę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051068 przez kasia1616
Mój lekarz powiedział że wszystko jest w porządku i w normie także u Ciebie tez na pewno. Ja już nie czytam internetu.... Każde dziecko przecie rośnie inaczej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051071 przez Mala_ewa
Racja, racja... :) Dzięki Kasiu :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl