BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051186 przez kasia1616
A mebelki będą proste i białe :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051189 przez Mala_ewa
Ja też jak pisze z kom, to mam ucieka tekst i emotikony... Nie wiem dlaczego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051192 przez GosiaO
Kochane ucieka nam jak wciskamy "return" i emotikony jak wstawiamy z automatu, a nie w formie znaczków ;) My wczoraj tez jakiś taki smutny dzien... tak bez powodu, ale jakoś poszły łzy i w ogóle trudno powiedziec o co chodziło :( ale dzis juz jest zdecydowanie lepiej :))) ja mam dzisiaj wizytę na 16.00 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051194 przez Marysia87
Hej.
Ładne mebelki!! Ja też mam z Ikei ale z serii stuva jak dobrze pamiętam. Mała juz sama się nimi obsługuje szuflady szafki, fajnie zrobione i z myślą o maluszkach.
Co do pampersow ja miałam od koleżanki parę sztuk kilku firm bo jej zostały bo ona szukała dla swojej pociechy najlepszych... mi polozna mówiła żeby nie zmieniać co "5 minut" firmy pieluch...i tak też zostalo u nas- kupuje z biedronki dada i jestem z nich zadowolona. Jako noworodek Basia tez używała Dady i nie miała żadnych problemów bo huggies miała lekkie zaczerwienienie w pachwinach, z lidla mi nie pasowały a Pampersy (zielone) kupowałam bardzo bardzo sporadycznie.
Podsumowując dla mnie wygrywa Dada a od czasu do czasu np na noc gdy już przesypia bez zmiany zakładam Pampersa lub jak długa podróż samochodem ok 5 h to tez Pampersy a tak Dada przystępna cena, dobra jakosciowo, dobrze chłonie nawet ogromne "mleczne kupska" :laugh: wiec teraz od małego tylko dada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051195 przez kasia1616
Tak się pytam o pampersy bo na początek kupiłam firmy pampers są one do 3 miesiąca i skusilam się na nie bo są wyprofilowane że nie ocieraja pępka maluszka a później właśnie chciałabym przejść ma Dada bo słyszałam że są dobre no i tańsze a trochę tego pójdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051200 przez kasia1616
W końcu przyszła wanienka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051202 przez Marysia87
Jaka w końcu kupiłaś wanienke?? Ja kupiłam zwykła z Ikei.
Co do pampersow to fakt faktem na początku schodzą jak ciepłe bułeczki. .. czasem miałam tak ze przed karmieniem i tuż po karmieniu zmienialam... do tego były upały po 35 stopni wiec nie chciałam żeby pupa się odparzyla wiec tez co chwila zmiana...
Kurcze następna kolezanka przyniosła mi ciuszki dla Malenstwa. . 4 pudła. .. ja pierdziele mogłam nic nie kupować hehe do tego mama z teściowa zaczęły przynosić co chwila po jakimś ciuszku.... chyba dyskretnie im powiem tzn mamie swojej wprost ale teściowej dyskretnie ze wole higieniczne rzeczy chusteczki nawilżanę i pampersy bo przecież ja nie zdążę tego wyprać wszystkiego do produ nie mówiąc o założeniu Małemu hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051219 przez Bogiii
Hej Kochane!

Kasia, piekne te mebelki.:) Ja wszystkie meble w domu mam białe i przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości, bo kurzu nie widac :) ;)
Ja nie kupuję wanienki, nie mam miejsca na nią. koleżanki polecaja mi wkłady do wanny, tym bardziej ze mam niską, niewielką wannę w łazience. Wysyłam Wam w załączniku zdjęcia.

Jesli chodzi o pieluszki, podobno na poczatek warto mieć dwa rodzaje, tzn, dwie firmy - ja mam Dada i babydream - z Rossmanna. Chusteczki nawilżane też z roska dla skóry wrazliwej - troche mało nawilzone, ale mam 3 paki, wiec musze wykorzystac. :)

Dam Wam jeszcze link do mojego ulubionego bloga, gdzie dziewczyna analizuje składy kosmetyków - ja wszystkie dla Jaguni i dla siebie wybierałam tylko i wyłącznie suferując sie jej poleceniami. nwet nie macie pojecia ile swiństwa mozna znaleźć w zwykłych chusteczkach do pupy.!! :S

www.srokao.pl/2016/12/analiza-chusteczki-nawilzane-c.html
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051229 przez kasia1616
Marysiu kupiłam ze smyka zwykłą za 35zl :) z tym że kupiłam nie 86 cm długą a 108cm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051235 przez AsienkaZet
Dziewczyny a co z pościelą do łożeczka? :) Słyszałam, żeby kupić najlepiej antyalergiczną, ale nie wiem czy jeszcze jakieś kryteria brac pod uwagę? I zastanawiam się nad wymiarami... Ktoś coś pomoże? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051236 przez kasia1616
Ja będę mieć antyalergiczną i wymiary 120x60

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051251 przez GosiaO
U nas po wizycie wszystko ok :) szyjka ok, na usg tez wszystko dobrze - teraz szczegółowe mamy 10.02 :) lekarz nie zmienia zdania i dalej potwierdza ze Dziewczynka :-) musze brać tylko raz dziennie żelazo, bo spada ni hemoglobina. Dodatkowo Pani położna śmiała sie, ze w święta nie poszalałam z jedzeniem i doradziła bym teraz na badanie glukozy wzięła z soba wyciśnięty sok z jednej cytryny i wypiła po glukozie... No i tez była zdziwiona ze dostałam cały kubek wrzątku:/ także w poniedziałek bedzie ciekawie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051284 przez motylek270
Dziewczyny,

Ja tez podczytuję bloga sroki i faktycznie jak ktos ma dziecko o wrażliwej skórze to można z niego wiele skorzystać.

Na poczatku z Jaskiem to korzystalam wyłącznie z zielonych pampersów, potem z pomarańczowych. Dady u nas się dziwnym trafem nie sprawdziły i zaczęłam kupować happy. Byłam bardzo zadowolona i cenowo nie wychodziły drogo bo kupowałam na stronie blizejciebie.pl. Z tej strony zaczęłam tez kupować chusteczki i były ok. Tak więc przy Aleksandrze zacznę od happy.

Wanienkę mam po Janku. Kasia piękne mebelki. Ja musze kupic jakąś komodę na ubrania i kosmetyki Olka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051294 przez maga4
Ja za dużo nie kupuje bo w czerwcu planujemy przeprowadzkę do Polski. Na początku będziemy używać kosza mojżeszowego a dopiero o przeprowadzce pomyśle o łóżeczku. Wanienkę kupiłam z ikei.
Ciuszków miałam sporo po pierwszym synu i ostatnio trochę nowych dokupiłam. Muszę sie zabrać za pranie ale jakoś moe mam weny na to na razie. A pamietam ze w pierwszej ciąży nie mogłam sie tego doczekac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051349 przez nadinchen
Bogii super, że napisałaś o srokao - właśnie miałam wam polecić tę stronę. A jeśli chcecie wiedzieć więcej o karmieniu piersią to zajrzyjcie na: hafija.pl

My używamy pampersów zielonych (premium tylko jak dostaliśmy w prezencie, a pomarańczowe to już w ogóle nie przypasowały), dady jak już miałam 2-3 miesiące i nic nie uczulało, ale jak zaczęła się więcej ruszać to wróciliśmy do pampersów i teraz happy też kupujemy.

Ja od siostry miałam pożyczoną wanienkę firmy beaba, a teraz będę jakąś kupować zwykłą albo z ikei wezmę - jeszcze zobaczymy
Pościel miałam z ikei, ale na początku i tak dziecko śpi na płasko bez poduszek i ja moją kładłam pod kocykiem lub w śpiworku...kołdrę dopiero teraz daliśmy, ale wróciliśmy do śpiworka bo się ciągle odkrywała. Podkłady na materac mieliśmy z ikei - świetna sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl