BezpiecznaCiaza112023

Mamusie KWIECIEŃ 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051990 przez kasia1616
Bogini dodałam Cię do grupy :) w ogóle nie pomyślałam o termometrze dla dziecka :ohmy: ten temat to czarna magia dla mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051994 przez aNusia90
Ta grupa, do której potrzebny nr telefonu jest związana z aplikacją WhatsApp? Należy ją ściągnąć na telefon? Bo zależało by mi na dalszym kontakcie zwłaszcza jeśli chodzi o wymiane doświadczeń w późniejszym czasie...Bo to moja pierwsza dzidzia...więc stres jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051995 przez Paula1704
505669901 też proszę o dodanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051998 przez Mala_ewa
Ojej, jak tu się gwarno zrobiło. :D Dziewuszki, ja mam FB, więc mogę tam się udzielać, a za WhatsUp'a podziękuję. :)
Mam nadzieję, że to forum nie umrze, a przyznam, ze trochę się obawiam, bo wbrew pozorom bedzie więcej pisania - z 1 forum robią się 3: forum, komunikator, portal społecznościowy. :) Obawiam się, że to bedzie troszkę irytujące. :) Ale tak jak powiedzialam - do fb chętnie dołączę. ;)

My już zamowilismy mebelki. ufff... łóżeczko przyjechalo, czeka na zlozenie. Trochę do przodu. Dzisiaj strasznie kręci mi sie w głowie. nie wiem od czego. cisnienie ok - sprawdzalam. Moze taki urok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052001 przez kasia1616
aNusia musisz ściągnąć sobie na telefon tą aplikację... Jest ona darmowa mimo że co jakis czas ktoś puszcza jakąś plotke.... :) myślę że forum będzie dalej funkcjonowało w końcu jesteśmy zgrane babki :silly: ja już złożyłam mebelki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052004 przez motylek270
www.facebook.com/groups/1839990422925573/ Dziewczyny link do grupy, grupa zamknięta- zapraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052011 przez AsienkaZet
Ja mam FB więc tam dołącze :) WhatsUp'a odpuszcze, za dużo by wtedy tego było :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052015 przez Miluniaa
Woow ja to chyba jakas juz stara sie robie :D pierwsze slysze o czyms takim :D fb zaraz obczaje i sie przylacze ale mam nadzieje, ze tutaj bedziemy pisaly bo duzo dziewczyn nie ma kont

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052097 przez Mala_ewa
Wyslalam prośbę o dołączenie do grupy na fb :) Kasiu, słodziaszne meble. :) <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052105 przez motylek270
Małą_Ewo już zaakceptowana. Ależ dzisiaj tu posucha...cisza jak makiem zasiał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052106 przez kasia1616
Cisza bo weekend zauważyłam że tak właśnie jest :) każdy cieszy się wolnym :) mi dokuczaja plecy i pachwiny ale damy radę. Ważne by małej było dobrze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052109 przez motylek270
Ja odpoczywam. Maż zabrał syna na wiś do dziadków. Dziś lepili bałwana, a ja siedze w domu. Wyspałam się, bo w dzień mnie sen znużył. Nadrobiłam serialowe zaległości. No i powiem Wam, ze dziwny mam obecnie stan. Jakoś tak mało jem, w ogóle nie czuję głodu, no ale wiedząc ze dziecko potrzebuje staram się odżywiać regularnie- jak coś zjem mam wrazenie że jestem przejedzona. Bardzo mnie to dziwi. W poprzedniej ciazy w ogóle tak nie miałam. No i prawie 4kg mam już na plusie.

kasia ja jak pochodzę to mnie bolą pachwiny. A macie te skurcze Braxtona-Hicksa tzn. one nie bolą ale na chwilę twardnieje cały brzuch. Ja zauważyłam że już miewam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052113 przez Marysia87
Motylek juz 4 kg? !!! Chyba tylko! Dobilas mnie hehe u mnie 10 kg na plusie :laugh:
Ja tych skurczy nie miałam z córką tzn nie czuła ich teraz tez nie mam/nie czuje.
Za to czkawkę mój mały bobas ma regularnie po tym jak zjem obiad hehe.
Mnie o dziwo przestalo boleć spojenie lonowe ale weszły mi jakieś bóle w biodro ehhh jak nie urok ro sraczka...

Dziewczyny można pić melise w ciazy??!! Bo kurcze znów coś czuje bezsenna noc mnie czeka... w 1 ciazy tez tak miałam ale przynajmniej w ciągu dnia mogłam to odespac a tu przy Małej się nie da.
Albo może znacie jakiś inny sposób na zaśnięcie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052114 przez Mala_ewa
Marysia, spróbuj aktywności fizycznej przed snem np. Maszerowac ok 20 min, potańczyć... Motylku, ja tak mam po niektórych posiłkach, że czuję, jakbym miała peknac. Wówczas idę się trochę poruszać (jeżeli można zalecam spacer). Koniecznie jedz regularnie, żeby dziecku cukier nie szalał (coś takiego słyszałam od położnej ostatnio). U mnie też dzisiaj leniwie. Wczoraj miałam zawroty głowy, a dzisiaj już ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052123 przez AsienkaZet
Ja melisy piłam dużo w Iszym trymestrze bo mi pomagała (o dziwo!) na mdłości i wymioty o wiele lepiej niż mięta i cokolwiek innego :) Ostatnio natomiast wieczorami na relaks popijam sobie Rooibosa np. z pomarańczami i miodem - pychotka i działa też tak wyciszająco, uspokajająco :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl