BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061862 przez kakasia20
Monia ja jak dużo chodzę to takie ciepło rozpieranie na miednicy po bokach czuje :/
Dziś szłam jeszcze zajrzeć do ciucholanda. Sklepu z używana odzieżą i powiem.wam dostałam za 2.zł dwie ciążowe pisanki na guziki jedna z rekowkiem druga na ramiączkach . W b.dobrym stanie właśnie je piore będą do szpitala i kupiłam stanik 1 do karmienia nowy i jeden używany czerwony :)
Na ubranka ani nie patrzyłam bo znów bym nakupila tego a już się Polki nie domykaja .
W równanie kupiłam oliwki szampon dla małego. Kranik na odparzenia i puder. Plus dla siebie kosmetyczkę i żel pod prysznic szczoteczke pastę wkładki laktacyjne. Itp powoli muszę się jakoś zebrać by torbę spakować szpitalna he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061864 przez stOkrOtka91
Monia przy anemii senność to norma, wiec nie dziw się, ze tak się czujesz i nie masz co się obwiniać.
Ja anemii nie mam, a też ciągle bym spala :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061872 przez ninka
No dziewczynki, chyba będę pierwsza :cheer:
Niestety, ale okazało się, ze mam cholestazę ciążową i jutro idę do szpitala. Moja lekarka powiedziała mi, że mam się już przygotować na poród i wszystko ze sobą zabrać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061873 przez Sophie25
O kurczr Ninka toz już tuż tuż poznasz malca ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061877 przez kakasia20
Może będą cię obserwować dają leki jeszcze tydzień. ....
Zaraz poczytam co to jest Ja puki co leżę patrzę na bajki i zajadam lody z truskawkami .
Ninka z drugiej strony 26.05 dzień mamy jutro .daj nam znać co i jak

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061879 przez ninka
Ciąża z cholestazą musi być rozwiązana do 38 tygodnia, a ja w poniedziałek właśnie zaczynam 38 tydzień, więc długo już czekać nie będę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061883 przez MoNiaaa
ninka a jakie objawy masz ja się tez balam cholestazy na szczęście wyniki wyszly mi dobre.
ale już ciaza bezpieczna wiec tylko się cieszyc odzywaj się jak tylko dasz rade co u was a jak będzie już po porodzie pokazuj zdjęcia i opowiadaj jak było!!!3mam kciuki:*

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061885 przez Sophie25
3maj się Ninka i zdawaj Nam tu relacje ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061886 przez aleksiaa88
oooooo to ci sie przytrafiło choróbsko oby wszystko dobrze sie skończyło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061891 przez ninka
Jedynym objawem było delikatne swędzenie ciała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061893 przez kakasia20
Powiedzcie mi czy mam wszystko w torbie do szpitala bo już nie wiem ...pomijając ubranka dla dziecka i kosmetyki bo tego nie muszę mieć .
.więc mam tak:
Podpaski paczka ,
Wkładki laktacyjne,
Majtki,+ majtki 2 szt jednorazowe
Skarpetki,
2/3 piżamy do karmienia +.szlafrok,
Woda do picia,
Kubek,sztućce talerz
Papier do wc którego zawsze zapominam więc wzięłam.zapas 3 rolki bo po cc to wiadomo ..
Stanik do karmienia
Ręczniki 2
Papcie,
Wzięłam Ale wyjmne ubranka na wyjście dla dzidziuś m.weznie z nosidelkiem :)
Szczoteczka grzebień dezodorant pr.szamponu żelu mydło ,gumka do włosów .
Worek na brudną bieliznę .:)
Smoczek i mała próbkę kremiku na odparzenia plus pampersy Ale ich też nie muszę.mieć i chusteczki dla dzidziuś ......

Jeszcze coś pominęłam:???

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061894 przez kakasia20
Ja znów z córką miałam.taka wysypke ciążowa że szok nie wiem z kad od tak cała w chrostkach się drapalam jak szalona a po cc minęło od razu .Ale wygladalam.jak z ospa he swedzialo wszystko i też rozwiązali mnie 37+6 dzień przez cc . Plus brak ruchów małej i ból w dole.teraz jak coś mam lecieć od razu na oddział jak bóle dostanę bo niema co czekać . Jest to ciąża po poronieniu ryzyka więc wszystko możliwe...

W ogóle jak dzwoniłam na szpital to gdy mówiłam że na 3.cc mnie czeka babka zdziwiona wachala się co powiedzieć mi ...ciekawe czy zrobią mi cc :/
Położna mi mówiła ze matka z mojej miejscowości chciała rodzić w szpitalu najbliżej cc i ja wysłali do innego z innego szpitala do położnej. Mimo że ten szpital podchodzi pod nasze miasto babka by u położnej mało co urodziła ....Jeszcze ginekolog z szpitala mówił czemu do nas skoro macie szpital a nasz szpital zamknęli rok temu i się połączyli z innym ....masakra
Trafi mi się podpytac czy cc mi zrobią :/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061896 przez aleksiaa88
Ja skarpetek nie biorę nawet jakby bylo na polu z 12 stopni to e szpitalu i tak ciepło poza tym za bardzo okna nikt nie otworzy bo małe dzieci jak ja byłam to na sali nie chciały otwierać choć było ponad 25

Wzięłam Bella podkłady Ale jak dla mnie 10 sztuk to mało więc jeszcze mam kilka innych lepiej częściej zmieniać a przy karmieniu to poleci przynajmniej tak u mnie było tamtym razem użyłam 2 pąki po każdym karmieniu i myciu wymianka była

zamiast papci lepsze klapki ja tylko takie wzięłam będę chodzić potem pod prysznic w nich umyje się od razu powycieram po co 2 sztuki brać

A rolki papieru jedna starczy spokojnie przecież to ma kilkanaście metrów w domu 5 osób i jedna rolka na 3 dni starcza

A i wzięłam herbatniki bo jak będę mogła zjeść a wypadnie noc to p rzynaniej sobie jednego zjem żeby żołądku się nie przewracalo z głodu

Ładowarkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061897 przez kakasia20
Ładowarkę trafi kupić mi nową bo mam jedną na spółkę w domu z .m :)
A papieru tyle bo mój m.będzie wpadał co 2.dzień. do szpitala chyba że weźmie małych ze sobą na odwiedzinki .:)
Ja po cc strasznie krwawilam po siusianiu .więc Stąd papier toaletowy a podkłady polozne dawaja .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061901 przez Judyta1992
Dziewczyny ja Was jednak chyba przegonie!
Cholera zapomnialam kubka i sztucow eh...
Dzisiaj odeszlo mi troche wod trafilam na porodowke ale ze nie bylo akcji porodowej trafilam juz na latologie ciazy i mam spac ale mam takie bole plecow ze nie daje rady zaczynaja sie robic regularne skurcze :)
Lekarz mowil ze raczej zacznie sie nad ranem a skonczy jutro wieczorem mowi ze wrozy mi dlugi porod no ale zobaczymy. A maluch wg turejszego usg ma 3700g
Bede miala prezent na dzien matki bo jutro juz musze urodzic :) trzymajcie kciuki bo poki co to mam ochote zagryzc koldre tak mnie bola te plecy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl