BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #250809 przez mesy
Sasetka co ty gadasz ?? zaraz Cię palnę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie możesz się tak łatwo poddać !!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250818 przez Sasetka_88
mesy: No co?:( Tak czasami się dzieje .. Nie wiem co mi się stało, ale nie chcę mieć już dziecka .. ;(

Co mi się stało?? !:(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250830 przez emka
sasetka Ty słuchaj lepiej starszych (stazem)!!! Zobacz jak dziewczyny dzielnie walczą! Cylke bezowulacyjne to nie koniec świata, zapytaj Lakrijki, Gosiaka, Wifi, Mesy i kilku innych, one sa genialne napewno znajdą jakieś rozwiązanie! Ja tam nie jestem ekspertem, więc nie wiele Ci pomogę! Wiem jedno... Nie wolno Ci sie poddawać!!! A razem raźniej...
Trzymam kciuki zebyś tu została i zeby Ci się udało!!! Popatrz w meldunki jak tam gwarno od cieżarnych i mamus, im sie udało... Nam też sie uda! Kwestia czasu! :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250838 przez Sasetka_88
Dziękuję za te słowa, ale .. Ale mi się pomieszało od tego :( Nie chcę być w ciąży póki co, starciłam zaufanie do lekarzy i więcej nie pójdę do gina :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250862 przez Lacrijka
sasetka - oj tam oj tam, O! tyle Ci powiem !!! I nie gniewaj sie na mnie, ale jak słysze, ze ktos chce dziecka, za 5 min nie chce dziecka to mi rynce opadaja.. Dziecko to nie para butow czy spodni, które raz sie chce raz nie.. Sie zdenerwowałam i tyle..Masz szczescie ze juz jestem po badanku prolaktyny, bo teraz mi sie tak cisnienie podniosło ze prolaktyna zaraz mi nosem wybuchnie !!!!!!!!!!!!!!!

A swoja droga - prolaktynke mam git ..11,8 :) :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250889 przez Sasetka_88
Lacrijka: Nie gniewam się :) Coś Ty .. Po to tu jesteśmy żeby czasem się ochrzanić nawzajem jak trzeba :)

Wg mnie podjełam dobrą decyzję, bo co by to dziecko miało za zycie,gdybym nie potrafiła go pokochać? :(

Może kiedyś pójdę na badania i będę mogła zajść w ciąże - Kto wie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250894 przez Lacrijka
Ale dlaczego tak nagle zmieniłas zdanie ??? bo masz cykle bezowulacyjne ??? bo Cie gin wku*wił ???? Moze warto teraz cos z tym zrobic, zebys za pare laty, gdy sie zdecydujesz na dziecko w 100 procentach miała z górki ??? Pobadaj sobie hormonki zeby wyjasnic brak owulki, podlecz sie teraz poki jestes młoda.. Pozniej bedzie ci latwiej....
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250898 przez Sasetka_88
Lacrijka: Straciłam zaufanie do gina .. Cały czas mi wmawiał, że miałam owulki, a się okazało, że nigdy nie miałam :(

Czy te cykle da się wyleczyć?

Nie wiem dlaczego zmieniałam zdanie .. Po prostu wczoraj wstałam i stwierdziłam, że nie chcę mieć dziecka .. Nie obserwuję się już i tyle :( Nie mam pojęcia co mnie naszło na taką zmianę ..
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250903 przez Lacrijka
Sasetka_88 napisał:

Lacrijka: Straciłam zaufanie do gina .. Cały czas mi wmawiał, że miałam owulki, a się okazało, że nigdy nie miałam :(

Czy te cykle da się wyleczyć?

Nie wiem dlaczego zmieniałam zdanie .. Po prostu wczoraj wstałam i stwierdziłam, że nie chcę mieć dziecka .. Nie obserwuję się już i tyle :( Nie mam pojęcia co mnie naszło na taką zmianę ..


Pewnie ze sie da naprawic cykle.. Zbadaj sobie TSH i prolaktyne - to dwa hormony które moga mieszac w cyklach.. Ja mam problemy wlasnie z TSH (tarczyca) i musze ciagle sprawdzac poziom.. Głowa do góry :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250908 przez emka
Sasetka Lakrijka mądrze gada! A kwestia czy chcesz dziecka jest chyba jasna... po to tu jesteś! A kwestia kochania to jakieś farmazony, chyba nerwy Ci puściły!!! Ta miłosć jest bezwarunkowa... najmocniejsza jaką znam!!! przekonasz się :kiss:

Lakrijka Gratuluje prolaktynki!!! :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250915 przez Sasetka_88
Lacrijka: Czyli to, że mma bezowulacyjne nie znaczy, że nie mogę mieć dzieci? Na to się bierze jakieś tabletki?

emka: Dziękuję za wsparcie :*:) Wiem, że dziecko to coś wspaniałego, ale ja już nie mam siły walczyć ;(


Czyli co mam teraz zrobić?

Ale fajnie, że jesteście tutaj :* Kocham Was !! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250930 przez Lacrijka
Oczywiscie ze nie.. To sie da naprawic sasetko.. tak jak Ci pisalam.. Zacznij od badanka TSH i prolaktyny. Prywatnie to koszt ok 35 zł łacznie (ja dzis robiłam) ale mozesz tez poprosic gina o skierowanko na NFZ.. Jak bedziesz miała wyniki to daj nam znac :) :) :) My Cie tu juz pokierujemy :) :) :)
Jezeli masz niedoczynnosc tarczycy, endokrynolog przepisze Euthyrox , jezeli cos z Prolaktyna dostaniesz Bromka.. Oba te hormonki ladnie sie "ustawia" tylko trzeba kontrolowac..
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250935 przez mesy
Sasetka słuchaj Lacry ona dobrze gada ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ja co też miałam tamten cykl bezowulacyjny w tym torbiel i co też się mam poddać ? też straciłam zaufanie do gienka dlatego idę do innego i będę teraz tak chodziła do tych lekarzy że w końcu trafię na takiego o mi wszystko wytłumaczy od A do Z i zrobi wszystkie badania.... więc z racji jednego gina nie ma się co poddawać .....

Lacra powiedz mi kiedy ja te badania mogę zrobić ? no wiesz to co mi pisałaś ... :silly: no i czy jest sens teraz robić przy tym torbielu ...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250946 przez Lacrijka
Mesy - przypomnij mi jakie badania ??? bo szczerze mowiac straciłam watek, której co polecałam...
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250952 przez mesy
Nie pamiętam :lol: :lol: :lol: :lol: ale pamiętam że jakieś były :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
chyba jakieś te podstawowe albo te od których się zaczyn a bo ja jeszcze żadnych nie robiłam :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl