BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #249954 przez Lacrijka
Wiedzialam ze nie opusci nas !! Za bardzo nas wszystkie kocha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Kochana Gorliczka :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249957 przez Mirella
Mesy dawaj tego gienka, to jak go palnę to się nie pozbiera. Chyba się @ zbliża bo mnie nosi jak cholera, a Duśka tak do końca sama nie wie czego chce.

Idę sobie okna umyć na zewnątrzk, to chociaż będzie że coś pozytywnego zrobiłam ;)


aaaa, miałam się Was zapytać, ma któraś opiekacz halogenowy? Warto sobie zafundować takie coś? I da się w tym jak w mikrofali odgrzewać co tam akurat potrzeba?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249960 przez agnesssa
Dzięki Lacrijka. Postaram się go znaleźć w Gdańsku.

Bardzo się cieszę, że Gorla nie odejdzie :kiss: :kiss: Pamiętaj, że znajdą się osoby, które to przeżyły i jak tylko będziesz miała ochotę, to służę :kiss: To jest okropne przeżycie, a życie jest nie wzruszone i zapier.ala dalej nie patrząc na to co się nam zdarzyło, ale w sercu zawsze zostanie pustka :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249964 przez Lacrijka
Ja mam, dostalismy na parapetowke.. Super sprawa. Kurczaczka juz robilam i wyszedł tak rewelacyjnie ze szkoda gadac. Nie wiem jak z podgrzewaniem al'a mikrofala bo nie próbowalam. Ale i ja i tesciowa jestesmy zadowolone z tego halogenovera czy jak to sie tam zwie.
Tesciowa jeszcze uzywa tego do pieczeni, mówi ze nie wysusza jak piekarnik i jest soczysta.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249965 przez Lacrijka
agnesssa napisał:

Dzięki Lacrijka. Postaram się go znaleźć w Gdańsku.

Bardzo się cieszę, że Gorla nie odejdzie :kiss: :kiss: Pamiętaj, że znajdą się osoby, które to przeżyły i jak tylko będziesz miała ochotę, to służę :kiss: To jest okropne przeżycie, a życie jest nie wzruszone i zapier.ala dalej nie patrząc na to co się nam zdarzyło, ale w sercu zawsze zostanie pustka :dry:

On na jakis Pszczółkach przyjmuje czy cuś..
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #249977 przez emka
agnessa dokładnie będziemy wspierać gorlę...
Pamietam jak ja poroniłam to ludzie omijali ten temat, jakby parzył, a ja wcale nie chciałam milczeć. Wolałam o tym mówić otwarcie, przeciez to zaden wstyd. Zdarza sie przeciez często ... Dopiero gdy mi sie zdarzyło to wychodziło, ze ta czy tamta też poroniła tylko nic nie mówiła... Nie wiem dlaczego ludzie to traktuja jak temat tabu... Wiadomo ze to boli i nie ma sie czym chwalić, ale mnie osobiście pomagało to, że mówiłam o tym normalnie...
I wiecie co skończyły sie pytania "A kiedy drugie dziecko?" :) teraz już nikt nie pyta... pewnie spisali mnie na straty... ale ja im POKAŻE!!! :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249983 przez Lacrijka
Emka Ty sie tu nie stratuj, tylko gadaj kiedy testa strzelasz.. Z takim progesteronem to uhuhu :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249985 przez emka
narazie cicho sza... ale Ajłona może armate odpalać :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249995 przez madziaska
GORLA :( :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #249998 przez Lacrijka
Tylko sie wystaw ładnie, bo jak ajłonka wysłala armate Gosiakowi na @ to trafiła do mnie i sploszyła mi owulke hjihihihi
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250004 przez mesy
Ta armata ajłonki to jakaś lewa jest hehe eee nie kupiłaś jej przypadkiem na jakimś odpuście ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250012 przez emka
chciałam wstawic zdjecie ale nie chce wejść, podam linka, zobaczcie JAKI KIBEL :)
czterykaty.pl/czterykaty/5,58140,1065933...=FB_Cztery_K%C4%85ty

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250022 przez ann-sunshine
Gorla - przytulam :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250060 przez ajłona
Mesy ja Ci dam kupiła na odpuście!!!!! Ty Parówko!!!! ja tu dla Was co chwila nowe cudeńka armatowe szykuję, starannie je wybieram spośród wielu no!!!!
Agneska a zapisałaś się do tego moje gina już? na kiedy wizyta?
Gorluś utulam raz jeszcze. Mirellcia ja jej nie dam stąd odejść, jak trza będzie będe interweniować osobiści, blisko mieszkam przecie ;)
Mirelciu ja też tak pomyślałam o tym ginie, że i może coś na rzeczy było, ale szczerze odradzam chodzić do niego wciąż - ja biegałam 2 tygodnie z obumarłym płodem a ten wiśnia to zaniedbał...nie ufam za uja!!!!
pozdrawiam dziewczynki.
też mam dziś dzień do dupy, z tej bezradności się wyryczeć musiałam!
Emcia a do Ciebie to sprzęty armatowe osobiście dostarczę i wezmę Cię do mojego gina!!! ;)
buzi
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250068 przez Aguska23
Witajcie


Gorla- bardzo mi przykro :kiss:


Ja dziś miałam pierwszy egzamin na prawko i nie zdałam oczywiście ;p nawaliłam na łuku, raz powiedział, że powinnam trochę dalej wjechać a za drugim razem spanikowałam i wyjechałam za linię... Kolejne podejście 14.12.
Ja dziś na 17:45 idę do gina z wynikami badań i zobaczymy co wyduma - zdam relacje
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl