BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #250417 przez mesy
Gosiak no właśnie hehe ty już nie śpisz ?

A ja biorę wszystkie foty haaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: ale jestem zachłanna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250427 przez gorla
hej laseczki

dzięki dziewczynki za słowa wsparcia, są mi bardzo potrzebne , bo wyję od poniedziałku wieczór. Płod przestał sie rozwijać w piątek, w sobote i niedziele miałam bóle brzucha jak na @, miałam iśc w pon. na zabieg, ale wolałam rano. Nie krwawiłam jeszcze tylko śluz z niteczkami więc myślałam, zę dotrwę do rana. Ale nie o 1 w nocy dostała bolesne skurcze i poleciała krew za godzine reszta :( :( :( bolało jak diabli ale jak płod wyleciał :( :( :( przestało potem. Trzymam sie jakoś raz wyje raz mi się wydaje że juz dobrze. Ale jak rano wstałam to mi się przypomniało, ze już nie mam dzidziusia :( :( :( :(

Od lutego staramy się od nowa
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250433 przez Lacrijka
Wiedzialysmy ze sie nie poddasz !!!! Ty nie jestes z miętkich Mietków co nie ?? :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Zbieraj sie w kupe i glowa do góry :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250437 przez gosiak
Gorluś trzymaj się kochana, moge się tylko domyślać jak Ci ciężko, nawet nie chcę sobie wyobrażać :( tulę i wiedz że tu zawsze znajdziesz wsparcie i zawsze możesz się wypłakać :kiss: :kiss: i cieszę się że od lutego wracasz do staranek :kiss: :kiss:


no nie śpię jadę z małżem, bo o takie ludziki jak Lacrijka zamawiają już predzenty na mikołaja i gwiazdkę i w pi*du roboty misiek ma, same śpiewające zabawki w paczkach konie na biegunach itp. a dzieci jak widzą małża to wołają mikołaj mikołaj :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250438 przez mesy
Właśnie gorlaku ogarnij się bo do lutego to już nie wiele czasu zostało ani się obejrzysz a będziesz zapakowana chodziła :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250439 przez Lacrijka
Ja tylko sobie szukam prezenta od Mikusia u Allegro :laugh: :laugh: :laugh: I specjalnie teraz bede szukac z przesyłka kurierska , O :P :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250444 przez gosiak
no no na allegro, weź jeszcze za pobraniem a jak kurier zapuka w drzwi to się okazuje że do bankomatu musisz jechać bo kasiory w domu ni ma :P :P hehehe małe skrzywionko mam :blush: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250445 przez Lacrijka
Kasiore zawsze mam, nie wyszło Ci :P :P :P Musze miec jakby szambo przebrało hahaha

Do ginki dzwoniłas ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250448 przez agnesssa
Gorla przytulam Cie tak mocno, że mocniej się nie da :ohmy: Płacz tak długo, póki Ci łez starczy, a potem będzie tylko lepiej :kiss: :kiss: Jesteś dzielna dziewczyno i trzymaj się mocno :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250449 przez Lacrijka
Jade zaraz na hormonki :( :( :( Która chetna potrzymac mnie za reke jak Pani bezie robic ciku-ciku ?? :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250454 przez gosiak
hahaha :lol: :lol: :lol:

nie dzwonim jeszcze bo z ranca mam chrypkę potem zadzwonie :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250460 przez Insomnia
Gorla luty to baardzo dobry miesiąc :) Ja urodziłam się w lutym to do staranek jak najbardziej :silly: :kiss: :kiss:
Lacra ja mogę Cię za rękę trzymac ale nie obiecuję że nie zemdleję jak troche krwi zobacze :blush:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250461 przez bidol
przepraszam że mnie tu długo nie było, ale samopoczucie.... :X

Gorla - tak strasznie mi przykro, boże nie wiem nawet co powiedzieć. Jestem z Tobą myślami :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250463 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Jade zaraz na hormonki :( :( :( Która chetna potrzymac mnie za reke jak Pani bezie robic ciku-ciku ?? :( :( :( :( :(



boisz się tej małej igiełki?? no jak trzeba to potrzymam, o ile paznokieciów mi nie powbijasz :lol: :lol:


lece papa :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250464 przez Lacrijka
gosiak napisał:

hahaha :lol: :lol: :lol:

nie dzwonim jeszcze bo z ranca mam chrypkę potem zadzwonie :lol: :lol:


Potem?? potem to Cie ebne młotem !!!!! W sam środek baniaka !!!

A ja mam nową kulezanke na Skarbku...Naaanana :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl