BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #250075 przez ann-sunshine
Aguska, spoko, przynajmniej wyjechałaś chociaż na plac ;) Mężu mój nawet tak daleko za pierwszym razem nie dotarł, bo zapomniał światła zapalić :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250096 przez Lacrijka
Aguska23 napisał:

Witajcie


Gorla- bardzo mi przykro :kiss:


Ja dziś miałam pierwszy egzamin na prawko i nie zdałam oczywiście ;p nawaliłam na łuku, raz powiedział, że powinnam trochę dalej wjechać a za drugim razem spanikowałam i wyjechałam za linię... Kolejne podejście 14.12.
Ja dziś na 17:45 idę do gina z wynikami badań i zobaczymy co wyduma - zdam relacje


W Lacrijkowe urodziny masz poprawke, zdasz na bank.. To przeciez taka szczesliwa data :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Czekam na wiesci od gina :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250170 przez agnesssa
Ajłona jestem do niego umówiona 16 grudnia, mam nadzieję, że już będę po @ bo mam dostać 10, a jak mi się przesunie to będzie lipa, ale chyba i tak pójdę bo może z nim pogadam i mi doradzi co i jak.

Aguska mam nadzieję, że Ci lekarz w końcu powie co i jak :kiss:

A wiecie co, miałam brać luteinę od 18c albo dwa dni po śluzie płodnym no i to miało być wczoraj, a ja zapomniałam nie wiem czy ją zacząć brać od dzisiaj czy sobie odpuścić :unsure: :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250190 przez Patrycja_Z
agnesssa- moim zdaniem powinnaś brać. Lepiej późno niż wcale. Ja też brałam luteinę od 16dc do miesiączki. I jak widać się udało :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250204 przez gosiak
Gorla musi zostać i koniec, dużo myślałam dziś o niej :kiss: :kiss:

Co do halogena moja mama ma i czasem pożyczam sobie i super sprawa kurczok to tak jak Lacra pisze :laugh: a pizza jaka pyszna z tego, pulchniutka hmmm mikrofalówka się chowa :blink:

mesy no ja mam nadzieję że jak na następną wizytę pójdziesz to śladu po tym cholerstwie nie będzie, tak jak u ajłony to się stało :blink:

kibelek w deche :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250224 przez @nulka
Gorla jakie to smutne i trudne takie... :kiss: :kiss: :kiss: :( :(
ale mam pewność że wócisz do nas i pozbierasz się szybciutko. Nie wyobrażam sobie tego forum bez Ciebie.

mesy nic nie bój, ja jestem torbielowo cystowa i one najczesciej same się wchłaniają. Czasami powodują stany zapalne i wtedy to trza antykiem je wysuszyć, czasami luteina starcza bo lubią @ opóźnić. Kiedyś miałam giganta, który wogóle objawów nie dawał i dopiero chirurg przy wycinaniu wyrostka się go dopatrzył i mi o nim opowiedział. I za pół roku po wyrostku miałam się zgłosić na laparo i nie było potrzeby bo sam się wchłonął. :)

ajłona czas na atomówkę, moja @ już jedzie, chyba zajumała renifery Mikułajowi bo ciągnie razem z cyckami, zaraz odpadną. Najpóźniej we PIONTEK zajedzie cholera :(

Aguśka egzaminy na prawko to nie Służewiec, ni ma się co śpieszyć ;) ;) przyjdzie czas to zdasz, może już w urodziny Lajkry :)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250225 przez Aguska23
No i jestem po wizycie. Niepokoi go
cukier (u mnie i babcia i tata mają cukrzyce) i testosteron.
Czekam teraz na @. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie. Od 16dc przez 10 dni 2 razy dziennie po jednej tabletce Duphaston. I między 13 a 17 dniem cyklu mam się zgłosić na USG. Chce sprawdzić czy jest owulacja i podejmiemy dalsze kroki.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250237 przez Dorciaition
Gorla przykro mi :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250256 przez [email protected]
Gorla Bardzo mi przykro. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Jestem z Tobą.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250383 przez ajłona
@nulka może takie coś zadziała, zoba jaką ekipę wynajęłam ;)

a dla Gorlusi mam to:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250385 przez Marta M
Kilka zdjec na szczescie ;) Dla kazdej staraczki po jednym, jest duzo. BRAAAAĆ!!!

www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...age-1123.html#250380
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250387 przez Mirella
to ja ostatnie zabieram :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250406 przez agnesssa
Majeczka jest śliczna :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #250415 przez gosiak
jejku jaka Majeczka jest słodka :kiss: :kiss: a tak w ogóle to pozuje jak profesjonalistka, super wszystkie zdjątka :kiss: :lol: :lol:

ajłona tak się na tą brygade napatrzyłam że z tego wszystkiego to może i moja @ się wystraszy hahah :lol: :lol: choć na nią to nie wiem czy są jakieś siły na tym świecie co ją przegonią :angry: :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #250416 przez Lacrijka
Gosiak !!!! Spać !!!

Ja biore 10 i 11 focisz Majora !! Nie ma to tamto !!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl