BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #382730 przez Pippin
heheheh dobre ja rzadko ostatnio mam okazję siedzeiec a i tak wyglądam jak pączek :dry:
dobra spadam już pod prysznic i spppppaaaćććććć :lol:
do jutra kobitki dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #382739 przez adee84
spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382798 przez domii
Hej

Jusia no i co z tym piecykiem i wyjazdem?

Hania jak Fifi?

Kasiek I co M dal rade uspic Ige?

Agusia mi sie nie chce pisac-zreszta juz kiedys to mowilam skoro itak albp nikt tego nie czyta albo odpisza 3-4osoby a reszta to ma gdzies,dawniej pisalam codziennie a teraz jak pisze raz na 2-3 dni to tylko Kinia i Kasiek zwracaja uwage wiec....

Nam chyba znowu zeby ida bo straszna noc za nami wiec spadam sie zdrzemnac poki Blazej spi

Pippin my tez sie kisimy bo pociagi halasuja :(


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #382820 przez Hania
Cześć:)

Kasiek, doba za osobę
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ze śniadaniem.;)pomylilo mi sie, i wcześniej napisałam cenę za dwie os.;)poprawiłam..

happymamma, znam ten ból...

domii, dziękuję :kiss: :kiss: :kiss: dalej mamy nocki;( nie śpi, brzuszek go boli:(
Idziemy na prywatną wizytę a jutro do szpitala na laryngologię.

Z racji kolejnej nieprzespanej nocy padam na pysk!!!! przestałam liczyć nieprzespane noce i nie pamiętam kiedy ostatnio wstałam wyspana:(
I nie chce mi się pracować! :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382931 przez happymamma
Hej obiecałam dzisiaj nadrobić i niestety nie dotrzymam słowa :( Jasio obudził się z gorączką - 39st, nie mogę jej zbić :( Śpi moje biedactwo niemalże cały czas, a jak się przebudzi, to leży na mnie i się żali :( Innych objawów brak, więc "mam nadzieję", że to trzydniówka ...

Miłego Dnia Wam życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #382987 przez Kasiek
eh eh, smutno mi dzis :(

Happymama zdrówka dla Jasia :kiss:

Domii nam tez zęby idą, Iga marudna, wkłada ciagle piąstki do buzi. M Igę uśpił po wielu bojach.
na dodatek tu gdzie mieszkam to kawałka cienia człowiek nie doświadczy, wyjść z dzieckiem nie ma gdzie :angry: :angry: :angry: same bloki i słońce :angry: a park w cholere daleko :angry:
w domu tez okna nie moge otworzyc bo znowu ulice robią i piłują krawęzniki :angry: nie dość ze pył to hałas niemiłosierny a Iga śpi własnie :(

Haniu to trochę taniej jak nad morzem. Za apartament 2pokojowy z aneksem kuchennym to jakieś 250zł chcą w sezonie :( taniej chyba na Chorwacji tylko niestety podróż by Igę wykończyła :(
zdrówka dla Filipka :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383117 przez Pippin
Kasiek :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


byłam się pytać u optyka o komputerowe badanie wzroku bo mi coś szwankuje i wyjdzie mnie ten szpas około 300 zł zajebiście tyle kasy wydać żeby wyglądać jak pół dupy zza krzaka :angry:

nic mi się ostatnio nie układa kompletnie nic


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


no i nie ma nikogo serce mi pęknie z samotności zaraz :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383156 przez adee84
ponieważ boli mnie łeb to nie mam siły doczytać wszystkiego bo mi się rz*gać chce, ale napiszę jedno :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a Kasiek, Boże jak czytam to co napisałaś to aż mi się łzy w oczach pokazuję, takie k&rwiszcza to powinny mieć p^zdy pozaszywane, zeby nie rodzić dzieci i ich nie krzywdzić :angry: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383161 przez Pippin
jjeesssttteśśśś adee nooo chociaż Ty :) ide zrobić ogień bo sie nawet nie umyje po takim dniu a prosić się go nie będę będę za jakieś pół godziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383164 przez a!gusia
i ja jestem ale jem.i sie nacieszyc Jerzem musze bede za chwile

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383177 przez kiniaa
czesc dziewczyny

Kasiek to straszne co piszesz :(:(:( co do chorwacji to my wlasnie jedziemy tam. Bo do polskiego morza mamy 10 godz. A do chorwacji tyle samo :) a przynajmniej pogoda bedzie pewna :) tez sie boje jak Bella da rade w podrozy. Ale jakos musi....20 godz :( Davidek spal prawie cala droge jak byl maly a teraz zamierzam dzieciom dvd pozyczyc od kolezanki i moze choc troche umili im to jazde

Pippin olej sprzatanie, nie zajac nie ucieknie ;)

Haniu super te apartamenty takie luksusowe i cena ok :)

Happymama zdrowka dla Jasia :kiss:

Domi wspolczuje nocki :kiss:

Agusia jak tam zyjesz? dajesz rade?

ja jestem z Wami tylko czasem nie mam czasu pisac ale czytam jak tylko mam chwile. A dzis jakos nerwa mam na wszystkich :dry: taki dzien do dupy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383208 przez Pippin
kiniaa to kurcze udanego wypoczynku :) kiedy jedziecie?? :) :) :) i o zdjęcia prosimy oczywiście :)

adee jak tam??MAja śpi już??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383221 przez a!gusia
jestem back..
Kasiek fajnie ze pytasz..jakos zyje..powiem Wam ze powrot do pracy nie jest zly sam w sobie..znow mam kontakt z ludzmi,poplotkuje,zajme sie czyms innym,mowie znow po angielsku a to kocham ale ta ilosc godzin mnie zabija!!!!!!!!!przychodze wlasciwie po to zeby Jerzyka polozyc spac :( :( :( gdyby to bylo 6-7 godzin bylabym zadowolona..a tak?
ide teraz zrobic obiad na jutro bede za niedlugo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #383234 przez Viszka11
hejka

Kasia
-to super masz ta Sasiadke...masakra...biedna Dziewczynka

U nas jakos leci Dzien za dniem...

Kasia-ma juz skonczone 10 miesiecy:) :lol: :lol:

7lipca jedziemy na Miesiac poza miasto--M. przyjedzie na 10-moze 14 dni:) a tak Ja i Rodzinka bd sie zajmowac Kasia i Matim:)--a ja odpoczywac jak zwykle;)

buziaczki:)

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #383242 przez Kasiek
hej m znowu dzis uspil Ige na noc, mowi ze moze juz to robic codziennie.

Adee nie moglas tego lepiej ująć :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pippin do mojego tez moge czasem 1000 razy gadac wiec Cie rozumiem :( sama ide robic a wtedy on za mna leci i "ja to zrobie daj", no i wez takiemu nie walnij :angry:

Kinia kiedy jedziecie? no pogoda w Chorwacji to bedzie na bank :) my w nast roku pewnie pojedziemy :)

Agusia szukaj innej pracy bo tak sie nie da, przeciez dziecka nie widzisz cały dzien :kiss:

wiecie. Iga od 10 dni konsekwentnie odmawia jedzenia cysia wieczorem :( wlasciwie karmie ją tylko raz w nocy ale pewnie gdybym jej dała pic to tez by jej nie zrobilo różnicy :( daję jej piers bo chce jeszcze utrzymac laktacje ale to chyba juz koniec mojego karmienia :( i jest mi smutno z tego powodu..... :( :( :(

Viszja fajnie ze rodzinka Cie troche wyreczy w opiece nad dziecmi :) a jak sie czujesz w ogole?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl